Nuotrauka Nuotrauka

persirukymas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: persirukymas

Standartinė Jah »

Tereikėjo normaliai pasakyti ,kad vonios druskos guli prie vonios kempinių
:D :D --==::~~ Kitą kart žinosiu |.|)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: persirukymas

Standartinė G. »

Nu, Jah, visai jau tu.. :D o aš šiaip vakar susimąsčiau, ar aplamai yra toks dalykas kaip persirūkymas :|? Taigi mąsčiau, mąsčiau ir primąsčiau, kad būna tiesiog neatsakingai pasirinkta pūtimo vieta, pūtimo laikas, pūtimo kompanija, pūtimo strain'as, pūtimo priemonė ir tik tada pūtimo kiekis, visa ką juk galima numatyti dar prieš patį persirūkymą, t.y. galima bandyti vykdyti persirūkymo prevenciją. Kažkaip nebesinori man tikėti, kad "persirūkymą" nulemia tik kiekis, nes pvz ant savęs pastebėjau, kad būna įkalu 0.1 - vieta/laikas nelabai tinkami ir prasideda "persirūkymo" pojūčiai, o būna ir 0.4 įšaunu - vieta/laikas labai tinkami ir prasideda "kaip kirvis kotą" pojūčiai 8/ Pats "persirūkymas" iš esmės sufleruoja, kad yra suvartotas per didelis kiekis, bet kaip sakiau - nemanau, kad tai yra vienas ir vienintelis, tiesiog abstrakčiai įvardinant, nemalonių pojūčių-persirūkymo faktorius. Tikrąjį persirūkymą įvardinčiau kaip tiesiog nepakankamai atsakingai suplanuotą/numatytą parūkymą pvz. sakykim, vakar, tikėdamasis, kad rytoj būsiu blaivas, pridaužiau kaip šliurė, o šiandien atsikėliau - still high, bet šiandien man gi reikia blaivios galvos ir aš jaučiu nemalonumą, nes blaivos galvos vis dar neturiu kaip vakar buvo planuota, bet kadangi vakar persirūkiau (nors vakar ir nepatyriau jokių nemalonių pojūčių), tai šiandien taip ir skaitosi, kad vakar persirūkiau, nors kaip jau sakiau - nebuvo nei pykinimų, nei širdies kalatų, nei ten su raumenim, akių trukčiojimų, dusulių ir pan. Žo, ką noriu pasakyti tai, kad persirūkymas nebūtinai yra "adverse effects", o gali būti ir tiesiog "still effects" ar "after effects".

Šitą pranešimą apibendrinsiu kaip žalos prevenciją - informavimą apie atsakingo/tinkamai suplanuoto vartojimo svarbą. Maždaug, jei nori sumažinti "persirūkymo" ar persirūkymo tikimybę tai dar prieš pūsdamas:

1) Atkreipk dėmesį į, kur pūsi;
2) Atkreipk dėmesį į, kada pūsi;
3) Atkreipk dėmesį į, su kuo pūsi;
4) Atkreipk dėmesį į, ką pūsi;
5) Atkreipk dėmesį į, kaip pūsi;
6) Atkreipk dėmesį į, kiek pūsi.
7) Atsimink, kad dėl persirūkymo kaltas yra ne :x: , o :crazy:, nes :x: į tavo organizmą savaime pats neįeina, nes neturi kojų.

Ir, aišku, analogai valgymui, garinimui ar kaip ten kitaip vartoji. :geek:

+

Mano pastebėti "persirūkymo" ar persirūkymo simptomai ir jų malšinimas:

1. Nemalonus jausmas širdyje (vibracija, dūrimas, dažnis, apsunkimas) - išliek šiek tiek fizinės energijos ėjimu, lengvu bėgimu, raumenų pratampymu, giliu kvėpavimu, praplėsk krūtinę (kelis kartus išmesk ir pakelk rėmą);
2. Pykinimas - atsigerk vandens, jei turi - gazuoto, ir pamėgink tiesiog atsirūgti, turėdamas omeny, kad atsirūgdamas gali apsivemti, nes tau atrodo, kad tave pykina. Man dažniausiai pykinimo jausmas būna dėl prasto skrandžio turinio - neprivalgęs, ar persivalgęs, neprigėręs ar persigėręs arba pririjęs dūmų;
3. Nemalonus jausmas raumenyse - pamasažuok, išjudink;
4. Nemalonus jausmas akyse - prasiplauk akis vėsiu bet ne šaltu vandeniu, pramankštink jas (pasukiok, pratampyk, bet nepertempk, palaikyk lengvai įspaudęs, plačiai atsimerk, smarkiai užsimerk);
5. Nemalonus jausmas ausyse - atsigerk vandens, atsistok, pajudėk, pamasažuok;
6. Dūsimas - išeik į gryną orą, giliai, bet ne per giliai prasikvėpuok, pasivaikščiok ratais, atsigerk vandens;
7. Tiesiog nemalonus psichologinis poveikis ir noras prablaivėti - nusiplauk veidą ar palįsk po dušu, užkąsk, suvartok citrinos sulčių, prigulk;
8. Mirties jausmas - jokiais būdais nesėdėk vietoj, prasikrutink, prasivaikščiok, spontaniškai užsiimk bet kokia veikla, įmk bet ką, kas po ranka, sakyk bet ką, kas po liežuviu. Nauji veiksmai (nauji jausmai) užgoš mirties jausmą, gošk tol, kol užgoši;
9. Baimė/panika - giliai pakvėpuok, tolink mintis užsiimdamas naujais veiksmais, prasijudink fiziškai, jeigu yra galimybė sparčiai eik arba bėk, išpravardžiuok save savo paties mintyse, bet neturėk to omeny, kad viską sau sakai rimtai, turėk omeny, kad pravardžiuodamas save "trankai sau virtualias pliūchas", kad atsičiūchintum, nes tu esi debilas, gali taip ir sakyti: "atsičiuchink, debile, ko čia parinies? tu gal toks ir anoks?" ir pan. ir būk pasiruošęs laikyti juoką, jeigu esi viešoj vietoj, nes kai staiga atsičiuchinsi nuo baimės pasijusi labai kvailai, nes bijojai nieko.
10. Stiprus nesiorientavimas aplinkoje - sustok, jei gali prisėsk, nuramink save mintyse, gali sau sakyti: "Šššš.. ššš..", iš lėto, neskubėdamas pradėk atkreipinėti dėmesį į aplinkos detales, bet pernelyg nepasinerk į vieną, giliai pakvėpuok.


Galbūt kažką panašaus į atmintinę reikėtų padaryti, kad įteikti pirmųjų Lietuvos Socialinių Kanapių Klubų ar kofišopų ar tiesiog medicinal vartotojams :|?

[ nuotrauka ]
If you know what I mean :)

P.S. Prašau neginčyti, nes nieko nesistengiu įrodyti. Stengiuosi sumažinti persirūkymų skaičių Lietuvoje :D 1 internet forum reply, such efficiency :rofl:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: persirukymas

Standartinė Jah »

Tiesiog nemalonus psichologinis poveikis ir noras prablaivėti
pusė stiklinės vandens su DAUG DAUG cukraus. ačiū runkeliui už šitą pamokėlę :D --==::~~ kažkada hrenova pasidarė tai nežinojau kur kreiptis :D
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: persirukymas

Standartinė Balsas »

Cirinu sultys really really works !
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: persirukymas

Standartinė fladas »

O tai ziauriai kenkia :x: sirdziai ?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: persirukymas

Standartinė G. »

fladas rašė:O tai ziauriai kenkia :x: sirdziai ?
1) Atkreipk dėmesį į, kur pūsi;
2) Atkreipk dėmesį į, kada pūsi;
3) Atkreipk dėmesį į, su kuo pūsi;
4) Atkreipk dėmesį į, ką pūsi;
5) Atkreipk dėmesį į, kaip pūsi;
6) Atkreipk dėmesį į, kiek pūsi.

:x: poveikis širdžiai visada yra varijuojantis ir niekada pastovus. Neįmanoma pasakyti, nebent detaliai nupasakotum savo gyvenimo būdą, kad būtų galima žinoti, kas ir kiek iš tiesų kenkia širdžiai. Suprantu, kad tikiesi trumpo atsakymo, bet realybė yra tokia, kad tavo širdis, tai ne mano širdis ir tavo širdį vienoks :x: veikia vienaip kaip ir mano kitoks :x: mano širdį veikia kitaip, jauti :V: Norint tokius dalykus išsiaiškinti, reikia individualiai sėst ir svarstyti. Nueik pas asmeninį gydytoją ir paklausk jo, kaip tavo širdis laikosi. Jis papasakos, ką galvoja ir tu, palyginęs tai su savo :x: suprasi, ar tavo :x: kenkia tavo širdžiai ar ne. Gali tiek nuodyti, tiek gydyti, it depends... :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
unicorns&dragons
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-05-12, 21:37
Reputacija: 0

Re: persirukymas

Standartinė unicorns&dragons »

Geras G. padarytas sąrašas, bet man asmeniškai trūksta jame mano nr1 (ir praktiškai vienintelio) simptomo:
- aptemimas akyse, silpnumas atsistojus, išskirtiniais atvejais alpimas

Simptomas atsiranda dėl sumažėjusio cukraus kiekio kraujyje ir lengvai pagydomas saldinto vandens ar pan išgėrimu. Na arba prevencinė priemonė: nepersirūkyti, nes kas per daug, tas nesveika.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: persirukymas

Standartinė G. »

unicorns&dragons rašė:Geras G. padarytas sąrašas, bet man asmeniškai trūksta jame mano nr1 (ir praktiškai vienintelio) simptomo:
- aptemimas akyse, silpnumas atsistojus, išskirtiniais atvejais alpimas

Simptomas atsiranda dėl sumažėjusio cukraus kiekio kraujyje ir lengvai pagydomas saldinto vandens ar pan išgėrimu. Na arba prevencinė priemonė: nepersirūkyti, nes kas per daug, tas nesveika.
http://en.wikipedia.org/wiki/Orthostatic_hypotension
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
khalifaa
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2015-03-12, 23:38
Reputacija: 0

Re: persirukymas

Standartinė khalifaa »

Labas, aš kai pripučiu, imu balt :D krenta spaudimas kiek suprantu, ką daryt ? ar čia man pizda jau :D ?
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: persirukymas

Standartinė Anemone »

khalifaa rašė:Labas, aš kai pripučiu, imu balt :D krenta spaudimas kiek suprantu, ką daryt ? ar čia man pizda jau :D ?
o tu valgai po/pries?
Rašyti atsakymą