Nuotrauka Nuotrauka

KAS TA MEILE...?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Kaip tai ne chem reakcijos ? O jei meilės pojutį galimą sukelti su chem.medžiagomis ? Nors trumpąlaikį ,bet galima ... Tai kas tada ta meilė ? Na aš suprantu ,kad žmogiškas jausmas ,bet visą tai kylą iš to ,kad reik palikuonis palikti. Ir taip didelė demokratija pas žmonės... Mėsos nevalgau ,nes nesveika..... Rūkau, nerūkau ...... Tą darau to nedarau... Ko pas gyvūnus nelabai yra ...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

meiles yra daug rusiu:agape,broliska meile,erotine meile,sexualine meile ir t.t.nemanau,kad uzvalgius kokiu chemikalu pajusi po real pavizdy kiekvienai rusiai :)
[ nuotrauka ]
-what is love?-
man atrodo,kad cia ziauriai sunkus klausimelis,ir to nepaaskinsi 3 zodziais :D
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Meile:
pirma stadija:
Laikinas susizavejimas zmogumi,del jo panasaus mastymo,panasiu veiksmu,kalbesenos.

antra stadija(a):
laikinas susizavejimas baigiasi ir zmogus pajunta kitam zmogui tik prisirisima,kuri jie toliau vadina meile. Nors tai yra tik PRISIRISIMAS.

antra stadija(b):
Susizavejimas nedingsta ,o atsiranda dar daugiau sutampanciu megstamu dalyku. Susizavejimas dideja-dideja prisirisimas.

meiles nera-tik prisirisimas

mano teorija
KATYTE
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2007-09-18, 15:56
Reputacija: 0

Standartinė KATYTE »

Meile- tai pasitikejimas mEILE- TAI PAGARBA Meile - tai jausmai :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Meile tai Dievas (ne tas, kur per 7ias dienas sukure didziausia visatos klaida), ir ne mes ja randame, o Ji paliecia mus. Ir jai mes atviri meilei, ji isilieja i mus. Tada mes mylime zmones, mes laimingi, nepriklausant nuo aplinkos ir ka ji mums ruoshia (nes kiekviena diena- naujas isbandymas).
As manau, kad i meile labiau linke zmones, kurie nera materialus (del to JAV kapitalistai yra nekenciami pasaulyje), paprasti zmones, su paprastais mums budingais norais, kurie neskaudina kitu- noras gyventi, noras buti laimingais, noras suprasti ir buti suprastam, noras butui pozityviam ir gyventi pozityviame pasaulyje, KURT savo pozityvu pasauli, neatsiribojant nuo realybes- gyvenamos vietos, maisto, aplinkiniu zmoniu. Kai neturi del ko gailetis, ir kai niekas neriezia danties ant taves- esi laisvas nuo apsaugojamo apvalkalo, kuris neleidzia kitiems, taip pat laisviems zmonems kaip ir tu, prisiliesti prie taves ir tavo pasaulio.
Meile tai tas jausmas, kuris privercia tave issirident is lovos, tai tas jausmas kuris vercia tave atsibust su sypsena. Meile tai ta lopshyne, kuri padeda tau uzmigt, ir meile yra tas suremontuotas kelias, kuriuo einu dienos begyje.
Meile tai TAI, kas nutinka geriem zmonem =]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Gurman, taip graziai parasei :)
Bet ka daryt, kai nera viso to, ka Tu isvardyjai? Kai kiekviena ryta tenka per prievarta keltis is lovos, suvokiant, kad jei nesikelsi, tai greit papildysi tu vargsu gretas, kurie maitinasi konteineriuose, kai galvoj nera nei vienos pozityvios minties, viskas atrodo bega pro sali ir apima slyksti piktdziuga, kamuoja jaumas, kad viskas ne tau, kad neturi teises i laime, nes esi kitoks, gimes gyventi kaip robotas, nepastebintis jokiu groziu, tik blogi tematantis ir purva dar. Tiek daug skausmo aplinkui, tiek kencianciu zmoniu, kad pasiziuret ir pasigrozet is uz rudens debesu islindusia saulute atrodo tiesiog nepadoru, lyg maro, ar karo metais staiga imciau linksmintis. Viskas pas mane gerai, ir rankos sveikos, ir kojos, ir perspektyvos visos, taciau niekaip neiseina pramusti to sarvo, kuriuo esu apauges.
Depresija?
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

naktibaldas rašė:Gurman, taip graziai parasei :)
Bet ka daryt, kai nera viso to, ka Tu isvardyjai? Kai kiekviena ryta tenka per prievarta keltis is lovos, suvokiant, kad jei nesikelsi, tai greit papildysi tu vargsu gretas, kurie maitinasi konteineriuose, kai galvoj nera nei vienos pozityvios minties, viskas atrodo bega pro sali ir apima slyksti piktdziuga, kamuoja jaumas, kad viskas ne tau, kad neturi teises i laime, nes esi kitoks, gimes gyventi kaip robotas, nepastebintis jokiu groziu, tik blogi tematantis ir purva dar. Tiek daug skausmo aplinkui, tiek kencianciu zmoniu, kad pasiziuret ir pasigrozet is uz rudens debesu islindusia saulute atrodo tiesiog nepadoru, lyg maro, ar karo metais staiga imciau linksmintis. Viskas pas mane gerai, ir rankos sveikos, ir kojos, ir perspektyvos visos, taciau niekaip neiseina pramusti to sarvo, kuriuo esu apauges.
Depresija?
Tai kad ir as per prievarta keliuos daznai, ir irgi gruzinuos, ypac kai zinias paziuriu. Bet niekada nenustoju tiket ¸=] Ar neturi niekad tokio jausmo, kad kazkas blogo nutinka ziauriai, bet esi ramus, nes pasamoneje suvoki, kad viskas bus gerai? Gyvenimishkieji ciklai yra tiesa =] Juoda-balta mano zmones =] Tik nuo musu priklauso ant kiek mes istempiam viena is tu spalvu. Na pas mane tai ne juoda-balta, pas mane melyna-ruda =]

Bob Marley padeda =]] Ar taves neliecia muzika? Dziaugsmui visada yra vietos =]Cia galvoje tik vis gaidys aplink kaip buvo, taip ir liko =] O dziaugtis visada galima, paprastais dalykais, jau trecia diena neturiu babkiu aplamai, nei maistui, nei paskambint kam, turiu tik priejima prie kompo koledzhe =] Ir labai laimingas esu, nes turiu stoga virsh galvos (nors ir toli), turiu draugus (naujus-senus). Bendravimas padeda =] O dar, kai esu uzsigruzines ir noriu atsigruzint- susipazystu su naujais zmonemis gatveje: prastumi laika, suzinai kazka naujo, atrandi pazystama (jai bendravimas uzsirisha), atrandi zmogu, kuris taves per daug nezino, bet jai esi jam idomus ir jis tau- galite bendraut valandom be nuovargio, nes jis negirdejes nei vienos tavo istorijos, tu nznai per ka perejo jis ar ji. Labai padeda =] O dar jau puciantis zmogus, savsem linksma =]
Nors aisku, pasaulyje daros gaidys, bet as negaliu sustabdyti karu savo noru, negaliu sustabdyti viso gaidzio aplink mane (kolkas, galesim ateity, jai musu bus daug, pasauline revoliucija ateina), bet paklusdamas tokiai veikianciai aplinkai nebusi laimingesnis. Gruzas slegia, tempia zemyn ir zemyn ir tada jo, ateina dipresuxa =] Todel paprastiems zmonems kaip mes, belieka dziaugtis paprastais dalykais =] Gruzas gimdo gruza, laime gimdo laime =] Ir butent budami laimingi ir stengdamiesi but laimingais- kovojame priesh visa gaidy. Ir mes laimim, nes kaip sake dede Bob Marley (nors toj dainoj dainavo apie Afrika ir afrikieciu laisve, bet siuo atveju tinka mums):
And we know we will win,
Cause we are confident... in the victory
Of Good over Evil.

Vyk naxren gruza =] Taigi kai puti taip mastyt pozytiviai traukia, ne? Kai jauciuos prativnai, parukau kasiaka ir ziuriu i gamta- ji hormonishka, rami. O mes ne tik globaliai Pasaulio dalis- mes taipogi esame gamtos dalis. Tad reishkia ir mes galijme but hormonishki, ramus, laimingi ir grazhus. Siunciu kasiaka
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Gurman, tu man pats geriausias psichologas :D Aciu uz ta pozityva ;)
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

nejuokina tegu "primest"
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

naktibaldas rašė:Gurman, tu man pats geriausias psichologas :D Aciu uz ta pozityva ;)
=]]]] visada prashom =] Na psichologas vis geriau nei psixiatras ^=]]
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė Darkphoric »

Meilė gali žudyti, meilė gali išgydyti :) In 666 ways I Love you till my death do us apart :D :) (H.I.M)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re:

Standartinė putejas »

RED&WHITE rašė:Meile:
pirma stadija:
Laikinas susizavejimas zmogumi,del jo panasaus mastymo,panasiu veiksmu,kalbesenos.

antra stadija(a):
laikinas susizavejimas baigiasi ir zmogus pajunta kitam zmogui tik prisirisima,kuri jie toliau vadina meile. Nors tai yra tik PRISIRISIMAS.

antra stadija(b):
Susizavejimas nedingsta ,o atsiranda dar daugiau sutampanciu megstamu dalyku. Susizavejimas dideja-dideja prisirisimas.

meiles nera-tik prisirisimas

mano teorija
kazkada bandziau analizuoti meile. suprantama, kad tai yra kazkoks jausmas, taciau as bandziau issiaiskinti ar tai yra savarankiskas jausmas kaip patikimas, neapykanta, susizavejimas ar tai yra visu teigiamu zmogui jausmu misinys. buvau priejes prie panasios isvados kaip tu, tik tu sakai, jog meile turi pakopas, o as sakiau, kad meile yra tu jausmu miksas. na cia tas pats gaunasi, tik mes ziurim i tai gal but truputuka kitaip... mano teorija remesi tuo, jog meile negali buti vienas atskiras jausmas, nes toks neegzistuoja. zmogu myli, paskui nebemyli, zmones issiskiria po daugybes metu ir t.t.
manau kuomet zmones jaucia simpatija, prisirisima, susizavejima, patikima, pavyda ir daugybe kitu panasiu jausmu - jie myli. manau, kad zodis "meile" yra sugalvotas tik tam, kad butu lengviau pasakyti asmeniui kuomet tu jauti ta daugybe teigiamu jausmu. juk lengviau pasakyti "myliu" negu "tu man patinki, as tavim zaviuosi...." ir taip vardinti tris valandas :) kadangi tie teigiami silti jausmai yra laikini, vadinasi ir "meile" yra laikina.
tas pats vyksta su broliska, tevu meile. as myliu savo tevus, nes jauciu jiems teigiamus siltus jausmus - prisirisima, globa, pagarba, dziaugsma kai juos pamatau ir t.t.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė KGBkid »

Naujos temos nekūriau, tikriausiai post'as lips ir čia.

Nežinau žmonės, būna taip jums ar ne, bet jau greitai metai bus, kai negaliu pamiršti savo ex. Buvo daug šūdo pas mus santykiuose, bet laikui bėgant (po išsiskyrimo) išblėso tas pyktis, neapykanta. Viskas atsistatė ir net po ilgo laiko tarpo, jaučiu jai kažką šilto.
Suprantu, kad nereikia gyventi prisiminimais, bet žiauriai sunku. Dienos metus viskas lyg ir gerai, bet draugų kompanijoje visada nebūsi, o kada atsiduriu vienas - vėl galvoju apie ją. Kas blogiausia, kad merginos kitos negaliu susirasti, praradau ankščiau turėtas galias :D Jei užkalbinu kokią gražią, potencialią merginą, tai prieš mano akis vistiek ex stovi. Jaučiuosi kaip visiškas lūzeris, nesikeikus. Tiesą pasakius, tai lytinių santykių nebeturiu nuo 2009m. gegužės mėnesio. :D Nežinau ką daryt, ką keisti, kaip išsilaisvint nuo tos buvusios meilės, kaip pamiršti ex, ir pradėti pagaliau 'gyventi' vėl?
Aš esu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė putejas »

jei vaikštai į tūsus pabandyk sugult su kokia jei bus proga. jei tai nepadės tuomet belieka laikas. jis gydo žaizdas :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė KGBkid »

putejas rašė:jei vaikštai į tūsus pabandyk sugult su kokia jei bus proga. jei tai nepadės tuomet belieka laikas. jis gydo žaizdas :)
Gal ir gėda sakyti, bet atvirai sakau. Turėjau progų sugulti ir suguldavau, bet nieko nesugebėdavau padaryti... Nejausdavau aistros.
Aš galvoju gal vertėtų susitikti su savo ex, paskirti pasimatymą... Na, bet čia vėl žaidimas kažkoks gaunasi.
Aš esu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė putejas »

jeigu pora išsiskyrė tai manau, kad jiems gal būt tiesiog nelemta būti kartu... Tikrai nežinau ką patarti. Metai laiko nuo skyrybų yra gana ilgas laiko tarpas, bet manau dar reikėtų palaukti. Gyvenimas savaip viską sudėlios ir palaipsniui viskas užsimirš ir susistatys į savas vėžias :) Tikiu, kad ateityje susirasi tikrai geresnę bobikę nei prieš taiturėjai ;)
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė Tadas »

Jūsų santykiai draugiški, bendraujat? Likot 'draugais' ?
Yra keli variantai kaip viskas gali baigtis.
Galbūt ją kankina lygiai tas pats? :)
Susitikimas padėtų tik tuo atveju, jei ji jaučia tau tą patį, tik nedrįsta žengt pirma ir mąsto, kad tu ją pamiršai. Bet jei ji tavęs jau nebepamena, tai tau po to susitikimo būtų dar labiau pi**ec :D
A.C.A.B
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė KGBkid »

Tadas rašė:Jūsų santykiai draugiški, bendraujat? Likot 'draugais' ?
Yra keli variantai kaip viskas gali baigtis.
Galbūt ją kankina lygiai tas pats? :)
Susitikimas padėtų tik tuo atveju, jei ji jaučia tau tą patį, tik nedrįsta žengt pirma ir mąsto, kad tu ją pamiršai. Bet jei ji tavęs jau nebepamena, tai tau po to susitikimo būtų dar labiau pi**ec :D

Išsiskyrėm negražiai, nors kai susitikdavom po skyrybų bendravimas būdavo šiltas ir nuoširdus. Paskutinis kartas kada matemės buvo rugpjūčio 1d., nuo to laiko nei bendravom, nei susirašinėjom. Neseniai parašiau aš jai laišką, pasakiau, kad prisimenu ją dažnai, ir štai sugalvojau parašyti. Gavau atsakymą, bet tokį tikrai neatmestinai parašytą. Svarbiausias dalykas, kuris užkliuvo jos laiške, tai kad ji senai norėjo su manim susirašyti, bet nedrįsdavo...Na ji taip rašė.

Bet čia vėl gal toks paglostymas mano sielos, gali būti. Mano manymu jei nori -tai ir parašai, bet gal boboms kitaip, nežinau...
Aš esu.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė PositiveVibe »

Įsidrasink ir pakviesk į tą pasimatymą :) manau viskas bus gerai
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: KAS TA MEILE...?

Standartinė rude bwoy »

KGBkid rašė:Mano manymu jei nori -tai ir parašai, bet gal boboms kitaip, nežinau...
Jeigu ieškai ne moters o bobos - nenustebk kad iš to nieko neišeina.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • M J ir meile.. :!:(ispudziai)
    morf » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    11044 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hipiukas
  • sena meile nerudyja
    naktibaldas » » forume Prašau žodžio!
    34 Atsakymai
    16047 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marabu