Nuotrauka Nuotrauka

Asmenybės problemos.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Asmenybės problemos.

Standartinė hotic3 »

Sveiki, nusprendžiau sukurti šią temą, nes tikiu daugelis iš mūsų turime gyvenime kažkokių tai problemų. Dėl kurių tenka kartais ir pasielvartauti. Įdomu būtų kaip kiekvienas iš jūsų kovojate su stresu, galbūt ne šiaip stresu, depresija? Pabrėžti noriu jog :x: --==::~~ ne visuomet padeda ypač kai tos bėdos yra įsišaknijusios. Man skaudžiausia vieta yra jausmai ir įspudis jog visas gyvenimas eina priešais mane. Gėriau vaistus kurie padėjo mesti rūkyti, mečiau sekmingai, tačiau dėl jų buvau puolęs į vidinę depresiją. Neapsakomai liūdnas būdavau, net kai ir :bong:. Dabar ieškau kažkokios tai veiklos gyvenime, ne darbo, o šiaip kažko kas man padėtų rasti tai ko trūksta manyje. Tačiau netgi negaliu nuspręsti tiksliai kas mane verčia depresuoti ar meilė kuri nutrūko prieš gerus 3 metus. Ar kažkas kitas. Galbūt tai ir žmonės kurie mane supa. Atrodo, kad būčiau iš kito pasaulio. Gyvenu su puspročiais, pyktis ima kodėl visi elgiasi taip, o ne taip kaip man atrodo jie turėtų elgtis. Matau kaip žmonės vieni kitus iškeičia į pinigus. Teko gyventi užsienyje. Ten kita politika, dėl kurios negalėjau pasilikti ilgiau. O čia kartais norisi pakeisti gyvenamąją vietą be priežasties. Tiesiog, kad surasčiau kitą kultūrą, kitokius žmones ir pnš. Aš esu anti-materialistas, o gal tiksliau išsireiškus tiesiog idealistas, man patinka mintis koks galėtų būtų pasaulis arba kokį norėčiau gyventi. Nors daugelis iš šių dalykų tik Utopija '| Dar viena problema tikriausiai ta, kad neturiu draugų. O, taip.. tikrai neturiu. Smėlio dėžės draugų jau senai nebėra. Kiti keliai, interesai. O šiaip nežinau kas yra ar aš toks blogas tiems su kuriais būnu.. nors visą laiką gerbiu tuos kurie mane žavi, saugau draugystę, paslaptis, niekada neiškeisčiau draugo už pinigus. O jie man tiesiog išslysta iš rankų. Kažkoks žiaurus pasaulis atrodo, kai tie kuriuos tausojai ir padėjai tavęs atsikrato. Ir net nesijaučia skolingi. Iš aplinkinių poelgių atrodo, kad visas netenka prasmės dėl pinigų. Beja, klausausi Čill Out. Ir manau, kad jau čia turėčiau sustoti. Norėčiau išgirsti jūsų istorijas. Galbūt apie kažką ir padiskutuoti. Malonu būtų sulaukti bendraminčių. O svarbiausia gal kas kokių patarimų, kaip žvelgti į gyvenimą iš kitos pusės ir pnš? :|?
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė ice »

Sveikas,panasi ir mano situacija,nepadeda ir :bong:o musmiriu nerandu gal padetu :)pazvelgti kitaip i sergancia visuomene
greiciausiai wrong pana buvai sutikes ir prisipildej netinkamu strukturu,ruduo depresuojanciai veikia,ieskok moters kokios naujos hipes budistes,varyk i pietus ;)
ganja uber alles
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė dumtraukis »

manau, kur rasei del pykcio, kad pykstu, kai nera taip kaip galvoju as galetum pakeist poziuri i tegu yra kaip yra ir nekreip i tai demesio, tada pyktis atslugs nes nebus reikalo, zinosi yra kaip yra ir tiek.
toliau del draugu, galbut jie todel ir iseina, kad juos per daug saugai, gerbi ir t.t , juk jie ne tavo, tau nepriklauso, paleisk juos, tegul eina iseis vieni, ateis kiti.. aisku kai matai kai smelio dezes draugai suka kitais keliais ir tave uzmista, ner malonu, bet taip jau yra, velgi yra kaip yra, manau uzteks tau poziuri keist, bet tai ner lengvas darbas reik dirbt su savim, tai va tiek nuo manes :)
nes pyxas artina ;)
Wycka
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2012-08-05, 17:37
Reputacija: 0

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė Wycka »

o musmiriu nerandu gal padetu pazvelgti kitaip i sergancia visuomene
greiciausiai wrong pana buvai sutikes ir prisipildej netinkamu strukturu,ruduo depresuojanciai veikia,ieskok moters kokios naujos hipes budistes,varyk i pietus


_________________
Pietaut del bobos?;]
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė dumtraukis »

musmires padetu pazvelgt i save, niekur kitur ;)
nes pyxas artina ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė runkelis »

cia ne grybu forumas.ten patarimu tegul ir iesko.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė Legalus »

Kur ten?
vaikai nenarkokit vartotiku.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė G. »

grybų forume. O šiaip jeigu jau norit "susitvarkyti" savo gyvenimus vartodami tam tikras substancijas, tai leiskitės į kelionę ir sužinokit Morning Glory - tikrą, ne pramoninę. Šiaip, hotic3, man įdomu labai, ką čia parašėi :D pora mėnesių pavėlavau, bet vistiek.. kaip dabar tu gyveni? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Omletas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-10-04, 13:51
Reputacija: 0

Re: Asmenybės problemos.

Standartinė Omletas »

Tema senoka, bet ir aš norėčiau porą žodžių brūkštelt. Pradėsiu nuo to, kad iš esmės turiu panašių problemų ir "gruzų", todėl galiu bandyti pateikti panašius patarimus, kuriuos galėčiau pateikti sau pačiam.

Visų pirma, labai padeda suvokimas, kad esi nevienas su savo požiūriu, yra ir kitų žmonių, kurie puoselėja tavo vertybes ir bent jau panašią mąstymo kryptį. Taip, tiesa, yra daug žmonių, kuriem viskas poh. Bet čia jau kolektyvinės žmonių mastymo disfunkcijos padarinys, jo pasekmė yra tai, kad niekam niekas neberūpi, gal tai yra taikos kaina, nes Europa karo nematė jau daugiau nei 60 metų ir žmonių niekas nebevienija, o gal vesternizacijos pasekmė ir žmonių intelekto smukimas. O gal tai skatina tai, kad žmonės nebesugeba suvokti vienas kito?

Antra, susidraugauk su savim. Ramiai atsisėdęs pabandyk išsinagrinėti dėl ko taip jautiesi, bet tai turi būti nepaviršutiniška, o gili savianalizė. Stebėk kas skatina tavo neigiamas emocijas, kodėl tu jom pasiduodi, kas labiausiai tave neigiamai nuteikia, kodėl būtent TAI tave labiausiai neigiamai nuteikia ir panašiai. Nebijok užsirašinėti, tai padeda struktūruoti tavo pačio mastyseną.

Trečia - veikla. Vyt blogas emocijas puikiai padeda sportas. Pačiam man idealus variantas yra kroso bėgimas, o grįžus namo apšilus pasidaryti atsispaudimų, atsilenkimų, nugaros pratimų ir t.t. O gal tau patinka joga ar kažkas ramesnio? Tada pasiieškok kokių nors tokio tipo būrelių, kur kaip bonusą galbūt rasi savo bendraminčių. :)

Ketvirta - geros knygos. Turiu porą patarimų. M.Aurelijus "Sau Pačiam" (jei esi linkęs į antikinę filosofiją, o iš esmės ji yra lengvai suprantama tačiau pilna labai gerų minčių) ir Eckhart Tolle "Naujoji Žemė" (rytų filosofija paremta knyga, kurioje kalbama apie žmogaus tikrąjį ir jo EGO, kuris ir kelia tas visas neigiamas emocijas. Ši knyga atveria daug mastysenos lygių ir padeda atsikratyti betkokios neigiamos emocijos :)

Tai tiek, sekmės %)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas