Nuotrauka Nuotrauka

Prasau Zodzio !

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė G. »

:rofl: kalbant apie vaikus tai jie ir dabar kecia kai mes iphonus nesiojam, elektrines masinas gaminam ir pan. afganistane rado nauja licio urva ir zodziu kasa vaikai ten uz 2 dolerius per diena, neturi respiratoriu, pirstiniu, spec aprangos ir siaip kankina juos ten, bet tik todel, kad patys saibu neturi, todel reikia kad dirbtu visi. Tai krc, galim korporacijas blame'int, galim savo n vartoji liti - kankini, isnaudoji ir prievartauji vaikus afgane. Nu bet kur desies, reikia mums nesiotis biski energijos. Priklausomybe taip sakant nuo licio b* Zodis [:)] :bong: :x: :]
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

seedmen rašė: 2017-10-24, 15:11 majakas , galima paklaust kiek jum metu :)
Istikruju metai neturi reiksmes. Galiu pasakyt, kad esu gyvenes daugybeje planetu ivairiuose pavidaluose ir patyres viska nuo apsoliutaus dziaugsmo iki nepakeliamo skausmo. :)
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

G. rašė: 2017-10-23, 21:58 Visai idomiai skaitosi prie stiklines alaus ir --==::~~ :D
Jus net neisivaizduojat kokioj laisves ir kokiam dziaugsme mes esam sutverti gyventi.
Tai tu kaip suprantu esi pranasas ir atejai mums paskleisti savo zodi, taip? Gal gali issamiau apie laisve ir dziaugsma, kuriems esam sutverti, papasakoti?
Visi mes esam dalele esybes kuri vadinama "saltiniu". Saltinis tai yra apsoliutus meiles kamuolys, visi mes esam is jo kile ir visi galu gale ten sugrisim, tai yra tikrieji musu namai. Taigi pirmaprade musu busena visuomet yra meile, taciau kai patenkam i pasauli (yra daug ivairiu pasauliu) (kalbu konkreciai apie zeme) esam priversti uzsivilkti ego apdara ir ji vilketi, nes be jo butu labai sunku isgyventi, be jo jaustumeis nesaugus, atstumtasis, ypac kai esi mazas vaikas, kuris negali pats saves apsaugoti ir jo isgyvenimas priklauso nuo tevu. Beaugant mes dazniausiai apsoliuciai pamirstam is kur esam ateje ir pradedam visapusiskai tapatintis su savo ego apdaru - cia ir prasideda visos problemos. Apie ego ir netikra savo atvaizdo kurima daugiau nekalbesiu, nes apie tai yra daugybe informacijos visur, taciau noriu pabrezti, kad istiesu visi esam meile. O meile yra neribota kuryba. Zmogui siandiena tereikia prisiminti kas jis yra, patiketi savimi, nusimesti visus netikrus apdarus ir kurti gyvenima toki koki nori patirti. Visi mes esam kurejai, visi mes esam Dievo dalis, todel turim ta pati dieviskaji potenciala.
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Seedman »

majakas rašė: 2017-10-25, 11:26
seedmen rašė: 2017-10-24, 15:11 majakas , galima paklaust kiek jum metu :)
Istikruju metai neturi reiksmes. Galiu pasakyt, kad esu gyvenes daugybeje planetu ivairiuose pavidaluose ir patyres viska nuo apsoliutaus dziaugsmo iki nepakeliamo skausmo. :)
majekas . o tu atsimeni praitus gyvenimus? tai ateiviu invazije relybe??? !( !( 8()
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

seedmen rašė: 2017-10-25, 12:22
majakas rašė: 2017-10-25, 11:26
seedmen rašė: 2017-10-24, 15:11 majakas , galima paklaust kiek jum metu :)
Istikruju metai neturi reiksmes. Galiu pasakyt, kad esu gyvenes daugybeje planetu ivairiuose pavidaluose ir patyres viska nuo apsoliutaus dziaugsmo iki nepakeliamo skausmo. :)
majekas . o tu atsimeni praitus gyvenimus? tai ateiviu invazije relybe??? !( !( 8()
As kaip suprantu tai praeities nera ir visi kiti gyvenimai istikruju vyksta dabar pat. Viskas ka patiriu cia daro tiesiogine itaka mano kitiems as kurie kazkur kitur patiria visai kazka kita. Taip as turiu prisiminimu. Nes toks mano darbas. As ateinu i uzgrobtas sistemas tam, kad suteiksciau informacija ju gyventojas apie ju tikraja padeti. Ir taip viskas yra tikra. Mano civilizacija yra su sitom butybem "karo stadijoj", nes jos siekia uzgrobti viska. Jos yra labai technologiskai issivysciusios ir neturi jokios empatijos kitiems, todel gali isivaizduot, kad geriau su jomis turi but susidorota ir kuo greiciau. As zinau sitas butybes, as jau ne karta su jomis susidures, jos visuomet kelia karus ir siekia uzgrobti nieko neitariancias butybes ir naudoti jas kaip energijos saltini. Jos visada infiltruoja save i civilizacijas ir uzgrobia jas is vidaus, ne tik is isores. Jos paima apsoliucia kontrole ir naudoja butybes ir planetas kaip savo turtus ateities karams.

Taip deja viskas yra tikra.
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

majakas rašė: 2017-10-25, 12:32
seedmen rašė: 2017-10-25, 12:22
majakas rašė: 2017-10-25, 11:26

Istikruju metai neturi reiksmes. Galiu pasakyt, kad esu gyvenes daugybeje planetu ivairiuose pavidaluose ir patyres viska nuo apsoliutaus dziaugsmo iki nepakeliamo skausmo. :)
majekas . o tu atsimeni praitus gyvenimus? tai ateiviu invazije relybe??? !( !( 8()
As kaip suprantu tai praeities nera ir visi kiti gyvenimai istikruju vyksta dabar pat. Viskas ka patiriu cia daro tiesiogine itaka mano kitiems as kurie kazkur kitur patiria visai kazka kita. Taip as turiu prisiminimu. Nes toks mano darbas. As ateinu i uzgrobtas sistemas tam, kad suteiksciau informacija ju gyventojas apie ju tikraja padeti. Ir taip viskas yra tikra. Mano civilizacija yra su sitom butybem "karo stadijoj", nes jos siekia uzgrobti viska. Jos yra labai technologiskai issivysciusios ir neturi jokios empatijos kitiems, todel gali isivaizduot, kad geriau su jomis turi but susidorota ir kuo greiciau. As zinau sitas butybes, as jau ne karta su jomis susidures, jos visuomet kelia karus ir siekia uzgrobti nieko neitariancias butybes ir naudoti jas kaip energijos saltini. Jos visada infiltruoja save i civilizacijas ir uzgrobia jas is vidaus, ne tik is isores. Jos paima apsoliucia kontrole ir naudoja butybes ir planetas kaip savo turtus ateities karams.

Taip deja viskas yra tikra.
Pasiziurek kas laiko tavo valstybes herba ir suprasi apie ka as kalbu.
https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... Brama).JPG
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Volkas »

https://www.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8&t=1895s Ar tik ne šito filmo prisižiūrėjai? Nes rašai ta patį, ką kalba čia.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

Volkas rašė: 2017-10-25, 14:53 https://www.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8&t=1895s Ar tik ne šito filmo prisižiūrėjai? Nes rašai ta patį, ką kalba čia.
Lietuviu neziuriu, nes lietuviai viska kopijuoja is anglu kalbos.

Prasau dabar nebandyt manes sumenkint. Pasakiau ka pasakiau. Take it or leave.
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Seedman »

nemanau kad tave kaskas ce menkins, norejei zodzio, gavai zodi, viskas skamba apsurdiskai istikro , delto gali buti pasieptas kaikuriu zmoniu. bet juk tu butybe skleidzenti meile y si pasauli,kad ir ka isgirsi susidorosi su tuo, nes jau esi mates ir blogo ir gero,,tai ka gali isgirst is mano puses, tai palinkejimo siekti savo tikslu ir ambiciju : PEACE !!! :) :x:
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Volkas »

Patikėk, tikrai tavęs nemenkinu. Tavo dėka pradėjau domėtis visais šiais dalykais ir dabar esu visiškai pasimetęs, nes nebežinau kur tiesa, o kur melas. Priėjau netgi prie to, jog žemė, kaip teigiama, yra ne apvali, o plokščia, kad žmogaus koja niekada nėra buvusi mėnulyje ir visi video kurie yra nufilmuoti "mėnulyje" yra klastotės. Visiškai nepasitikiu valdžia ir "įtakingais" žmonėmis, pradedu vis labiau pasitikėt youtube medžiaga. Gal aš dabar tiesiog tikiu nesąmonėm, o gal einu tiesos link.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

seedmen rašė: 2017-10-25, 15:42 nemanau kad tave kaskas ce menkins, norejei zodzio, gavai zodi, viskas skamba apsurdiskai istikro , delto gali buti pasieptas kaikuriu zmoniu. bet juk tu butybe skleidzenti meile y si pasauli,kad ir ka isgirsi susidorosi su tuo, nes jau esi mates ir blogo ir gero,,tai ka gali isgirst is mano puses, tai palinkejimo siekti savo tikslu ir ambiciju : PEACE !!! :) :x:
Dekuj :V:
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

Volkas rašė: 2017-10-25, 15:55 Patikėk, tikrai tavęs nemenkinu. Tavo dėka pradėjau domėtis visais šiais dalykais ir dabar esu visiškai pasimetęs, nes nebežinau kur tiesa, o kur melas. Priėjau netgi prie to, jog žemė, kaip teigiama, yra ne apvali, o plokščia, kad žmogaus koja niekada nėra buvusi mėnulyje ir visi video kurie yra nufilmuoti "mėnulyje" yra klastotės. Visiškai nepasitikiu valdžia ir "įtakingais" žmonėmis, pradedu vis labiau pasitikėt youtube medžiaga. Gal aš dabar tiesiog tikiu nesąmonėm, o gal einu tiesos link.
Labai gerai, jei eisi iki galo tikrai kazkur nueisi, sekmes :V:
Gyvenimas yra kaip sapnas, kiekvienas renkasi ka sapnuoja, tikek savo sapnu ir viskas bus gerai.
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė majakas »

Kunigas kuris susitiko su ateiviais :

https://www.youtube.com/watch?v=HeSwDjVgYH4

Kunigas prikolnas, prirukius turetu but ypac smagu paziuret
cmonwonnx
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2017-10-20, 17:56
Reputacija: 0

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė cmonwonnx »

Volkas rašė: 2017-10-25, 15:55 Patikėk, tikrai tavęs nemenkinu. Tavo dėka pradėjau domėtis visais šiais dalykais ir dabar esu visiškai pasimetęs, nes nebežinau kur tiesa, o kur melas. Priėjau netgi prie to, jog žemė, kaip teigiama, yra ne apvali, o plokščia, kad žmogaus koja niekada nėra buvusi mėnulyje ir visi video kurie yra nufilmuoti "mėnulyje" yra klastotės. Visiškai nepasitikiu valdžia ir "įtakingais" žmonėmis, pradedu vis labiau pasitikėt youtube medžiaga. Gal aš dabar tiesiog tikiu nesąmonėm, o gal einu tiesos link.
nu va ir padaro tokie zmones, ka labiausiai nori, tai randa nauju auku, privercianciu isitraukti i sektas visokias. mano draugas pasikore vien del to, jog patikejo, kad 2047 metais ivyks apokalipses ir visokios butybes pasirodys. kas idomiausia, tai dazniausiai butybes ir ateiti pradeda matyti tie zmones, kurie vartoja psichoaktyves medziagas. sutapimas? nemanau. :V: :.
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Seedman »

uhh , stipru :D laukiu nesulaukiu,kada majekas pasireiks :D :D :x:
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Volkas »

cmonwonnx rašė: 2017-11-03, 06:38 nu va ir padaro tokie zmones, ka labiausiai nori, tai randa nauju auku, privercianciu isitraukti i sektas visokias. mano draugas pasikore vien del to, jog patikejo, kad 2047 metais ivyks apokalipses ir visokios butybes pasirodys. kas idomiausia, tai dazniausiai butybes ir ateiti pradeda matyti tie zmones, kurie vartoja psichoaktyves medziagas. sutapimas? nemanau. :V: :.
Eiktu juokdarį :D Niekas manęs niekur neįtraukė, tiesiog kai pasidomėjau tuo, daug naujo sužinojau.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Seedman »

volkas , kaip sekasi growint, gal foto y fotografijas imestum :] ? :x: :x: :x:
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Volkas »

Įmesiu foto šiandien, vakare ;) :V:
Pasidarė įdomu, ar esat kažkas girdėję (o gal kam taip ir nutiko), kad kažką iš forumo augintojų būtų supakavę, dėl informacijos gautos forume? Pvz. žmogus kėlė nuotraukas į legalus.net forumą kaip augina nuostabų augalą - kanapę ir pareigūnai užsuka į namus 'patikrinti', padaryti kratos. Kažkaip labai įdomu pasidarė ar galimas toks variantas 8| :D
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Prasau Zodzio !

Standartinė Moderatorius »

man čia nuo 2O12 užsukant, o gal ir seniau
nei kart neteko tokios istorijos užmatyt
apart prašymų ištrint paskyrą ir pranešimus
yra tema kažkur, ar bent jau buvo, apie forumo saugumą. vienžo - jauskis ramus
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • prasau pagalbos
    Arturasgandz » » forume Legalus forumas
    21 Atsakymai
    10415 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Prasau pagalbos
    bedele » » forume Prašau žodžio!
    6 Atsakymai
    4033 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas shark
  • Prašau pagalbos tyrimui
    Temidė » » forume Prašau žodžio!
    0 Atsakymai
    3068 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Temidė
  • Keisti nutikimai, prasau atsiliepimu
    issigandez » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    9969 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ikiKristaus
  • Perlaistymas (KAS SUSIDURETE PRASAU PATARKITE)
    ZaliasisZiedas » » forume Herbariumas
    4 Atsakymai
    1730 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis