Nuotrauka Nuotrauka

Kelionės

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Kelionės

Standartinė Volkas »

:wave: Sugalvojau sukurti temą apie keliones, bet nepaprastas, su lektuvu ar autobusu, pagulėt prie jūros, o apie įdomesnes keliones: peškomis, motociklu, dviračiu, na ar su mašina. :] Būtų labai įdomu išgirst pasakojimus apie patirtis arba ateities planus, svajones. Pats svajoju pakeliaut su motociklu iki kokios Grūzijos arba kažkur panašiai. :} Taigi, kur ir su kokia transporto priemone esat keliavę ar svajojat keliaut? Gal turit kažkokių patarimų? :V:
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Kelionės

Standartinė Moderatorius »

labas, Volkai
lauki žinučių į pm, po yagos, tikiuosi, duosiu info (;
o, jei į temą:
keliauju įprastai nedideliais atstumais, su automobiliu apvažiavęs +- visą lietuvą
didieji miestai, rajonai, ir panašiai
šiaip, kelionės man labiau siejasi su pačiu procesu, keliavimu ir panašiai.
nemėgstu kažkur tai apsistot, kažką tai organizuotai/planuotai nueit ir pamatyt. važiuoji, stebi aplinką, žiūrinėji, pamatai kažką įdomaus - sustoji, aplankai, apžiūri.
aplink savo gimtąjį miestą, esu išmaižęs su motociklu kažkiek tai, jaunesniais laikais.
tiesiog, važiuoji, įsijungi muzikos, ir dairais visur, tik ne į kelią :D laukai, miškai, miško keliukai, maži kaimeliai
sustoji, pasikalbi su kuo nors, galbūt sutinki kokį kitą motomaną, paklausi, kas, kur ir kaip, pasifotkini
labai daug dalykų prisimeni tik tada, kai turi juos nusifotkinęs/užsirašęs. realiai, kažkoks tai jausmas aplanko, kai kažkokią tai vietą pamatai pirmą kartą, ten apsilankai, BET, ta emocija negrįžta, jei nėra kažko, kas ją pažadintų
asmeniškai man, tai yra nuotraukos/užrašai. pamatai nuotrauką, atsimeni nemažai eigos iki jos, turi kažkokį tai vizualinį prisiminimą, kas aplink vyko, kokios nuotaikos buvo, ir t.t.
dviratis... myyyndavau daug, dabar dar kartais išminu kažkur, jei tik laiko turi. ypač gerai miškam, laukam, ir šiaip belekur, kur tik akys veda. upelis, miškas, laukai - baikas ant peties, ir eini, jokių kliūčių (:
automobilis, tai toks, labiau tingus keliavimas, važiuoji, chillini, susirandi tašką, pabūni, važiuoji toliau.
asmeniškai, daugiausiai keliavęs(ir po lietuvą, ir po europą) esu autostopu.
lietuvą plius minus išmaišiau visą, iš miesto į miestą.
tranzuodavau, net, jei ir turėdavau auto/moto, labai patikdavo. įvairūs žmonės, patirtys ir panašiai
pradėjau, kiek pamenu, tranzuot 15kos. buvo baisu ir keista, ką reikės kalbėt su žmogum, kaip paaiškint, kodėl toks jaunas taip „rizikingai“ (bent jau didžiąjai daliai žmonių taip atrodo) keliauju, kodėl ne autobusu.
nu ir ką, labai įvairūs žmonės sustodavo.
labai galima išsiplėst šitam, bet: dažniausiai sustoja tie, kurie patys yra tranzavę, ar vis dar tranzuoja. (:
buvo visko tranzuojant, čia taip pat galima plėstis, bet rašytinai tai nėra taip efektyvu nupasakot, kaip gyvu žodžiu. \;
esu tranzu nukeliavęs iki venecijos, teko prasukt pro lenkiją, slovakiją, vengriją, kroatiją, slovėniją, italiją.
labai įdomi patirtis, ypač patiko tas, kad NIEKO nežinai. lauki valandą, dvi. kartais dešimt minučių.
esi svetimoj šalį, nieko nežinai, nuo vieno miesto 20 km, nuo kito 15km, turi tik vandens, kažkiek maisto ir šmutkių
daug pamatai, daug daugiau, nei keliaujant savo automobiliu/motociklu/lėktuvu
gali sustot, KUR tik nori, kada tik nori. jokių ribų, praktiškai niekas netrukdo
žiauriai gerai. jei tik turėsiu ateity laiko - ištranzuosiu iš kažkur į kažkur vėl. atsitiktinai, per daug nemąstant. turėčiau išteklių tam daugiau(realiai, tai galima susikurt, o ir įmanoma be to keliaut, bet dar nesu pribrendęs tam), iškeliaučiau mėnesiams. be jokio tikslo. tik, kuo daugiau pažint, pamatyt, išgirst.
labai daug visko, sunku nupasakot.
jei reiktų įvertint, keliavimas pagal įdomumą-
1.autostopas
2.motociklas
3.dviratis
4.automobilis
5.pėškamobilis
6;7;8: lėktuvai ir kiti prijomai
kažkaip, neaprašiau dar keliavimo pėsčiom, bet čia.. irgi, labai individualus dalykas, kaip kam. nelabai pavadinčiau to keliavimu, labiau tiktų žodis „žygis“.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Kelionės

Standartinė Volkas »

Informacijos visada laukiu, kuo daugiau :rofl:
Jooo, autostopu turėtų būt tikrai įdomu keliaut, nes esi nepriklausomas, nežinomybėj, kas daro viską įdomiau. Gal šiek tiek ir baisu svetimoj šaly tranzuot, bet poto išlieka nepakeičiami prisiminimai ir patirtos emocijos. Nežinau, nesu patyręs trazavimo kaifo, kažkaip iki tol niekad nepamąsčiau, bet būtų tikrai įdomi tokia kelionė, pasiimt daiktų, šiek tiek pinigų ir dumt kažkur į užsienį.
Prisiminiau netgi filmą "Atgal į gamtą", apie bičą kuris viską metė ir be pinigų pradėjo savo kelionę, žiauriai įdomiai susižiūrėjo, bet ar pats ryžčiaus tokiem nuotykiam, neįsivaizduoju, turbūt, kad ne. O filmą paaižiūrėt rekomenduoju :V:
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kelionės

Standartinė Ciakis »

as dazniausiai keliauju i kalnus, lietuvoje ju nera tad traukiu kur i alpiu puse ar i Ispanija. su palapine ir kuprine. kalnuose praleidziu po kelias dienas gera ten, dangus pilnas zvaigzdziu :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Kelionės

Standartinė Volkas »

Iki kalnų eini peškomis? :D Nu jooo po kalnus tai tikiu, kad gražu. Vienas keliauji, ar su draugų grupele? O kodėl iki kalnų taip toli varai? Lenkijos kalnai ne ką prastesni ;)
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Kelionės

Standartinė Ciakis »

Lektuvu, traukiniu, autobusu :) o kalnuose kaip iseina :) tiesiog taip pasitaike kad iskrito keliones i italija ir ispanija. Dazniausia buryje draugu bet po to issiskirstom po 4 ar 8 :) vienam nesaugu kalnuose. Be to nezinau ar tartuose paklaimbint galima, ir gero oro norisi :)

Mano svajone pereiti santiago de compostelo pesciomis
Bet darbe mane vadina - Veryga
lovecraft
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2018-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Re: Kelionės

Standartinė lovecraft »

Aš tai keliaudavau daug vos baigus mokyklą, pamenu tranzuodavom su draugu vos ne kiekvieną savaitę į kitą šalį, dažniausiai Latviją arba Estiją. Tai tada ir sveikatos ir noro turėjom :) Poto prasidėjo darbas ir jokių atostogų, tai dabar jau iš Lietuvos kelis metus nebuvau išvažiavęs :D Bet ir tranzuoti nebesinori, čia toks labiau jaunimui sutvertas keliavimo būdas. Dabar man norisi komfartabiliai kurnors pakeliaut, tai galvoju net pasiimti kelialapį. Svarstau į Japoniją, nes visad traukė jų kultūra. https://travelplanet.lt/keliones/azija/ ... ns-spalvos. Kaina nemaža tokio kelialapio, bet aš jau pasiekiau tokio lygio kad esu pasiruošęs tiek sumokėt už kelionę, kad nereiktų pačiam planuot visko. :D Dar draugė parodė alpių trekinimo maršrutus, tai galvojam kada reikės nuvaryt pasitrinti po kalnus, nes taip ir neteko pabuvot aukštai kalnuose. Tai galvojam dabar iš čia kokį maršrutą pasiriinkti https://blog.utracks.com/hiking-in-the-alps/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • keliones
    bentski*show » » forume Legalus forumas
    11 Atsakymai
    5153 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • keliones
    Degolas » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    2751 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas the usual
  • Keliones -salys
    ice » » forume Prašau žodžio!
    64 Atsakymai
    30375 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas vygintas
  • keliones su siek tiek dumo
    cryptkeeper » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    7712 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Slow Stone