Nuotrauka Nuotrauka

Del dovanos

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
the usual
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2018-09-24, 22:39
Reputacija: 0

Del dovanos

Standartinė the usual »

Sveiki. Gal sulauksiu patarimu kokiu - ka padovanot panelei 25-to gimtadienio proga? Niekas neateina i galva, o gimtadienis jau neuzilgo. Visada sukelia galvos skausmo man tas dovanu ieskojimas, anksciau tiesiog nupirkdavau dovanu kupona koki, bet cia ir pats pripazistu ne pati geriausia dovana :D O siaip paneles hobiai tai aktyvus laisvalaikis, joga, panašūs dalykai, rūkyt nelabai ruko, tai kanapiu merchandaizas nelabai tinka :D
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Del dovanos

Standartinė barzdyla »

Kodėl būtinai reikia pirkt? Pasitelk vaizduotę... :) Kartą teko Facebook matyt labai mielą įdėją. Į trilitrį stiklainį čiuvelis sudėjo trijų spalvų lapukus. Va net berašydamas straipsnį visą radau.

https://www.her.ie/life/this-irish-boyf ... ver-209497

Edit: anoks čia ir straipsnis, bent jau man nerodo pusė jo, bet svarbiausia esmė, kad rodo nuotrauką ir tą stiklainį su visa info. :D na manau mano įdėją supratai, kad geriau įdėk pastangų ir savo laiko. Tavo panelės nepažįstu, bet manau ji tokį stiklainį labiau vertintų nei 100 Eur Akropolio dovanų čekį :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Del dovanos

Standartinė Ciakis »

Surask pigius bilietus i italija(bergamo) is ten i traukini i lecco. Is ten pakembingauti dolomitinese alpese :) eh ten ziauriai grazu ir faina ypac jei megsti trekinga ir climbinga
Bet darbe mane vadina - Veryga
Degolas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2018-10-17, 13:10
Reputacija: 0

Re: Del dovanos

Standartinė Degolas »

Šiaip pritariu, aš dažniausiai draugei pirkdavau kažką, tik kai jau visiškai vaizduotės pritrūkdavo. O šiaip stengdavausi padaryti kokią nors ekskursiją po nematytas apylinkes, jeigu yra laiko daugiau tai nuvykti ir į kitą šalį, pvz pigu ir visai netoli yra Karpatų kalnai. Na žodžiu stengiuosi tokiom progom užimti žmogų kuo daugiau :) Jeigu dar turi kokį specialų talentą, t.y. moki ar tai piešti, ar groti/dainuoti, tai išvis lengva turėtų būti su tom dovanom. Aš pats nieko panašaus nemoku, tai tenka apsiriboti paprastesnėm dovanom :D Aišku paprastos ir standartinės dovanos manau irgi gali visai patikti, pvz pats anais metais buvau gavęs tokią dovaną https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dova ... s-su-virve. Pats šuolis trunka labai trumpai, bet užtat kiek adrenalino gauni...:D Tikrai mielai kartočiau, arba kitą kartą netgi norėčiau su kokiu parašiutu nušokt :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Del dovanos

Standartinė Ciakis »

Jo situos virvininkus as gerai pazystu :) gera kompanija :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Dovanos kalėdoms
    Citrusas » » forume Prašau žodžio!
    8 Atsakymai
    3869 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas