Nuotrauka Nuotrauka

Tabako maišymas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
.GUBAS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-05-27, 19:18
Reputacija: 0

Tabako maišymas

Standartinė .GUBAS »

Sveiki aš kaip naujokas ir žalias tuose rūkymo prijomuose, bet pasakykit man vieną dalyką. Kai rūkau su draugais tai dažniausiai maišom su tabaku žolę, girdėjau kalbų, kad taip daugiau sudaužo ir t.t Tai tiesa? Jeigu kažkiek yra tiesios tai pasakykit tikslią priežastį kodėl žolę su tabakų maišo
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė zolininkass »

Bent jau mes su chebra maišom kai kasiaka darom, kad daugiau gautus, didesnis kasiakas.
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė CepelinoBarzda »

Bent jau kiek iš asmeninės patirties žinau, grynas dūmas sunkiai dega :) ir šiaip jei gryną rūkyt būtų paprasčiausias jo švaistymas, nes daug sudegtų besmilkdamas.
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė zolininkass »

CepelinoBarzda rašė:Bent jau kiek iš asmeninės patirties žinau, grynas dūmas sunkiai dega :) ir šiaip jei gryną rūkyt būtų paprasčiausias jo švaistymas, nes daug sudegtų besmilkdamas.
Nebent rūkai per bonga, pypke ir pan.
.GUBAS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-05-27, 19:18
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė .GUBAS »

Tai galima daleiskim truputi pamaišyt? Nu tarkim vienam kaušui šiek tiek pabert tabako. Bet dūmas nepasikeis? :D Aš kaiptik galvojau kai išgirdau kalbas, kad su tabaku geriau daužo, bet aš maniau atvirkščiai, kad su tabaku mažiau sudaužys.
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė zolininkass »

Mano nuomonė su daužymu tas nė kiek nesusyja. Kiti deda tabako, nes jiems skaniau yra, kiti, kad didesni kasiaka gaut ir t.t. Kiekvienam juk skirtingai, kaip tau geriau taip ir daryk, jei negaili žolytės ir turi daug jos tai gali gryna traukt.
.GUBAS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-05-27, 19:18
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė .GUBAS »

zolininkass rašė:Mano nuomonė su daužymu tas nė kiek nesusyja. Kiti deda tabako, nes jiems skaniau yra, kiti, kad didesni kasiaka gaut ir t.t. Kiekvienam juk skirtingai, kaip tau geriau taip ir daryk, jei negaili žolytės ir turi daug jos tai gali gryna traukt.
Bet juk koks skirtumas, ar mažai ar daug jos turi, vistiek jeigu maišysi sudaužys tiekpat kiek ir be tabako :D O dar daleiskim skiriasi per ką rūkai? Pvz kas geriau sudauž bongas ar kasekas?
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Tabako maišymas

Standartinė uodz »

.GUBAS ? man atrodo kad sis forumas ne tau nes pagal tavo "dauzyma" dar esi nepilnametis arba nzn..
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tabako maišymas

Standartinė Click Clack »

Aišku daužo ir žiauriai, gi cigarete su filtrais rūkoma, o čia dar ir per gilze gryną tabaką, o maišo, dėl to, kad degimą palaikytų ir kasiakas gražesnis būtų :) Gryną jau geriau rūkyt per bongą ir niekada nemaišykit su tabaku jei per bongą :)
.GUBAS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014-05-27, 19:18
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė .GUBAS »

uodz rašė:.GUBAS ? man atrodo kad sis forumas ne tau nes pagal tavo "dauzyma" dar esi nepilnametis arba nzn..
Nuo kada zargono vartojimas pasako apie zmogaus amziu? As kaiptik cia stengiuos kaip imanoma paprasciau viska surasyt, nulis oficialumo. Aciu kitiem uz atsakymus !
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Tabako maišymas

Standartinė uodz »

pats mastyk kas tave "dauzo".. hymke vistiek puciat gatvese tai ar tabako desit ar nedesit vistiek vienodai "isdauzys"
LogOut
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-05-08, 16:40
Reputacija: 0

Re: Tabako maišymas

Standartinė LogOut »

uodz rašė:pats mastyk kas tave "dauzo".. hymke vistiek puciat gatvese tai ar tabako desit ar nedesit vistiek vienodai "isdauzys"
Kodėl tu kimbi prie žmogaus? Iškur tu žinai kad jis chymke rūko? Galbūt pas jį gatvėse geresnė nei pas tave užauginta.. Niekada nesakyk to ko nežinai. Kai pradėjai rukyt jau gimęs viską žinojai, ką maišyt, kaip maišyt, su kuo maišyt ir kaip rukyt? Nebereikalo ir turi -9 reputacijos už tuos kandžius pasisakymus. Peace --==::~~

O atsakant į temos autoriaus klausimus, tai iš asmeninės patirties sakau, kad jei rūkysi per bongą, pypke, tai rukyk gryną, nes tabakas tik dūmo skonį gadina. Na bent man. O į kaseka bent aš dedu kažkiek tabako vien dėl to kad dūmas švelnesnis būtu, jei daugiau žmonių rūko, kad ilgiau kasekas išsilaikytu. Nors ir dažnai dedam gryną į kaseka, nors man asmeniškai nelabai patinka gryna per kaseką, labai dūmas jau plačius uždrąsko kai įtrauki, nors burnoje atrodo švelnutis. Galbūt nuo stuffo dar priklauso. Ir kokybės.
Kaltink save, o ne saulę, jeigu tavo sodas nežydi.
uodz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2013-09-05, 01:33
Reputacija: -9

Re: Tabako maišymas

Standartinė uodz »

galiu duot kaire ranka nukirsti kad labai klysti del mano ir ka gatvei perka :) zinau as tuos prikolus siuometinius su gatves mafija ir visais kitais narkotikais :) zinau ka pila vietoj trasu zinau kaip apdoroja,tad CIC jai pats nieko nesupranti :) taip,kai pradejau rukyti neklausinejau durnu klausimu kaip rukyt ir su kuo.Kiekvienam yra skirtingai ir turi atrast pats savo buda ir skoni :) o jai is kalnalapes nori tik "dauzyma" tai pisk svirksta i kirksni!
Anonymous

Re: Tabako maišymas

Standartinė Anonymous »

LogOut :tabakas tik dūmo skonį gadina. Na bent man. O į kaseka bent aš dedu kažkiek tabako vien dėl to kad dūmas švelnesnis būtu

duodi vaizdu --==::~~
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Tabako maišymas

Standartinė G. »

skonio receptorių dirginimas ir bendrai kvėpavimo takų dirginimas, anonimai, yra du skirtingi dalykai :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Tabako maišymas

Standartinė sandman »

Manau kad butent lietuvoje dedamas tabakas vien del to kad daugiau parukyt butu :) o ne del skonio ar kad stipriau "sudauzytu" kaip kas sake. Asmeniskai niekada nerukiau tabako ir nerukau stuffa su tabaku. Budavo pora kartu susukdavo ir pasiule tai atsisakiau tu koncerogenu.
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Tabako maišymas

Standartinė Moderatorius »

heh. dažniausiai maišo tie, kurie rūko cigaretes ir nori tuo pačiu dar ir parūkyt.. juokingai atrodo, kai deda tabako tam, kad būtų "didesnis kasekas" .. koks skirtumas, koks jo dydis, poveikis juk bus tas pats, ar ne? o kam pvz dėt tabaką į bongą, man iš vis kosmosas... dar pažįstu tokių, kurie nerūko cigarečių, bet vis vien maišo ganją su tabaku.. ir teigia, kad nėra priklausomi nuo tabako :) kaip galima maišyt kanapę( gan sveiką produktą) su tabaku, kuris žudo milijonus..? ;] nesiriša
pats nesu surūkęs dar nei vienos cigaretės, ir tekdavo su tabaku maišytą kanapę pūst tik labai retai. pastaruosius du metus visada atsisakau, jei yra tabako. nah, nesigadinsiu plaučių
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Tabako maišymas

Standartinė Click Clack »

akkmuo rašė:heh. dažniausiai maišo tie, kurie rūko cigaretes ir nori tuo pačiu dar ir parūkyt.. juokingai atrodo, kai deda tabako tam, kad būtų "didesnis kasekas" .. koks skirtumas, koks jo dydis, poveikis juk bus tas pats, ar ne? o kam pvz dėt tabaką į bongą, man iš vis kosmosas... dar pažįstu tokių, kurie nerūko cigarečių, bet vis vien maišo ganją su tabaku.. ir teigia, kad nėra priklausomi nuo tabako :) kaip galima maišyt kanapę( gan sveiką produktą) su tabaku, kuris žudo milijonus..? ;] nesiriša
pats nesu surūkęs dar nei vienos cigaretės, ir tekdavo su tabaku maišytą kanapę pūst tik labai retai. pastaruosius du metus visada atsisakau, jei yra tabako. nah, nesigadinsiu plaučių
Tai tu pagalvok kai suki johny 6 snukiam is puses gramo tai tikrai gryno nesuksi :)
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Tabako maišymas

Standartinė sandman »

Tai tai nera normali situacija.. per daug galodnu hariu :D
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Tabako maišymas

Standartinė Moderatorius »

ką žinau.. sukt 0.5 6žmonėm.. jau geriau pakentėt, užsiaugint/nusipirkt ir normaliai papūst. o ne gadintis plaučius. nebent, faktas, kad tau svarbiausia būtų apsidaužyt ;]]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • maisymas su tabaku
    blynuva » » forume Legalus forumas
    34 Atsakymai
    21347 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Gurman
  • tabako apdorojimas
    kivikosas » » forume Prašau žodžio!
    0 Atsakymai
    2688 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kivikosas
  • Tabako kaitinimas
    MillionX » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4574 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MillionX
  • Uostomo tabako legalumas
    ahyahe » » forume Prašau žodžio!
    1 Atsakymai
    1928 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SnowStorm