Nuotrauka Nuotrauka

skausmas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

nu jei fizini skausma tai 11 metu buvau nusiplikes visa slauni, ant plikos odos uzsivariau puoduka katik ipiltos kavos, iskilo tox burbulas ir sprogo oda, bet po kiek laiko gavau soka ir nieko nebejutau, tik pradejau visas ddrebeti... nu dar dariaus akim operacija, tai paskui siulus trauke is vienos akies 3 is kitos 2 nu patikekit jausmelis nekox 8E
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

:) Traumos... Esu ivairiu luziu, uzdegimu ir pan turejes. Va praeita penktadieni pirsto gala po 500kg palete pakisau ir vienas asilas atleido liftiora... Niekas luzt nesugebejo, uztat paskaudejo kelias valandas taip neblogai iki vaistai suveike. Anyway. Tikriausiai ziauriausiai buvo kai kojos nykscio papuliavusi naga nulupo ir nuskaiminamieji baiges:)))) Va tada buvo linksma. O kazkokiu rimtesniu traumu dar nesu turejes. Tikesimes ir nebus. Dar idomiai buna kai abieju koju raumenis sutraukia. Ne tuos uzpkalainej blauzdos pusej, bet priekyje, kur neaisku kaip prieit iki ju, kad atleistu. Tada vartais ant zemes ir galvoji, kaip cia iki karsto vandens ar kokio purskalo nusigaut, o nieko aplink nera, kojas skauda:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

kai man buvo 3 metai bandziau lipti ant dideles spintos, o ji kazkaip netvirtai buvo pastatyta ir kai truputi uzsiropsciau ji ant manes uzvirto, tada vos nemiriau sake:) praradau daug kraujo, dar ir dabar matosi 3cm randas ant galvos kai trumpiau nusikerpu.. zinoma pats nieko neatsimenu:P
Justinas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-04-11, 17:41
Reputacija: 0

Standartinė Justinas »

seip skausmas man yra bveik visai dzin, nes visokius skausmus galiu iskesti saltu veidu, bet va danties skausmas stiprus tai ojojoj kaip mane pakerta, todel labai priziuriu dantukus ;)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

buvo pries du metus alkune luzusi, kaulo dalis tiesiog atskilo, taigi teko sukabinti dviem strypais (dar dabar atminimui pasilikes :) ). Nei luzio metu nei operacijos metu skausmu dideliu nejauciau... skausmas prasidejo praejus nakciai po narkozes, bet toks skausmas buvo palygint nieko su tuo ka teko iskentet reabilitacijos klinikoj. Kaulams suaugus, ranka beveik nesilankste, tad 3 savaites kiekviena diena varydavau i ligonine ir kelias valandas sukandes dantis guledavau ir kentedavau, kol reabilitologe stengesi atlauzti man ranka, kad ji vel lankstytusi... Dbr kaip kazkas sake atrodo, kad lyg jokio skausmo nebuvo. Bet tada tai buvo pacios ilgiausios 3 savaites mano gyvenime
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Hmm... as kelias rimtesnes traumas turejau... bet skausma nugaledavo sokas :D

Cia gal pries kokius metus buvau kaime pas bobute, tai ji paprase kazko atnest, tas kazkas buvo uz malkines, o kaip ir visur ant malkines buna prikabineta visokiu rakandu... tj pas bobute taip pat buvo... pakabinta tokia parudijusi viela su uzlinkusiu galu. As atsitupiau kazko paimti po to kai stojausi ir sukau galva supratau, kad negaliu jos pasukti, nes kazkas trukdo, po keliu akimirku supratau, kad uz akies uzsikabino ta uzlinkus viela. Staigiu judesiu as ja kazkaip atsikabinau, uzssiemiau su ranka uz akies ir vel atsitupiau, skausmo isvis nebuvo, tik buvau ziauriai issigandes... kai atitraukiau ranka nuo akies.. ji iskrito.. ne ne juokauju :D zodziu kai atitraukiau ranka nuo akies is jos pradejo begti kraujas, rankos kruvinos, ant zemes balute... tuo tarpu nesulaukdama manes babute atejo manes ieskot, pamacius kas atsitiko pradejo pakraupus saukt: " kas buvo Dariukai, kas buvo?!!!" (nu zinot bobos... :D )
Nu po to teko gryst y miesta ir tiesiai y ligonine... iskviete daktara, istrauke is akies rudziu gabaliukus, ir nusprende, kad reikia siut... nedaug truko ir viela butu pagavusi rainele, bet mano laimei isikabino tik y baltyma. Kai siuvo tj jausmas buvo tikrai NEKOKS... su kazkokiom znyplem praplete vokus, kad negaleciau markstytis, sulasino neuskausminamuju... besiunant baigesi nuskausminamuju poveikis, kai pardejau rekt chirurgas net be zodziu suprato kas buvo ir dave dar viena doze :]
nu ka gyjimas buvo smagus... nejau y sule :D , tik teko eit kontrus rasyt, tai visi pakraupe zejo y mano raudona aky :D ir siaip labai erzino tiee siulai, atrode, kad nebeistversiu ir pats juos issilupsiu :D

Dar viena traumike buvo kai pries kokius 8 metus kai lankiau imtynes, tai kazkoks loxas su koja uzkliude man ausi, o ta nuo virsaus siek tiek atplyso... nuvede treneris pas sesele, ta kazkokia 10klasiu baigus:
aj cia nieko baisaus! tuoj isvalom zaizda ir galesi toliau eit ristis.... (durne bl...)
Po to tevas nuveze y poliklinika, tai ausi teko siut.... o db viskas gerai ausis neatlepus mergos nuo manes nelaksto :D

Dar buvau nuo laiptu namie nuciuozes, kulnas pats pirmas pasieke zeme.. ne zeme o buvusia duru staktos apacia (namie remontai vyko)
Tai kai nusileidau ant zemes, galvojau kad is saves iseisiu! nusliauziau pas tevus y kambary, nuveze y priimaji, apziurejo ir pasirode, kad tik stiprus sumusimas.

Siaip dar niekada neturejau luziu, tai nekantriai laukiam :D
tfu tfu tfu..! :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

blexa tas darcas taip uzprikolino su ta iskritusia akim bl kad vos nesusivemiau,isivaizdavau jo situacija :D seip man buvo kai lygino nosies pertvara dare operacija zodziu ir kai operacija baigesi prabudau negaledamas pro nosi kvepuot,isigandau,nuejau zet i veidrodi, ziuriu nosyje kazkokie bintai, atejo daktare klausiu kas nosyje sako siektiek binto gurdom kad pertvara liktu savo vietoj,nu gerai zodziu,nu pragulejau savaite ligoninei, atejo metas traukt tuos bintus, nuveze i procedurini,zodziu kazkoki kabineta, pasodino dave laikytis po smakru tokia aliuminine lekstute,nu ir skamba daktares zodziai,sako :skaudes sakyk stop,sakau gerai, ta be ceremoniju pasieme znyples isireme ranka man i peti ir emesi binto traukimo,o tas bintas buvo kas 20cm uzristas mazgas,zodziu po pirmo mazgo is nosies tishko kraujas,daktare apsitashek chalata veida,mano veidas,tiksliau burnos sritis pasruvusi kraujais buvo,skausmas toks lyg gauciau 100smugiu i nosi,zodziu rekiu stop stop o ta lyg su ausinem sedi manes negirdedama rauna,ash sedejau maldavau dievo kad greiciau tas bintas pasibaigtu,bet kurgi, ji vis trauke trauke,ash sedziu rekiu stop paskui dar kazka rekiu,jau pirvarvejo daugiau nei puse lekstutes,nu zodziu ispudis buvo toks kad tas bintas niekada nepasibaigs,bet ir is tiesu to binto buvo gal koks 2 metrai 1 snerveje, nu gal ce tik del to "soko" taip atrode,bet 100% kad tas bintas buvo netrumpesnis nei 1m.zodziu istveriau,istrauke, pasodino mane ant kazkokio suoliuko tokio daktarisko negalejau pajude,po gal 30 sec ismuse saltu prakaitu mane akyse aptemo atsibundu ziuriu guliu ant to pacio suoliuko, pries mane kitam zmogui ta pati daro, uzsimerkiau, paprasiau daktaro kad mane isveztu,pasodino ant vezimelio(invalid.) isveze...........
tai turbut buvo mano pats didziausias ir skausmingiausias isgyvenimas,bet po to mano nosis netapo lygesne,vistiek pirstais imanom apciuopti nosies nelyguma :(
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Standartinė mandari9nas »

Legalize it, ten būna sudėti 6~8 tamponai po 20cm į kiekvieną šnervę, man skausmo asmeniškai nebuvo , bet buvo tikrai šlykštu.. O skaudžiausia kai darė apyvarpės operacija , poto kai gijo , pavaikščiot negalėjau, o ką kalbėt apie pramyžimą , man rodos čia didžiausias skausmas iš mano patirtų.. Uch taip nemalonu prisimint....
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Atsimenu savo ūmų sinusitą kai buvo, tikrai protelio trūko kreiptis pas gydytojus anuomet... Kas valandą bent dvi ibumetino reikdavo suvartot, o kai užeidavo skausmo priepoliai ir dar daugiau ;D tai turbūt buvo baisiausia, kai galvą regis verždavo kažkokios nesuvokiamos jėgos žnyplės ir tada taip net šlykštu, galėtum atrodo geriau jau iššokt pro balkoną nei toliau kęst. Aišku gerai baigės viskas ;D... O dabar tai kartais taip krūtinę surakina, kad irgi atrdo lyg kiekvienas šonkaulis būtų lūžęs ir šiukštu pajudėsi - išvemsi tuos pačius šonkaulius...
SYE-lə-SYE-bin
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

mandari9nas rašė:Legalize it, ten būna sudėti 6~8 tamponai po 20cm į kiekvieną šnervę, man skausmo asmeniškai nebuvo , bet buvo tikrai šlykštu.. O skaudžiausia kai darė apyvarpės operacija , poto kai gijo , pavaikščiot negalėjau, o ką kalbėt apie pramyžimą , man rodos čia didžiausias skausmas iš mano patirtų.. Uch taip nemalonu prisimint....
O man tai skaudejo, ir mano atveju ten buvo netamponai o bintai mazgais suristi, zodziu nenoriu net atsimint 8E
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: skausmas

Standartinė ice »

kai laukiau klinikose nosies pertvaros operacijos nuolat domejausi koky kaifa duos narkozej ir kai isgirdau femtamilis zado netekau tai net 100kartu stipriau nei heroinas yra versiju kad net 1000 kartu stipriau-tai isgirdes issgandau juodai-tipo kad nesesciau ant femto,daktare itin nustebo iskur tiek zinau apie narkotikus,nes femto atsisakiau momentu,tada sako isvis be kaifo skruos nu ne vistiek gyvenimas kaput-isbandysiu femtamily --kaifu -kaifa,nu ir suvaro man i vena o siaube ir po net nepraejus 10sek issijungiau o tikejausi kosmoso
is fiziniu skausmu baisiausia dantis-visai praradau kontrole ir isdauziau langus o ta sowiet dantiste kad soko tai dujom apvariau-nu ir is mentines su dar didesniu skausmu gryzau invalido vezimely 3 luziai-alles kaput prakeikti mentai
va ir svarbiausia dvasinis skausmas parduoda-isduoda mano ex bicth-nu kaip suny,tai vos nepadvesiau-ir nenoras gyventi gali islikti visam-tai scheisse ziauriausia skaudziausia
ganja uber alles
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: skausmas

Standartinė Arnas »

skausmas tai malonumas , bet ne kiekvienas ta geri supranta 8)
Nesveikas brakonierius :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: skausmas

Standartinė Arnas »

seip skausmas lb idomi tema kodel mums skjauda ir tt , seip mums neskauda , tik smegenys mus apgauna kad skauda dodamos signala kad musu kunui kaskas negerai , ir taip mes sureguojam , gal kada visai nejusdawom skausma , tik per ilgusa 100 metu organizmas taip padare , kj pagalvoji kiekviana mini smulkmenine dalele turi savo funkcija , taip prisitaikiuse musu aplinkai , negrai nes nuo saules nudege , ligtais 6 generacijoj europoi auge negru waiku waikai tamp balti , arba kjp azijiecei seuraakei ,
nu krc nusisnekejau , su mj pagalba :V:
Nesveikas brakonierius :D
Rašyti atsakymą