Nuotrauka Nuotrauka

atejo laikas palinketi Jums sekmes:)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

zmones klysta
..have an idea?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Na taip, visi zmones klysta. Vieni daugiau, kiti maziau. Vieni skaudziau, kiti paprasciau. Bet tos klaidos turi priezastis. Klaida tera rezultatas. Kodel klydai?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

Sigma rašė:.... Kodel klydai?
Pries klausdamas tokius klausimus ar bent pats sugebetum i juos atsakyt? Klaidos nedaromos samoningai, nebent tai samoningai (nevisuomet) blogo pasirinkimo pasekme ar pan. Klausdamas "kodel klydai" manau klysti...

Galbut po sios zinutes, sulaukes kontratakos, susivoksiu kad klydau, komentuodamas tavo klausima.Bet ir tuomet neturesiu atsakymo i ji.

...
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

kad ir ka praeityje esu padares - nesigailiu... :)
Buds Not Bombs
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Re: atejo laikas palinketi Jums sekmes:)

Standartinė Freddy Krueger »

naktibaldas rašė:greit as pasitrauksiu....
Nu pizdec arba tau reik bishi subine paspardit 8E
Zmogau tai tikrai savizudzio laishkas.
Negi jau pasekei saves pazinimo riba negi nebeliko kuo pasidalin su draugais negi nebeliko givenime ishshukiu...?
Negi tik narkata ir bespredelai bei fatalinei sveikatos sutrikimai beliko?
Nedurnavok bo tai ir lengviausia...
O gal ce tik prikolus metai?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Muscaria,

ne to klausiau. Atsiprasau, matau, kad busiu ne taip suformulaves klausima bei jus, tikriausiai, netaip ji supratote. Noriu, jeigu galima, suzinoti ar zmogus suprato kodel taip elgesi tuo metu. Kokios buvo to priezastys, kad kazkurio gyvenimo periodu buvo, kiek as supratau, einama pries save ir daroma sau blogai. Tu priezasciu issiaiskinimas padeda geriau suprast ir pazint save, susitaikyt su savimi. Daugumai tai padeda isvengt panasiu klaidu ateityje. Na o man visada yra idomu suzinot, kodel daznai zmones shauna i besaiki svaiginimasi. Mano nuomone, tai nera naturalu ir visada turi priezastis. Tik vieni bijo tai issiaiskint, kiti nespeja. Zinojimas kodel ivyko tai ar tai yra laiptelis aukstyn.

Kodel as klydau, atsakyt galiu visada. Zinoma pries tai reik dar nusprest ar tai is tiesu buvo klaida, viska prisimint ir kelis kartus permastyt. Zinoma visada yra teise zinojima pasilikt sau.

Tad, 1. ar dabar aisku ko noriu paklaust? 2. ar galiu suzinot?
Muscaria rašė:
Sigma rašė:.... Kodel klydai?
Pries klausdamas tokius klausimus ar bent pats sugebetum i juos atsakyt? Klaidos nedaromos samoningai, nebent tai samoningai (nevisuomet) blogo pasirinkimo pasekme ar pan. Klausdamas "kodel klydai" manau klysti...

Galbut po sios zinutes, sulaukes kontratakos, susivoksiu kad klydau, komentuodamas tavo klausima.Bet ir tuomet neturesiu atsakymo i ji.

...
BOB - Bombs Over Bagdad!
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja »

izmenos su mirties nuojauta... gal tiesiog per stipriai pasilinksminai? 8|

o jei tu rimtai pastoviai taip jautiesi, tai biski ikreiptai ir pavydziu. mirties nuojauta zmogui is principo yra dermovas jausmas, bet jis uzastrina gyvenima!
redZ
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-08-08, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė redZ »

Po tokiu zodziu as lb issigandau gal man risti su siuo augalu ...gal isvis risti su viskuom (tabakas alkoholis ir t.t.) Mane gasdina vien mintis tokia.... As neisivaizdoju save tokioje situacijoje ...As neturiu absoliuciai valios...Net rukyt negaliu mesti o ka cia apie tai ....jomajo bijau patarkite ka man daryti...Prasau 8/
How high do you wanna get today :] ?
The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc »

redZ rašė:Po tokiu zodziu as lb issigandau gal man risti su siuo augalu ...gal isvis risti su viskuom (tabakas alkoholis ir t.t.) Mane gasdina vien mintis tokia.... As neisivaizdoju save tokioje situacijoje ...As neturiu absoliuciai valios...Net rukyt negaliu mesti o ka cia apie tai ....jomajo bijau patarkite ka man daryti...Prasau 8/
1. Netūkyk gatvinio šūdo.
2. Rišk su stipriais alkoholiniais gėrimais ir tabaku.
3. Laykyk žolę savo draugu, bet nebūk nuo jos priklausomas. [Siek prašviesėjimo, ne apsvaigimo]
4. Apie kitus narkotikus stenkis negalvot.
De4th_w1sh
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2006-09-13, 15:35
Reputacija: 0

Standartinė De4th_w1sh »

As paprasciausiai kolkas gyvenu savo gyvenima ir jame nera tokiu dydeliu bedu kaip norejimas kazko stipresnio ir didesnemis dozemis... Taip zinoma esu ne karta bandes am**tamina ir kazkokiu ratu... Bet tai buvo vienadienis nuotikis is tikruju tai tikrai man is viso sito nekila noras kazko daugiau o atvirksciau gryzti prie pradziu pradzios...:) Ir nejauciu kazko tokio jog ateityje man narkotikai bus butinybe... :)
BeatboX 4EveR!
redZ
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2006-08-08, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė redZ »

LSD didelis aciu tau :] bet man tabaka mesti sunkiai eina.. I WiLL DO MY BEST
How high do you wanna get today :] ?
Anonymous

Standartinė Anonymous »

redZ rašė:Po tokiu zodziu as lb issigandau gal man risti su siuo augalu ...gal isvis risti su viskuom (tabakas alkoholis ir t.t.) Mane gasdina vien mintis tokia.... As neisivaizdoju save tokioje situacijoje ...As neturiu absoliuciai valios...Net rukyt negaliu mesti o ka cia apie tai ....jomajo bijau patarkite ka man daryti...Prasau 8/
jei negali mesti rukyti-nemesk, bet sumazink cigareciu kieki bent jau dvigubai, taip pat su alkoholiu. del augalo, tai nebutina jo rukyti-yra kitu vartojimo budu.didziausias augalo blogis yra ne thc, bet dumai. nuo thc dar niekas nemire, o nuo kenksmingo dumu poveikio milijonai zmoniu pasaulyje kasmet mirsta. nereikia saves prievartauti, bet galima nustatyti sau ribas.
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Skaiciau, kad tokioj busenai daugelis pabando durnaropes(nesiulau niekam - pakankamai pavojinga). Skaiciau kad tripindami suzino ko dar nezinojo arba buvo uzmirse apie save ir savo draugus. Jau net miegot pats normaliai nebegaliu - neiseina is galvos man ta mintis apie paslaptingaja datura. Gal kas galetu pasakyti ar bent nurodyti kur gauti ju seklu siuo metu(geles jau nuvytusios daugumoj), gal kas mate kur pirkt ten supakuotas tipo "nojaus seklos" ar kazkas panasaus?
nei chronius, nei Bronius...
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

daturos seklas naudodavo satanistu ritualuose viduramziais, taip pat ivairios raganos ir raganiai. ragana tikrai nebuvo kazkas, kas skraidydavo ant sluotos, valgydavo vaikus ir taip toliau. tai buvo laiudies medicinos zmones, turintys is kartos i karta perduodama gamtos galiu, ivairiu augalu poveikiu informacija. juos susiejo su blogiu monoteistine religija, patys zinote kokia. ziaurus laikai buvo. Ale joptvajmat kas ty dejos!!!

seklu valgymas gali buti fatalishkas. reik patyrusio zmogaus. kiek teko skaityti trip reportu tai nu nerealu kaip nunesha i kitus pasaulius. bet ar verta intoksikuoti savo kuna ir siela su tikrai galingu nuodu? nors siaip nuo senu laiku yra ir dabar vartojanciu, tad zmonija, pilnai sio dalyko juk neatmete, kaip visishkai netinakmo naudojimui, ar ne? yra saugiu psichodeliku ir be daturos! datura yra durnarope, auga lietuvoje, tad seklu naturaliai galima susirasti. geriau vaisi koki suvalgykit :) rode kazkada per TV, kai du studentai blynu ir durnaropiu prisivalge, tai linxmumai baigesi reanimacijoje :!:
Buds Not Bombs
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Apie jas jau nemaizai trip reportu ir kitokiu experience'u perskaiciau. Jau nusprendziau - bandysiu 10-20 seklu, kas palyginus us kitais yra juokingas kiekis, bet skaiciau kad ir nuo tokio uzvelka. Nezinau kada man tai gausis padaryt bet jau del "dabotojo" susitariau jis pades pasiruost ir padabos.
nei chronius, nei Bronius...
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Niežti, suškė nepalyginimai didesnė negu nuo žolės, didžiulė paranoja beveik visados .... Ir regėjimas labai neryškus pasidaro .... Ir išviso .... ;]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kiek itakos turi durnaropiu poveikis psichikai, o kiek jos toksiskumas? Nera tai, kad paprasciausiai kunas stipriai apnuodijamas, o is to isplaukia visokie tripai? Ne tas pats, kas sergant stipriai pakilus temperaturai prasideje kliedesiai? Man visalaik buvo ir yra keisti zmones kurie iesko kazko dvasisko pasikliaudami kazkokiu stipriu ir efektyviu vaistu. Is savo patirties zinau, kad norint kazka pasiekti, reikia ideti daug pastangu, darbo. Vienoje knygoje rase, kad farmacininkai sugadino zmonija, iteige jai, kad daug sveikatos bedu galima labai greit ir efektyviai isspresti vienos stiprios tabletes pagalba. Tai i pasamone nusedo taip giliai, kad dabar dauguma pastoviai tikisi, kad kazka igijus galima labai greit ir daug kazko pasiekt ar padaryt. Kad kazkas kitas gali padaryt uz tave tai ko tau reikia. Ilgus metus zmonija ejo mokslo keliu, saipesi is burtu iki kol pati per ta pati moksla per savo pasamone pradejo nerti burtu iliuziju bei mirazu pasauli.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Tikrieji haliucinogenai

Tai medžiagos kurios sukelia tikroviškas haliucinacijas. Fiksuoti atvėjai kai apsvaigęs žmogus užpuola savo atvaizdą veidrodyje ir taip susižaloja. Lietuviams gerai žinomas ir legalus toks haliucinogenas yra durnaropė. Daug kas klaidingai mano, kad durnaropė silpnesnė už LSD iš tikrųjų yra atvirkščiai: durnaropės poveikis atitinka nebent milžiniškas LSD dozes, bet visvien yra savitas, tikroviškesnis, intecyvesnis. Ironiška, kad psichodelikai kurių paveikis malonesnis, ne toks pavojingas yra draudžiami, o tuo tarpu tikrųjų ir pačių galingiausių haliucinogenų galima nesunkiai ir visiškai legaliai įsigyti. Bebėjo tokia situacija susiklostė dėl to, kad psichodelikai populiaresni, labiau geidžiami.
Informacija iš lt.wikipedia.org
P.S. Atsimenu man pasakojo teta, dirbanti kažkokiame skyriuje, kad visos seselės nešiodavosi tic tac, kuriu duodavo bobutems, nes tos intensyviai reikalaudavo vaistų, ir kas svarbiausia, kad "vaistai" suveikdavo ir netgi labai greitai.
nei chronius, nei Bronius...
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

Bronius007 rašė:...Ironiška, kad psichodelikai kurių paveikis malonesnis, ne toks pavojingas yra draudžiami, o tuo tarpu tikrųjų ir pačių galingiausių haliucinogenų galima nesunkiai ir visiškai legaliai įsigyti...
durnaropes, musmires, salvia ir daug kitu nuodu ne nuodu... zinoma jog yra legaus. arba tiksliau nera nelegalus. nes ju nepavartosi kasdien. as visdelto neisdrysau suvartotot durnaropiu, nors ju turejau. pakako pasiskaityti kokie sie tripai ir kuo jie gali baigtis.

as nevisai sutinku su sigma, kuris vis lygina apsinuodijima ir temperaturinius kliedesius - tai nei panasu nei susije, kadangi jokios rugsties formos nera paduodamos i smegenys. jei kazkurios is rugsciu gali prasimusimusti iki smegenu sferos kurios iprastai nenaudojam, rezultatai zinoma gali nustebinti vartotojus. extasy veikia panasiai. jei tam tikros organizmo liaukos produkuoja vienos ar kitokios formules rugstele, kuria is kraujo susirenka smegenys - jauciam baime, malonuma, agresija, palaima ir t.t. (priklausomai nuo rugsties). suvartojus rugsciu atitinkamai didesni kieki, jauntamas stipresnis pojutis, o suvartojus ju nezinomos kilmes (kurios naturaliai organizmas galbut neprodukuoja, arba labai mazai) - i kurias smegenu dalis ji bus paskirstita - nezinau.

sprendziant is sigmos pasisakymo galim pamanyt kad tam kad apsvaigt, pakanka isibeget ir trenkt galva i siena. bet nemanau kad toks pasvaigimas butu kam malonus ar kam prasidetu haliucinacijos. as kartais turiu itarimu kad tamstai (sigma) kalbant apie tamtikrus narkotikus, net nesate ju bande. o spresti is nuogirdu, pasakojimo ar matymo kaip elgiasi kiti "apsinuodyje" manau tikrai nereiketu.

galiu pasakyt kad dauguma maciusiu tripa kuri sukelia salvia, ja vartoto grieztai atsisake, nors juk pats tripas nera kazkuo kosmariskas, netgi sakyciau atvirksciai. is pasalies atrodo labai nekaip.

ir dazniausiai su tokias ne nelegaliais svaigalais yra taip, kad karta ar kelis ju pabandes prie ju negrizti - nera jie vakaro ar savaitgalio uzsiemimas ir didele tikimybe kad tripas bus labai nekomfortabilus. todel as labai nesutinku su manymu kad legaliu svaigalu paveikis malonesnis ir ne toks pavojingas. jis YRA pavojingas.
Bronius007 rašė:tic tac, kuriu duodavo bobutems, nes tos intensyviai reikalaudavo vaistų, ir kas svarbiausia, kad "vaistai" suveikdavo ir netgi labai greitai.
placebas - netikru vaistu poveikis zinomas jau nuo labai seno. o ar neteko nepastebeti kad geriant nealkogolini alu (to nepastebeje) galit apsinest? (: manau cia dede Pavlovas turetu ka pridurti.


pabaigai tureciau priminti kad sis saitas yra labai grieztai zolinis, todel tokios temos kaip grybai, rugstis ir kiti nuodai cia nera populiarinamos ir daznai daznai yra uzdaromos. todel manyciau kad neverta perdaug gilintys ir diskutuot apie tai, pakankamai inofrmacijos rasi on-laine pats.



---
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Muscaria rašė:
as nevisai sutinku su sigma, kuris vis lygina apsinuodijima ir temperaturinius kliedesius - tai nei panasu nei susije, kadangi jokios rugsties formos nera paduodamos i sm...

[...]

sprendziant is sigmos pasisakymo galim pamanyt kad tam kad apsvaigt, pakanka isibeget ir trenkt galva i siena. bet nemanau kad toks pasvaigimas butu kam malonus ar kam prasidetu haliucinacijos.
Mane ne taip supratai. As tik paklausiau ar taip nera. Tolimesne mano pranesimo dalis buvo mano pavedziojimas apie dvasios ugdyma per kazkokius vaistus. Apie placebo net neuzsiminiau, nors tai ir yra kazkiek susije.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Laisvas laikas
    kingston » » forume Prašau žodžio!
    85 Atsakymai
    40893 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Legalus
  • su kuo jums (jei) patinka pamaishyti?
    quick-poo » » forume Legalus forumas
    46 Atsakymai
    21801 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Kokio jums reikia derliaus i metus, kad butumet patenkinti?
    Sigma » » forume Herbariumas
    93 Atsakymai
    72689 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anonymous