Nuotrauka Nuotrauka

Sportas - sveikata :)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė kentacmis »

http://www.peaktestosterone.com/Testost ... juana.aspx
ka manot sportsmenai? idomus straipsnis, viskas kaip ir paremta tyrimais, nors pagrindiniai straipsnio saltiniai yra ankstesni nei 1990 m., t.y. tu laiku, kuomet thc vienareiksmiskai buvo blogis, ir tyrimai ta parodydavo, nors yra ir naujesniu tyrimu.
na is asmenines patirties galiu pasakyt - kazkokiu disfunkciju nejauciu, nors puciu kasdien jau eile metu, pertraukos retai buna. aisku nebestovi jau taip kaip stovedavo kai buvau 18 (siuo metu man 34 metai), bet problemu su tuo nera, po pagali numetu kasdien, neperseniausiai susilaukiau kuo sveikiausio sunaus, kuris buvo pradetas organizme esant nemazai koncentracijai THC. :D man zole kaip tik ant sekso pramusa :)
taigi, ka manot? musa zole testa ir daro mus impotentais?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė G. »

Na, vaikų dar neturiu, esu beveik vidurio dvidešimtmečiuose (almost mid 20's). Pirmą kartą žolės vartojau prieš 7-8 metus (tarp kitko, mano gateway drugs'ai buvo alkoholis, poto nikotinas ir tik tada marichuana). Taip, buvau nepilnametis ir "ale" rizikavau savo sveika branda, vystymusi ir t.t. bet kas iš manęs išaugo? - Savo varpalo stangrumu, riešutų ir krutų dydžiu nesiskundžiu ir net didžiuojuosi, taip pat esu atlaikęs gana stiprių smūgių į ūkį :D Dabar esu tikrai pakankamai aktyvus jaunuolis tiek fiziškai, tiek protiškai :) Kartais netgi manau, jog esu tikrų tikriausias genijus, tobulas vaisius :D bet juk žinome, kad genijaus ir tobulumo sąvokos supratimas varijuoja tarp individų :D
Tačiau, prieš sėdamas vaiką moterin, padarysiu mėnesio trukmės abstinencijos laikotarpį ir kaip dabar populiaru sakyti - palaikysiu "sveiko gyvenimo būdą". Kol kūdikis vystysis, motina bus šeriama tik aukščiausios kokybės nutrients'ais. Bet man iki vaikų dar toli.. apsčiai turiu ką veikti :)

Tai va.. manau, kad yra begalė faktorių darančių vyrus impotentais ir jie, tie faktoriai, veikia visi kartu, o ne tai, kad karts nuo karto įpūti mylimosios ganžos ir praktiškai vsio - gali pautus nusirėžt ir b... nusipjaut, nes tai, ką turi tarpkojų yra niekam tikę ir niekam nereikalinga. Daug kas gali įtakoti impotenciją, galbūt net ir ta pati marichuana, bet vistiek nėra prasmės jai būti nelegalia.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė Donatas »

na kaip ten yra is tikruju nezinau, bet testo ir thc itaka vienas kitam mane labai domina ir noretusi suzinot klinikines isvadas siuo klausimu. Keletas "faktu" is to straipsnio yra bullshit, todel kyla abejoniu ar straipsnis nera tiesiog suinteresuotos puses, subjektyvi nuomone. Siulyciau aklai netiket siuo straipsniu.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė berzinis »

PonasGerutis rašė:bet gi mma- mixed martial arts. Manau daugiau kovos menu turi ieit
Muay thai, Jiu-jitsu yra kaip pagrindas. Dar man atrodo trecias kazkoks basic'as yra, kurio niekaip negaliu atsimint,o gal ir klystu. Bet kiekvienas kovinis sportas ten tau duoda savita privaluma, tame ir yra mma 'fintas'. Kovinis sambo, wrestlingas, boksas ir t.t., viskas ten ieina, nes taisykliu kaip ir nera praktiskai (aisku apart spardymo i riesutus ir pns). Paziurek pvz Fedor Emelianenko ir Jeff Monson kova, ten aiskiai skiriasi kovu stilius ir privalumai/trukumai, kai vienas nori kovot stovint, o kitas vis bando i parteri pareit :)
Paciam kazkada yra teke palankyt Pankrationa, tai jis labai primena ankstyvuju amziu MMA, veliau Muay Thai lankiau, bet irgi trumpai, tai tik visko basicus turiu. Na o dabar tai stangas kilnoju, vien del grafiko laisvumo ir nemegimo pusantros h uzdusus but :D Taipogi svoris krenta ziauriai nuo situ koviniu sportu :)
Я тут присел, дунул и подумал..
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė Jah »

trecias basic'as yra Judo. :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė dumtraukis »

jo, del svorio sutinku, pradejau lankyt, tai per men -4 kg, o as ir taip kudas, tai savaitgali kiek speju atstatyt tiek speju :D
nes pyxas artina ;)
rimgyte5
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-01-17, 11:59
Reputacija: 0

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė rimgyte5 »

Aš darau kiekvieną kartą mankšta ryte ir vakare. O paskutiniu metu didžiuojosi savim nes pradėjau sveikai maitinti. Jaučiuos turbūt milijoną kartu geriau :))
loreta
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-03-17, 21:56
Reputacija: 0

Re: Sportas - sveikata :)

Standartinė loreta »

Sudominote, kokias mankštas darote, gal galite patarti? Noriu pradėti, bet vis nesusiruošiu.. Neturiu gerų patarimų..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sportas
    fladas » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3901 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas hits from the bong
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39874 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44932 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.
    naktibaldas » » forume Medicina
    877 Atsakymai
    346974 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis