Nuotrauka Nuotrauka

Kokie mes žmonės?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Kokie mes žmonės?

Standartinė hotic3 »

Sveiki, vėl apsireiškiu aš su savo spontaniškom mintym, norėčiau sužinoti kokie mes esame žmones, tiesiog yra žmonių kurie žino, kad aš rūkau kanapę, ir vengia prasidėti su manimi ir neigiamai įtakoja kitų žmonių nuomonę apie mane, mano jog esu narkomanas ar kažką panašaus, bet esu padorus, tvarkingas žmogus, dirbantis, apsiskaitęs, domiuosiu įvairiais dalykais gyvenime, iš kai kurių žmonių pasisakymų jie mane sulygina su gatvės valkatom - alkoholikais, ar tai normalu? Taigi pasisakom kas ką gyvenime veikiam, kuo užsiimam, žinau, buvo tema apie profesijas, tačiau ne visi mes esame profesoriai :D taip, kad pasisakom, pasigirkim savo pasiekimais, kad suprastume kokie mes žmones iš tiesų, kad galėtume palyginti dvi priešingybes kanapę ir alkoholį :) ir manau alkoholikai kurie vartoja kanapes tikrai ne tas pats kas žolės entuziastai išgeriantys alaus :)
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė sunus »

Tik prirukius tokiu metu galima isgalvoti taip :D Dirbu servize mekstu muzika domuosi daugybe kulturiniu renginiu. mokausi as smu maisto sauga. ir gyvenu liuksiskai :bong: :D :idea:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė G. »

Kad sulygina su gatves valkata - alkoholiku, tai normalu, bet neteisinga :) Mano kryptys yra verslo vadyba, marketingas ir komunikacijos :) Kadangi moku labai atidziai klausytis ir skaityti tai esu super placios pasauleziuros. Ir alkoholis ir kanapės yra svaigalai :D svaigalus reikia vartoti atsakingai ir su saiku. Alkoholio ir kanapių poveikiai yra begalo skirtingi: alkoholis - įaudrina, kanapės - nuramina :)
O alkoholikai (tie tikrieji), tai jie kanapiu nevartoja :) Jie geria be atsakomybes ir be saiko. Alkoholikas yra narkomanas, tik mazai zmoniu sugalvoja taip pasakyti, todel kai pasakai, kad alko tai narko daznai buni nuprunksciamas ir isjuokiamas :) Kanaholikas irgi yra narkomanas, nes jis pucia be atsakomybes ir be saiko. Kanape yra vienas is nelegaliu narkotiku. Narkotika as suprantu kaip tam tikra medziaga, kuria vartojant ivyksta neblaivi busena. Prie neblaivios busenos galima iprasti, taip atsiranda manijos alkoholiui, kanapems, kokainui, heroinui ir kitoms nesvarbu kokio stiprumo substancijoms - kavai :D
Svarbiausia yra ~BaLaNsAs~ :) To "aukso viduriuko", emocijos svorio centro atradimas ir suvokimas bendraujant - besimainant tam tikra informacija tarp zmoniu. Ramuma sakyciau.. ramuma :D Si vakara pasismaginsim :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė putejas »

gaminu baldus, tampau presuotu drozliu plokstes. laisvu nuo mineto darbo laiku uzsiemu viskuo.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė Lar »

Man ir buvo daug atvėju kai aš buvau lyginamas su padugnėm bet aš į tai regvu šaltai ir nekriaupiau daug dėmesio. Aišku buvo visko neneigiu kad turėjau su kanapėmis dideliu problemu buvo tokiu dienų jog prarukydavau visa diena bet tai pasitaikydavo retai savaitgaliai .
Kadangi esu gana principyngas žmogus nors kartais tie principai trukdo, bet tik per savo principus išsiugžiau valia, saiką, atidumą.Turėjau problemų su aukoholiu kurio atsikračiau per vieną pamastimą. Kanapės mano gyvenime buvo peraugusios kurias sugebėjau pristabdyti ir daug sustabdžiau. Kas mane lygino su padugne šio metu ateina skolintis pinigų ,bet vėl gi mano principai man liepia iš jū imti triguma ar net keturguba užstatą . Tiem patiem asmenim kurie nesuprato manės, šio metu aš jiems duodu toki spaudima kurio niekas iš manes nesitikėjo. Pradėjau bendrauti su tais žmonėm su kuriais priėš keletą metų net nekalbėdavau .Kadangi esu studentas tai bent šio metu neturiu laiko rukyti. Aš domiuosi transporto technologijom .Šio metu visas mano laisvas laikas skiriamas mano idėjai kurios tikslas 69 metų atmosferini varikli paversti šiolaikiniu turbininiu.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė Broniusx »

Lar rašė:Šio metu visas mano laisvas laikas skiriamas mano idėjai kurios tikslas 69 metų atmosferini varikli paversti šiolaikiniu turbininiu.
Ideja puiki, idomi... Koks variklis? Kazkas is VAZ serijos? Kantrybes tik palinkesiu ir nepamest tikslo, jei pasirodys neimanoma igyvendint vienu ar kitu etapu :)) O manau turetu pasirodyt :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė Lar »

variklis 1.2l serija ta pati :) O Šeip nieko nėra neimanomo gali tik trūkti rankų ir žiniu.
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė sunus »

Lar rašė:variklis 1.2l serija ta pati :) O šiaip nieko nėra neimanomo gali tik trūkti rankų ir žiniu.
nu idomiai skampa tas projektas bet galvoju as; 1. Padarysi paprastai ir svilinsi su juo kokia menesi tada ragas.
2. Visa varikli pakeisi tiek kapitaliskai kad geriau dirbti su kokiu tarkim bmw M50B25 variklio... :)
Nepyk uz nuomene :) Liuks kad domiesi auto taip pliusas tau :V: :)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė Lar »

Kadangi dauguma variklio vidurių iš naujasniu varikliu su patikimumu blokas viskas tvarkoi, dilema bus su galvute .Aišku dar neaišku kaip funkcionuos ipurškimas . O šeip tikslas ne galia o maksimali ekonomija ,Idėja pasiskolinta iš mažujų TSI varikliū .Dėl vidurių savo recepto neatskleisiu, Nes netolimoja ateityja planuoju bizniaut iš panašių dalyku dėja ne lietuvoja . Automobilis taip pat bus susijas su kanapėmis tik ne su marihuaninėmis, o su pluoštinėmis . Manyčiau šio forumo dalyviai pirmi pastebės ši projakta. Tai tik laiko klausimas .
Atsiprašau už rašyba nelabai turiu laiko taisyti klaidas ar netinkamas raides.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė G. »

Labai džiugu skaityti, Lar! Pats apie variklius ir automobilį žinau tik elementariausius dalykus, bet dėl pluoštinių kanapių tai piešiu tau didelį, storą pliusą :) Šis forumas, ko gero yra kupinas potencialių partnerių! Laikas parodys kaip ten viskas susiklostys, o dabar - Sėkmės!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė Broniusx »

Lar rašė:Kadangi dauguma variklio vidurių iš naujasniu varikliu su patikimumu blokas viskas tvarkoi, dilema bus su galvute .Aišku dar neaišku kaip funkcionuos ipurškimas . O šiaip tikslas ne galia o maksimali ekonomija ,Idėja pasiskolinta iš mažujų TSI varikliū .Dėl vidurių savo recepto neatskleisiu, Nes netolimoja ateityja planuoju bizniaut iš panašių dalyku dėja ne lietuvoja . Automobilis taip pat bus susijas su kanapėmis tik ne su marihuaninėmis, o su pluoštinėmis . Manyčiau šio forumo dalyviai pirmi pastebės ši projakta. Tai tik laiko klausimas .
Atsiprašau už rašyba nelabai turiu laiko taisyti klaidas ar netinkamas raides.
Tai blokas bloku, man ir idomiausia, ka su galva ruosiesi daryt. Nes net tiem laikam tai buvo pakankamai primityvi, nepatikima ir gincytino efektyvumo dabarties mastais ziurint. Kiek domejausi, is tos pacios galvos kazko neisspausi, bent jau neaukodamas patikimumo. O del viduriu pritaikymo... IDOMU labai, lauksiu atomazgos :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė KGBkid »

pūtėjas rašė:gaminu baldus, tampau presuotu drozliu plokstes. laisvu nuo mineto darbo laiku uzsiemu viskuo.
Darbas yra darbas. Ar baldus gaminti ar tapetus klijuoti. Koks skirtumas ką dirbi, kai dirbi ne sau... :D
Nors tikriausiai ne visi tai supras.
Užskaitau pūtėjo post'ą. :)
Aš esu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė runkelis »

mes narkosos alkoholikams ne prie sirdies :) nors ir pats vynelio isgeriu bet ne iki zemes graibymo.buvom ir liksim narkosos nes busena netinkama apsiputusiu ir alkoholikai puola su peiliais taikdarius :)vat tokie mes ir zmones ju akimis.o nevartojantiems nieko gal ir ytiktum,bet cia priklauso kokioj aplinkoj esi praleides savo gyvenima.yra zmoniu gerai isprususiu ir megstanciu zole papesti gan su nemazu IQ.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė G. »

Runkeli, priminėi man vidurinės šimtadienio vakarėlį :) provokavo mane muštynėms vienas neblogai įkaušęs bičas iš paralelinės klasės :D sakė: pasižiūrėk į save! sėdi čia apsirūkęs ir nieko nedarai, negali net pajudėti! :D O aš tiesiog sėdžiu, čilinu :] nekreipiu dėmesio ir jis tik capt! mane už rankos pagriebė ir link savo veido pradėjo ją lenkti, sakau: nu ir ką čia sugalvojai? sako: p*sk man į snukį! Aš toks wtf, visiškai apšalęs, be žado sėdžiu 8??? ir sakau, kodėl turėčiau? %) Sako, nes tu j**anas narkomanas! :D Tada įsikišo ir vienas mano klasiokas, kuris tą prielipą gerai pažinojo, ir sakė jam, kad atsip*stų nuo manęs, nes tūpai atrodo :D tai vat konkrečiai tik noriu pritarti tavo pasakymui, kad priklauso nuo to, kokioj aplinkoj augo žmogus :) O man tai šiaip visi lygūs.. kiekvienas pats savo likimo kalvis
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė Lar »

G. Daviai gerą pavyzdi jaunimui. Kaip reikia išlikti ramiam bet kokioja situacijoja.
Man panaši situacija buvo lyg per draugo gimtadieni ,Bandė stumti kąžką ,bet kadangi aš labai buvau isijautes i savo tripą po neaišku ką (tuo metu nieko negirdėjau ,galėjo važioti traukinys palei ausis aš jo nebučiau išgirdes vistiek) :D tai nieko nesuprates čiuvas atsitraukė. Tą pati vakarą kai užtraukiau dar viena --==::~~ tas pats čiuvas priėjo ir vėl gi pradėjo savo stumimus kodėlgi aš sėdžiu ir duodu rukyti kitiems. Siulė muštis bet aš atsisakiau pareikšdamas jog atėjau gerai praleisti laiką .Kokias 20-30min buvo ramu .Praėjus tam laikui jis vėl pasireiškė ,tik kad ši syk buvo vos ant koju pastovintis , tik jau nebesiulė muštis ,o pradėjo aiškinti koks aš šalto būdo ir nekonfliktinis ,Taigi nereikia kovoti su girtais asmenimis . Dauguma tokiu asmenu buna kieti tik su chebra arba girti.
Aišku buvo tokiu akimirkų kai neištverdavau ir paleisdavau rankas į darba ,bet vėliau to labai gailėjausi
Dar prisimenu ,kai be saiko vartojau aukoholi puldavau visai nieko dėtus žmones , kurie tiesiog man nepatikdavo , buvau konfliktiškas . Bet dabar nekeliu rankos priėš nieką ir stengiosi išvengti konfliktinių situaciju .Rankos žmogui reikalyngos ne žaloti kitus, o padėti kam sunku .Visuomet neprimtinus asmenis galima žaloti psichologiškai žinant ju paslaptis bei silpnybes.
Dar galiu pridūrti jog aukoholis veikia nekontroliojamai . per šiu metų sutikimą tuo isitikinau .Žinau kad kažką padariau netaip tik nieko negaliu prisiminti. Kadangi buvau gerokai išgėrias .Neprisimenu dauk akimirku , prisimenu tik iki 12h (toki atminties praradimą galėjo paskatinti 1 nedidelis --==::~~ bet tai ne esmė) . Šio metu turiu didelią dilemą ar aš ko neižeidžiau ,ar turėčiau ko nors atsiprašyti ,galimas atvėjis jog ižeidžiau kažkurią iš merginu buvusiu kartu . Taigi tvirtai apsisprenžiau pailsėti nuo visu svaigalu .Nesvarbu ar tai gerimai kuriu nevartoju dauk ,ar tai kanapė kuria mėgsu dažniau nei gėrimus.
Ačiū už dėmesi
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Kokie mes žmonės?

Standartinė runkelis »

taip beabejo. na mokyklos laikais tai taip :-)rusu laikais mokinausi ir neto tuo metu nebuvo :-) bet rukanciuju buvo :-)dabar tik is spaudos informacija pilasi .....pagavo apsirukiusi ir t.t. tad tokie ir mes zmones :-) rusu laikais iskarto buciau nurasytas :-) o dabar jau daug pasikeitimu :-) legalize cannabis!!! :) pasislepes vis papesu dumeli :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas