Nuotrauka Nuotrauka

atejo laikas palinketi Jums sekmes:)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

atejo laikas palinketi Jums sekmes:)

Standartinė naktibaldas »

greit as pasitrauksiu.
buvo malonu su jumis visais prikolinti, maloniai praleisdavau laika bendraudamas su jumis:)
deja ateityje manes cia nebebus. as nesakau kad dingsiu is cia siandien, anaiptol ne. nedingsiu turbut net ryt, ar poryt. tiesiog bijau, kad po to sito jau buciau nebespejes parasyt:) todel tiesiog jauciu pareiha brukstelti, Jums, kelias eilutes, nes pastaruosius kelerius metus patyriau su jumis visais isties ne viena smagia akimirka:)
as niekur neisvaziuoju, manes nezavi tie svetimi krastai, ar dideles babkes, tikrai nezadu varyt i kamcatka gelbet pingvinu, ar uzsirasyti i koki slapta experimenta, kurio metu butu tiriama zmogaus psichika ji desimciai meteliu uzdarius i sachta:) i tiuriaga manes irgi nieks nezada sodint, niekad negerbiau istatymo, bet gerbiau kitas asmenybes.
gerai, kad sis procesas vyksta palaipsniui, o ne is karto, nes kitaip nebegaleciau parasyti Jums siu eiluciu:)
tiesiog mano gyvenimas persivercia i kita dimensija, butu kvaila tai ignoruoti, faktus reikia priimti tokius, kokie jie yra:)
prasau, nesipizdavokit is sitos temos, dabar rasau tikrai ne girtas, ar apsiputes, kaip manau cia dabar mane noretu daugelis pasiepti, tiesiog rasau, nes jauciau pareiga kazka cia brukstelti:)
priverte mane visa tai parasyti suvokimas, kad praradau savisaugos jausma, ir kaip bebutu keista tai maloniai jaudina. neteiskit, nes tai yra mano gyvenimas ir darau su juo ka panorejes, as nesiverziu i kitu zmoniu erdve. visad gerbiau kitu nuomone, bandziau i ja isiklausyti, tad nesiverzkit ir i mano teritorija. toks mano pasirinkimas. nemanykit, kad tai savizudzio laiskas:D as dar nenusokau nuo proto ir seip, kam greitinti tai, kas neisvengiamai greitai turetu atsitikti, nes tikimybiu teorija nemeluoja.
jei pastebejot pastaruoju metu vis reciau cia bebunu, bet tai tikrai ne del to, kad man Jusu kompanija tapo nebeidomi, ar nuobodi. tiesiog mane itrauke biezpriedielu verpetas ir sustoti as jau nebeturiu jegu (beje ir nenoriu, man taip gerai, esu suauges zmogus ir savo kelia pasirenku pats).
turbut niekam nekyla abejoniu, kad kisdamas ranka i verdanti vandeni nusiplikysi, taciau manes sis suvokimas ne kiek neatgraso nuo padariniu:)
man taip gerai, kaip yra!
as nezinau, kiek dar cia vaidensiuos ir neklauskit to, nes pats nezinau, o ir reiksmes sis terminas neturi jokios.
as visad megau extreemuma, bet pastaruoju metu sis pomegis mane nugalejo. visa tai pradejo prasilenkti su sveiku protu. na ir tegu..as jauciuosi laimingas. tai kaip narkotikas, kuriam issivyste toletancija- tai paciai busenai pasiekti jo prireike vis didesniu doziu.
siuo atveju mano narkotikas tai istisas kokteilis- dideles dozes ratu, daug pyho, daug nesamoniu, daug biezpriedielu. visa tai geruoju tikrai nesibaigs, bet sustoti as jau nebegaliu, o ir nebenoriu, patikekit, mane tas suvokimas, kad artinasi kazkas fatalisko tiesiog veza. jauciuosi lyg pacaniukas tuoj tuoj pirma karta gyvenime padarysias savo pirmaja pana.
nelaikykit pagiezos jei ka esu izeides, sutinku, esu karsto budo, bet jautrus zmogus, daznai kovodavau su vejo malunais. nepykit ir uz ta mano storzieviska jumora, galbut po juo kartais slepdavau savo silpnuma.]
zodziu linkiu Jums visiems visko kas geriausia, o dar geriau, tai ko labiausiai patys norite:)

laurynas
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Kad ir kaip musu nuomones nesutampa.... Sekmes, Lauri, visa ko geriausio. Klausimelis dar vienas. Kodel tu mus turi palikti ? Negi tai del drugs'u ? Gal rasyk ? Padesim ? :)
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

Butu labai idomu ka pasakytu koks nors izymus psichologas apie si laiska, apie jo autoriu, jo gyvenima ir jo gyvenimo suvokima :/
Mano nuomone perskaicius si laiskeli, tai kad autorius nori mums kazka pasakyti, papasakoti savo gyvenimo pojucius, tai ka jis DABAR jaucia.
Perskaicau si laiska du kartus ir nezinau kodel? :/ gal todel kad kazkas siame laiske man jau pazystama :/ aj....
ripunxInc.
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2005-09-04, 22:02
Reputacija: 0

Standartinė ripunxInc. »

joa..pazystama...
I Chose Somethin Else...
fedras
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2004-06-14, 15:53
Reputacija: 0

Standartinė fedras »

Cia pasirinkimas. Norisi zostkai vilktis.
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

tiesa sakant nieko nesupratau... labai noretusi pakomentuot ir iskirpt is sio pasisakymo daugeli eiluciu ir uzduot po jomis begale klausimu, bet jei jau zmogus is esmes nori pasakyt kad cia daugiau nebesilankys ir del neisdestytu priezasciu 'mus palieka' ir pasirenka kazka kito... - tuomet sekmes ir nematau kvotos reikalo... nors zinot ka? ai ne, nesakysiu... (;

pys.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Man tai pasirode kad jam gresia zona... Gal ir klystu.
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

naktibaldas, kai skrandyje atsiras zaizdu ir atsidursi ligoninej - viska mesi... na bent jau chemija :) nebent tau ant tiek dap**dy, kad saves negerbi...
Buds Not Bombs
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pavojingi pomegiai, tai kaip ir testamenta sioki toki paliko.

Gyvenimas toks, kad is bala ndziu suvaziavimo gali nebegrizt savom kojom.

Na o as neatsisveikinsiu:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
fedras
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2004-06-14, 15:53
Reputacija: 0

Standartinė fedras »

Aptariamasi bicas siame forume yra pasakes tokia nebloga minty: 'amf* yra tik uzsivedimo priemone', bet toliau turi pats jau judeti. Bet taip yra sunku.
Norisi, kad vel kas nors uz tave tai padarytu, t.y. vel uzsimesti/uzsivesti. Kai lieka vien uzsivedimai - labai nualina gyvenimui, o ne uzveda.
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

fedras rašė:Aptariamasi bicas siame forume yra pasakes tokia nebloga minty: 'amf* yra tik uzsivedimo priemone', bet toliau turi pats jau judeti. Bet taip yra sunku.
Norisi, kad vel kas nors uz tave tai padarytu, t.y. vel uzsimesti/uzsivesti. Kai lieka vien uzsivedimai - labai nualina gyvenimui, o ne uzveda.
sutinku
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

right... :)

svarbiausia, kad pats naktibaldas islaikytu save uz tu ribu... Bet tai cia truputi man nesirisa amfa su ribu naikinimu, ne is tos operos spektalius mato...
Buds Not Bombs
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

Aha, aha, gal ir panasu. Gaila tik, kad tas naktibaldas dainuot kaip zmogus nemoka ir kokio grupso nesukuria.
Nu zinot, man tai visai patiko:
"People are strange when you're a stranger...
Faces look ugly when you're alone
..."

Aha, aha, gera muzika buvo. Muzika liko, tik vat zmogaus nebe.

O kas naktibalda prisimins?
_wahahahahaha_
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

viskas gerai. kas gerai baigiasi.
nx ximka. smagu, kol varai ir zhinai, kad dar yra. bet tai veda geriausiu atveju i niekur. bemieges naktis, haliucinacijos nuo miego trukumo. vitaminas. po to dar vitaminas. ir dar syki. taip pastoviai. izdziuvusiais ir paraudusiais akiu obuoliais pasitinki dar viena beprasme diena. visiskas nesugebejimas bendrauti net su artimais zmonemis. pastovus zaparai. pastovus prakaito zliaugimas. apie emocini stabiluma nera nei kalbos. alkoholis po to. karscio bangos galvoje. tuscios kisenes. ratai milzinishkomis dozemis kurios tau nesukelia euforijos, tik perkreipta ishpurtusi fizionomija ir vos pramerktos akys lieka ish taves. visiska faze galvoje. itarus aplinkiniu zvilgsniai stoteleje ir troleibuse. pamises gyvenimas/naktines keliones, kad turetum kur eiti. i niekur. sekanti diena ir vel viskas ish naujo. kelione i niekur. puse metu. tevu nervai visiskai sudarkyti. verkianti mama ir liepiantis parodyti venas tevas. kol viena ryta atsibundi ir galvoje kazkas tyliai snibzda "pabaik. uztenka jau to viso xu*aus".

ar labai smagu? - pats zinai.- to nori? :/

tai nesuteikia gyvenimo pazinimo dziaugsmo

jokia filosofija cia neegzistuoja
..have an idea?
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Speju cia tavo istorija ?
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

rishti visokiausias ximkas reikia.
..have an idea?
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Viskas prasideda nuo zoles!
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

jei viskas negimtu, tai viskas ir nemirtu...

MIRTIS PRASIDEDA NUO GIMIMO!!!

viskas prasideda ne nuo zoles, o nuo bukaprotishkumo ir nesamoningumo apie tai ka tu pats sau ir kitiems darai...
Buds Not Bombs
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

ir viskas tuo pasakyta. big up
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O tai kodel viska darei?
* rašė:rishti visokiausias ximkas reikia.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Laisvas laikas
    kingston » » forume Prašau žodžio!
    85 Atsakymai
    40893 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Legalus
  • su kuo jums (jei) patinka pamaishyti?
    quick-poo » » forume Legalus forumas
    46 Atsakymai
    21801 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Kokio jums reikia derliaus i metus, kad butumet patenkinti?
    Sigma » » forume Herbariumas
    93 Atsakymai
    72688 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anonymous