Nuotrauka Nuotrauka

Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė hotic3 »

Sveiki, taigi šiandien gavau sėklas iš mr greeno, tačiau vietinė paštininkė labai paslaugi buvo ir laišką padavė mano mamai sutikusi, o mama iš smalsumo praplėšė. Laukiu namuose, grįžta mama ir manęs klausia ar gali paaiškinti man vieną dalyką, kur esi vėl įsivėlęs? Ir prasidėjo.. Suprato jog tai ne morkų ir pomidorų sėklos. Dabar kaip jau tiesa išaiškėjo kaip ir kokiais keliais man galit pasiūlyti atvesti mama į šviesą, kad suprastų, jog galbūt tai ir draudžiama lietuvoje, bet kad neturėtų tos blogos nuomonės, jog nuo kanapės apsvaigę žūdo, pjaunasi ir t.t. Tai nežinau kokiu būdų jai galėčiau šitą informaciją perteikti ir, kad ji manęs išklausytų, nes kolkas tai situacija tokia, kad pasaulis apvalus ir kitaip nėra ir negali būti. Apie tai žinoma bus peršnekėta su kitais šeimos nariais.. '|

Laukiu pasiūlymų chebrytę :)
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė ggs »

Pasidomėk kitais, legaliais narkotikais, ir parodyk ką žinai, papasakok apie alkoholį, tabaką, ir palygink su kanape. Ramiai argumentuotai šnekėk, Papasakok apie kanapės teigiamas puses, apie panaudojimą medicinoje.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė Broniusx »

Butinas dalykas palygint priklausomybes pavoju: alkoholio, nikotino ir kanapes. Paaiskink tai. Papasakok kiek naudoji (nu tikiuosi ne kasdien rukai, kad neisgasdintum), gal i mazesne puse net geriau butu, + seklos tam, kad neremt narkotiku prekeiviu kurie platina velne zino ka. Tada gali papasakot apie poveiki (be jokiu gliuku, zvengimo priepuoliu ir t.t). Stone apibudink kaip atsipalaidavima, apetito didejima, minciu srauta, poilsi... Pats sugalvosi, tik sakau, svelniai viska. High - kurybiskumas, gera nuotaika. Ir prie viso sito, TEIGIAMOS EMOCIJOS, JOKIOS AGRESIJOS. Ir palygink kas buna su alkoholiu.
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė hotic3 »

dėkui už patarimus, bandysim bendrauti, kolkas apsiramino ir klausė ką darysiu su sėklom.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė G. »

Realiai, tai tavo šeimai užtektų matyti, kad Tu, hotic3, gyvenime ties kažkuom taikaisi, esi motyvuotas siekti savo tikslų, esi doras, ne banditas, ne baliavotojas, o geras sūnus, kuris nesislapsto, nemeluoja, nesikeikia, per daug "nešustravoja", nėra linkęs į konfliktus, moka būti ir linksmas ir rimtas, pasirodyti išprusęs, gebantis mylėti. Teisintis per daug nereikia, tiesiog būk savimi. Jeigu turi kažką slėpti grynai dėl asmeninių priežąsčių - galbūt pačiam nederėtų tokia veikla užsiimti arba gerai kažką apsvarstyti. Bet šiaip sakau, elkis taip lyg čia nebūtų kažkoks tai "big deal". Jeigu tau šis pomėgis nedaro žalos, vienintelis būdas - įrodyti tėvams :)
Nesiparink ir tau tai pavyks! Laikau špygas už tave, kad tos sėklos ne ant kūčių stalo keliautų, o į vazonus! Beje, išeina mamas prikalbinti ir kad pasirūpintų augaliukais kol tu išvykęs, tik reikia žinoti jų sweet spot'us, visvien juk SŪNUS esi, po šimts pypkių ir papuošalų ir buitinės technikos iš namų nešti nežadi kaip jiems gali iš pirmo atrodyti! :)

Keep it cool and keep it wise!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė breeze »

Pats faktas, kad gyveni su mama, ir ji atplėšinėja tavo laiškus, rodo, kad nesi pakankamai subrendęs ir savarankiškas šiam užsiėmimui (net jei esi pilnametis, kuo aš abejoju). Taigi mano patarimas - suauk, atsistok ant savo kojų, ir tada prieš nieką nereikės teisintis dėl savo laiškų, ir viso kito. O kol kas - bite the bullet, gyvenimas tau pateikė gerą pamoką, būk už ją dėkingas.
Padekim viską ir dingstam velniop...
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė hotic3 »

G. įkvepiančiai ir labai teisingai šneki. dėkui už patarimą.

breeze, manau, kad blogas tavo požiūris į tai, jeigu mama atplėšia laiškus tai tipo ne subrendęs ar ne savarankiškas, aš mamai liksiu vaikas kai man ir 40 bus, o kad atlpešė laišką tai nematau problemos, pas mane minčių net nėra, kad neleist motinai laiškų skaityt ir pnš, tiesiog nepasisekė šį kartą ir tavo apmaudui esu pilnametis jau senai :) ir kaip tu sakai pats faktas, kad gyvenu su mama, tai čia blogai ta prasme? juokingai skamba, jeigu tu savo mamos negerbi tai aš suprantu. anyway kalba buvo apie tai kaip privesti vyresnio amžiaus žmogų prie teisingo požiūrio į tam tikrus dalykus.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė vartotikas »

Itikink ,kad augini ne del derliaus vartojimo ,o del grazaus augalo ir auginimo igudziu. negrazu meluoti , bet tavo atveju nelabai yra is ko rinktis.
as budamas 17 prisipazinau tevams ,kad puciu ,bet reakcija buvo neigiama. Begant laikui rukydavau ju akivaizdoje vis dazniau ir dazniau ,bet kaskarta girdedavau is motinos 1 klausyma "Ka tu jauti?" as pasakodamas itikinau ,kad dingsta agresija ir ,kad nebebuna jokiu holiucinaciju ir panasiai,o tik pasikelia nuotaika ,bet mastyti galiu lygiai taip pat blaiviai ir nera nieko blogo tame ,kad issiblaskes biski kai parukes esu.

Dabar man nebereikia sleptis ,bijoti ir nemaloniai jaustis , beto motina man padeda visada kai man kazko reikia ir savaites begyje zadejo man paskolinti 300 svaru ir zino ,kad pinigus isleisiu pirkdamas 120x120x200cm tenta su 600w hps lempa ir puikiai zino kokie pomidorai ten augs.

Jeigu nebuciau prisipazines 17 metu tai iki siol ji speliotu ar as uostau kazka, ar badausi, bet kadangi pasakiau tiesa tai neturiu seimoje nariu nusiteikusiu pries mane . O dabar pagalvok ka darysi tu?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė hotic3 »

hi again, taigi noriu pasigirti chebryte, jog pagaliau įtikinau mama ir dabar kartu auginame hidroponikoje savo mėgstamus augalus, aš kanapę, o mama pomidorus, kažkaip tai nesitikėjau, kad kada nors mane supras, o dabar nebereikia nei slėpt growboxo, tikriausiai šie metai pranašauja gerus pasikeitimus, juolab, kad mama žino, kad kanapę ne dėl grožio auginu, o dėl thc ;) žiauriai džiaugiuosiu now... ;)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė G. »

Ha! Sveikas atvykęs į šaunių mamų klubą :D visa esmė, kad jame tu visada jau buvai ;) Džiaugiuosi kartu su tavim!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė wauris »

Saunei susitvarkei,irodei ir parodei mamai kaip gali buti idomu auginti,o dar hidroponikoj...Gerai kad mano seima taipat nebado pirstais del mano hobio o dar ir pagiria kokius grazius augalus auginu,priedo visada papasakoju ka darau kad zaliuotu,apsvieciu apie teikiama kanapes poveiki ir kokia gali buti is jo nauda. :)
marsh max
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-01-29, 08:13
Reputacija: 0

Re: Namiškių nusistatymas prieš kanapę

Standartinė marsh max »

Sveiki, vėl apsireiškiu aš su savo spontaniškom mintym, norėčiau sužinoti kokie mes esame žmones, tiesiog yra žmonių kurie žino, kad aš rūkau kanapę, ir vengia prasidėti su manimi ir neigiamai įtakoja kitų žmonių nuomonę apie mane, mano jog esu narkomanas ar kažką panašaus, bet esu padorus, tvarkingas žmogus, dirbantis, apsiskaitęs, domiuosiu įvairiais dalykais gyvenime, iš kai kurių žmonių pasisakymų jie mane sulygina su gatvės valkatom - alkoholikais, ar tai normalu? Taigi pasisakom kas ką gyvenime veikiam, kuo užsiimam, žinau, buvo tema apie profesijas, tačiau ne visi mes esame profesoriai :D taip, kad pasisakom, pasigirkim savo pasiekimais, kad suprastume kokie mes žmones iš tiesų, kad galėtume palyginti dvi priešingybes kanapę ir alkoholį :) ir manau alkoholikai kurie vartoja kanapes tikrai ne tas pats kas žolės entuziastai išgeriantys alaus :)
actualtests practice test dumps actualtests practice test dumps
toefl online test toefl online test
toefl speaking questions toefl speaking questions
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit
    Donatello » » forume Legalus forumas
    168 Atsakymai
    66207 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kepuretas
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7007 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu
    deivis » » forume Legalus forumas
    108 Atsakymai
    52969 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kanape, nezinant kad tai Kanape
    kulturingas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3569 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Ar tai pluoštinė kanapė?
    Volkas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    4129 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas