Puslapis 11

Silpni plaukai

Parašytas: 2018-12-28, 23:51
Degolas
Ar kas susidures esat su panasia problema? Plaukai labai nusiure ir silpni, pastoviai dar ir seriuosi. Plikimo pozymiu dar nelabai matyt, bet jauciu neuzilgo prades listi ir jie man. Domina tiek liaudiskos priemones, tiek ir vaistai is vaistiniu. Dekuj :)

Re: Silpni plaukai

Parašytas: 2018-12-29, 22:41
lovecraft
Plaukai slenka dėl netinkamos mitybos, įvairių ligų (gripo diabeto ir pan), vaistų poveikio, hormonųų pusiausvyros, per daug tiesioginių saulės spindulių, karšto oro, sūraus jūros vandens ir dėl kitų veiksnių. Plaukų slinkimą bei lūžinėjimą taip pat veikia stresas, pervargimas, emocinės krizės. Labiausiai plaukai slenka rudenį ir pavasarį.
Dažnas džiovinimas elektriniu džiovintuvu, cheminis dažymas, plauką stipriai įtempiančios šukuosenos - tai yra labai kenksminga plaukams. Norint kad plaukai atsigautų, svarbu yra. aktyvinti mikrocirkuliaciją, pamaitinti organizmą vitaminais, aminorūgštimis, mikroelementais ir rinktis tinkamas plaukų priežiūros priemones. Ypač svarbu rūpintis ne tik plaukais, bet ir galvos oda. Galimi natūralūs gydymo būdai, bet tinkamai pasirinkti papildai taip pat labai padeda. Glalima pvz naudoti tokį plaukų gelį https://www.gintarine.lt/silicea-origin ... ?ID=351834. Taip pat natūralių ingridientų turinčios plaukų kaukės labai padėtų.