Nuotrauka Nuotrauka

Pydarai v.s. Gėjus

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Pydarai v.s. Gėjus

Standartinė rude bwoy »

PERKELTA OFFTOPIKO TEMA


naktibaldas rašė:beje as esu is tu kur visad stengiasi isvengti jegos panaudojimo, as uz gryn pysa ir net mesos nevalgau...pasakyciau pacifistas tik kad per daug pyderiskai skamba.
good 1 [[= galvojau kad nebenustebinsi niekuo, bet tavy dar yra ugnies [=
p.s. "nuleisti ant zemes" nereikes. kad ir ka tai reikshtu tavo "bazaru"..
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

rude bwoy rašė:
naktibaldas rašė:beje as esu is tu kur visad stengiasi isvengti jegos panaudojimo, as uz gryn pysa ir net mesos nevalgau...pasakyciau pacifistas tik kad per daug pyderiskai skamba.
good 1 [[= galvojau kad nebenustebinsi niekuo, bet tavy dar yra ugnies [=
p.s. "nuleisti ant zemes" nereikes. kad ir ka tai reikshtu tavo "bazaru"..
cia turi omenyje tai kad draugui i slyva daviau? cia zinok vienas is gedingiausiu prikolu kokiu man buvo gyvenime ir as sito ilgai nepamirsiu. ir sita bairi cia jums parasiau tik del to kad labai uzsiparines esu ir mastau kas galejo mane taip paveikti;)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

naktibaldas rašė:cia turi omenyje tai kad draugui i slyva daviau?
ne, tai kad pacifistas "pyderiskai skamba". ir dar tai, kad pacifistu save vadina zmogus, siulantis "nuleist ant zemes", kalbantis apie "rimtus bazarus" ir "duodantis i slyva" savo draugams. groteskas, ne kitaip.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

rude bwoy rašė:
naktibaldas rašė:cia turi omenyje tai kad draugui i slyva daviau?
ne, tai kad pacifistas "pyderiskai skamba". ir dar tai, kad pacifistu save vadina zmogus, siulantis "nuleist ant zemes", kalbantis apie "rimtus bazarus" ir "duodantis i slyva" savo draugams. groteskas, ne kitaip.
taip dabar labai madinga skelbtis esant pacifistu, tik ta mada plinta tarp visokiausiu dizaineriu ir kito plauko pederastu, o manes vyriskos subines nejaudina. nuleisti ant zemes pagal panetkes reiskia zmogu paparinti, taciau neturi jokio rysio su smurtu, jei tai norejai suzinot. dabar del tu visu bazaru...na yra galimybes, taciau nebutina jomis naudotis, as laikausi siek tiek kitu principu nei mano rebiatos ir stengiuosi gyvent taip, kad niekam nebuciau rakstis subinej, kol manes pacio nieks nejudina. del to incidento, kad atpizdinau draugeli esu labai nusivyles savimi ir sunerimes del tokiu man seniau nebuvusiu nesusivaldymu. cia manau priezastis buvo tame, kad kazkas paveike smegenis ta linkme, nes siaip as nesu agresyvus.
tikiuosi i viska atsakiau?
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

naktibaldas rašė:kazkas paveike smegenis ta linkme, nes siaip as nesu agresyvus. tikiuosi i viska atsakiau?
ai ne nktblde, as dar paparinsiu tave biski (.

kaltinti heroina ner prasmes, cia nepasiaiskinimas. del pacifisto, tai rudebw gerai pastebejo. del mesos.. as jos vartoju labai nedaug, nors kol neradau atsakymo kodel mesa netinka zmogaus organizmui, tol ja valgysiu. turejau pertrauka 3 metus nevalgiau mesos. bet galiu patikinti mesa nieko bendro neturi su agresija. apie mesa kiti dalykai.

o apie agresija.... plati tema labai, nesinori perdaug filosofuot. bet stai toki dalyka pagalvok: mes gyvenam pasaulyje tokiam, koki ji patys susikuriam. pries betkoki kolnflikta ivertink jo pasekmes. niekada konflikto baigtis netures teigiamu pasekmiu. niekada. tuomet atsiranda klausimas o kam to reikia. ir sau gadint nervus ir kitiems. juk naudos tame nera.
tik ta mada plinta tarp visokiausiu dizaineriu ir kito plauko pederastu, o manes vyriskos subines nejaudina.
is kur isvis toks mastymas? ar tai tavo isgalvota ar diktuojama visuomenes neisprusimu? kodel manai kad gejams rupi tik subines ar gaidziai? nereikia viska susiaurint iki sexo, yra ir marios kitu jausmu. kaip jaustumeis jei suzinotum kad nauja legalus.net dizaina dare gejus? nebesilankytum jame daugiau? manytum kad cia pidaru portalas? ((:

zinai, as 7 metus dirbau dizainerio darba. nesu gejus, nors turiu labai daug geju draugu ir draugiu (lesbieciu). visi jie nuostabus zmones. ir nebutinai dizaineriai/ menininkai ar aktoriai sokejai... as jau nekalbu apie biseksoaluma, kas ypac budinga mergom.

mane domina is kur tavyje pasislykstejimas homoseksualumu? daznai tai buna komplekso ar fobijos dalis. atsiribok nuo kitu nuomones, pagalvok ar pazysti bent viena geju, kad galetum sakyti kad jie kitokie. nustebk, suzinojes kad senas tavo pazystamas - gejus, nors niekad net neitariai. pakeisk mastyma i teigiama puse ir pastebek kaip pradeda keistis kiti dalykai. i tegiama puse. o su laiku ir agresijai neliks vietos. (.

ir herojinas ar kitos priemaisos cia nekuo detos...



---
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ka tu cia mane parini del tu pydaru, grusti byby stacia viens kitam i subine yra slykstu, todel as ir nemegstu pederastu. del manes tai tegu jie visi uzsipisa tarpusavyje, bet man tiesiog traumas varo, kad jie lenda i viesuma, bando dar kazkokiu teisiu atsikovot.
mane diorgina ju kalbos manieros, gestai, mimika. negaliu as bendraut su vyru kuris gal dar ryte savo boyfriendui byby ciulpe ir kuris galbut net i mane ziuri kaip i sexo objekta.
evoliucija sukure vyra ir moteri o ne vyra ir vyra. pydaru pydaras tampa dar motinos isciose, del sutrikusio hormonu balanso ir tai gali buti prilyginama apsigimimui, o apsigimimas tikrai nera norma, kad ji toleruoti, ar net propaguoti ir populiarinti.
taip iseina pydaras yra ligonis ir nereikia cia kazko per daug sureiksminti..vienas gimsta su dauno sindromu, kitas paralitiku, trecias gi pydaru.
nebus cia su siknapisiais taikstomasi!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

manau kad shy karta stipriai perlenkta lazda. siulyciau nesitaikstyti su liezuvio nevaldanciais imbecilais.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

rude bwoy rašė:manau kad shy karta stipriai perlenkta lazda. siulyciau nesitaikstyti su liezuvio nevaldanciais imbecilais.
trauma gavai perskaites mano rasliava? mikcioti gal pradejai? o gal i lova slapintis?
megstu daiktus vadinti tikraisiais vardais.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

as labai dziaugiuos, kad atsirado tik vienas vienintelis isizeides man metus akmeni i pydaru darza :D
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

naktibaldas rašė: 1. mane diorgina ju kalbos manieros, gestai, mimika.

2. negaliu as bendraut su vyru kuris gal dar ryte savo boyfriendui byby ciulpe

3. pydaru pydaras tampa dar motinos isciose...
komentarai:

1. tai tik perlenktas karikaturinis paveikslas. is 10 gal keli ar vienas tokie, visi kiti normalus bičai, gal tik skiriasi tuo, kad pavydetinai stilingai rengiasi ir priziuri save kur kas kruopsciau nei eilinis bičas kuris nesioja megiama maikona savaitemis...

2. stop stop.. o su mergina? ar turedamas laižeką su mergina nepagalvoji kad ji ne karta tenkino savo ex.boyfrienda oraliniu budu?!! (.

3. be komentaru - visiskas nusipezejimas.

reziume:
tu esi vyras. pasiziurek ka turi kelnese? ar tai tau nekelia pasislykstejimo? o tavo merginai? ar jis kazkuo ypatingai skirtingas nuo viso likusio pasaulio pinpalu?

think different - it just this much im asking u.


----
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ai baigiam cia tas tuscias diskusijas, zinai man visiskai neidomu diskutuot apie tuos pydarus, turiu as savo nuomone apie juos ir viskas.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

pvz as irgi nemegstu visokiu homiku, bet yra toks posakis "demokratija - tai dvipusio eismo kelias" ar kazkas panasaus... todel, gan kvaila, karsciuotis del to, kad kazkas vaziuoja priesinga kryptimi nei tu. labiausiai nemegstu zmoniu tipo, kurie kalba mazdaug taip: "nekenciu pydaru, negenciu nigeriu, nekenciu zydu, nekenciu babaju... ir tt"-tai kuo tikriausias provincialumas. reikia suprasti tai kad demokratija-tai toli grazu nera pasaulio prisitaikymas prie taves
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Manau per daug keliama veju del vieno asmens nemegimu ir kalbos stiliaus.

Tokiu, kaip naktibaldas yra labai daug ir bandymas skaityt moralus ar aiskinimaisi nieko cia nepakeis.

Is kitos puses tai labai primena dalies visuomenes reakcija i tuo kurie ruko zole.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Sigma rašė:Is kitos puses tai labai primena dalies visuomenes reakcija i tuo kurie ruko zole.
butent.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Manau per daug keliama veju del vieno asmens nemegimu ir kalbos stiliaus.

Tokiu, kaip naktibaldas yra labai daug ir bandymas skaityt moralus ar aiskinimaisi nieko cia nepakeis.

Is kitos puses tai labai primena dalies visuomenes reakcija i tuo kurie ruko zole.
nifiga! nu rukau as ta zole, bet viesose vietose to juk nedarau, kabakuose nepuciu...ir kitu neagituoju to daryt. as uz tai, kad kiekvienas savo nuomone turetu ir nepirstu savo nuomones kitam.

( nors sirdies gilumoje nujauciu, kad pries iteisinant zole, jei tai is viso kada nors pas mus bus, pirmoje eileje bus iteisinta kurvos ir pydarai.. 8E )
anyway, putimas niekad nebus toks slykstus iskrypimas kaip PEDERASTIZMAS!
a tai jus hebra gal ir geju santuokoms pritariat? ir tai, kad tokioms santuokoms vaikus galima butu ivaikinti? dw sakykit, nes gal man jau is viso cia nebera kas veikti tarp jusu...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

naktibaldas rašė:a tai jus hebra gal ir geju santuokoms pritariat? ir tai, kad tokioms santuokoms vaikus galima butu ivaikinti? dw sakykit, nes gal man jau is viso cia nebera kas veikti tarp jusu...
as nepritariu nei santuokoms, nei isivaikinimams, bet ir nematau, ko cia parintis-juk Lietuvoj dar toli grazu iki geju santuoku legalizavimo. tu skiri per daug demesio nemegstamiems objektams(homikams)-tai netgi primena fobija. eik geriau parukyk, gal pavyks bent trumpam del ju nesiparinti.
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

naktibaldas rašė:a tai jus hebra gal ir geju santuokoms pritariat? ir tai, kad tokioms santuokoms vaikus galima butu ivaikinti? dw sakykit, nes gal man jau is viso cia nebera kas veikti tarp jusu...
kokiu musu turi omenyje sakydamas tarp jusu?

klausyk, naktibalde, persisiusk ir paziurek filma "jei sios sienos prabiltu" - pirma dali berots., zodziu yra du filmai, vienas apie abortu problema, kitas apie homoseksulauma - neissigask per stipriai - ten kalbama tik apie lezbes. tai klasika tapes labai grazus filmas, privertes dauguma jei ne pakeisti nuomone, tai bent susimastyt.

as ne moralizuoju ir nebandau keisti tavo nuomones. bet kiekviena nuomone turetu buti grindziama kazkuo ir si diskuja yra butent tam kad suprasti kodel.
Is kitos puses tai labai primena dalies visuomenes reakcija i tuo kurie ruko zole.
labai teisinga pastaba. is tiesu, daugumai, putikai yra padugnes, narkomanai, vagys ir nusikalteliai.. taigi ir vel - kodel?


---
Anonymous

Standartinė Anonymous »

l


abai teisinga pastaba. is tiesu, daugumai, putikai yra padugnes, narkomanai, vagys ir nusikalteliai.. taigi ir vel - kodel?


---[/quote]



gal todėl, jog kartais pūsti ima žmonės, kurie kažkuo nusivylę, ar bando kažką kompensuoti? ieško paguodos? geidžia kažko tikro, malonaus, dieviško?
nu aš turėjau galvoje minėtuosius padugnes, narkomanus, vagius ir nusikaltėlius..
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

AroMoteris rašė:gal todėl, jog kartais pūsti ima žmonės, kurie kažkuo nusivylę, ar bando kažką kompensuoti? ieško paguodos? geidžia kažko tikro, malonaus, dieviško? nu aš turėjau galvoje minėtuosius padugnes, narkomanus, vagius ir nusikaltėlius..
Siaip jau ir geria visi tik gero noredami, taciau tai isvirsta neretai i velnias zino ka.

O zmogenu daug daug tiesiog nezino skirtumo tarp kanapes ir aguonos. O aguona gi is serijos "blogiau nebuna". Neisprusimas viska taip suniveliuoja.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

būtent.

negaliu pakęsti neprotaujančių žmonių.
ypač tų, kurie aklai tiki, ką jiems sako. nemąsto.
zombiai.
visos ligos prasideda nuo nežinojimo.
Rašyti atsakymą