Nuotrauka Nuotrauka

Teistumas ir JAV viza

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
asleep
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-12-28, 23:32
Reputacija: 0

Teistumas ir JAV viza

Standartinė asleep »

Sveiki, planuoju keliauti į JAV dirbti naudodamasis Work And Travel. Esu kaip ir teistas (nežinau ar tai vadinasi teistumas) už mj. Tačiau kiekis buvo begalo mažas, tačiau teismas buvo ir gavau apie 50 lt baudą. Kaip manote yra šansų gauti JAV vizą, kadangi man teks važiuoti į JAV ambasadą ir kalbėtis su jais. Siūlot sakyti apie tą teistumą ar ne? Jei sakyti, tai kaip gražiau jiems pasakyti viską.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Teistumas ir JAV viza

Standartinė G. »

Siūlau nieko nemeluoti. Tavo teistumas gal jau išnykęs, nežinau, kada tu teistas? Pagal baudziama? Administracini?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
asleep
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2015-12-28, 23:32
Reputacija: 0

Re: Teistumas ir JAV viza

Standartinė asleep »

G. rašė:Siūlau nieko nemeluoti. Tavo teistumas gal jau išnykęs, nežinau, kada tu teistas? Pagal baudziama? Administracini?
Na, jau pasakiau, kad buvau teistas, tačiau sakė visko gali būti. Tai įvyko maždaug prieš du metus. Buvau apylinkes teisme, teismas vyko su teisėja ir gavau 50LT baudą už kurią iš karto susimokėjau. Ar čia administracinis, ar baudžiamasis, tai negaliu pasakyti. Buvau teisiamas už turėjimą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Teistumas ir JAV viza

Standartinė putejas »

Tai ne teistumas, o administacine nuobauda. Sakai baude uz turejima, taigi disponavimas be tikslo platinti. Todel ir baudele juokinga:) Del vizos neturi kilti jokiu problemu. Toks administracinis nusizengimas koja kistu kitais atvejais, pvz. norint darbintis tam tikrose vietose ir ne tik...
Rašyti atsakymą