Nuotrauka Nuotrauka

Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

Taigi neradau tokios temos ir man kaip tikriausiai daugumai idomu, kuo visi mj megėjai ir prijaučentis užsima
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

iki širdies gėlmiu Motomanas.
PsYchotherapist
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

PsY rašė:iki širdies gėlmiu Motomanas.
o gal ira pomiegis sovietinem motociklam

Pvz as pokolkas nedirbu man ne sezonas ,hobis motociklai turiu dnepr k750,ir auto sportas tiksliau ziedas dar rimtuose varzybose nedalivauju bet paskutinius 2 metus skyriau treniruotėm ir automobilio tobulinimui
Gal yra bendraminčiu
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Marbauskas »

Myliu dviratį, vasara patinka daug važinėt, planuoju iki Rygos ar Vilniaus palėkt, nuo mano gyvenamosios vietos čia toli visai,bet jei nusipirksiu gera dviratuką nebus sunku. Į spot'ą gabenau viska irgi dviračiu netoli 30km :D Vasarą per dieną vidutiniškai 60km, esu per dieną ir 170km prasukęs, man tai kol kas buvo daugiausiai :D Dar pomėgis kuris tik dabar išlindo, tai knygų skaitymas, seniau visiškai neskaičiau. Mėgstu augalus, ne vien kalnalapes, žadu ko nors šiaip šįmet užsisėti :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

Lar rašė:
PsY rašė:iki širdies gėlmiu Motomanas.
o gal ira pomiegis sovietinem motociklam

Pvz as pokolkas nedirbu man ne sezonas ,hobis motociklai turiu dnepr k750,ir auto sportas tiksliau ziedas dar rimtuose varzybose nedalivauju bet paskutinius 2 metus skyriau treniruotėm ir automobilio tobulinimui
Gal yra bendraminčiu
Beabėjo pradėjau ir aš nuo sovietines technikos bet jeis nesidomiu. pagrindas motocross/supermoto, bet planuoju pirkti superbike kažkaip pasiilgau to ~270km/h greičio |.|)
PsYchotherapist
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė flukis »

As jau senai atradau savo hobi pirma kart pralekes su delta iskart supratau, kad noriu but motomanas. :D Norejau kazkada deltos, kadangi neradau pigiai, nusipirkau ryga. Poto nusibodo tai izh jupiteri 5 su lopsiu nusipirkau. Dar dabar kaime darzinej su sumalta pavaru deze stovi. 8/
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

šeis laikais tokiu moto detalės kainuoja centus palyginus tikrais metaliniais žirgais;D gali visa motora patimti už centus
PsYchotherapist
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Bananas »

Ižai jėga yra. Techiškai tai šūdo gabalas, bet kai pats kiekvieną varžčiuką perrenki, viską kruopščiai sudėlioji, tai toks geras jausmas apima kaskart pakūrus. Motociklas lėtas, nepatikimas, neįpatingai gerai valdomas, bet kažką tokio turi, baisiai malonu su jais važiuot. Ir šiaip patogu ant jo sėdėt, sedynė patogi, pakaba minkšta. Jei sutvarkytas ir prižiūrėtas, tai važiuoji ir mėgaujiesi. Turėjau Planeta 3, kartais pasvajoju apie 56 ar net 49.

Dabar pas mane irgi sena technika, 1982 Yamaha XT 550.

O vasarą malonu ir dviratį pamint. Buvau pradėjęs ir rimčiau sportuot, bet kažkaip ir finansų nebuvo, ir treniruočių draugų mano kaime nedaug, noras, tikriausiai, irgi neįpatingas, tai kažkaip neprilipo. Smagu varžybose pakapot yra, bet nemažiau smagu ir šiaip miške važiuot. Dar mėgstu landžiot kur nereikia, į apleistas karines bazes, bunkerius ir šiaip senus dalykus. Trumpiau tariant traukia prie seno arba keisto šlamšto.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė wauris »

O as virukai pragivenu is virejo darbo,patinka gaminti kurti kazka naujo,kad lekstej ne vien kotletas su bulvem butu :D o hobis hmmm...kazkada buciau iskart pasakes kad stangu lauzymas patinka bet esu neabejingas ir kalnapes auginimui tai dabar nezinau :|? :|?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė putejas »

idomi tema:) as tai nesu pastovus kas liecia darbus. dirbes ir ta ir ana visko po biski. dabar pvz skambuciu centre sedziu "alio alio, tele2 nereikia?" :D labai toks marudnas darbas tas telemarketingas =(
ramus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2012-01-03, 23:35
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė ramus »

ziuriu daug cia esanciu patinka moto :) as ir neabejingas metaliniem zirgam, pats neperseniausiai nusipirkau RF600, neapsakomas jausmas, po lengvo jointuko, silta vakara..... :x: :D |.|)

darbas irgi prie extrymo, aukstalipys :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

oho vis daugėja motomanu : ) aš šeip megėjiškai varau ir ypač mėgstu ipoootes ilėkti i trasa arba i miška : ) o šeip planuoju jei gryšiu i gimtine pabandyti sudalyvauti supermoto varžybuose mėgėjiškai
PsYchotherapist
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

Iš ties dauk motomanu ,aš rpisimenu kaip prieš metus užtraukiau su pusbroliu kasekėli senam aerodrome ir jis pasiulė pravaziot su jo heybusa ,jausmo negaliu apsakyt važiavau gal 180km/h bet tas bėgėjimosi jausmas nesveikas gričiau važiot praktiškai galėjau tik kad gliukas ušpuolė jog baigesi pakilimo takas ,nors dar buvo like apie 2km .po to pasijaučiau lyg koks lakunas buvau .o pusbroliui manoji
audi q patiko .sakė geras jausmas išskristi skersam ir nežinot kaip valdyt ar kaip fwd ar rwd . iš ties man ir po dvieju kaušeliu taip buvo .tiesiog pasimečiau ir apsisukau vilkeliu.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Enchanteris »

Beje apie quatro ir awd kas zinot tiksliai kaip reikia elgtis slidimo metu kad jo isvengti ?? Kai priekiniai tai reikia spausti gaza kai galiniai atleisti, idomu kaip su 4 varomais?
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

iš ties kaip su priekiu bet buno ir tokiu varijantu kad taip slidimo nesuvaldysi tai reik daryt kaip sugalu primynt stapdi ir siek tiek paspaust akseleratoriu , viena syki tokiu budu buvo išvengta medžio
bet jai gale yra blokiruotė tuomet reik elgtis kaip su galu
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė dumtraukis »

na kas liecia quattro, man geriausios yra sistemos masinose iki 94 metu, poto jau nelabai, o dabar quattro tai tik balai pervaziuot. o vat su senom silkem, ubagem ir perechodais, kur jokios elektronikos ir viskas veikia mechaniskai, va ten tai po pusnis draskytis belekas ;)

o del vairavimo, tiesiog reik isvaziuot i gatve, geriau i aikstele kokia ir paciam viska isbandyt :)
nes pyxas artina ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė breeze »

Enchanteris rašė:Beje apie quatro ir awd kas zinot tiksliai kaip reikia elgtis slidimo metu kad jo isvengti ?? Kai priekiniai tai reikia spausti gaza kai galiniai atleisti, idomu kaip su 4 varomais?
Su keturiais varomais, gazuojant praktiškai niekada nepraslys ratai - raus i prieki ir tiek (aisku tai dar ir nuo padangu priklauso). O stabdant tai px kiek pas tave varomu ratu - viska nulems padangos, ABSas, ir vairuotojo patirtis ;)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Enchanteris »

As apie stabdyma nekalbejau :) Nes yra tokios taisykles jei masina su galiniais varoma tai slidimo atveju (vaziuojant kokiu 80km/h per sniega) reikia atleisti akslelratoriu (ijungus begi), jeigu priekiniai varomi tai reikia paspasausti akseleratoriu, o keturi varomi man kyla klausimas kadangi varomi pirekiniai ir galiniai tai jei spausi gaza tai gala uznesti gali bet tuo paciu priekis reguliuosis gal ir logiska bet ar cia tiksliai ar negeriau butu atleisti aksleratoriu (ijungus begi) ???
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Temidė »

Šiuo metu studijuoju psichologiją. :) O hobiai – kūryba, skaitymas, nėrimas vąšeliu, ekologiško muilo gamyba. Psichologija, galima sakyti, irgi hobis. :) O darbas, na toks savotiškas darbas – tai tarologija. Buriu Taro kortomis ir šiuo metu net turiu vieną mokinę.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Enchanteris »

Nice shaman ;)
O mano hobi kompiuteriniai zaidimai, ypac starcraftas 2, taip pat laukiu diablo3 :] gal yra cia netycia sc2 megeju?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • darbas afrikoje
    tito » » forume Prašau žodžio!
    6 Atsakymai
    6108 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ma
  • Darbas internete.
    omax » » forume Prašau žodžio!
    57 Atsakymai
    24969 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas RED&WHITE
  • Darbas uzsienyje
    Dendis » » forume Prašau žodžio!
    59 Atsakymai
    34031 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Geriausias darbas drauge su MJ.
    Discount » » forume Legalus forumas
    86 Atsakymai
    35104 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MonkeeyJay
  • Jusu darbastalis
    Slapukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    76 Atsakymai
    37657 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko