Nuotrauka Nuotrauka

Sapnai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Sapnai

Standartinė Atsiputes »

Putem :x: ..Ikveptas vakarykscio sapno primaliau daug neaiskaus texto..



Mane pakviete skardus balsas is apacios. Buvau uzsiminejes savais reikalais: skandinau prasikalteli Driuli srutu duobeje, ir tas balsas.. tas balsas buvo tox skardus ir taip pazystamas. Susizgribau, kad jau kelias minutes laikau Driuli uz koju ir nieko nedarau, metes ji salin ciupau kelionine gumos virve ir vienu šuoliu priartejau prie skardžiabalsio. Nejaugi tai..nejaugi tai vyriausias konsulas Virginijus?! Mano spejimai pasitvirtino.
- Prisijunk prie musu -, tyliau, bet tokiu pat kovingu balsu tare vyr.konsulas,- yra rimtu problemu.
Salia jo stovejo Jekaterina, sios stoties vyr.konsule. Kaip supratau vyko pasitarimas ir tos susirupinusios veido minos konsulu veiduose nieko gero nezadejo ir dar turint oumenyje, kad seras Virginijus atkeliavo is pacios legendomis apipintos Zemes..
- Problema rimta, norejau , kad tai zinotum -, tare, linktelejes mano pusen, matyt as cia buvau kazkox svarbus asmuo, bet neisivaizdavau kokios mano pareigos, na bet tuo metu buvo svarbesne informacija, kuria turejau isgirsti.
-Skarbanoidai visai pashelo.. Jie nepasiduoda.. Naudojom lantanoidini ir litoxujarini budus, bet nieko.. Jiem tai nerupi.. Per sita kara sudeginom triju planetu miskus, sunyko siu planetu ozono sluoksniai, bandem is ten juos iskrapstyti ir istekliu atkirtimu, bet jie turi kazkokiu alternatyvu.. visiskai nebezinome ko griebtis.. todel ir sukvieciau svarbiausius konsulus pasitarimui..-, Virginijus nuleides galva nukabino nosi. Jekaterina kibiru pasemusi srutu is srutu duobes padave man ir grieztai maloniu balsu paskyre man uzduoti:
- Nuskraidink si siuntini karalienei Fekalijai, ji tai supras...

Akis spigino saules sviesa, patalpoje tvyrojo alkoholio kvapas, burnoje velesi skrepliai ir buvo juntamas galku skonis.. Praveres akis isvydau draugus taip pat prabudusius.. Aplink metesi tusti alaus ir martinio buteliai.. Prakeiktas alkoholis, prakeikta Fekalijia... Dream is over..
melskimes, galbut tai jums pagelbes
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Sapnavau ,kad nukritau nuo skardzio i juoda duobe ir kritau,kritau,bet niekaip negalejau nukrist,buvo aplinkui visur tamsu,tik virsuje balta deme sviesos,kuri bleso su kiekviena akimirka....Paskendes tamsoje as pasijutau toks vienisas ir nereikalingas,lyg medzio lapas nublokstas salto ir zvarbaus rudens vejo gusio...Bet as grimzdau ir grimzdau i ta tamsuma,su kiekvienu metru jausdamas vis didesni ir sunkesni akmeni ant sirdies...As norejau saukti garsiai ,bet tik tyliai sugebejau po nosim susnabzdeti:"padekit".
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Persiputes, ziuriu inikes i Eridano serijos knygeliu grauzima 8)
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

naktibaldas rašė:Persiputes, ziuriu inikes i Eridano serijos knygeliu grauzima 8)
kas tas? cia mano sapnas apsiputus
melskimes, galbut tai jums pagelbes
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Atsiputes rašė:
naktibaldas rašė:Persiputes, ziuriu inikes i Eridano serijos knygeliu grauzima 8)
kas tas? cia mano sapnas apsiputus
Jopsikmat!!! Tai uzsirasinek savo tuos sapnus, as jau matau, kad galetum padaryti karjera, kaip sci-fi zandro rasytojas!!!:)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Neperseniausiai sapnavau, kad vaziuojam su kazkokiu autobusiuku, vaziuojam greitai, as sedziu gale su kazkokiais nematytais tipais ir staiga autobusiukas pasuka nuo kelio y griovy... verciasi... bet verciasi labai labai leeetai... tu itartinu tipu veiduose sypsenos, man taip pat pasidare linksma... vis dar verciames... leeetai leeetai, pakylu iki autobusiuko lubu, tipai taip pat skaido po salona, bet labai leeeetai... kaip astronautai kosminiame laive... po to sapnas nutruko, nieko nebepamenu :]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Pranašiški sapnai, minčių skaitimas
    KGBkid » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    5507 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MigSky