Nuotrauka Nuotrauka

kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga

Standartinė Enchanteris »

Kiek esu girdejas ir is pazistamu ir tikrai realus faktai pats pazistu kurie su hipnoze issigyde viska. Bet sako kartais buna pasaliniai poveikiai, bet juos irgi pasalina tik ilgiau reikia lankytis. Bet tikrai net patiketi negalejau kad hipnoze taip veikia |.|)
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga

Standartinė Temidė »

O aš šiandien paskaičiau, kad ir LSD nuo alkoholizmo padeda: http://www.bbc.co.uk/news/health-17297714. Esu girdėjusi, kad ir grybukai ta linkme veikia. :)
O šiaip čia žiūriu, daug kas iš rašiusių metė alkoholį pradėję rūkyti kanapę. Aš tai pirmiau mečiau alkoholį, o po to rūkyt pradėjau. :D
pacanas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2012-09-29, 14:32
Reputacija: 0

Re: kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga

Standartinė pacanas »

as ir gerdavau ir rukydavau,o sumaisius i kruva tai kazkoks velnias pabusdavo manyje,kiek girdejes negalima maisyt,bet kai isgeri tai ir parukyt uzsimanai :D bet dbr mazinu alkoholi kiek galima,buvo ne viena tokia situacija kad butu kojom i prieki isnese,bet dar matyt turiu angela sarga,tik neaisku kiek jis dar mane saugos,teko paciam susimastyt...
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga

Standartinė sandman »

Gerdavau daug ir daznai nuo labai ankstyvo amziaus, apie 18-19 metu apsisprendziau kad gana ir neverta. Lengva mesti gerti, svarbiausia objektyviai pasverti visus uz ir pries, taip pat apgalvoti ka prarasi negerdamas ir ka igysi :). Sunku, kai galvoji apie visas linksmybes ( nors tai tik trumpalaikiai malonumai).
Tai gali uztrukti gan ilgai bet svarbiausiai eiti link tuo. Yra daug geru priezasciu nevartoti alkoholio ir manau jas suzinojes maloniai nustebsi. Blogiausia kas gali buti kad neteksi draugu, bet ar tai netektis, draugai negali buti vadinami draugais jei jiems buvai reikalingas tik kompanijai palaikyti. Asmeniskai man pereiti nuo visisko nusigerimo iki 1 alaus bokalo uztruko keleta menesiu. O toliau jau buvo keista matyti draugus geriancius, zvengiancius, bliaunancius, dainuojancius, vemiancius o ryte ir vos gyvus draugus. Nors ir atrode kad jiems linksma, bet man maloniau adekvatus ir blaivus bendravimas nei bendravimas kuri vargu ar pavadinciau taip.

P.S get your priorities right.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti gerti?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42409 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Ar man gliučina taip visada ar taip ir yra?
    EdgarasWeed » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    10695 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas matylor
  • Ar zalias labai kenkia sportui(kacialkai) pliusai ir minusai
    Romis » » forume Legalus forumas
    74 Atsakymai
    31969 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Rupertas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    595 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Dar taip nera buve
    Domanas » » forume Legalus forumas
    13 Atsakymai
    6863 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko