Nuotrauka Nuotrauka

Deep Web

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Deep Web

Standartinė medelynas »

Silkroadas yra atgyvenes ir bombarduojamas, ten jau dabar mažai kas belenda. Su juo mažai kas benori turėt reikalų. Yra kitas projektelis, kol kas švarus, dar ne karto nestrigęs, nelūžęs, neužbustintas, tai evolution market. Gera vendorių susiradus viskas ciki briki. Idealiai.
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė CepelinoBarzda »

Prieš tai Agora buvo gerai, bet ten lagint pradėjo, neina dažnai prisijungti ir panašiai, tai Evo JAMA viršų dabar :) kiek kartų ką užsisakinėjau, viską gavau pakolkas.
Slavik
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-04-27, 10:07
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė Slavik »

O kaip dabar? yra deep web'o pardaveju is lietuvos?
lasten
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 2012-11-25, 18:24
Reputacija: 24

Re: Deep Web

Standartinė lasten »

Kad jau atgaivino slavik tema, tai atgaivino, nei as zadu naudotis deep web nei ka, bet turiu idomu klausima- juk ant pasto siuntos yra siuntejo adresas, juk cia laiko klausimas kada uzsoks tie dileriai?
Anemone
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 2014-11-02, 00:01
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė Anemone »

fake adress.
Slavik
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-04-27, 10:07
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė Slavik »

apie ka jus?
deadly
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-05-23, 14:43
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė deadly »

Ka manot jei deep webe sukurt puslapi jame pateikt info ir pardavinet stuffa uz bitcoinus? Stuffa ismest kur nors ir poto koordinates pateikt pirkejui.
Gerai abiems pusems, mazesne rizika imetant savo staffa, pirkejas gauna pigiau kokybisko staff
Pliusai minusai?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Deep Web

Standartinė Moderatorius »

čia tau ne dylerių ir barygų forumas, nepradėk skiest
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Deep Web

Standartinė Balsas »

Jei pardavinėsi, anksčiau ar vėliau, kam reikia tikrai suras
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Deep Web

Standartinė G. »

Ką manau? Tai prieštarauja įstatymams. Bent jau aš nekurčiau tokio puslapio ir nebūčiau klientu. Pliusų, jeigu atvirai nematau nė vieno, nes pats aprašymas skurdus, o tai sufleruoja, kad ir atsakomybė prieš klientus būtų skurdi. Visiškai palaikyčiau tavo iniciatyvas skatinti kanapių legalizavimą ir teisėtų, informatyvių ir socialiai atsakingų platinimo taškų įkūrimą. O šiaip nežinau.. keistai atrodai, anonimai. Ateini pas žmones ir sakai: "Ką manot, jei vykdyti nusikaltimą ir rizikuoti savo ir klientų gerbūviu? Pliusai minusai?"... nežinau.. neskatinu ir nepalaikau bet kokių įstatymų laužymo, užtat palaikau įstatymų koregavimą.
P.S. kas man ruošiasi kirsti, kad aš pats pažeidinėju įstatymus laikydamas ir vartodamas kanapes, tai žinokit, kad visą tai aš kompensuoju šviesdamas naivuolius ir pushindamas legalizaciją ir tarp vartojančių ir tarp nevartojančių, ir tarp jaunimo ir tarp senjorų, ir tarp vargšų ir tarp pasiturinčių, ir tarp asocialių asmenų ir tarp politiškai įtakingų. Incognito lvl 5000, nes už viešumą gaučiau baudų.
edit: išėjau parūkyti ir, kaip visada, kažką sugalvojau:
Jeigu tu savo veiklą orientuotum ne į liaudies svaiginimą, o į liaudies sąmoningumo didinimą, t.y. pelną skirtum ne savo naujai trobai, naujam automobiliui, brangiam laikrodžiui, madingiems drabužiams, vakarėliams ir šiaip galiai ir kontrolei, bet labdaringai nutaikytum į visuomenės švietimą, teiktum išsamią informaciją apie savo produktus, prioritetą skirtum vartojantiems dėl sveikatos sumetimų, tuomet 100% daryk. Net parekomenduočiau "iš burnos į burną" būdu :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
uncija
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016-01-10, 20:47
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė uncija »

Sveiki forumieciai,

Jau ilga laika skaitinejau si foruma taciau kaip ir niekad nieko neteko paciam klausti, tad susikuriau profili. Tai toks klausimas. Yra cia dar zmoniu kurie uzsisakinejat is deep web marketu :)?
Vartotojo avataras
lentusas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2015-07-23, 21:36
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė lentusas »

uncija rašė:Sveiki forumieciai,

Jau ilga laika skaitinejau si foruma taciau kaip ir niekad nieko neteko paciam klausti, tad susikuriau profili. Tai toks klausimas. Yra cia dar zmoniu kurie uzsisakinejat is deep web marketu :)?

visalaik yra. Ir garantuoju tavo klausimas bus jau atsakytas kazkurioj temoj..
gal jau laikas daryti permainas..?
Blogas apie CBD Aliejų
ciongas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-12-26, 18:58
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė ciongas »

Sveiki,
esu daręs, padaręs ne vieną sėkmingą orderį iš deep web'o ir taip gavosi, kad per mano begalinį debiliškumą susidėjo trys laiškai, kurie turėjo pareit panašiu metu, visi prapuolė, tikriausiai ne be reikalo, adresas mano, tik vardas fake.
Klausimėlis: laukti svečių su tomis siuntomis? Ar kaip kas tiesiog, truputį apšvieskit, prašau, jei kas gaudosi daugiau.

Minčių visokių kilo per paskutines dienas, kabintis ar mest teliką į vonią, pzda.. Užpiso vienam mąstyt šūdus.

Dėkui iš anksto už bet kokią eilutę.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Deep Web

Standartinė kauptukas »

ciongas rašė:Sveiki,
esu daręs, padaręs ne vieną sėkmingą orderį iš deep web'o ir taip gavosi, kad per mano begalinį debiliškumą susidėjo trys laiškai, kurie turėjo pareit panašiu metu, visi prapuolė, tikriausiai ne be reikalo, adresas mano, tik vardas fake.
Klausimėlis: laukti svečių su tomis siuntomis? Ar kaip kas tiesiog, truputį apšvieskit, prašau, jei kas gaudosi daugiau.

Minčių visokių kilo per paskutines dienas, kabintis ar mest teliką į vonią, pzda.. Užpiso vienam mąstyt šūdus.

Dėkui iš anksto už bet kokią eilutę.
Susipažink su įstatymais, žinosi ko tikėtis.
Tada kadangi vardas netavo, visada gali sakyt kad gal kažkas bloga pokšta iškrėtė, gal netą adręsą įrašė. Jeigu bandys tave tuo apkaltint - reikalauk kad ieškotų žmogaus kuriam adresuotas laiškas.
Jeigu nuomojamame bute gyveni, naudokis tuo kad galbūt praeitas nuomininkas čia kažką užtempė.

Žinoma išsivalyk kompą telefoną ir namus. Norės daryt kratą - leisk. Bus lengvinanti aplinkybė teisme.
Pareigūnai klauso.
deadly
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-05-23, 14:43
Reputacija: 0

Re: Deep Web

Standartinė deadly »

Anonymous

Re: Deep Web

Standartinė Anonymous »

3-10 metų smh...
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Deep Web

Standartinė Buzzas »

Niekad nesinaudojau DeepWeb marketais stuffui siųstis.
Kažkada svarsčiau užsisakyti, bet dabar pilna straipsnių - tiek delfi, tiek 15min., kad kasdien randa tas siuntas, ir daugybė ikiteisminių tyrimų pradedama.
Klausimas iškilo tik del edibles, dar nei vieno mečiau straipsnio apie brownies ar canna chocolate. Ar šunys užuostų ar ne? Gal kas užsakinėjote?
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Deep Web

Standartinė kauptukas »

Buzzas rašė:Niekad nesinaudojau DeepWeb marketais stuffui siųstis.
Kažkada svarsčiau užsisakyti, bet dabar pilna straipsnių - tiek delfi, tiek 15min., kad kasdien randa tas siuntas, ir daugybė ikiteisminių tyrimų pradedama.
Klausimas iškilo tik del edibles, dar nei vieno mečiau straipsnio apie brownies ar canna chocolate. Ar šunys užuostų ar ne? Gal kas užsakinėjote?
Abejoju, juk riebalai naudojami atskirt cukru nuo zalios mases. Ar suo uzuodzia cukru, klausimas. Hasha tikrai uzuodzia. Bet mano manymu kiekviena suni dresiruoja atskirai. Pvz ieskot kokaina/ganja ar koki cracka. Ar moko uzuost cannabutter? Vargiai :)
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Deep Web

Standartinė Buzzas »

kauptukas rašė:
Buzzas rašė:Niekad nesinaudojau DeepWeb marketais stuffui siųstis.
Kažkada svarsčiau užsisakyti, bet dabar pilna straipsnių - tiek delfi, tiek 15min., kad kasdien randa tas siuntas, ir daugybė ikiteisminių tyrimų pradedama.
Klausimas iškilo tik del edibles, dar nei vieno mečiau straipsnio apie brownies ar canna chocolate. Ar šunys užuostų ar ne? Gal kas užsakinėjote?
Abejoju, juk riebalai naudojami atskirt cukru nuo zalios mases. Ar suo uzuodzia cukru, klausimas. Hasha tikrai uzuodzia. Bet mano manymu kiekviena suni dresiruoja atskirai. Pvz ieskot kokaina/ganja ar koki cracka. Ar moko uzuost cannabutter? Vargiai :)
Aš irgi taip manau, kad netūrėtų užuosti, pats gaminau kelis kart cannabutter, spalva žalsva, bet kvapo jokio. O net jei ir patikrintu, negi tirtų sausainio sudėtį? Mielai paskanaučiau žaliąja konditerija, savo derliaus belaukiant [:)] dar luktelsiu gal kas atrašys, kam yra tekę pirkti šiuos gaminius ar veštis per sieną.
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Deep Web

Standartinė WTČ »

Kad tuscia :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas