Nuotrauka Nuotrauka

skausmas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

skausmas

Standartinė Asylum »

svarsciau, daryt nedaryt sita tema, bet gal px (:
nu va uzduotis tokia: pabandykit apibudint savo (asmeniskai) baisiausia skausma, kaip tai turetu 'atrodyti'
ciuju bus idomu paklausyt (:
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Kai kutena padus...
yakkuTekno
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2006-10-01, 10:46
Reputacija: 0

Standartinė yakkuTekno »

Uz pilvo stipru skausma, turbut nieko nera baisiau.... :D :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

fizini skausma galima iskesti arba nuslopinti medikamentais...
baisiausia yra psichologinis skausmas...netekties skausmas..
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

siulyciau pasvarstyt sioje temoje apie fizino skausmo rusis:

-maudziantis
-pulsuojantis
-duriantis
-lauzantis
-staigus skausmai/ neprognozuojami
-trauminiai skausmai (luziai, susipjaustymai, sutrnkimai...)
-dantu, galvos, pilvo, nugaros (stuburo), kaulu, vidiu organu ir pan. ir t.t.


taip pat prisiminciau kaip skausmas siejamas su soku, kuris labai slopina skausma arba net ji neutralizuoja.

butu idomu isgirsti istoriju apie didziausius fizinius (trauminius) skausmus ir kaip gelbejotes ir kokios mintys lanke skausmo metu.


o siaip idomi tema. (.

--
Echoes
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2006-06-05, 18:48
Reputacija: 0

Standartinė Echoes »

Asmeniškai stipriausias kada nors patirtas skausmas buvo prasidėjus ūmiam akies uždegimui. Bet manau stuburo skausmai turėtų būt dar stipresni. Iš vis, skausmas stipriausias ten, kur daugiausiai nervų.
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

jauciu kad nebestoviu, bet sedziu. viena koja palinkus i sona, taip kad nekyla abejoniu, jog ji gan rimtai luzus :) skausmo jokio, tik keistas jausmas - shokas. esu hospitalizuotas. girdziu balsa, paskaudes. ok sakau, pries tai kiek galiu isikabinu rankomis i veziojamos lovos remus ir ziuriu. spritcas su apie 5 cm adata. is abieju sonu po tris durius i kulno sriti iki kaulo. nemalonu :) tada per aptirpusia koja su drele pergrezia kiaurai, perkisa strypa ir t.t. - tempimas. 2 sav.
po dvieju sav. operacija. daline nejautra. apie 20 cm lankti adata duriama stuburo apcion, pradedu jaust kad tirpsta kojos. operacija. po o peracineje viskas ok, juokauju su kazkokia panele kuriai operavo kazka nzn :) kojas judinu kaip noriu, minu dviracio ratus, sukuosi kaip valtis i sovnus, taciau apatine dalis nejuda, tik toks jausmas.
veliau skausmas tampa nepakenciamas - baigiasi anestetiku veiksmingumas. kateteris is stuburo neistrauktas. paspaudziu raudona mygtuka - atbega sesele. sakau gal galit skausma sumazint - tuoj... morfijus :)
Buds Not Bombs
nixas
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2006-06-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė nixas »

Atinama tai ziauriai, nenoreciau kada atsidurt panasioj situacijoj 8/
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

na tai atsitiko sia vasara mano klaidziojimu metu. kaip tai atsitikko tada, kad suvede mane likimas su medkirciu kompanija. na zodziu sedejom prie lauzo, alu gerem, tiksliau as geriau, jie lake degtine. lauzas baige degti ir vienas is ju uzsidejes ant bulgarkes cirkuliacini stambiadanti pjukla nuvare tipo malku dar pripjauti..blemba, kad jus butumet mate kaip jis ten svaistesi tuo agregatu..pora kartu kelnes kabino girtas..bet gi zinot, kaip girtam..px viskas, i perspejimus nereagavo. nu ir atsitiko kas turejo atsitikti...suciupo kazkaip zioplys uzisko...ranka itrauke po apsauga, o dar bulgarke buvo nustatyta, kad veike automatiniu rezimu, t.y. nereikejo spausti gaiduko, jis buvo uzfiksuotas. karoc griuvo jis su visa ta bulgarke, prispausdamas ja savo kunu. atsimenu, kad peiliu perpjoviau laida nes prailgintuvas buvo ikistas ten bbz kur, kazkur toliausiai. nu ranka jam ismesinejo tai atsakanciai, dar is pilvo isplese mesos gabala, bet kiek jam iskviesta greituske siule nuskauminamuju, ciuvakas sake, kad nieko nejaucia...
as irgi tu trauku turejes N per gyvenima...ir nezinau, ar cia adrenalinas tuo momentu taip efektyviai nuima skausma, ar dar kokie bybiene, bet galvos skausmas ant pahmielo man 100 kart blogiau nei luzusi ranka\koja, 5 smegenu sutrenkimai ir t.t. 8|
domasj
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2006-07-21, 17:52
Reputacija: 0

Standartinė domasj »

Man pats baisiausas skausmas buvo kai plove sinusita. Taigi pradziai nuskausminimui susuko du, nuskausminamaisiais isteptus, graztelius i nosies kremze, kitaip sakat pertvara tarp abieju snerviu :), tai buvo nuskausminimas. Paskui paeme didele, stora, buka adata ir dure per kremzle ten kazkur po akim, bet kiso ja i nosi ir dure per ten, tai ten visas kabinetas traskejo, ir ziauriausiai buvo kad taip dare su abiem pusem. Dabar uz nieka nesutikciau to pakartoti
O dar atsimenu mazam, kirpo pasaiteli liezuvio, tai be jokiu nuskausminimu tiesiog paime ir pakirpo :) buvo ziauru
Beje jei prisiminsite senus stomatologu laikus tai manau skausmo tada irgi buvo pakankamai, kai nenuskausmindavo, grezdavo ir tie graztai uzkaisdavo, ir taip kol iki kokio nervo prieidavo :D
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

whow 8/ nesitikejau tokiu istoriju isgirst 8|
seip turiu toki hobi, kuriame labai daznai pasitaiko smulkiu traumu, sumusimu ir pan. ir neseniai supratau kad tai padeda "kovoti" su rimtesniu skausmu... ir galiu pasakyt kad gyvenime tokia Skausmo Patirtis tikrai padeda :)
taciau su psichologiniu skausmu, visai kitas reikalas !( tarkim, nuo fizinio skausmo kartais imanoma pabegti mintimis, o psichologinis bus visur ir visada...
Y0lk_0f_Sh1t
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2006-09-20, 21:57
Reputacija: 0

Standartinė Y0lk_0f_Sh1t »

Kokis tas hobis?

As tai trenkiau i stikla su ranka ir persipjauviau riesa salia venu...Atsiklaupiau ir smarkiai rekiau, bet neskaudejo..Kraujo privarvejo visa bala, brolis shoko busenoj, maniau kad venas persipjoviau, prisiminiau kai mokiausi greitosios pagalbos suteikima, apsirisau ranka, sustabdziau kraujavima ir nusigavau su kaimynes pagalba i klinikas...Susiuvo ir viskas tuom baigesi...Tik jau emtai praeja, o dar jauciasi mazas nutirpimas...
Hi peeps!
Freddy Krueger
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2004-10-23, 23:43
Reputacija: 0

Standartinė Freddy Krueger »

Kadaise tik baiges profke dirbau stroikei Basanaviciaus gatvei remontavom buta ir palepe.
Prie namo sienos iki pat stogo buvo sumontuotas keltuvas kuriuo buvo kilnojamas visoks statibinis shlamshtas.Taigi taip gavosi kad nuo to keltuvo exspresu nusimainavau zemin.Vos tik suvokiau kad nebera jokio shanso ishsilaikiti visa kuna nukrete lig kokia elektros srove akise prabego visas givenimas ir viskas. Vienu zodziu samone praradau dar budamas virshuja taciau per ta trumpa laika spejau pamastit apie visa savo givenima. Atsiciuhinau apacioja kolega laike mane uzrankos veidas aptekes krauju vaizdas shokineja lig kas baisiausiai purtitu koja vatine peda pasisukusi i shona savijauta lig gerai gauciau per padiha o skausmo jokio tik suvokimas kad viskas netaip jau ir blogai .Toliau greitoji didziulis skausmas kol ikele i neshtuvus morfino doze ir viskas pohui.Giditojai iki pat ligonines vis klausinejo tu paciu daliku vardas pavarde kur givenu ar nevartojau alkaholio ir t.t.Jausmas buvo tokis kad man jau pize tipo giditojai nori zinot kur givenu kad pranesh artimiesems apie mano smerti.Atvikus i ligonine mane daug kilnojo nuo veno stalo ant kito pamenu kad jauciau stipru skausma bet tai manes visai nejaudino gal tai buvo shokas o gal morfinas.Operacineja su drele suvare du stripus viena i keli kita i kulna.Toliau 3 savaites tempimo naktimis negaledavau uzmigti bo baisiai skaudejo.Galiausiai operacija i shlauni igrudo 30 cm plokshtele tris dienas palepino morfinu ir liepe keltis ish lovos.Taigi visas patirtas skausmas dabar atrodo kokistai nerealus lig nieko niekada ir neskaudejo.
Ir tai baisiausias ishgiventas ivikis mano givenime.
Žale žolė bet ne žolė..?
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Tai atsitiko pries 14metu,kai man buwo 5eri.Tikriausiai zinot tokias gaublio formos karstykles kurios stovedavo(stovi) smelynose.Ju viduryje buwo toks vamzdis nuo kurio vyresni vaikai (6-8m.) ciuozinedavo.As visada bijodavau nuo jo ciuzti,del to kiti vaikai saipydavos.1 diena neistweres pasaipu sukaupes drasa,greit uzlipau ant pacio gaublio virsaus.Prisimenu kaip ziurejau nuo virsaus i apacia ir mane apime nenuvaldoma baime,staiga patekau i ekstaze ir supratau ,kad krentu ir bum.(kaip pasakoja mama, galva trenkiausi i smelio dezes betonini kampa).Prisimenu kaip prie manes pribego balti zmones.As rekiau is visos gerkles,nes tas tikrai numalsindavo skausma.Baltieji zmones akimirksniu suleido man kazko.....
Pramerkiau akis ligonine ir iskart sueme toks skausmas lyg galva spaustu tonos spudis,pradejau verkti ir sesele kazko suleido....Daugiau nieko neprisimenu.Tai buvo ,pats didziausias skausmas gyvenyme.Sio ivykio padarinius dar jauciu dabar:silpniausias galvos sutrenkimas sukelia nezmoniska skausa,reikia vartoti medikamentus :/
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Velniava......... :( Turėjau panašų atsitikimą ...
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Likimo broliai :)
The Pure q†hc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2006-06-04, 14:57
Reputacija: 0

Standartinė The Pure q†hc »

O vat man gyvenime niekada nebuvo jokiu sudėtingų traumų. Teko kristi ir iš mokyklos antro aukšto, ir susimušęs buvau... Bet nieko labai jau baisaus. Gal dėl to, kad nuo vaikystės gerdavau daug pieno, kalcio apstu organizme, kauluose. Niekada niekas nelūžę. Stipraus skausmo niekad neturėjau, kaulai tvirti. O gal ir genai, daug šeimoj kultūristų, etc. Tenka džiaugtis, tfu, tfu, tfu.
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

be abejones didziausias skausmas yra sirdies, kuomet issiskiri su mylima mergina ar netenki brangaus zmogaus, manau tai didziausias skausmas, man buvo kad net buvau prarades nora gyventi...
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Rimsimsim dv negruzink 8| .Qthc kada saita atidarysi :]
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

o buvo ka nors koks rimtesnis sunekas apkramtes..pvz rotveileris ar dobermanas..bet ne grybstelejes o apkramtes? kol kovoji suniu nieko nejauti..artima tranzui busena..ir skausmo nejauti tik girdi traskesi kai dantys sminga i kuna...bet va po to tai ojojoi...
Rašyti atsakymą