Nuotrauka Nuotrauka

Airija

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
pacanas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2012-09-29, 14:32
Reputacija: 0

Airija

Standartinė pacanas »

Tai va toks reikaliukas pilieciai...Sedziu uzsikases airijoj nedidialiam miesteli,na lietuviu cia netruksta bet nei vienas neruko :D yra uzsienieciu kurie megsta :x: bet tik kad jie jau over 30,pridumina ir pradeda apie seimas sneketis,man dar tik 20 nelabai traukia tokios snektos,nors pakolkas nelabai yra is ko rinktis .| gal yra jaunimelio --==::~~ aplink Co.Kerry? butu smagu su savatauciu koki --==::~~ susukt :V:
marsh max
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-01-29, 08:13
Reputacija: 0

Re: Airija

Standartinė marsh max »

Sveiki, nusprendžiau sukurti šią temą, nes tikiu daugelis iš mūsų turime gyvenime kažkokių tai problemų. Dėl kurių tenka kartais ir pasielvartauti. Įdomu būtų kaip kiekvienas iš jūsų kovojate su stresu, galbūt ne šiaip stresu, depresija? Pabrėžti noriu jog :x: --==::~~ ne visuomet padeda ypač kai tos bėdos yra įsišaknijusios. Man skaudžiausia vieta yra jausmai ir įspudis jog visas gyvenimas eina priešais mane. Gėriau vaistus kurie padėjo mesti rūkyti, mečiau sekmingai, tačiau dėl jų buvau puolęs į vidinę depresiją. Neapsakomai liūdnas būdavau, net kai ir :bong:. Dabar ieškau kažkokios tai veiklos gyvenime, ne darbo, o šiaip kažko kas man padėtų rasti tai ko trūksta manyje. Tačiau netgi negaliu nuspręsti tiksliai kas mane verčia depresuoti ar meilė kuri nutrūko prieš gerus 3 metus. Ar kažkas kitas. Galbūt tai ir žmonės kurie mane supa. Atrodo, kad būčiau iš kito pasaulio. Gyvenu su puspročiais, pyktis ima kodėl visi elgiasi taip, o ne taip kaip man atrodo jie turėtų elgtis. Matau kaip žmonės vieni kitus iškeičia į pinigus. Teko gyventi užsienyje. Ten kita politika, dėl kurios negalėjau pasilikti ilgiau. O čia kartais norisi pakeisti gyvenamąją vietą be priežasties. Tiesiog, kad surasčiau kitą kultūrą, kitokius žmones ir pnš. Aš esu anti-materialistas, o gal tiksliau išsireiškus tiesiog idealistas, man patinka mintis koks galėtų būtų pasaulis arba kokį norėčiau gyventi. Nors daugelis iš šių dalykų tik Utopija '| Dar viena problema tikriausiai ta, kad neturiu draugų. O, taip.. tikrai neturiu. Smėlio dėžės draugų jau senai nebėra. Kiti keliai, interesai. O šiaip nežinau kas yra ar aš toks blogas tiems su kuriais būnu.. nors visą laiką gerbiu tuos kurie mane žavi, saugau draugystę, paslaptis, niekada neiškeisčiau draugo už pinigus. O jie man tiesiog išslysta iš rankų. Kažkoks žiaurus pasaulis atrodo, kai tie kuriuos tausojai ir padėjai tavęs atsikrato. Ir net nesijaučia skolingi. Iš aplinkinių poelgių atrodo, kad visas netenka prasmės dėl pinigų. Beja, klausausi Čill Out. Ir manau, kad jau čia turėčiau sustoti. Norėčiau išgirsti jūsų istorijas. Galbūt apie kažką ir padiskutuoti. Malonu būtų sulaukti bendraminčių. O svarbiausia gal kas kokių patarimų, kaip žvelgti į gyvenimą iš kitos pusės ir pnš? :|?
actualtests practice test dumps actualtests practice test dumps
toefl online test toefl online test
toefl speaking questions toefl speaking questions
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Airija

Standartinė KGBkid »

marsh max rašė:Sveiki, nusprendžiau sukurti šią temą, nes tikiu daugelis iš mūsų turime gyvenime kažkokių tai problemų. Dėl kurių tenka kartais ir pasielvartauti. Įdomu būtų kaip kiekvienas iš jūsų kovojate su stresu, galbūt ne šiaip stresu, depresija? Pabrėžti noriu jog :x: --==::~~ ne visuomet padeda ypač kai tos bėdos yra įsišaknijusios. Man skaudžiausia vieta yra jausmai ir įspudis jog visas gyvenimas eina priešais mane. Gėriau vaistus kurie padėjo mesti rūkyti, mečiau sekmingai, tačiau dėl jų buvau puolęs į vidinę depresiją. Neapsakomai liūdnas būdavau, net kai ir :bong:. Dabar ieškau kažkokios tai veiklos gyvenime, ne darbo, o šiaip kažko kas man padėtų rasti tai ko trūksta manyje. Tačiau netgi negaliu nuspręsti tiksliai kas mane verčia depresuoti ar meilė kuri nutrūko prieš gerus 3 metus. Ar kažkas kitas. Galbūt tai ir žmonės kurie mane supa. Atrodo, kad būčiau iš kito pasaulio. Gyvenu su puspročiais, pyktis ima kodėl visi elgiasi taip, o ne taip kaip man atrodo jie turėtų elgtis. Matau kaip žmonės vieni kitus iškeičia į pinigus. Teko gyventi užsienyje. Ten kita politika, dėl kurios negalėjau pasilikti ilgiau. O čia kartais norisi pakeisti gyvenamąją vietą be priežasties. Tiesiog, kad surasčiau kitą kultūrą, kitokius žmones ir pnš. Aš esu anti-materialistas, o gal tiksliau išsireiškus tiesiog idealistas, man patinka mintis koks galėtų būtų pasaulis arba kokį norėčiau gyventi. Nors daugelis iš šių dalykų tik Utopija '| Dar viena problema tikriausiai ta, kad neturiu draugų. O, taip.. tikrai neturiu. Smėlio dėžės draugų jau senai nebėra. Kiti keliai, interesai. O šiaip nežinau kas yra ar aš toks blogas tiems su kuriais būnu.. nors visą laiką gerbiu tuos kurie mane žavi, saugau draugystę, paslaptis, niekada neiškeisčiau draugo už pinigus. O jie man tiesiog išslysta iš rankų. Kažkoks žiaurus pasaulis atrodo, kai tie kuriuos tausojai ir padėjai tavęs atsikrato. Ir net nesijaučia skolingi. Iš aplinkinių poelgių atrodo, kad visas netenka prasmės dėl pinigų. Beja, klausausi Čill Out. Ir manau, kad jau čia turėčiau sustoti. Norėčiau išgirsti jūsų istorijas. Galbūt apie kažką ir padiskutuoti. Malonu būtų sulaukti bendraminčių. O svarbiausia gal kas kokių patarimų, kaip žvelgti į gyvenimą iš kitos pusės ir pnš? :|?
Kažkaip paskutiniu metu, pastaruosius porą metų labai daug jaunų žmonių susiduria su tuom, kur ir tu įkritęs esi. Į tokį laiko tarpsnį, kai privalai priimti kitą info ir tai daryti ne iš aplinkos, bet iš savęs...Išgrynint ir pajusti, tai ko iš tiesų Tu nori iš šio gyvenimo, pradėti gyventi taip trokšta širdis, o ne kiti...
Problemos tikrai neegzistuoja, problemas sukelia mūsų protas. Nėra draugų šalia tavęs, tai galbūt jų ir nereikia? Galbūt jei dabar jų būtų jie tave nustemptu kažkur, norėdami pralinksminti tave, bet nesuprasdami, nejausdami tikrosios vidinės būsenos. Gal dar blogiau pasijustum, nes visi aplinkui būtų smagus, o tu ne? Na, supranti link kur aš suku? Viskas yra taip kaip turi būti, nesidairyk į praeitį ar ateitį. Suprask, kad šis 'laikas', periodas tavo gyvenime yra skirtas ne šiaip sau. Tai tavo startas, perėjimas į sekanti levelį... Nesistenk mano žodžių priimti kaip mokymo ir stengtis skaityti tarp eilučių, įžvelgt gilesnę prasmę ir t.t.

Pamiršk praeitį ir viską kas su ja susiję. Nešvaistyk energijos galvojant apie tai ko jau nebera.
Sakai, kad patinka mintis apie Pasaulį, bet jos yra utopija. Tai nėra utopjija, tai yra tavo mintys. Todėl nenuvertink jų, o gerbk jas.
Rašai, kad gerbi draugystę, gerbi savo draugus, myli juos ir saugai, bet kai jų nelieka jautiesi išduotas, paliktas, o jie net "nesijaučia" skolingi. Tad pagalvok ar neturi mažos uodegytės gale :D Ar ne esi tas, kuris stengiesi tik dėl to, nes tikisi, kad bus atlyginta, ar gausi viską atgal?
Meilė turi sklisti iš mūsų ir į ją neprivalo atsakyti niekas.
Kodėl nėra draugų šalia? Gal ne dėl to, kad pasaulis žiaurus. Galbūt nebuvai nuoširdus ir t.t.
Žinok, kad viskas ok su tavim. Tiesiog, paskirk šį laiką gilinimuisi į save ir rasi visus atsakymus .
Sekmės :)
Aš esu.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Airija

Standartinė G. »

KGBkid, geriau ir neatsakysi :thumbup: Atsakėi kaip profas :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Airija

Standartinė wauris »

pacanas rašė:Tai va toks reikaliukas pilieciai...Sedziu uzsikases airijoj nedidialiam miesteli,na lietuviu čia netruksta bet nei vienas neruko :D yra uzsienieciu kurie megsta :x: bet tik kad jie jau over 30,pridumina ir pradeda apie seimas sneketis,man dar tik 20 nelabai traukia tokios snektos,nors pakolkas nelabai yra is ko rinktis .| gal yra jaunimelio --==::~~ aplink Co.Kerry? butu smagu su savatauciu koki --==::~~ susukt :V:
Kur cia dabar tas Kerry? As sedziu Carrigaline :)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Airija

Standartinė Lar »

Su draugais man panaši situacija yra , Nors aš laikau save jaunu durnu, bet galiu drasiai pasakyti kad per pastaruosius 2metus tapau protingesnis už savo senus draugus, Nebeturiu aš su jais apie ką kalbėti, esu už juos atsakingesnis. Turbut vienyntelis iš senu draugu rato susiradau pastovu darbą. Pradėjau planuoti ateiti ,nebegyvenu šia diena. Visai neseniai su dauguma draugu beveik, visais pradėjo išsiskyrti keliai , kadangi neturiu su jai ką veikti tai emiausi inciatyvos susitinku vis rečiau , Nes išžvelgiau jog , aš jiems per daug padėjas, o atlygio gaves iš ju pusės gerokai mažiau , Nereikia man tokiu žmoniu. Bet visame tame yra ir šviesioji pusė, naujos pažintys ,kitoks požiuris, Ir nuotaika atsirado. Gal netgi su laiku atrasiu daugiau laiko . Isitikinau jog kartais geriau išmesti žmones iš savo gyvenimo kurie tiesiogine prasme trugdo gyventi pačiam. Ne visuomet reikia padėti kitiems, Kartais reikia padėti pačiam sau t,y skirti daugiau laiko ,

marsh max , O tu drasiai ženk į prieki , susirasi nauju pažinčiu , bus viskas gerai, kas sena ne visuomet yra gerai , nauji ispudžiai visuomet yra malonesni. Linkiu tau sekmės
spaikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-12-02, 14:50
Reputacija: 0

Re: Airija

Standartinė spaikas »

Kur cia dabar tas Kerry? As sedziu Carrigaline :)[/quote]
Kuriame carrigalline? Mano žiniomis jie yra 2 :)
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: Airija

Standartinė Closer »

Lar rašė:Su draugais man panaši situacija yra , Nors aš laikau save jaunu durnu, bet galiu drasiai pasakyti kad per pastaruosius 2metus tapau protingesnis už savo senus draugus, Nebeturiu aš su jais apie ką kalbėti, esu už juos atsakingesnis. Turbut vienyntelis iš senu draugu rato susiradau pastovu darbą. Pradėjau planuoti ateiti ,nebegyvenu šia diena. Visai neseniai su dauguma draugu beveik, visais pradėjo išsiskyrti keliai , kadangi neturiu su jai ką veikti tai emiausi inciatyvos susitinku vis rečiau , Nes išžvelgiau jog , aš jiems per daug padėjas, o atlygio gaves iš ju pusės gerokai mažiau , Nereikia man tokiu žmoniu. Bet visame tame yra ir šviesioji pusė, naujos pažintys ,kitoks požiuris, Ir nuotaika atsirado. Gal netgi su laiku atrasiu daugiau laiko . Isitikinau jog kartais geriau išmesti žmones iš savo gyvenimo kurie tiesiogine prasme trugdo gyventi pačiam. Ne visuomet reikia padėti kitiems, Kartais reikia padėti pačiam sau t,y skirti daugiau laiko ,

marsh max , O tu drasiai ženk į prieki , susirasi nauju pažinčiu , bus viskas gerai, kas sena ne visuomet yra gerai , nauji ispudžiai visuomet yra malonesni. Linkiu tau sekmės

Tas jau taip su tais draugais yra .... parinausi aš irgi dėl tų draugų , bet kažkaip pakliuvo man http://www.linkomanija.net/details?2652 ... 007_LT_pdf pliaže prie jūros perskaičiau :) pradžiai pasirodė tiesiog ezoterinis skaitalas , bet viskas pas tą autorių teisingai sudeliota :geek: as meniškai man tikrai padėjo ...visi pokyčiai gyvenime man tik į gerą 8)
Rašyti atsakymą