Nuotrauka Nuotrauka

Illuminati

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Illuminati

Standartinė kilmantas »

Lektuviukas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-07-23, 21:31
Reputacija: 0

Re: Illuminati

Standartinė Lektuviukas »

kam idomu ir kas turit laiko suprasti kur ir kokeme sude gyvenat mielai padesiu turiu idomios medzegos tad pasidalinsiu :)
https://www.youtube.com/watch?v=3szaF5R3wsc

https://www.youtube.com/watch?v=wGZ78r8M6hM

https://www.youtube.com/watch?v=yj5kip_Z4R4

https://www.youtube.com/watch?v=rF9FXrmxYm4

ir siektiek kaiko idomesnio tai kas vyksta arciau musu kad ir apie MH17 keleivini lektuva kuris buvo numustas ukrainoje
https://www.youtube.com/watch?v=b67OGUsQC44

ir apie naujaje biblija kuri mus mokina primti New World Order taigi is kunigeliu lupu tiesei jums apie biblije
https://www.youtube.com/watch?v=0KkkdjS0qJc

Nesiulau tiketi aklai siulau tik susimastyti kas esate ir delko esate juk pasaulis negali buti toks siauras koks jum yra brukamas i pasamone tai jusu kaleimas
Lektuviukas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-07-23, 21:31
Reputacija: 0

Re: Illuminati

Standartinė Lektuviukas »

Pamirsau prideti smagiai perdainuota JayZ- run this town
https://www.youtube.com/watch?v=PEqYItpcdB8
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

marimar rašė:https://www.youtube.com/watch?v=m9QuOjY73HU o kaip tokia teorija?
Kliedesiai visiski ir vartymasis.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Broniusx rašė:
marimar rašė:https://www.youtube.com/watch?v=m9QuOjY73HU o kaip tokia teorija?
Kliedesiai visiski ir vartymasis.
Gali pagrįsti gal tokią poziciją? Ir paaiškinti kas kliedi ir vartosi? :D
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

Tu zmogau idiotiskos propagandos nematai? Neva tai alternatyvi nuomone sukuriama is samokslo teoriju apie homonegrozydomasonu samokslus. Blet Russia Today logotipa pamates, blaivia galva mastantis zmogus turetu iskart isjunkt. Kodel? Absoliuti iki graudziai juokingo lygio absurdiska propaganda eina is to kanalo. To kanalo "ekspertai" yra ypatingai abejotinos kilmes ir kvescionuojamos kvalifikacijos. Sitas video visiskai absoliuciai debilizma toki pati skleidzia. Jei dometumeis tuo nors is dalies, klausimu nekiltu. Buvo N kartu paneigti visi teiginiai kurie rodomi ir pateikiami kaip faktai sitam kliedesiu krepselyje. Mire lavonai kedese? ARE YOU FUCKING SERIOUS? Blet nu, rimtai?... donbassagainstnazi? Sneka kazkas kazka apie kazka. Stipru. Argumentai kuriuos tikrai verta neigt.

Tarptautiniu tyrimu isvados senai paskelbtos. Kvescionuojamos, bet paskelbtos su visom smulkmenom. Jokiu ukrainos lektuvu net arti nebuvo. Nuotraukos raketiniu kompleksu fiksuotos. Raketos paleidimas fiksuotas. Pokalbiai fiksuoti. Visiskas nuzmogejimas, palaiku isniekinimas, vagystes irgi fiksuota - atsakingi visiski atmatos (kuriu sitas filmukas ir yra) "Dnr lnr sukileliai" - rezerviniai RU kariai, buve speznazai ar seip eiliniai Gopnikovai. Spektakliui tiesiogiai vadovauja RU gynybos ministerija & gen.stabas. O ten jau propagandos aparatas, nuo SSRS laiku buvo stiprus, o dabar matom mastus pilnai.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Žiūrint iš provakarietiškos perspektyvos - taip, debilizmas visiškas. Žiūrint iš pasaulietiškos ir turint omenyje darbelius, kuriems jau rįžosi tam tikros jėgos ir jau juos padarė - tai versija, galinti būti realybe, kad ir kaip tai beskambėtų. Nėra niekas paskelbta, išvis apie tai staiga viskas nutilo, nei twwc neberodo nei straipsnių jokių. Parodyk man straipsnį iš normalaus šaltinio, kuriame būtų pateikta oficiali versija? Gal aš klįstu? Dar kartą - tai teorija, viena iš keleto, gal būt ir vėjai, bet lygiai tokie patys vėjai gali būti ir toje teorijoje, kuria tiki tu. Ar tu manai, kad tu žinai tiesą? Nieko tu nežinai, kaip ir aš nežinau kaip nei vienas forumietis čia nežino. Viskas šiaip gerai ir aš nesmerkiu nei vieno požiūrio, tokia mes esame žmonija ir tokie mes esame padarai, kurių fantazija ir supratimu yra manipuliuojama. Kartais tikrai sunku atskirti kas manipuliuoja ir kodėl, bet tai yra daroma nuolat ir apie tikslus mes sužinome tik po daugelio metų. Ir juolab nereikia smerkti kažkurios pusės, nebūnant jų kailyje ir nežinant, kodėl jie daro tai, ka daro. Jei nebūtų dėl ko - nebūtų karų. Juos taip pat būtent tinkamas žodis - daro tie, kam jų reikia. Štai kas yra tikrai įrodyta, viešai paskelbta ir apie tai yra parašyti ir istorijos traktatai, manau net ne viena versija.
Aš aplamai kuo ilgiau gyvenu tuo labiau suprantu, kodėl man patinka šunys (c).
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

Vel. Pasaulietiska perspektyva? Tai yra normalu kas vyksta rytu Ukrainoj? Be kazkokiu ten bullshitu teoriju apie samokslus ir kiekvieno nuomones. Ne, nes tai ka tu matai, yra full scale one sided karine operacija, visa propaganda, visa dezinformacija, yra didele to dalis. Ir kai tu mastai apie kazkokias "pasaulietiskas" perspektyvas, "alternatyvias" nuomones, kazkas dirba ir ruosia panasu ar dar didesni suda (valgomi vaikai, genocidas rusu, fasistai ukrainieciai, czv zydomasonu samokslai ir t.t) kuris nukreiptu demesi nuo to kas vyksta.
Toliau uzsiimineji demagogijom nereikalingom, tiesa yra cia ir tiesa yra cia, kiekvienas turim savo, manipuliuojama tais kurie nesugeba atsirinkt ir vertint. Faktai kalba patys uz save. As tikiu faktais. Ir jie yra prieinami labai paprastai.

Realiai nemanau, kad kazka pasieksiu, tikek kuo tiki, tavo reikalas. Pasidomim kaip veikia SA-11 "BUK" sistema, jos modifikacijos skirtingos, raketos, kaip sankcionuojamas ju naudojimas ir kovine parengtis. Tada gal nustosi svaigt apie naikintuvus.

O, beje, neblogas linkas. Surasyta +- visa istorija is realiai prieinamu saltiniu ir soc.tinklu (viska stebejau realiu laiku, visa ta dinamika grazia, naujas versijas apie lavonus, su25, putino lektuva ir t.t...) http://www.interpretermag.com/evidence- ... down-mh17/

Ir ties tuo baigiam.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Žinai ką aš tikrai matau? Ogi jūrą propagandos iš vakarų - tikrai ne mažesnę nei iš rytu (stengiuosi viduriuko laikytis, nes nieko realiai nežinau, kaip ir tu). Ir matau kad mes esame tame žaidime tik pieškos, patrankų mėsa. Ir dar matau, kad žmonės savo pozicijos neturi ir tuom puikiai naudojasi tie, kam tai naudinga. Visa kita - tik detalės.
Tu teisus, ties tuo ir baigiam :)
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

O tos propagandos "vakaru" pavyzdziu galima?
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Įsijunk TV, arba atsidaryk Delfi, kokį kitą "populiarų resursą" ir besk pirštu :D Ar tu manai, kad ten ne propaganda? Jei ne - kaip tai pavadintum? Tik nesakyk kad tiesa :D
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

Tv.. Tik sportui ziuret. Delfi ar kiti resursai... Sportui irgi. Marimar, bet kokia info galima patikrint. O kas yra propaganda? Manipuliavimas faktais. Neuzsikabink ant pigiu samokslu teoriju ir "tiesos" ieskojimo. Kazkada irgi ejau tuo "tiesos ieskojimo" keliu. Ir pastebejau daug daug daug desningumu "alternatyvios nuomones" straipsniuose. Pasidomek autoriais, finansavimu, tarptautiniu pripazinimu ir panasiais dalykais. Pamatysi gal jei noresi. Ta jura yra kaip Baltijos su Ramiuoju vandenynu lyginant.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Tai kad aš jau senai daug ką pamačiau ir supratau :) Teorijos teorijomis, bei pastarųjų metų įvykiai pasaulyje (jų autorius, finansavimas, veikla ir pasėkmės) puikiai žinomi ir tikrai privertė susimąstyti. Tarptautinis pripažinimas nieko nereiškia, nes tai realiai tik akių dūmimas. Kaip pvz - Nobelio taikos premija - juk tikrai aukštas įvertinimas, o tik pažvelk ką tokius ja apdovanoja pastaruoju metu. Realybė kalba už save - visur, kur "įlindo" demokratiją nešantys vakarai - griuvėsiai, skurdas ir mirtys. Kokiu tikslu? Ogi paprastu - išeities nėra. Sukasi taip kaip gali, nes kontrolė slysta iš nagų, žalias wc popierius ant bedugnės krašto. Nieko nelieka, kaip ant kitų kupros joti ir rodyti pirštu į "priešą", net nebandant klausytis elementaraus proto balso. "Skaldyk ir valdyk" - veikia po šiai dienai puikiai. Čia ne man reikia neužsikabinti už pigių teorijų, o tiems, kurie tiki teorija, kurią jiems bruka valstybė. Jei nori kažkam kažką įrodyti - įrodyk tai Irako, Afgano, Sirijos, Libijos ar tos pačios Ukrainos ir dar visos eilės šalių tautoms. Ir įrodyk dar sau, kad to reikėjo, jei sugebėsi.
Kas dėl to lėktuvo - tai kur gi oficialūs pareiškimai ir išvados? Kaip paneigti pvz kad ir tą iš pirmo žvilgsnio absurdišką teoriją? Ogi niekaip. Kaip ir įrodyti. Tylėjimas stebina, juolab kad ne per seniausiai visur vien apie tai tebuvo kalbama. Kodėl? Kam tai naudinga, ar gal būt žalinga?
Metas jau atsibusti. Ir tikrai ne man :) Gink dieve nenoriu čia nieko įžeisti, šis forumas šiaip apie kalnalapes, o ne politiką. Tiesiog dėdamas tą klipuką žinojau ir tikėjausi tokios reakcijos, nesuklydau :D Peace :) Beje, va paprastas pavyzdys - kokią propagandą varo apie kanapes? Taigi baisus narkotikas, į kalėjimus sodina ir baudžia net už sėklas, ko na nėra daugelyje valstybių. Naudinga taip kažkam, reikia taip.
Va tokie pyragai :)
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

Klausyk, nevartok tu issireiskimu su "vakarais", nes as kaip tavo akim, "provakarietiskas", galiu suprast, kad perdaug komunistiniu sudu prisiskaitei. Visur kur lindo "sviesia socializmo saule" nesanti tauta liko tas pats. Tik blogiau.

Mh17 straipsnis +- paaiskinantis kazka kas oficialaus islindo http://eurasianintelligence.org/news.php?new=133&num .
Kaip paneigt absurdiskas teorijas? O patvirtint jas galima kliedesiais? Tu isivaizduok, sedi pas tave draugas, tu nueini paimt is saldytuvo alaus, gryzti, o ten ant kilimo prisikta. Nieko daugiau nera namie kas galetu ten prisikt, tu tai supranti, jis tai supranta, bet jis sako "Cia ne as", tu jam rodai faktus, uzdarytas duris, prasegtas kelnes, suda, o jis ijunges durniu vis tai neigia ir dar sako, kad duos tau i snuki uz izeidima. Jus su draugu sieja glaudus ekonominiai rysiai. Vienas nuo kito esat stipriai priklausomi, zodziu pyktis neapsimoka. Bet tada draugas pasako, "cia pasikau, reiskia cia mano kambarys". Absurdiska? Taip. Sakytum dink is cia ir negryzk? Taip. O tada jis ateina su 10 gopniku ir pradeda daryt tavo namuose bardaka. Ka darai?
Velgi, nevedziojam paraleliu tarp kitu saliu ir konfliktu. Tai skirtingos istorijos, reikalingos skirtingos izvalgos ir vieno sablono kitam niekada negalima pritaikyt.
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Suprask tu kaip tik nori, man absoliučiai vienodai piešia :D Dabar gi populiaru lipdyti etiketes, ką tu sėkmingai ką tik ir padarei :)
Pateiktas šaltinis nieko neįrodo ir negali įrodyti, taigi tyrimas įslaptintas yra, tad vėl gi - tuščias pilstymas :)
Kas dėl paralelių - būtent, ateina pas mane 10 gopnikų su nacionalistine simbolika, skustom galvom ir svetima ideologija - aš juos šaudau, jei tik turiu kaip. Turiu teisę - istoriškai čia gyveno mano giminė dar nuo tada, kai gopnikų "tėvynė" dar neegzistavo kaip tokia išviso. Apie analogiją "mano bute draugas prišiko" - kieno bute? Ir dar - tu už tai imi bombarduoti draugo gimines ir kaimynus? Jei jau taip svarstyti - tai gal visas puses, ne vieną kažkurią? Kas tu toks, kad duotum teisingus vertinimus, juolab kai visiškai nieko išskyrus tai, ką tau numetė graužti tie patys provakarietiški šaltiniai? Čia viskas žymiai sudėtingiau nei atrodo.
Kaip ir minėjau - neatsistojęs į kito vietą - geriau net nekalbėk nieko. Užtat kaip lengva užmerkti akis į visą krūvą akivaizdžių dalykų, kurie kartojasi jau nuolat ir vėl kartojasi kad ir šioje situacijoje. Žinoma, kai priešas aiškus pirštu parodytas - kas belieka. Žmogau, nereikia rinktis kažkurios pusės - mūsų draugai tik mes patys. Rusija nėra ta šalis, kurioj aš norėčiau gyventi ir iš kurios reikia mums imti pavyzdį. Vakarai? O ką vakarai? Kaip tau situacija mūsų pačių dabar vakaruose esant it laižant šikną Amerikai tokiai, net kai aukojami mūsų pačių interesai? Bus labai "linksma" kai pensininkai turės pragyventi iš 150 eurų pensijos (čia dar gerai). Dar pavardinti privalumų, ar pats susiprotėsi? Taigi mus sh vietoj laiko, užsiundė kaip šunis ant didžiausio kaimyno ir pučia miglą į akis, tuo tarpu kai mes džiaugiamės "demokratija" nežiūrint į tai, kad dėl svetimų kažkokių interesų patys sėdime gilioj šiknoj, praradę milžinišką rinką savo prekėms ir paslaugoms, o energijos nešėjus pirksim dabar už brangiau, uždirbdami gerokai mažiau. Net nebandėm ieškot sprendimų normalių, o kimbam kaimynam i gerklę net dantų neturėdami. Gyvenam ne pagal savo išgales - iš turimų 4 kaimynų sutariame su kuo normaliai, su Latvija? Na kiek reikia būti bukam, kad nematyti situacijos ir to absurdo, kuris klesti :D
Išsireiškimus vartoju tokius, kokius manau esant reikalingais. Nieko neįžeidinėju, konstruktyvaus dialogo nesitikiu, "raudonu" pasirodyt nebiijau, absoliučiai vienodai piešia. Gerbiu visus vienodai, neturiu nusistatymų prieš nieką pagal tautybę, tačiau pagal atliktus darbus vertinu taip kaip man atrodo teisinga ir sakau tą ką galvoju :) Myliu Lietuvą, esu lietuvis ir noriu pirmiausiai gero mums. Tik kad matau, kad po trupučiu dirbtinio "gero" mums bruka šūdą. Pamėgink įrodyk kitaip :D
Beje, kuo tau rusų tauta nepatinka? Kaip galima kalbėti apie visą tautą, kaip apie priešus? Tai milžiniška tauta, daugianacionalinė, daugiakultūrė ir t.t. Kokių dar tautybių nemėgsti? Žodžiu, sorry, bet nematau tikslo diskutuoti su žmogumi, kurio pažiūros nėra šiuolaikiškos ir viskas telpa į kažkieno kito uždėtus rėmus.
Atsiprašau jei mano floodas kažką užkniso, pasistengsiu daugiau apie tai nekalbėti :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Illuminati

Standartinė G. »

Narkotikų kontrolės klausimu Lietuvai labiau patinka laižyti rytietišką, o ne vakarietišką Ž. Priežasčių gali būti daugiau, bet gali būti ir dvi:

1) Nes mūsų šiuolaikiškiems bajorams rusų kalbą lengviau suprasti nei anglų;

2) Nes Lietuvai sunkiai sekasi nusipūdyti darbo pagal draugystes, švogerius ir pažįstamus, o ne pagal kompetenciją šaknis.
- tai susiję, bet tegu vistiek būna du punktai. (antrasis, beje, tinka daugeliui, jeigu ne visoms šalims. Visgi, savotiškas iliuminatizmas, tas pats monopolio žaidimas, kur sotus badaujančio neužjaučia)

Būtini perskaityti pranešimai:

[IHRC=
2013 birželis Tarptautinės konferencijos „Žalos mažinimas“ dalyvis: „Mes nesame nusikaltėliai. Esame žmonės. Žmonės, vartojantys narkotikus“
2013 birželis (anglo versija): Meeting Hardcore Drug Users at a Four-Star Hotel in Lithuania
2013 birželis (lietuvės versija): Pasauliui - sužavėtų narkomanų įspūdžiai iš Lietuvos sostinės
+ priedukas, kurio negaliu nepridėti:
[ nuotrauka ]
=IHRC]

Tęsiam:
2013 lapkritis: Lietuvoje lankosi Rusijos Federacijos Narkotikų apyvartos kontrolės tarnybos vadovai
2014 vasaris Russian drugs boss rules out marijuana legalization

Kam reikės, tas pasinarplios šiuos straipsnelius ir užuos sąmokslą :D Iliuminačiai kaip visada - susiję su politiniais-korporaciniais ryšiais, nematomi, bet faktiškai yra :)

enderis: ČIA galit susipažint su pernai Vilniuj vykusiu "International Harm Reduction Conforence". Bet trumpai aptrauksiu - atvarė "vakariečiai" su visokiais "Support, don't punish" kampanijom, tarptautiniais raginimais dekriminalizuoti, visokiais "The house I live in" filmais (rekomenduoju dar nemačiusiems, žiekit paspaudę čia), reguliuot raginančiais "drug policy alliance", "global comission on drug policy" ir kt. pakalbėjo apie narkotikus, ligas, pasidalino patirtim, įžvalgom, kėlė problemas, siūlė sprendimus, žodžiu renginys klas, trumpai tariant - akių atvėrimas narkotikų kontrolės politikoj, bet žiniasklaida na.. pasakysiu tiek, kad nebuvo jai tokia pelninga tema kaip pvz pedofilijos skandalas, nors galėjo būti.. Iliumai neatsiejami nuo korporacijų, politikų ir žiniasklaidos, nes čia daugiausia pinigų, čia slypi karščiausi žaidimo monopolis epizodai. Tai toks mano pranešimas :yawn: :)
+ dar gabaliukas labai labai į temą: https://www.youtube.com/watch?v=p_io-3Lr8mQ
+ lyricsai jam: http://www.jah-lyrics.com/index.php?songid=4049
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Illuminati

Standartinė Broniusx »

marimarai, dekui ir uz tavo izvalgas, internetas ne ta vieta kur galima gincytis, ar kur man patiktu tai daryt. Kas as toks? Cia as Broniusx, o tu marimar, kazkur kitur as praleidau ne vienus metus studijuodamas dalykus, kurie sitame agresyviame kontekste man padeda zvelgt i konkrecius faktus, juos patikrint, analizuot, o ne metytis tarp primityviu kliedesiu tik sukelianciu emocijas.
As nemegstu rusu? Negaliu nemegt, kasdiena bendrauju. Ar kitu tautybiu? Negaliu nemegt, kasdiena bendrauju. As nemegstu debilu, o debilu visur yra. Problema didziausia tame, kad vienos dideles salies valdzia is esmes yra debilu rankose.
Nepatinka valstybe? Jos valdymas? Prasom, eik balsuok, eik dirbk, kelk gerbuvi aplinkiniu. Tu bent isivaizduoji ka reiske tie 45 metai proto plovimo ir "ekonomikos" reguliavimo valstybes mastu? O baisiesi 150e pensijom (tiksliai nezinau, bet atrodo (tikiuosi) apie 200e yra minimumas). Velgi, realiu izvalgu truksta, daug nereikalingu ir niekuo nepagristu emociju.

O mano paziuros nesiuolaikiskos ir as esu "remuose", nes netikiu "zydomasonais", "iliumiNACIAIS", "zmogedrom banderovcais" ar kad US&A pati 9/11 suorganizavo?

Tai va. Kaip buvom niekur, taip ir likom. Linkiu neimt brukamo sudo, pauostyk is pradziu.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Illuminati

Standartinė G. »

Kalbant apie 911, čia įdomiausias mano matytas filmas https://www.youtube.com/watch?v=l0Q5eZhCPuc tikrai, manau, aukšto lygio, o ne šiaip kažkokio tai storo spuogiaus, kuris gyvena kokiam tai rūsyje ir kuria sąmokslo teorijas.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
THCholic
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 481
Užsiregistravo: 2013-10-06, 20:55
Reputacija: 38

Re: Illuminati

Standartinė THCholic »

Broniau, rimtai? :D 200 eurų gaus tikrai ne kiekvienas pensininkas, bet net jei ir gautų - rimtai? 200 eurų? Tu kada paskutinį kartą už butą mokėjai, buvai parduotuvėje ar rimtai sirgai? Na nebūk tu juokingas :D Sakai vienos didelės valstybės valdžia yra debilų rankose. Tai tu tikrai žinai, tu ten gyveni, viską matai ir tu dar turi puikų medicininį išsilavinimą, kad statytum diagnozes? :D Visų tų šalių kurias jau sugriovė iluminačiai, kuriais tu netiki, vadovai irgi buvo debilai? Tarp kitko, klestinčių valstybių. Taip išeina - visi kurie mąsto kitaip ir žiūri savo interesų - yra debilai :D Nebenusikalbėk geriau :) Galų gale savo kieme pasižiūrėk - ar valdžioje pas mus sėdi ne debilai? Tai, kad tu dar normaliai gyveni, nereiškia kad viskas yra gerai. Užtenka pažiūrėti darbo rinkos, ekonomokos, demografijos statistikas, faktus kad esame viena iš labiausiai geriančių tautų, pirmaujame pagal savižudybių skaičių. Dar pavardinti? Ir kas svarbiausiai - ne tik kad nepradeda nieko spręsti, o dar ir gilyn klimpstam. Tau patinka užsienio valstybės karo technika ir kareiviai po langais? Patinka už tai mokėti iš skolintų pinigų, beje kaip ir pensijas? Va nuo šitų dalykų pradėti reikia, o ne nuo užsiundyto alkano šuns pozicijos, kai puoli "priešą" išsprogusiom akim apie save net negalvodamas. Tu gal manai, kad mus kas nors gintų karo atveju? Tie keli tankai, lėktuvai kurie čia yra? Rimtai? :D Taigi karo poligonas čia bus ir tiek, tarp Rusijos ir Lenkijos ir mus taškys ir tie ir tie. Vėjai čia yra visiški, žmonių bauginimas ir įtampos kėlimas, sekiant nukreipti dėmesį ir jėgas reikiama linkme.
Siūlai man eiti dirbti, balsuoti ir kelti gerbuvį? Vaikine, kaip tu įsivaizduoji kas aš toks, ką aš veikiu ar neveikiu? Žinok dirbu, moku mokesčius, sudarau darbo vietas ir net visuomeninėje veikloje dalyvauju, toje pačioje darbo rinkoje :) Būtų gerai, jei dauguma taip dirbtume, tada ir pensininkams, biudžetininkams ir valdantiesiems užtektų (nors paskutiniems greičiausiai kad ne) :D Balsuot žinok einu tik jei yra yž ką, kitu atveju tai yra farsas :)
Nemegsti kitataučių, su jais bendrauji :D Jomajo, tu vienas su jais bendrauji ir turi reikalų :D
Paskutinė frazė užmušė - tu tai geriau palinkėk visiems savo tautiečiams ir pirmiausiai sau :D
Tu man geriau pasakyk - iš kur pas tave tiek pykčio yra? Šiaip pyktis gali būti baimės priežastimi ištikro, ypač jei žmogus (aplamai gyvūnas) yra įspraudžiamas į kampą ir suvokia, kad kitos išeities nėra. Šitą baimę kaip tik ir sėja iluminačiai visokie, apgalvotai, sistemingai, lėtai bet užtikrintai stumia. O žmonės bijo, kad jei kažką bandyti keisti - grius jų mažas jaukus pasaulėlis, netiki alternatyvomis ir vadovaujasi gyvenime tik viena linija. Va ko aš tai linkiu - susirinkti save į vieną vietą, susidėlioti varžtukus ir tarakonus į lentynas ir atsikratyti to pykčio, kuris tave vis dar drasko. Ir lai Dža tau padeda :V:
Rašyti atsakymą