Nuotrauka Nuotrauka

Moderatoriam-kova su bukais pradinukais

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

rude bwoy rašė:
Pipis rašė:paskirti moderatoriu atskirom temom, kuris butu uz tai atsakingas, ir valdyba galetu ji keisti, vertinti uz nekokybiska "darba"
galima paklaust kas ta "valdyba"?

beje, dėl archyvo - nelabai suprantu kokia jo prasmė? kokį tikslą nori pasiekt perkeldamas temą iš vieno forumo į kitą?
kas forumo valdyba sudaro ash nzn, adminas moderatoriai... grietinele :)
sukurus arhyva ten sukelti visas senas temas o pvz Herbariume palikti viena tvarkinga langa, kad atejes naujas matytu dabar diskutuojamas temas (tvarkingas) ir viena skilti kur jam reiktu paskaityti ir paieskoti i jo uzduodamus klausimus atsakymu.
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

gal ne taip supratau,bet kalbi apie dazniausiai uzduodamus klausimus? yra jau tokia skiltis
prekyba forume draudžiama.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

hmm nemoku issireiksti. paziurejus i herbariuma yra 3 lapai temu, 2 lapu niekas net neziuriu, neziuri? - ot ziuri naujokas! tai tokias temas sukelti i "Arhyvas" ir ta skiltis bus kaip prievole naujokui o herbariuma musu megstamiausia skilti padaryt svaru, tvarkinga, na atmeskit mano minti jei blogai galvoju
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

aj visas temas kuriose senai yra parasyta postu,perkelti i atskira tema,taip supratau?
prekyba forume draudžiama.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

taip i pagrindini puslapi forumo, ar tiesiog palikti herbariume ir anterasteje parasyti jog tam param naujokam ....
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

kam teises leidzia sukurkite pagrindiniame lape nauja tema "Atostogauja" ten kur Herbariumas, prasau zodzio, legalus forumas.
antrasteje parasyti "priverstiniu atostogu isleisti asmenys kurie nesilaike bendros tvarkos" - ar kaskas panasaus, ten parasytumem ispetus ir baudziamus narius ir uzka tai, vesumas manau padetu.
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Pipis rašė:hmm nemoku issireiksti. paziurejus i herbariuma yra 3 lapai temu, 2 lapu niekas net neziuriu, neziuri? - ot ziuri naujokas! tai tokias temas sukelti i "Arhyvas" ir ta skiltis bus kaip prievole naujokui o herbariuma musu megstamiausia skilti padaryt svaru, tvarkinga, na atmeskit mano minti jei blogai galvoju
ir ką tai duos? turėsi 3 puslapius temų kitam forume, kurių vistiek niekas neskaito. aš iš principo ne prieš archyvą, bet imho tai būtų ta pati varpa, tik kitoj rankoj. kitas dalykas - tokios sąvokos kaip 'prievolė' apskritai beprasmės, nepriversi žmonių skaityt archyvą ir nepostint kol visko neperskaitys. taip kad archyvo prasmės aš vis dar nesuprantu.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

prievole- taisykle, kaip pavadinsi taip tiks :)
betvarke bus ne forume, o toje vietoje kurios niekas neskaito! - Arhyve, nevisi i foruma ateina kiauri ir pirma paskaito, kad pasirodytu bent kiek zinantis priesh klausdamas. Arhyvas suteiks tam protingesniam "lengvesni" priejima prie informacijos, nes manau kiekvienas zinome kas yra arhyvas, o jei dar darasysi jog "Senu temu arhyvas" tai dar geriau.
Atejes grybas i foruma matys tvarkingesni ji, tinges skaityt, paliks nereiksminga posta su durnu klausimu, gaus ispejima ir pasiulyma paskaityti "arhyva" o ne "paieskok ce kashkus kalbeta" jei tai nepades gaus Atostogu, ir bus slapyvardis placiai paviesintas Atostogu skiltyje. Kai grys is atostogu ir jei nores dalyvauti siame forume, taip nebesielgs o pasinaudos Arhyvu
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Manau, reiktų konkrečiai atnajint DUK herbariumo skyrelij... nes ten tol gražu ne visi atsakymai yra... O juk šį bei tą brūkštelt nesunku... Aš čia dar gūdžiais 2003-4m. lankydavaus... Daug skaičiau, daug ir vat šiais metais vėl priš augindamas viską perskaičiau, bet ne visi yra tokie žmonės, kaikuriems tikrai reiktų yspėjimo ir kraštutiniu atveju bano. Iš kitos pusės tai manau tikrai visi atsakymai jau yra, išskyrus nebent ligas, dar kažkas tokio... Savaime aišku naujos veislės, yrangos klausimai, nes tai keičiasi, tobulėja... Taigi mano manymu reiktų papildyt DUK... Praplėst.
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

Pipis rašė:prievole- taisykle, kaip pavadinsi taip tiks :)
betvarke bus ne forume, o toje vietoje kurios niekas neskaito! - Arhyve, nevisi i foruma ateina kiauri ir pirma paskaito, kad pasirodytu bent kiek zinantis priesh klausdamas. Arhyvas suteiks tam protingesniam "lengvesni" priejima prie informacijos, nes manau kiekvienas zinome kas yra arhyvas, o jei dar darasysi jog "Senu temu arhyvas" tai dar geriau.
Atejes grybas i foruma matys tvarkingesni ji, tinges skaityt, paliks nereiksminga posta su durnu klausimu, gaus ispejima ir pasiulyma paskaityti "arhyva" o ne "paieskok ce kashkus kalbeta" jei tai nepades gaus Atostogu, ir bus slapyvardis placiai paviesintas Atostogu skiltyje. Kai grys is atostogu ir jei nores dalyvauti siame forume, taip nebesielgs o pasinaudos Arhyvu
man reikia jusu atsakymu, nuomones taip arba ne ir tada darau arba ne
Iliuminatas rašė:Manau, reiktų konkrečiai atnajint DUK herbariumo skyrelij... nes ten tol gražu ne visi atsakymai yra... O juk šį bei tą brūkštelt nesunku... Aš čia dar gūdžiais 2003-4m. lankydavaus... Daug skaičiau, daug ir vat šiais metais vėl priš augindamas viską perskaičiau, bet ne visi yra tokie žmonės, kaikuriems tikrai reiktų yspėjimo ir kraštutiniu atveju bano. Iš kitos pusės tai manau tikrai visi atsakymai jau yra, išskyrus nebent ligas, dar kažkas tokio... Savaime aišku naujos veislės, yrangos klausimai, nes tai keičiasi, tobulėja... Taigi mano manymu reiktų papildyt DUK... Praplėst.
pritariu
250w HPS 2x50g
3x30w taupanti 4*3g
balkonas 3*3g
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Šiaip dėl ispėjimu už bukus klausimus pritariu, šiame forume daug info ira, tik reikia netingėti ir rasi ko reikia, o žmonės kurie nori kad jiems viskas butu lyg ant lėkštutės padėta tik terš foruma savo klausymais...
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Iliuminatas rašė:Manau, reiktų konkrečiai atnajint DUK herbariumo skyrelij... nes ten tol gražu ne visi atsakymai yra... O juk šį bei tą brūkštelt nesunku...
pirmyn - jeigu brūkštelt nesunku, tai ir brūkštelk.
Paskutinį kartą redagavo rude bwoy 2007-07-26, 00:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

tikrai. paziurim ka gi cia iljaminatas brukstels...
Buds Not Bombs
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

Pagaliau kazkas pradejo veikti. Reikia drausminti naujus kurie uzdavineja bukus klausimus ir kartu mokinti, dalintis patirtimi su tais kurie rodo nora kazka ismokti. Pradzioj atsimenu prie kompiuterio sedevau istisas valandas ir skaitydavau ta pati per tapati, ir praejus tiek laiko vistiek suprantu, kad dar belenkiek nezinau. Mokslui ribu nera. Kuo toliau tuo traukia naujesni vejai, Hydro, gal paskui Aero... ka gali zinoti. Patinka man cia su jumis padiskutuoti. Nu red&white cia grieztai pradejo tvarkytis. :)
pora zodziu as UZ..
divinorum.lt
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

tomekk rašė:viesai pabarti? 8E
istikruju manau padetu,bent jau atidziau ieskoti ats i rupimus klausimus:)
nesakysiu kas man eisbare,bet man tai padejo maziau klausinet o daugiau raideles sekt 8|
Klausimas: "Kiek kartu reikia laistyt? Kas tas thc? o kam reikia kirpti? Kodel mano augalo lapai dziusta? einu as gal dar patresiu" pilna tokiu bukagalviu. net nervuoja

Ps
reikia gerbti kitus netingeti, kad ir tuo google pasinaudoti. Bet kam to geriau uzgrust foruma klausimais, kurie 20 kartu buvo atsakyti. tereikia netingeti + own experience ir gaunasi perfect!!!
paunksme
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007-09-01, 11:39
Reputacija: 0

Standartinė paunksme »

jau kirbejo tiek ir tiek buku klausimu. gerai, kad sita tema pamaciau, tai dabar jau nedrisiu klaust. nenoriu, kad ismestu. uzsiimsiu savisvieta :D
ANB
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007-03-11, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė ANB »

nzn ash cia kaip kas skaitausi bet buku klausimu manau neuzdvainejau apskritai turbut pats forumus analizavau ir skaiciau po truputi apie puse metu kol pradejau suprasti apie ka snekama ir tik kai pasistojo klausimas i kuri neradau atsakymo uzsiregistravau ir kazko paklausiau. ir tai privaciai zmogau skuris galejo atsakyti .

ash siulyciau pabandyti ish senu temu sukonspektuoti kaip straipsneli kuri vertetu perskaityt tada apacioj palikti diskusija vartotoju forma kaip straipsnis su komentarais . ir i kaikurias temas gali patekti tik nariai ishbuve tarkim 3menesiusi ar puse metu ir panasiai per ta laika jie turbut bus arba perskaite viska ka reikia arba pamirse slaptazodzius. ;)
:V:
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now. –Chinese Proverb
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

protingo zmogaus pozymis, ta prasme kada pats viska ishstudijuoji.
aDIs
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2009-02-05, 13:27
Reputacija: 0

Standartinė aDIs »

na zinoma uz mus kiti tai neisstudijuos as taipat jau menesiuka diena is dienos skaitineju cia ir kitur nes nusibodo gana greit pirkt is gatves taip sakant uzsiauginsiu "gal" ir turesiu... :x: ir tenoriu naudingu atsakimu i man iskikusius klausimus nes manau tam ir yra legalus.net kad tai ir galetu igyvendinti... o kai ismoksiu pats patarsiu kitiems kuo tik galesiu... aciu tiems kas pataria man gal kada ir kartu sunaudosim koki picha...
Septinlapis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

siuo metu as labai esu sunerimes del nepilnameciu tad pagalbos tikekis ne is kiekvieno!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kova su miegu
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    7175 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Rukalas
  • Biologinė kova - boružės
    Optimistas » » forume Kenkėjai
    3 Atsakymai
    9936 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Herbas