Nuotrauka Nuotrauka

Uzsienio kainos.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Uzsienio kainos.

Standartinė UpInSmokas »

Sveiki noreciau kad pasidalintumete savo patirtimi,kokios kainos uzsienyje kalnalapiu? nenoriu cia matyti tokiu pasisakymu kaip "mano draugo draugo draugas sake..." Noriu aiskumo. Kur konkreciai buvote ir kiek sumokejote uz x kieki.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė Dendis »

Londonas pora metu atgal. Kaina 10svaru uz maisiuka. Nu man bent jau aiskino, kad jie ten gr neparduoda, pas juos tipo maisiukas 10svaru ir vsio. O kiekis tai mazdaug apie 1gr gal daugiau...
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė PsY »

škotijoi tas pats 10 svaru maišiukas nu ten buna šeip gramas ++ o uncija kainuoja 130-200 svaru če jau priklauso iš ko perki bet pagrinde 150
PsYchotherapist
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė KGBkid »

Kainos labai skirtingos, čia Londone. Jei perki iš coffeshop'o (taip, taip čia Londone yra labai daug nelegalių coffeshop'ų), juose dažniausiai dominuoja Maroko piliečiai su savo skanku, tai standartinis maišelis - 10 svarų. Jei perki gatvėje iš Bangladešo ar Pakistano gangsteriu, jie atiduoda už 15-20 svarų, lygiai tokį patį, standart. maišelį, galbūt jis labiau prigrūstas ir stafas geresnis.
Aš esu.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė Legalus »

Gali placiau apie tuos nelegalius cofeshopus? :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė PsY »

jo tu ir mane če sumutinai su tais nelegaliais coffeshopais gal netyčia ir prie manes če škotijoi bus kažkas tokio dėl idomumo paieškočiau jei žinočiau daugiau informacijos kas kur kaip buna
PsYchotherapist
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė KGBkid »

Nežinau kaip visoje Anglijoje su tais coffeshop'ais, bet Londone jų apstu. Surasti juos nėra lengva, nes jokių ženklų ar iškabu nėra, kadangi tai nelegalu. Viskas primena kaip per filmus: eini mažute gatvele, prieini metalines duris virš jų įtaisyta kamera, paspaudi skambutį ir pasakai ko atėjai - jei šeimininkas nori - paspaudžia mygtuką ir tave įleidžia. Viename aukšte - gaiviųjų gėrimų baras, antrame lošimų kambariai (anglų mėgstamiausi, pagyvenę britai traukia žolytę ir lošia su kortom) trečiame aukšte pool'o stalai. Visuose aukštuose yra bent po kelis čiuvus, kurie turi ką pasiūlyt. Rūšių, veislių įvairoves ten nerasit, bet keletą variantų tarp skanko (kokybiškai užauginto), hašo.
Bet vietos tokios nėra itin saugios, policijos reidas gali įvykti bet kada, o tai ir yra didžiausia problema kalbant apie šias vietas.

Apie šiuos coffeshop'us man papasakojo ir nuvedė į juos mano kaimynas italas. Aš gyvenu Rytų Londone ir žinau dvi tokias vietas.
Aš esu.
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė UpInSmokas »

Idomiai cia |.|) gal ir Lietuvelej yra kur uzsislepusiu marokieciu pilnom kisenem haso [:)] :}
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė dumtraukis »

aha, vilniui, kirtimuose :D :D nori juos iskeldint dabar :D
nes pyxas artina ;)
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė GF-Z »

Rytu londonas. Viskas priklauso nuo to kaip pazysti zmogu, kainos vyrauja nuo 20-25 svaru uz 1/8 uncijos t.y. 30/8 = 3g~ zinoma dabar viskas pakile todel realiai pas tikrai gera zmogu gali gauti 2.5g uz 25 svarus... Taciau, mano atveju tai buvo vien tik olandiski haze'ai... Amnesia haze, Haze(nlb patiko), Lemon haze (kuris buvo nesveikiausias is kada nors rukytu veisliu)...
Amnesia haze - labai paranojinis, rimtai uzkerta atminti (buvau pamirses kad meciau rukyt :DD), kvapas zostkai stiprus, vezhdamas autike nusileidau i 1 auksta islipti ir visi i mane ziurejo, nes pasklido kaip reikiant :D... 8/10 be
Lemon haze - stipriausias daiktas kada nors rukytas, besmulkinant sulauziau zirklutes, trigonomu kiekis nesveikas, viskas spindi tiesiog, per padidinama paziurejus vos "nepasistoja" :DD Euphoric, gigly, happy, siek tiek paranojos nes vieta nebuvo tinkama... Labai dvokiantis citrusu priemaisu turintis stuffas.
UK Cheese - vienas is geriausiu rukytu skunku. Gilus happy stone, ziauriai relaxed ir calming, norisi valgyti ir megautis dumu. Beje sitas buvo indoorinis homegrown, taciau tvirtai galiu pasakyti tokios kokybes uzaugina legaliam vienetai :).. iranga ir t.t.
Tai va, pas viena uz 10svaru - 1g paimt galima. Pas kita gausi 0.5g, viskas priklauso nuo zmogaus.

p.s. NIEKADOS NEPIRKIT IS GATVINIU KURIE SIULO JUMS, VISUOMET GAUSIT PLASTIKU PURKSTA STUFFA ARBA TIESIOG SALUCHA
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė ice »

Ar gali but Amsterdame tokios kainos kaip 17eu uz gr?
ganja uber alles
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė runkelis »

cia pas mus vienas zmogus nori atidaryti shopa amsteryje.... :) perziurek poros dienu postus ir manau rasi atsakyma.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė Legalus »

ice rašė:Ar gali but Amsterdame tokios kainos kaip 17eu uz gr?
Gali ten pigiause dar priklauso nuo shopo apie 8 eurai ir eina iki 20 ir daugiau. Gali intike paziuret jai idomu kainos ir kiek koke rusys kainuoja.
vaikai nenarkokit vartotiku.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė vartotikas »

Skotijoje 1g = 15 svaru dazniausiai nes zalio retokai buna ,bet yra ir po 10 uz grama uztai kokybe nekokia.
O hasho uztai i valias pas skotus ir gan geras hashas kainuoja nuo 10 svaru uz gabaliuka ,visalaika gaudavau skirtinga kieki ,bet nezymiai skiriasi, imdavau visada ant 20 svaru ir svarstykles rodydavo 6,5-7 g
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė coffesin »

Rytu Anglija. Cia kaina £10 uz maisiuka. Jei perki uz £20 tai kartais duoda 3 maisiukus :) maisiukai didesni nei lietuvoj kur gauni uz 40lt... kokybes asas nebuvau niekada, mane visas stuffas kabina vienodai. Nepirkau zoles jau koki pora menesiu nuo tada kai mentai pagavo :( bijau dbr
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė vartotikas »

Tai ,kad Lietuvoje nėra tokių kainų "40 lt"
Mausto tavę kažkas:D
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė UpInSmokas »

Vartotikas matomai nesusipazines su lietuvos kaimu,miesteliu politika :)
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė vartotikas »

Nu taip - neteko :)
Sorry
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė G. »

Danija. Kainos dažnai priklauso nuo to, ką, iš ko, kiek ir kaip gerai pažįsti žmogų iš kurio perki.

Bet paprastai:
1g hašo kainuos nuo 50 iki 80 kronu (~25-40lt),
1g skankės kainuos nuo 60 iki 100 kronų (~30-50lt).

Skankė už hašą kiek brangesnė, nes retesnė. Žmonės ganėtinai tolerantiški.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
pacanas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2012-09-29, 14:32
Reputacija: 0

Re: Uzsienio kainos.

Standartinė pacanas »

Airija: 1g=15 euru jeigu perki is uzsieniecio,o airiai pardavineja 3.5g=50 euru,tas pats ant to pacio,o jeigu imi daugiau nei 50g tai nuo 8 iki 10 euru
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas