Nuotrauka Nuotrauka

Karas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė Smoking Barrels »

4apa rašė: o tu, hipiukas, keliuose karuose kariavai? ;) nes skaitant iskyla toks vaizdas kad esi veteranas triju karu.
Jis daug filmu mate |.|)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė badnews »

Smoking Barrels rašė:
4apa rašė: o tu, hipiukas, keliuose karuose kariavai? ;) nes skaitant iskyla toks vaizdas kad esi veteranas triju karu.
Jis daug filmu mate |.|)
nepagarba abiem. nereik daug filmų pamatyt ar knygų perskaityt, kad patikėtum tėvo, senelio, dėdės ar dar kurio artimo žmogaus pasakojimu. ar bent Lt kariuomenėj tarnavot(TARNYBA taiklus žodis apibūdint kariuomenę) jei tarnavot, prašau pasidalinkit patirtim, o jei ne- prikąskit liežuvius
togetha brotha
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė 4apa »

badnews rašė:
Smoking Barrels rašė:
4apa rašė: o tu, hipiukas, keliuose karuose kariavai? ;) nes skaitant iskyla toks vaizdas kad esi veteranas triju karu.
Jis daug filmu mate |.|)
nepagarba abiem. nereik daug filmų pamatyt ar knygų perskaityt, kad patikėtum tėvo, senelio, dėdės ar dar kurio artimo žmogaus pasakojimu. ar bent Lt kariuomenėj tarnavot(TARNYBA taiklus žodis apibūdint kariuomenę) jei tarnavot, prašau pasidalinkit patirtim, o jei ne- prikąskit liežuvius
nereikia persistengti per danti traukiant. filmai, kaip ir kita media(pvz gyvas pasakojimas tozhe) yra ziniu saltinis.
neskubek reiksti nepagarbos.
kita vertus, visi cia daug ko girdeje yra, visi prisisotine istoriju is seneliu ir proseneliu. bet atpasakoti jau girdetas istorijas ir remtis jomis it sava patirtim(turiu omeny hipiuko arshu pasisakyma '| ) nera labai korektiska. todel ir sakau, susidaro toks vaizdas kad pats kariaves, viska perejes, tai gali mokyti piemenukus.
ne, netarnavau, ir i liezuvi nekasiu. manes nedomina prievartos strukturos, na nebent isskyrus laidas per diskoveri apie tankus ir "duras". bet cia neprieko.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė badnews »

4apa rašė:
nereikia persistengti per danti traukiant. filmai, kaip ir kita media(pvz gyvas pasakojimas tozhe) yra ziniu saltinis.
neskubek reiksti nepagarbos.
kita vertus, visi čia daug ko girdeje yra, visi prisisotine istoriju is seneliu ir proseneliu. bet atpasakoti jau girdetas istorijas ir remtis jomis it sava patirtim(turiu omeny hipiuko arshu pasisakyma '| ) nera labai korektiska. todel ir sakau, susidaro toks vaizdas kad pats kariaves, viska perejes, tai gali mokyti piemenukus.
ne, netarnavau, ir i liezuvi nekasiu. manes nedomina prievartos strukturos, na nebent isskyrus laidas per diskoveri apie tankus ir "duras". bet čia neprieko.
na, dovanokit jei užgavau. man gyvas pavyzdys nuoširdžiai pasakojantis kaip ir kas buvo kelia daug daugiau pasitikėjimo, nei iškraipyti filmai ar dokumentika.
kariauk nekariavęs, o liks tik daugiau sh... ir blogų prisiminimų. manau, kad valstybėms reiktų pačioms palikt tvarkytis savo reikalus ir kuo mažiau kištis. pasaulio mentai jankiai kišasi visur ir kur reikia ir kur nereikia. ir nuo to nieks nepasikeitė. nuvertė Sadamą, kas pasikeitė? miesto centre laisvai gali nusipirkt narkatos. įvedė savo "taikdarius" į Afganistaną, štatuose nebejaučiamas heroinios trūkumas, Vilniaus tabore nieks šyrkos nebeverda- heroinios yr :) o mūsų ""taikdariai" pasistato namus per nįtikėtinai trumpą laiką, ale ir gimines aprūpina :)
taip, kad dar, kart sakau(čia tik mano nuomonė) palikim valstybėms tvarkytis pačioms ir nesikiškim į kitų reikalus, jie susitvarkys patys. kad ir toj pačioj Šiaurės Korėjoj anksčiau ar vėliau įvyks revoliucija ir bus nuverstas tas Kim'as. kai į karą kišasi kitos valstybės, čia ir penktokui aišku ko jos nori $)
togetha brotha
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė Smoking Barrels »

jau ir pajuokaut nebegalima :D O siaip nereik but genijum, kad suprastum jog karas nieko gero neduoda ;) O, kaip tu sakai "pasaulio mentai", kisasi visur del savanaudisku paskatu, o ne del to, kad kazkokiem arabam tvarka ivestu ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė 4apa »

jav svarbu islaikyti savo autoriteta, savo galia. nieko cia keisto.
man gerai jog europoj gyvenu ir tiek. per amziu amzius vid. rytuose vire shudas ir virs. jiems jau i krauja iaugusios kitokios panetkes. butu smagu, jeigu nieks nieko neklibintu. bet ju tikejimas vercia zudyti kitatikius, o su tuom nesitaikstys nei viena pasaulio salis. taip ir gaunasi fataliskas principas- arba jie, arba mes.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė badnews »

4apa rašė: o su tuom nesitaikstys nei viena pasaulio salis. taip ir gaunasi fataliskas principas- arba jie, arba mes.
ka+kiek pritariu, bet tas "arba mes, arb jie" toks bišk moteriškas požiūris "arba, arba" vadinasi. Barrel, jau atsiprašiau, kartais nesuprantu juokų.
4apa pritariu dėl Jav, bet dar kart kartoju, jie susitvarkys, Egiptas jau tvarkosi, o juom seka kiti. anyways, jankiai daro didelį bardaką(jūs kanna'mylėtojai žinot kaip ten yra su tuo reikalu) visiem buvo gerai, kol nepradėjo kištis "pasaulio mentas" ....
togetha brotha
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Karas

Standartinė hipiukas »

Karas - nauda :D :D Kai padarom tuolete kaka, visi supranta, kad tai šūdas. Ir TEORIŠKAI, biologiškai ar visaip kaip ten yra naudingų dalykų. O ar jūs bandėt nors vienas iškrapštyt iš ten tos naudos?
VISUR, kad ir kas bebūtų, galima surasti ir blogo, ir gero. Tačiau reikia dėti viską ant svarstyklių ir žiūrėti - AR VERTA?

Bėje "karai visada buvo" - karai ne visada ir ne visur buvo. O "karai niekada nesibaigs" - tai čia su aiškiaregystės dovanom žmonės sėdi? Kaip ir aš trijuose karuose dalyvavau :D

Ok, esu. Gyvenu sau, prie upelio, auginu sau porą augaliukų, turiu besilaukiančią žmoną. Pasistatęs namuką. Esu tarnavęs. Pist, kažkokie urodai nepasidalina saldainio, prasideda karas. O kaip zajabys, dėl kažkokio urodo mirt man dabar!!!
Per prievartą mane siųstų į karą, prieš mano valią. Ar tai ne vergystė? Tik nereikia čia "tarnauti savo šaliai" - ką man tokio valstybė davė, kad turėčiau tarnauti? Bet ne. Aš privalau, nes ant kaktos užlipdytas barkodas "tu šios šalies gyventojas - tu privalai". Va čia pasimato kaip žmonės yra valdomi, surašyti, ir priklausomi. Esi tik sisteminis žaislas. Ir niekur nepabėgsi.

Kad ir yra nauda iš karo - tai KAM? TAU - ar sistemai??

Ir dar: filmas - žinių šaltinis? "Šaltinis" (galima net ir įsigilint į šį žodį, šaltinis - skaidrus, tyras ir pnš.) - yra faktiškai paremta medžiaga. O filmas yra tik kažkieno interpretacija. Interpretacija yra kažkoks faktų apipavidalinimas per autoriaus suvokimo prizmę, todėl niekaip filmo negalime laikyti žinių šaltinio, nes filme taip pat atsispindi ir autoriaus nuomonė, suvokimas į faktus, juolab, jog faktai irgi yra ne viskas, nes dažniausiai naudojama ne vienas faktas, todėl tai gaunasi "faktų dėrinys", Ir tokių dėrynių gali būti ne vienas, kurios gali netgi rodyti prieštaringas tiesas. Visų faktų filme ir nepanaudosi, nes tai gausis nebe filmas, o kažkokia istorinų faktų apybraiža, ar rinkinys ar kaip čia išsireikšt, todėl nebebūtų vietos filmo autoriaus mintims ir nuomonę išsakyti :)

P.S. nevertinkit mano pranešimų, kaip pamokslų, mokymų ar aiškinimų ir bandymų pakeist jūsų požiūri. Čia juk diskusijų forumas. Aš tik pateikiu savo pasaulėžiūrą, ir jokiais būdais nebandau jos kažkam ipiršti. Vajetus, niekam nelinkėčiau turėt tokią pasaulėžiūrą kaip mano.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė yodako »

O.life rašė:Bet pala,pala pagalvok kokiu klaunu yra pasauli kurie bando ivest savo taisykles vartosi piniguose nafta , narkotikai , religinis tikejimas ir neturi ka veikt su tais pinigais , zemina paprastus zmones, zudo ir t.t ...
Kariaut reik! Ir Kariaujam mes kiekviena diena psihologiskai su aplinkiniais! Dabar zodzio laisves laikai! Tik pinigai zmones uztildo , o del ju ir saudosi...
Didziause nesamone yra pasaulyje , tai salys. Gyvenam vienam pasauli , o pasiskirste i plotus , isivede sava valiuta kalba kultura ir t.t
O del sito tai ir reiktu kariaut kad pasaulyje ivest viena kalba,valiuta,kultura ir panaikint visas sienas.
Prasizudyt , ivest stabile zmoniu populiacija ir uztikrint gera gyvenima ateities kartoms:)
Kol taip nebus,niekad karai nesibaigs manau,nes dabar be tiksliai kariaujama...Manau kad sio amziaus pabaigoje sulauksim rimto karo...

pats sau neigi. viename sakinyje sakai, kad klounai tie kurie bando yvedinet savas taisykles, o kitam sakinyje sakai, kad reikia yvest viena kultura, valiuta ir kalba. komunistai gi padare ta paty. valiuta - rublis. valstybe - ssrs. kalba - rusu. kulturos ten nebuvo. matai pasekmes? fainos? ka lietuviai dare tiek daug metu zinai? kaip bande priesintis visam ta shudui? nori visiem vel kazka panasaus primest? gal debiliska jav vakarietiska kultura, dolery ir anglu kalba? ar turi savu ideju, kaip padaryt pasauly vienu dideliu geliu ir kanapiu lauku kur visi butu laimingi ? nusisneki. o del taikos tai jos ir negali buti. pasiziurekit y visa givybe musu planetoj. visi kovoja, zudo, kariauja. visi gyvunai. zmones nuo ju nesiskiria. cia buvo isvardintos kelios priezastys, bet teisinga yra tik vien ir kitokios negali buti ir nebus - valdzia. visi del jos kariauja, tiek gyvunai gamtoje tiek mes - zmones. ar musio lauke ar mokyklos kieme, ar darbo vietoje, ar politikoje, ar smelio dezeje, visur yra tik viena priezastis - valdzia! tokie mes atsiradom kaip rase, tokie mes ir isnyksim/ numirsim ir niekas to nepakeis. zmonija jau nebepakeiciama. jeigu norime taikos sioj zemeje zmones turim isnykt. turim palikti kitiems gyvunam, gamtai tvarkytis cia. per daug jau zalos pridaryta.

atsiprasau uz gramatines klaidas.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Karas

Standartinė hipiukas »

yodako rašė: <...>
Nesutikčiau turbūt tik dėl gyvūnų. Nemanau, kad įmanoma lyginti jų instinktų, su žmogiškają mąstysena...

O kalbant apie sistemą, tai man labai patiko pavizdys iš Sarmatijos, kur buvo išversti keli likę lyg ir įstatymai. "sukėlei muštynes - velnio virvė". O dabar nužudai kitą žmogų - pasėdi 4 metus, iš mūsų pinigų nemokamai pavalgo, ir vėl gyvena sau laimingai.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė GanjaGoblin »

hipiukas rašė: Nesutikčiau turbūt tik dėl gyvūnų. Nemanau, kad įmanoma lyginti jų instinktų, su žmogiškają mąstysena...
Kiek čia tos mastysenos pas mus? I viska reagujam reakcijom kaip ir gyvunai, puola- ginames, pamatom silpnesni-juo naudojames. Daiktai ir istorija daro mus tuom kas esam. Va vakaru pasaulis atsikando saltojo karo, pasauliniu karu, tai dabar kuria sistemas, kad prie to neprieitume( tik neaisku, ar jos nenuves ten pat tik kitu keliu).
Ir sioje diskusijoje visi sutinka, kad karas blogai, bet kai kurie mano, kad tai neisvengiama. Lygiai taip masto kiekvienas generolas, karo vadas. Jei karas neisvengiamas tai reikia dar daugiau ginkluotis, reikia kelt patriotizma, treniruot karius, galu gale pult pirmam ir viska daryt, kad nugaletoja butu jo puse. Tiek daug idejus i tai nelieka jegu ieskot kažkokios kitos iseities. Mes gi nuo mažens esam tam programuojami. Kiekvienoi žaislu parduotuvei rasim pistoletu, automatu, tanku ir visa kita geri skirta vien tik žudimui. Nuogas kunas tai S raide filme, didžiausias pavojus musu besiformuojančiom asmenybem, bet nužudyti žmogu filme visiskai normalu....
Man galvoi negerai....
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Karas

Standartinė hipiukas »

GanjaGoblin rašė: <...>
Aš kalbėjau apie EGO.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė GanjaGoblin »

hipiukas rašė:Aš kalbėjau apie EGO.
O as tikriausiai apie EGO...IZMA :) Tiek to :) karas netoleruotina ir viskas.
Gal rimtai geriau papasakokit, gal kas esat ka girdejes, zinot ka kareiviai naujo yra israde kokiais dar budais mus nuzudyti gali?
Man galvoi negerai....
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė yodako »

GanjaGoblin rašė:
hipiukas rašė:Aš kalbėjau apie EGO.
O as tikriausiai apie EGO...IZMA :) Tiek to :) karas netoleruotina ir viskas.
Gal rimtai geriau papasakokit, gal kas esat ka girdejes, zinot ka kareiviai naujo yra israde kokiais dar budais mus nuzudyti gali?

ne kareiviai nori mus nuzudyti , o tam tikros organizacijos, kurios stovi uz visu valstybiu valdzios ir viska tvarko. jie nezudyti nori, jie tiesiog sumazinti zmoniu populiacija. ir tiesa sakant, nors ir nesinori pripazint, jie gerai daro, per daug zmoniu yra, o ypac nereikalingu zmoniu, niekam tikusiu.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Karas

Standartinė hipiukas »

yodako rašė: jie gerai daro, per daug zmoniu yra, o ypac nereikalingu zmoniu, niekam tikusiu.
Aš tai nemačiau, kad per karą eitų kareiviai ir žiūrėtų "čia tikęs žmogus, čia netikęs"...?
Niekas čia jokios populiacijos nemažina. Jei mažintų populiaciją, visų pirma būtų išžudytos visos atmatos kaleimuose. Po to eitų invalidai. trečiosios šalys.
Hitleris tą viena prasme ir bandė padaryt...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė yodako »

hipiukas rašė:
yodako rašė: jie gerai daro, per daug zmoniu yra, o ypac nereikalingu zmoniu, niekam tikusiu.
Aš tai nemačiau, kad per karą eitų kareiviai ir žiūrėtų "čia tikęs žmogus, čia netikęs"...?
padaryt...
as ir nekalbejau apie kara. as kalbu apskritai kaip yra daroma depopuliacija. leidzia pardavinet kenksminga maista, silpna narkotiku kontrole, skiepai, visokie swine flu ir t.t. , karas ( tas pats afganistanas, irakas), kaip cia kazkur skaiciau forume , chloruotas vanduo. galima vardinti ir vardinti.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė ElfasVonPa »

reik populiacija mazint protingai, tiesiog poruotis naudojant apsaugas. cia panasiai kaip su vaistais, pirma susergama, o poto jie geriami, vietoj to, kad apsisaugoti nuo uzkretimo.
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė yodako »

ElfasVonPa rašė:reik populiacija mazint protingai, tiesiog poruotis naudojant apsaugas. čia panasiai kaip su vaistais, pirma susergama, o poto jie geriami, vietoj to, kad apsisaugoti nuo uzkretimo.

butent. populiacija reikia mazinti ribojant gimstamuma , o ne zudant ir nuodijant zmones. bet juk dabar pasaulyje populiari demokratija , kuri leidzia tureti kiekvienam savo nuomone ir teise tureti vaiku kiek tik nori arba is vis ju netureti. tai reguliuoti cia tas pats kas , tu mirsi , tu ne, tu mirsi , tu ne - tu turesi vaiku, tu ne, tu turesi, o tu ne . :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Karas

Standartinė GanjaGoblin »

http://www.youtube.com/watch?v=c5ulNzcHWsI
puikus zudikai gautusi susikloscius tinkamoms aplinkybem.
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Šventasis karas: alkoholis vs marihuana
    nesvarbus » » forume Legalus forumas
    41 Atsakymai
    20200 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas qlus