Nuotrauka Nuotrauka

ES

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

ES

Standartinė majakas »

Sveiki. Ar jūs kartais nepastebėjot, kad Europos Sajunga, tapo nauja tarybų sajunga ? Turiu omeny tai, kad jie elgiasi su žmonėmis ir valstybėmis apsoliučiai taip kaip nori ir įsakinėja ką daryt galima ir ko daryt negalima. Ar pastebėjot, kad jinai neturi jokio aiškiai išreikšto tikslo bei krypties, veikia tyliai ir veikia prieš žmones. Nežinau kaip jūs, bet man tai akivaizdu. Neminėsiu jokių faktų, ką jie padarė ir ko ne, nes nesiruošiu ginčytis dėl sviestuoto sviesto arba šlapio vandens. Vanduo visada šlapias, kaip ir valdžia visada tironiška. Manau, kad Europos Sąjungos galutinis tikslas yra iškastruoti europos žmones, vienus panaudoti darbo jėgai o iš kitų padaryti muilą. Kolkas einam tokia linkme. Dėl to yra liūdna. Manau, kad žmonės privalo kažką daryt, kol dar neteko gultis po tankais, kad juos sustapdyt.
Kerpyčius
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2012-01-27, 05:33
Reputacija: 0

Re: ES

Standartinė Kerpyčius »

majakas rašė:Sveiki. Ar jūs kartais nepastebėjot, kad Europos Sajunga, tapo nauja tarybų sajunga ? Turiu omeny tai, kad jie elgiasi su žmonėmis ir valstybėmis apsoliučiai taip kaip nori ir įsakinėja ką daryt galima ir ko daryt negalima. Ar pastebėjot, kad jinai neturi jokio aiškiai išreikšto tikslo bei krypties, veikia tyliai ir veikia prieš žmones. Nežinau kaip jūs, bet man tai akivaizdu. Neminėsiu jokių faktų, ką jie padarė ir ko ne, nes nesiruošiu ginčytis dėl sviestuoto sviesto arba šlapio vandens. Vanduo visada šlapias, kaip ir valdžia visada tironiška. Manau, kad Europos Sąjungos galutinis tikslas yra iškastruoti europos žmones, vienus panaudoti darbo jėgai o iš kitų padaryti muilą. Kolkas einam tokia linkme. Dėl to yra liūdna. Manau, kad žmonės privalo kažką daryt, kol dar neteko gultis po tankais, kad juos sustapdyt.
ES ir SSRS palyginti negaliu, neteko man prie jos gyventi... Ar jie įsakinėja? Man asmeniškai tai jie nieko neliepia daryti, o ar tau koks jų sprendimas trukdo? Jie kiek žinau turi ekonominių tiksliu, (prekyba, muitą, valiuta ir t.t.) o politika nelabai domiuosi. O kaip jie konkrečiai eina prieš žmones? Manau bet Lietuvai būtina priklausyti ES ar kokiai kitai sąjungai, nes kitaip Lietuva žlugtu, nebent pataptu diktatorinė šalimi ir neleistu žmonėms jokias būdais emigruoti.
Kolkas tokio blogio prieš ES nežvilgiu nebent atskleistum tos nutylėtus faktus.
Kerpyčius – senovės lietuvių mitologijoje miško dievas. :angel:
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: ES

Standartinė majakas »

stasas rašė:
majakas rašė:Sveiki. Ar jūs kartais nepastebėjot, kad Europos Sajunga, tapo nauja tarybų sajunga ? Turiu omeny tai, kad jie elgiasi su žmonėmis ir valstybėmis apsoliučiai taip kaip nori ir įsakinėja ką daryt galima ir ko daryt negalima. Ar pastebėjot, kad jinai neturi jokio aiškiai išreikšto tikslo bei krypties, veikia tyliai ir veikia prieš žmones. Nežinau kaip jūs, bet man tai akivaizdu. Neminėsiu jokių faktų, ką jie padarė ir ko ne, nes nesiruošiu ginčytis dėl sviestuoto sviesto arba šlapio vandens. Vanduo visada šlapias, kaip ir valdžia visada tironiška. Manau, kad Europos Sąjungos galutinis tikslas yra iškastruoti europos žmones, vienus panaudoti darbo jėgai o iš kitų padaryti muilą. Kolkas einam tokia linkme. Dėl to yra liūdna. Manau, kad žmonės privalo kažką daryt, kol dar neteko gultis po tankais, kad juos sustapdyt.
ES ir SSRS palyginti negaliu, neteko man prie jos gyventi... Ar jie įsakinėja? Man asmeniškai tai jie nieko neliepia daryti, o ar tau koks jų sprendimas trukdo? Jie kiek žinau turi ekonominių tiksliu, (prekyba, muitą, valiuta ir t.t.) o politika nelabai domiuosi. O kaip jie konkrečiai eina prieš žmones? Manau bet Lietuvai būtina priklausyti ES ar kokiai kitai sąjungai, nes kitaip Lietuva žlugtu, nebent pataptu diktatorinė šalimi ir neleistu žmonėms jokias būdais emigruoti.
Kolkas tokio blogio prieš ES nežvilgiu nebent atskleistum tos nutylėtus faktus.

“Europe’s nations should be guided towards the superstate without their people understanding what is happening. This can be accomplished by successive steps, each disguised as having an economic purpose, but which will eventually and irreversibly lead to federation.” Jean Monnet.

Tai pasakė vienas iš ES įkūrėjų. Tai reiškia, kad dabar jie specialiai pučia žmonėms dūmus į akis kol tuo pat metu paima vis daugiau ir daugiau teisių valstybei ir valstybėms tvarkyti savo reikalus. Jeigu atvirai tai Lietuva tikrai yra nepajėgi spręsti savo reikalus. Lietuva yra pajėgi tiktai išnaudoti savo žmones iki paskutiniųjų. Tačiau, mano broli, EU sąjungai tu nesi net žmogus. ES sąjungai tu esi tik viena plyta jų pastate. Nepadaryk klaidos galvodamas, kad EU sąjunga yra tavo. Tai yra netiesa. ES priklauso centriniam bankui ir tiems kam jis priklauso. Jeigu atvirai, tai jūs jau nebesugebate skirti žemės nuo dangaus ir esate apsoliučiai priklausomi nuo tokių slibinų kaip EU sąjunga. ES sąjunga yra mafija. Tu dirbi mafijai mano drauge. Nesiruošiu tau ar niekam kitam argumentuoti to ką sakau, nes jeigu tu to nematai ir nejauti jokie argumentai ir faktai tikrai nepadės.

Galutinis ES tikslas yra apsoliuti europos kontrolė poros žmonių rankose. Kai tie žmonės įgaus apsoliučia valdžia tada jie sujungs ES su kitais žemynais kuriuose turi apsoliučia valdžia ir sukels karą prieš tas šalis ar valstybes kurios jiems nepriklauso. Taip jie ruošiasi paimti visos žemės kontrolę ir visa kas joje yra. Tokia yra tiesa mano drauge. Linkiu atmerkti akis ir pamatyti pasaulį tikromis spalvomis.
Rašyti atsakymą