Nuotrauka Nuotrauka

Ieskau draugu

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

kokia tema? placiau pakomentuokit ;]
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ieskau draugu

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

dideli uzmojai cia, kuriems bananu krastas dar nepasiruoses. bet zinoma +'as kad kazka bandot judinti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ieskau draugu

Standartinė putejas »

Turbūt jau viską perskaitei, kad sakai "dideli užmojai" :D Žinoma dideli, bet o ką daryt?
Šiek tiek prisiminimų:
pūtėjas rašė:Jei ir toliau bijosim, kad oi, suims, nuteis, nubaus, pakars, nušaus tai ir mirsim užgožti sistemos ir atsižadėję savų įsitikinimų ir laisvės. Reikia kovoti. Tai taiki kova, bet vistiek kova.
pūtėjas rašė:aš sau ją dekriminalizavau, legalizavau, pas mane auga legaliai, stufas kišenėj legaliai ir nesvarbu, kad LR įstatymas sako kitaip. Jeigu/kai mane pakrutins dėl to ką darau - bus kita kalba. Tuomet pamatysim iš kur kojos dygsta :)
Kalbėta prieš metus laiko, o dabar laikas akliesiems atmerkti akis.

4apa, nenoriu, kad įsižeistum, tačiau čia ne kraštas bananų, bet tu ir tokie kaip tu esat bananai nes būtent jūs minkot stabdžius ir absoliučiai nieko nedarot, kad kažkas stumtusi į priekį. Kai pradėsi kažką daryti nebebūsi bananas. Įsivaizduoji minią tokių "nebananų", kurie dirba koja kojon dėl bendrų interesų? Greit visi bananai išsilakstytų iš Lietuvos ir greit dingtų tas kreivų lietuvių ale sąmojis, kad Lietuva bananų kraštas. Norėdami pakeist pasaulį pirmiausia patys pasikeiskit :)
Tikiuos neužpykai, gal kiek aršokai aš čia :D
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

nznau nznau. as irgi nebijau pvz. neuzpykau, visai nearsokai cia tu. bet, kaip nebutu keista, naivokai.
aisku man butu smagu jeigu butu taip, kaip visi norim. bet taip nebus. mes cia tik snekam ir snekam, rasom laiskus prezidentei, kuriam fb grupes ir t.t.- trumpai pasakius tai yra nieko. ir as nesipletosiu sitoj temoj toliau, ko reiketu kad is statuso "niekas" pasidarytu statusas "judam i prieki".
visi sako pradekit nuo saves. gerai, mes jau visi esam pradeje nuo saves, nemanai? paprastas pavyzdys is pasakos: paimk sluota, istrauk is jos viena raza ir pabandyt perlauzt. o paskui, paimk visa sluota ir pabandyk perlauzt. isvados aiskios netgi musu situacijoj. o dauguma vis dar mano, kad reikia pradeti nuo saves. taip ir sedim toj pradinej stadijoj metai is metu.
kitas dalykas- kaimynines subinines lenkijos pavyzdys. ten zmones jau nebe "pradekim nuo saves" stadijoje, jau ne pirmi metai vyksta festivaliai ir eitynes, bet koks tolkas? taip galbut jie yra isgirsti, paviesinti, bet daugiau nieko.
as negarbinu sistemos, neginu jos ir neaukstinu. tiesiog yra dalyku kurie nepriklauso nuo taves ar nuo keliu tukstanciu zmoniu minios. as del to nesuku galvos. as zinau, kad viena diena vistiek ivyks tai ko daug kas laukia, troksta ir nori. man tiesiog tai nera mirtinai aktualu.
kaip pats esi minejes, as nesijauciu kad daryciau kanors blogo. tai mano hobis, tai mano poilsis, tai NIEKAIP neveikia kitu zmoniu. to man uztenka ramiam asmeniniam gyvenimui.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė Gintas »

tai nesupratau, tai tas tomas katras iesko draugu ir buvo mentas ? o registruojantis i sita legalus.net nera tokio dalyko, kaip kad sutikimas kad negali persekioti nariu ar panasiai ten kazkaip ?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ieskau draugu

Standartinė runkelis »

citavau,4apa rase: to man uztenka ramiam asmeniniam gyvenimui.

kad tau taip pat atsitiktu kaip putejui tai paziureciau kaip tavo tas ramus gyvenimas veliau vyktu.narkologinis,teistumas,apribojimas tavo "ramiam gyvenime" kanapiu kultyvavimas,kaskartinis netgi namu patikrinimas.


gintai,viskas gerai cia ne tomass kalts %)o ir jei jis butu tai as jam atleisciau visviena!:) tamsta tomass kaip sakant ne laiku ir ne vietoje papuole. :) juk visko buna :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Ieskau draugu

Standartinė putejas »

4apa rašė:dideli uzmojai čia, kuriems bananu krastas dar nepasiruoses. bet zinoma +'as kad kazka bandot judinti.
O ar pats pasiruošęs? kam kalbėt apie visuomenę kai svarbiausia esi pats tu?
4apa rašė:aisku man butu smagu jeigu butu taip, kaip visi norim. bet taip nebus. mes čia tik snekam ir snekam, rasom laiskus prezidentei, kuriam fb grupes ir t.t.- trumpai pasakius tai yra nieko. ir as nesipletosiu sitoj temoj toliau, ko reiketu kad is statuso "niekas" pasidarytu statusas "judam i prieki".
jei senoliai nebūtų turėję savų įsitikinimų tai nebūtų legalaus ir gal būt nebūtų fb grupių ir čia nesėdėtume kaip ponai ir nekalbėtume:) pradžia jau yra, tik tolesnis judėjimas apmiręs.. 8/ man tai judesys aišku :D be to kaip gali drąsiai sakyti, kad nieko nebus? juk nežinai kas bus rytoj, po metų...
4apa rašė:visi sako pradekit nuo saves. gerai, mes jau visi esam pradeje nuo saves, nemanai?
kalbėk vienaskaita ir tik apie save :) atmesk visuomenes, kaimynus, artimuosius, atmesk viską ir atsigręžk į save ir man nuoširdžiai pasakyk ar pats tu pradėjai nuo savęs? visi nėra pradėję nuo savęs ir pasakysiu tau, kad didžioji dalis bando pradėti nuo kažko, bet ne nuo savęs. čia nepacitavau, bet sutapo mūsų pavyzdžiai nes aš irgi skėliau apie tą šluotą :D
4apa rašė:lenkijos pavyzdys. ten zmones jau nebe "pradekim nuo saves" stadijoje, jau ne pirmi metai vyksta festivaliai ir eitynes, bet koks tolkas? taip galbut jie yra isgirsti, paviesinti, bet daugiau nieko.
o nieka nevyksta nes kaip su piderastais, praėjo, pasimosikavo plakatais ir užsimiršo iki kitų metų. dekriminalizacija nėra šou. bet tuo nenoriu teigti, jog šou visiškai nereikalingas. reikalingas, tik reikalingas ir tam tinkamas laikas bei pasiruošimas.
4apa rašė:tiesiog yra dalyku kurie nepriklauso nuo taves ar nuo keliu tukstanciu zmoniu minios. as del to nesuku galvos. as zinau, kad viena diena vistiek ivyks tai ko daug kas laukia, troksta ir nori. man tiesiog tai nera mirtinai aktualu.
aktualu bus kai aplankys tave. sistema visagalė, sako ir sienos ausis turi. ar daug žmonių žino, kad augini ir domiesi kanape? ne? kodėl? slepiesi? vadinasi nesi pasiruošęs stovėti už save kaip vyras, kaip asmuo, kaip laisvas žmogus. bijai mentų ir bijai bausmės. bijai būti teistas nes galvoji, kad gyvenimas bus sušiktas, o ir nx ta pislia su sistema? toks vaizdas, kad zjbs ta kanapė, bet aš metus ar 10 pasislapstysiu, o kai jonas ar kazė legalizuos aš išeisiu į dienos šviesą. tokiu atveju vadinasi nesi pasiruošęs viešai išpažint tai kuo tiki ir tai be baimės skleist. o gal žino daug žmonių, kaip mano žinojo? jei atsakymas teigiamas, tuomet tavo netrukdomas taip išpuoselėtas asmeninis gyvenimas anksčiau ar vėliau bus sutryptas per valandą ar dvi (tiek truko maždaug viską surašyt ir išnešdint). tol kol pats nepasakysi į akis kiekvienam, kad yra taip ir taip ir iš manęs neatimsit ką aš saugau ir skleidžiu tai nieko ir nebus. ir pasakyti negana. turi tuo TIKĖTI šventai. taip ir lauksi pasyviai legalizacijos, kurios gal būt niekuomet ir nebus. tikiu karas didis artėja, pažiūrėkit kas ant pasaulio darosi. tikitės nugyvent iki senatvės ramia galva? dar pažiūrėsim. aš noriu mirti neišdavęs pats savęs

p.s. vėl prasidėjo mano novelių rašymo metas :D
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

trumpai uzbaigsiu savo pasisakyma. dar ne viena karta ismirs kol bus pradeta kalbeti viesuose, atsakinguose, ir kanors galinciuose realiai padaryti sluoksniuose.
ir aisku sita tema suaktyveja kai kamnors prikerpa uodega. neisizeisk. ir nereikia dramatizuoti, ne prozininku burelis cia ;] as zinau kad negaliu, o gal ir nenoriu eiti ir skelbti JOO as svaiginuos! koks tolkas? tas pats butu kaip eiti ir skelbtis JOOO as geriu kava be cukraus! arba jooo as geriu daug snapses!
tavo ir mano pasauleziura gal siek tiek skirias. yra dalyku, kuriuos as noriu pasilaikyti sau, ir man nebutina atvirauti.
dar noreciau pridurti, kad kvepia pasisakymas tavo siek tiek cinizmu: "atmesk visuomenes, kaimynus, artimuosius, atmesk viską". o jei jie nenori..? o jei jiems atrodo kitaip? mums irgi juk atrodo kitaip..? ir is viso, man pastaruoju metu daznai kyla retorinis klausimas- koks zmogus, koks padaras gali spresti kas yra gerai, o kas yra blogai..?
kiekvienas individas pats pasirenka sau tinkama fronta. teisybes delei aisku galetu pamineti, kad daug tu individu yra pasirinke savo puse veikiami dezinformacijos.
nznau, sunku cia kazka ir beisgalvot. man rodos laikai pykti ant teisesaugos ir taip ji realizuoji. tai yra gerai, bet pirstais spragtelejus pasaulis neapsivers. ir as nesakau kad nieko nebus pasiekta, tiesiog tam reiks dar daug laiko.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ieskau draugu

Standartinė runkelis »

o gal galetumei pas puteja atvykti i teisma?jis ten uz legalizavima rekaus!kad sau visi galetu ramiai auginti namie savo tikslams ar kaip ten.....
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

tiesa sakant, noreciau. ne del to kad kasnors ten sauks legalaiz.
tik nesumanyk sumanyti kad as nepalaikau idejos. tiesiog kai kurie teiginiai yra issaukti emociju. o as nesu sudirgintas emocionaliai ir tiesiog man jie kitaip skamba negu tau ar daugumai.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ieskau draugu

Standartinė runkelis »

nu tada gut!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
yodako
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-02-14, 14:17
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė yodako »

jei gyvenciau vis dar kaune tai manau ateiciau.noreciau palaikyt puteja. ir dar butu ydomu kaip sistema kvailai smeizia zmones.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Ieskau draugu

Standartinė PsY »

aš ne iš kauno, bet jei koke grupelė žmoniu masto kažka per teismo diena žinoma galėčiau prisijungti
PsYchotherapist
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

butu saunu, jeigu kaip kolega minejo rimtai surinktumem grupe zmoniu. grupe zmoniu su legalus.net firminemis maikutemis teismo saleje stebetoju vietose. manau tikrai nebutu blogiau putejui kai uz nugaros ne priesiskai nusiteike zmones.
kitokiu protestu ir piketu formu neapsiemu palaikyti. bergzdzias reikalas.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ieskau draugu

Standartinė runkelis »

prie ko legalus net?geriau uzsimeskite maikutes robertai laikykis!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė 4apa »

nznau prie ko, paemiau toki greita pavyzdi. juk deklaruojat kova ne tik uz robke, bet ir uz visa community.
Artikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2011-09-19, 21:37
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė Artikas »

Sveiki kolegos, bendraminčiai, botanikai ir gamtos mylėtojai :) na ką, kaip ir prisijungsiu į jūsų būrį. Netyčiom gavau sodinuką tad čia radau daugiausia informacijos.
p.s. kaip čia pasakius draugų gal ir neieškau, bet naujos pažintys yra malonu. Šioj skilty rašau nes naujos kurt tikslo nematau, o pasisveikint tai norisi ;)
Salotomis sotus nebūsi, vien tabako nerūkysi.
super mario
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2011-07-25, 18:24
Reputacija: 0

Re: Ieskau draugu

Standartinė super mario »

Sveikas
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Ieskau draugu

Standartinė Legalus »

Sveikas prisijunges :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ieškau savanoriu idomiam projektui
    zukezaz » » forume Legalus forumas
    28 Atsakymai
    7793 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore