NuotraukaNuotrauka

Monero

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
weedboy
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-03-19, 20:54
Reputacija: 0

Monero

Standartinė weedboy » 2017-03-19, 21:21

Sveiki, kokios jusu nuomones apie sia internetine valiuta ? Gal kas nors naudojate, ar domites jos saugumu ?
Kaip zinot dar ir dabar pilna tokiu kvaileliu isitikinusiu bitcoin "anonimiskumu" , ar su Monero nera tas pats ir, ar tai isties saugus budas atsiskaityti ?
Kazkuriam saltinyje lyg ir skaiciau, kad tai dar nepilnai dabaigtas reikalas ir turi/gali tureti saugumo, anonimiskumo spragu. Beto ir darkmarket'uose nera labai paplites. Nes daugiau be alphabay lyg ir nemaciau, kad kazkas naudotu.
Taigi, ka jus apie tai manot ?

ChoomahIsland
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2017-03-12, 11:14
Reputacija: 3

Re: Monero

Standartinė ChoomahIsland » 2017-03-19, 21:39

Bitcoinas gal ir nera pati anonimiskiausia valiuta, taciau pratumblinus manau yra saugus reikalas. O man asmeniskai ir nera teke girdeti, kad kazka butu pagave, nes atseke per bitcoinus. Dazniausiai pagauna siuntas muitinese :)

jazymilk2
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2017-03-10, 11:30
Reputacija: 1

Re: Monero

Standartinė jazymilk2 » 2017-03-20, 11:03

Bitcoin - yra begalės technikų sekti transakcijoms, piniginėms ir t.t. Ir tumbleris nevisuomet viską išsprendžia.

Pavyzdžiui jei jūs nusipirkote Bitcoin, perleidote per tumblerį ir viską persivedėte pas save į Electrum piniginę. Tuomet atlikinėjate kažkokius mokėjimus. Jums gali atrodyti, kad čia viskas labai saugu, bet taip nėra. Pirmiausiai tai visos tos transakcijos kurias padarysite iš savo piniginės bus tarpusavyje susijusios, vadinasi jei už dalį bitcoinų pirkote ko nors nelegalaus, o kitą dalį pervedėte kur nors kur buvo reikalinga jūsų tapatybė, tai čia jau ir esate prisigavęs...

Negana to visos "light wallet" tipo piniginės (Electrum populiariausia), tos kurios neturi savyje pilnos blockhain istorijos (110 GB) yra taip pat kiauros, nes jungiasi prie kitų serverių pasitikrinti ar yra pinigų mano adresuose. Tai atveria vartus suinteresuotoms šalims stebėti kokiam IP adresui priklauso kokie bitcoinai ir kur jie važinėja...

Galiausiai kai leidžiate pinigus per tumblerį jūs tiesiog savo bitcoinus pervedate kažkam kitam, o pats gaunate kažkieno kito bitcoinus... Gaunasi labai didelė rizika gauti kokius nors laaaaabai nešvarius pinigus, už kuriuos kada nors vėliau gyvenime, kad ir po kokių 5 metų gali tekti laaaabai graudžiai verkti.

Monero - startavo tik 2014 metais, tai vienintelė priežastis, kodėl jis nėra toks populiarus kaip Bitcoin. Bitcoin buvo pirmoji kripto valiuta startavusi dar 2008 metais, apie kurią dar ir dabar kalba visi didžiausi investavimo žurnalai, media kanalai ir t.t. Jis susilaukia daug dėmesio iš investuotjų, dėl to disponuoti bitcoin valiuta šiai dienai yra žymiai lengviau, bet realiai tai yra tas pats kas pinigai banko sąskaitoje. Visi kam reikia viską mato.

Monero kūrėjai sukūrė šia valiutą siekdami sukurti tobulus pinigus. Tobulais pinigais būtų galima vadinti auksą, nes kai aš perduodu gabalėlį aukso Antanui, analizuojant patį perduotą gabalėlį teoriškai yra aneįmanoma nustatyti iš kur aš jį gavau. Žmonės visais laikais naudojo auksą atsiskaitymams ir tik per pastaruosius kelis šimtus metų viskas iškrypo iki tokio lygio, kad dabar vos ne kiekvienas debilas gali žinoti kiek tu turi savo sąskaitoje pinigų, kur juos gavai ir kur juos išleidi. Gaunasi, kad visi turime gyventi pagal kažkieno sugalvotą gyvenimo scenarijų, nebelieka tikrosios laisvės apie kurią visi tiek daug kalba. Vyksta ekonominės krizės ir niekas nesupranta kodėl. Daugelio šviesių protų supratimu tai yra todėl kad visa atsiskaitymų industrija yra paralyžuota ir sukaustyta dogmų, reliai nelikę tikrosios laisvės.

Esmė, kad Monero kūrėjams tai pavyko. Taip monero yra vienintelė realią vertę turinti kripto valiuta kuri atitinka tobulų pinigų apibrėžimą. Mano nuomone ilgainiui Bitcoinas važiuos žemyn, o Monero tik kils, nes techniškai jis yra iš esmės geresnis. Nuo 2014 metų iki pat dabar dar niekam nepavyko surasti jokių saugumo spragų kurios leistų atsekti pinigų tėkmę ar juos kaip nors pavogti. O patikėkite yra laaabai daug norinčių tai padaryti. Monero kūrėjai tuo klausimu į savo darbą žiūri labai atsakingai, nes tai valiuta, kuri tikrai gali pakeisti šį pasaulį iš esmės. Valiuta atitinkanti tobulų pinigų apibrėžimą ir leidžianti vykdyti piniginius mainus internetu. Tiksliai tai ko reikia 21 amžiaus prekybai!

Taip Monero nuolat tobulinamas, bet visi tobilinimai iš esmės skirti tik tam kad palengvinti naudojimasi šia valiuta ir užtikrinti absoliutų saugumą visais įmanomais atvejais. Pavyzdžiui šiuo metu vienas sudėtingiausių ir rimčiausių patobulinimų ties kuriais jie dirba yra geresnius Monero valiutos pritaikymas elektroninei prekybai.

Nėra priežasčių nepasitikėti Monero valiutos anonimiškumu kasdieniniuose atsiskaitymuose. Sakyčiau netgi tai yra dalykas į kurį šiuo metu labiausiai apsimoka investuoti. Apsimoka, nes mažai kas dar suvokia visa tai ką čia ką tik išdėsčiau, bet laikui bėgant tas suvokimas tik plėsis.

weedboy
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-03-19, 20:54
Reputacija: 0

Re: Monero

Standartinė weedboy » 2017-03-20, 20:08

As tai suvokiu ir visiskai pilnai su jumis sutinku. Jusu idejos apie laisva pasirinkima visiskai atspindi manases. Suprasdamas tai ir suprasdamas rizika, as vis tik noriu rasti geriausia anonimiskumo sprendima. Gryztant prie monero, mane stebina sis faktas, jog ji yra visiskai anonimiska valiuta.
Pataisykite jei klystu:
Norint ja naudotis, nereikia jokiu mixer'iu ir tumbler'iu ? pinigai is elektronines bankininkystes tiesiog pervedami ir nusiperkama monero, kuri yra visiskai anonimiska, nerodanti siuntejo ir gavejo saskaitos ar pervedamos sumos? Ir jau iskarto ja galima naudotis marketuose ? Tik poros lengvu zingsniu deka galima pasiekti toki anonimiskuma, kuriam bitcoin net neprilygsta ?
Gal galetumet daugiau paaiskinti apie monero isigyjima bei naudojima.

jazymilk2
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2017-03-10, 11:30
Reputacija: 1

Re: Monero

Standartinė jazymilk2 » 2017-03-21, 09:30

Taip visi mokėjimai atliekami Momnero valiuta yra visiškai anonimiški. Techniškai neįmanoma atsekti visiškai nieko apie jūsų Monero piniginės transakcijas. Nereikia jokių tumblerių ir mixerių.

Šiuo metu lengviausias būdas įsigyti Monero - naudojant Bitcoin valiutą. Viskas dar gana nauja todėl paprastų ir patogių sprendimų dar trūksta, bet tai tik laiko klausimas.

Norėdami naudotis Monero įsidiekite Monero piniginę į savo kompiuterį. Tai saugiausias būdas. Jei naudojate kokius nors internetinius sprendimus rizikuojate, kad kas nors ten viską seka arba, kad vieną dieną prisijungę galite ten nerasti savo pinigų.

Įsigykite Bitcoin naudodami tradicinius būdus, (MisterTango, Spectrocoin, etc..) tuomet galite naudoti https://shapeshift.io/ Jiems pervesite Bitcoin, o jie jums perves Monero į jūsų piniginę. Norint Monero paversti atgal į EUR'us, toks pats kelias tik iš kitos pusės.

weedboy
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017-03-19, 20:54
Reputacija: 0

Re: Monero

Standartinė weedboy » 2017-03-23, 22:34

Visame sitam dalyke pora zingsniu man vis tiek neaisku. Reikia bitcoinus konvertuoti i monero, bet juk pries perkant tuos pacius bitcoinus, kurie nera anonimiski + nusiperkami patvirtinant savo tapatybe + el bankininkysteje lieka israsai, jok buvo pervestos tam tikros sumos i kazkurias saskaitas. Ar tai galetu sukelti kazkokiu nemalonumu ?
Pataisykit , jei klystu:

1.Prisijungiu paprastai per narsykle prie el bankininkystes ir nusiperku bitcoinu.
2.Bitcoinus persivedu i savo wallet, kuri yra sukurta tor tinkle.
3.Per tails prisijungiu prie tor ir is savo pinigines pervedu bitcoinus i puslapi kuri jus parasete, jame bitcoin konvertuojas i monero
4.Toliau budamas prisijunges prie tor pervedu monero i pardavejo saskaita kai ka nors pirksiu.

SUpraskit, tiesiog noriu buti isitikines, jog viskas bus tikrai saugu.

Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 1

Re: Monero

Standartinė Sh4d0w » 2017-03-24, 01:07

weedboy rašė:Visame sitam dalyke pora zingsniu man vis tiek neaisku. Reikia bitcoinus konvertuoti i monero, bet juk pries perkant tuos pacius bitcoinus, kurie nera anonimiski + nusiperkami patvirtinant savo tapatybe + el bankininkysteje lieka israsai, jok buvo pervestos tam tikros sumos i kazkurias saskaitas. Ar tai galetu sukelti kazkokiu nemalonumu ?
Pataisykit , jei klystu:

1.Prisijungiu paprastai per narsykle prie el bankininkystes ir nusiperku bitcoinu.
2.Bitcoinus persivedu i savo wallet, kuri yra sukurta tor tinkle.
3.Per tails prisijungiu prie tor ir is savo pinigines pervedu bitcoinus i puslapi kuri jus parasete, jame bitcoin konvertuojas i monero
4.Toliau budamas prisijunges prie tor pervedu monero i pardavejo saskaita kai ka nors pirksiu.

SUpraskit, tiesiog noriu buti isitikines, jog viskas bus tikrai saugu.

Bitkojines reikia pirkt ne per banką, yra FoxBox terminalai, žmonės kur gyvai pardavinėja, kitaip tariant kur nereikia savo tapatybės atskleist. Per banką čia iškart suxarikus gali pradėt džiovint. Ir šiaip tikrai patariu VPN'ą normalų mokamą pasijungt dar prieš torą. Galima ir be jo apseit, bet rizika papildoma susidaro.

jazymilk2
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2017-03-10, 11:30
Reputacija: 1

Re: Monero

Standartinė jazymilk2 » 2017-03-24, 10:34

Douk žmogui žuvį ir jis bus sotus vienai dienai, išmokyk jį žvejoti ir jis bus sotus visam gyvenimui...

Jei jau planuoji naudotis Monero, tai būdas kuriuo įsigijai bitcoinus ir po to tuos pačius monero yra visiškai nesvarbus. Nuo to momento, kai įsigyji Monero ir juos turi savo kompiuteryje, niekas nebegali žinoti kur ir ką tu su jais veiki. Čia yra svarbiausias dalykas kurį turi suvokti ir tai bus tas pats, kas išmokti žvejoti... Visa kita visiškai nesvarbu. Svarbu tik tai, kad Monero tranzakcijų atsekti neįmanoma. O scenarijai gali būti laaabai skirtingi ir įvairūs, priklausomai nuo to ką norime su visu tuo žinojimu daryti.

Scenarijų, kurį aprašei aš keisčiau taip:

1. Susikuri savo kompe Monero piniginę.
2. Nueini į http://shapeshift.io ir pažymi, kad nori konvertuoti Bitcoin į Monero. Tai darant ShapeShift paprašys nurodyti Monero piniginės adresą kur tu norėsi gauti Monero valiutą. Čia nurodai savo naujai sukurtos piniginės adresą. Spaudi 'next' ir ShapeShift tau duos Bitcoin adresą į kurį įmetus Bitcoin valiutos jie tau įmes ekvivalenčią sumą Monero.
3. Bet kokiu tau patogiu būdu perki Bitcoin valiutos ir nurodai, kad ji tau būtų nusiųsta į tą ShapeShift sugeneruotą Bitcoin adresą.
4. Kai jau turi Monero savo kompiuteryje, tada juos pervedi kada nori ir kam nori. Niekas nemato kam ką pervedinėji.

Jei nori pasikeisti savo Monero atgal į pinigus - viskas taip pat tik iš kito galo.

SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 7

Re: Monero

Standartinė SnowStorm » 2017-05-24, 23:32

Nusiperki bitcoinu, pasikeiti i monero, poto pasikeiti atgal i bitcoins kitoi saskaitoi ir turi anoniminius bitcoinus. Purvinus bitcoinus pakeiti i monero, monero pakeiti i bitcoinus ir turi svarius bitcoinus. :bong:

kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 36
Susisiekti:

Re: Monero

Standartinė kauptukas » 2017-05-27, 07:39

Monero ilgainiui pakils iki keletos šimtų eurų už koiną. Kaip ir eth, ltc ir visos kitos kripto valiutos. Iš esmės jų yra tokia begalybė kad ir nusipirkus banku btc, galima pakeisti į xmr ar betką kitą - tada atgal į btc (kitu walletu) ir viskas! Turit crypto kuri nebuvo tiesiogiai pirkta per žmogų kuris žinotų jūsų info. Net jei ir pirmas pirkimas buvo per banką.
Pareigūnai klauso.

patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Monero

Standartinė patarimas » 2017-05-27, 09:47

gal kuris investuojat? :)

kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 36
Susisiekti:

Re: Monero

Standartinė kauptukas » 2017-05-28, 12:27

patarimas rašė:
2017-05-27, 09:47
gal kuris investuojat? :)
Niekas kitas, tik Tu gali pasirupinti savo gerbuviu. Visus finansus reikia tvarkyti protingai ir su bent kažkokia vizija į ateitį. Man nuoširdžiai gaila tų kurie negalvoja apie savo ateitį. T.y. neinvestuoja savo pinigų, o laiko kojnėje... Arba blogiau - banke.
Pareigūnai klauso.

patarimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2016-04-13, 17:50
Reputacija: 2

Re: Monero

Standartinė patarimas » 2017-05-28, 23:21

Tai gal pasidalinsi kolega kur investuoji su kokia graza ir panasiai? :)

SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 7

Re: Monero

Standartinė SnowStorm » 2017-05-29, 00:10

kauptukas rašė:
2017-05-28, 12:27
patarimas rašė:
2017-05-27, 09:47
gal kuris investuojat? :)
Niekas kitas, tik Tu gali pasirupinti savo gerbuviu. Visus finansus reikia tvarkyti protingai ir su bent kažkokia vizija į ateitį. Man nuoširdžiai gaila tų kurie negalvoja apie savo ateitį. T.y. neinvestuoja savo pinigų, o laiko kojnėje... Arba blogiau - banke.
Tik didelis optimistas galvojantis apie ateiti galetu nepasilikt pinigu koineje arba banke.

barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 72

Re: Monero

Standartinė barzas » 2017-12-17, 20:39

patarimas rašė:
2017-05-27, 09:47
gal kuris investuojat? :)
Labiau i iranga apsimoka investuoti xmr dar asicu nera , tai gpu savo darba atlieka ir visas hasreitas jos dar nesieke 500Mh/s( nors jau nebetoli ) nors per keleta menesiu pakylo dvigubai, bet jisai kyla su kaina jos tiek sudetingumas kasimo tiek greitis . vienintelis dalikas kas erzina tai elektros sanaudos, laukiu vis kada uzklius mano el sanaudos ir atvarys shunis krata daryti galvodami kad vel pas mane auginama.......

LSD
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2017-07-27, 14:19
Reputacija: 1

Re: Monero

Standartinė LSD » 2017-12-23, 10:43

Barzas o tai buvai kada nors prigautas del elektros sanaudu ,krata su sunimis? Manau vistiek yra strategijos... jeigu uzmato dideles elektros sanaudas, tai po to begioja aplink hata ar tai drona pasiuncia patikrina su termokamerom, kaip ir kur susilaiko siluma ir kur silumos pertikliaus isvedziojimas laukan... :D

barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 72

Re: Monero

Standartinė barzas » 2017-12-23, 13:42

LSD rašė:
2017-12-23, 10:43
Barzas o tai buvai kada nors prigautas del elektros sanaudu ,krata su sunimis? Manau vistiek yra strategijos... jeigu uzmato dideles elektros sanaudas, tai po to begioja aplink hata ar tai drona pasiuncia patikrina su termokamerom, kaip ir kur susilaiko siluma ir kur silumos pertikliaus isvedziojimas laukan... :D
As aplamai buvau ikliuves su auginimu , tai as jau ir taip ju akyrati bunu, o el sanaudos siais laikais nebe rodiklis, paimk antminer s9 1600w ima, L3+ 800w tai zinai keleta antmineriu, o jai dar ir pc ring'u tai sanaudos neblogos gausis kaip auginant po hps labai dydelius plotus ( nebe su kvadratu kaip as ikliuvau ).. o silumos irgi nemazai buna ir nuo mineriu, ar gpu jai ypac daug ju....
Tiek kai esu ju akyrati jie greiciau gali pas mane atvykti nei pas kitus kurie nebuvo uzkliuve jiems.....

barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 72

Re: Monero

Standartinė barzas » 2018-01-06, 20:26

https://verslas.lrytas.lt/mano-pinigai/ ... a-4099502/
Bet visur jai nori islikti anonimiskas etikete klijuojama kriminalo, tai pinigu plovimo....
Jai as jas gaunu kasdamas jas is kur cia kriminalas? kad reketininkam gabalo savo iskastu neatiduodu ....

kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 36
Susisiekti:

Re: Monero

Standartinė kauptukas » 2018-01-26, 20:39

Kontrolė slysta bankams iš rankų, jie nesigilina į detales o kaip ir visuomet bandys valdyti žmones vienu būdu. Grasindami ir gasdindami kažkokiomis sankcijomis.
Žinau kad leidžiuosi į kraštitunumus, bet pažiūrėkime ką turime šiaurės korėjoje. Žmonės gyvena siaubingai, kiekvienas pažysta arba pažinojo žmogų mirusį iš bado! Jeigu kasnors iš šeimos narių bando pabėkti iš šalies - visa jo giminė viešai nužudoma suvarant juodadarbius stebėti - kad jie patys tai matytų ir bijotų. Taikoma į didžiausias žmogaus vertybes, šeimą. Nei vienas nedrįs dėl savo naudos rizikuoti savo visos giminės mirtimi, kad ir koks blogas gyvenimas tenais. Prie viso šito prisideda ir tai kad Š. Korėja yra policinė valstybė.
Gyventojas niekur negali apsisukti nepaskūstas. Visi bijo visų, tai reiškia jog žmonės patys sukuria problemas savo kaimynams, kaimynai savo draugams, o draugai dar velniai žino kam. Nors pogrindyje kalbama kad šis rėžimas darosi tik griežtesnis ir siaubingesnis, piliečiai net negali išvažiuoti į kitą miestą. Jeigu pastaroji šalis turėtų internetą visas šis rėžimas būtų siugriuvęs, atsiminkime kad kareiviai kurie kovoja už šalį taip pat yra baudaujantys. Jeigu tik visi vieningai nuspręstu jog nebepalaiko šios tvarkos - visas griūtų kaip kortų namelis.
Liūdna kad ir mūsų valstybė žengia policijos keliu, jauni vaikinai ir merginos siekdami socialinio gerbuvio, pripažinimo renkasi valstybės tarnautojų darbą. Tauta puikiai supranta kad valstybės tikslas ne susidoroti su esamomis problemomis o tik bausti ir pinigautis iš to. Nėra tokio dalyko kaip diekti naujas vertybes mūsų atžaloms. Moksliškai įrodyta kad jeigu norime kažką pakeisti, tam reikia 20 metų, nes tiek reikia užauginti naują kartą su kitokiu požiūriu.
Kalba eina apie monero - monero tai viena iš žmogaus sukurtų pinigų formų pasitelkiant technologiją. Aš esu žmogus kuris matematika tikliu labiau nei žmonėmis, todėl suprantu kad nauji pinigai gali grąžinti galią tiems - kuriems ji ir turėtų priklausyti. Visas šis nerišlus sakinių kratinys tiesiog savaime susispaudė ir tikiuosi kad suprasite mane teisingai.
Tiems kurie nesupranta kas yra pinigai ir kaip jie mums kenkia, kaip pati sistema yra sukurta taip jog palaipsniui visiškai atimtų galią iš eilinių vartotojų prašau jūsų perskaityti šią knygą.
https://www.goodreads.com/book/show/664 ... earch=true
Tiems kurie tingi skaityti, paaukokit keleta minučių ir pažiūrėkit video pamastymui.
https://www.youtube.com/watch?v=j800SVeiS5I
Pabaigai noriu konstatuoti faktą. Kad ir kaip tu tiki savimi, gyveni su rožiniais akiniais ar galvoji kad jeigu nieko nedarysi kažkas už tave tuo pasirūpins - skaudžiai klysti. Tu negali laimėti žaidimo, kuris yra sukurtas tau pralaimėti.
Ačiū už laiką.
Pareigūnai klauso.

barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 72

Re: Monero

Standartinė barzas » 2018-01-30, 15:24

Nereike liginti ten Siaures korejos , ne mums ten labai suprasti ju kultura, aplamai korejieciu kultura kartais sunku suprasti mums, ju tas pasisveikinimo lankstimasis, man daznai asocijuojasi su vergo mentalitetu, bet tai yra ju kultura ir taip jie isreiske pagarba tai kaip kulturinis paveldas vertas pagarbos. Nors imant kulturini pavelda dabartineme pasauly jo beveik nebera....
Kitas dalikas kodel pas juos buvo badas ? Del sankciju, nes pasaulio policininkui nepatinka kai kazkas jam priestarauja ...
Aplamai reike atskirti valdzia ( valstybe ) nuo salies , nes tai labai skyrtingos savokos ir reiksmes, tik dauguma ju suplake kaip viena, nes taip lengviau ikalti itiozmo prizme ( patriotizma) , ir i valzdia pasiziureti ( globaliau ) dabartiniu shunu ar ju seimininku akimis ( kaip jie skyrsto pvz nusikalstamas grupuotes , agurkiniai, daktariniai, lapiniai ir panasiai ) ir i valstbes pazvegti tokiu paciu zvilgsniu skyrtumo dydelio, nera net blogesnis vaizdas susidaro, nes kontrole, reketas ( mokesciai ) , grasinimai, susidorojimai yra dydesni nei ju mazuju konkurentu ......
Is bet kurios valstybes atimk privatu sektoriu ( pajamas ) jos visos zlugs, nes kad ir kaip reke ten valstybinis sektorius kad moka mokescius, jie be privataus sektoriaus neisilaikis( pajamu ar vergu )...
Uztad ir kliuna jiems alternativmas pinigams, nes juos pakankamai sunku konfiskuoti ir jais pasinaudoti ( nu nebent pats atskleidi slaptazodzu )...
Aplamai sau uzduokit klausima kur esate gime? as bent laikau kad gimiau zemes planetoje, o ne kazkojoje valstybeja....

Rašyti atsakymą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias