Nuotrauka Nuotrauka

padekime zmonems sergantiems leukemija

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
vladzioks
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-05-02, 09:15
Reputacija: 0

Standartinė vladzioks »

Apvalus rašė:prapratima duot kraujo....Jai daznai taip darysi gai taip but kad turesi kraujo "per daug" ir noresi atiduot jo vel.
daznai taigi neina duot. Vyram galima duot kas 2 menesius po karta. Tai i metus 5-6 nemanau kad kazkaip pakeis organizmo veikla. Man atrodo, sveika yra atsinaujint krauja, visgi seno sestadali atiduodi ir atsikrauna naujas.
dedegreen
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-04-17, 16:36
Reputacija: 0

Standartinė dedegreen »

Labai gera akcija, siandien pasidomesiu, kaip ten patekti, ir butinai pabandysiu ikalbeti dar 4 zmogeliukus, kad eitukartu ir prisidetu. :D
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: padekime zmonems sergantiems leukemija

Standartinė mandari9nas »

Cha, kaip tik mano mama Hematologė labai remia šita akciją: Iš tikrųjų tai kažkaip prisikasa iki kaulo , poto kišamas metalinis švirkštas į kaulą suleidžiamas ir ištraukiami kaulu čiulpai , labai skausminga operacija NET SU NUSKAUSMINAMAISIAIS. Dauguma Vyrų verkia kaip maži vaikai " Iš mamytės pasakojimu" . Aš asmeniškai nesiryžčiau tokiai donorystėi , kažkaip nevilioja šlubavimas 2savaites, nors išgelbečiau-pratęsčiau kažkiėno gyvenimą, ai šiknon , vadinkite egoistu..
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: padekime zmonems sergantiems leukemija

Standartinė naktibaldas »

Tam as irgi, ko gero, nesiryzciau... Studentavimo laikais ant galiako buvau su draugais nuvares kraujo duoti uz babkes. Paeme megini, sako ooo pas tave 4 rezus-!! Tada taip ir nedaviau, nes pamaciau kokia adata draugeliui i ranka idure, ir kaip jis isbalo... :D Kortele mano liko uzpildyta, tai skambino po to kelis kartus, buciau daves, nes sake (gal melavo, bet nemanau), kad truksta tokios grupes. Tik kai paklausdavo kada paskutini karta vartojes alc, sakydavo sori netinka.
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: padekime zmonems sergantiems leukemija

Standartinė Sigma »

Naktibaldai, jeigu tavo kraujas sveikas, tai negailėk šio kraujo. Pirmą kart tik baisu bus. O kartą į metus nuleist kraują yra sveika.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: padekime zmonems sergantiems leukemija

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Naktibaldai, jeigu tavo kraujas sveikas, tai negailėk šio kraujo. Pirmą kart tik baisu bus. O kartą į metus nuleist kraują yra sveika.
Sveikas, nesirges as jokiom geltom ar dar ten kuo. Del baimes...nu neapsimyaciau gi galiausiai...Tik kad as puciu su pertraukom max savaite. Vistiek kraujo struktura nuo to bus pakitusi.
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: padekime zmonems sergantiems leukemija

Standartinė Sigma »

Tai pasidaryk sau ramadaną kartą į metus mėnesį nepūsk ir nusileisk kraują :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: padekime zmonems sergantiems leukemija

Standartinė Noplaya »

Universitete atismenu daves kraujo esu xaliavai :) Man labai patiko. Paneliu daug graziu atejo, smagu buvo stebet kaip jos bijojo, o paskui pabalusios sedejo ir guodesi :D Man tai pofik buvo, is manes dar 100 ar 150 ml daugiua paeme ir tai nepajauciau nei galvos svaigimo, nieko. Aisku kuno komplekcija cia turi dideles itakos.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas