Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
problemos
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-04-19, 09:29
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė problemos »

Šiąnakt pirmą kartą pabandžiau suprasti,kad sapnuoju. Kažkas į tą pusę pavyko, manau. Prieš užmigdamas daug apie tai galvojau ir po to pradėjau sapnuoti save gulintį lovoj ir tada tokia kaip aura ar mano siluetas pradėjo kilti iš kūno :D Ir pusiaukelėj kažkokia boba,tiksliau tik siluetas,pasirodė šalia mano lovos,ji arba gulėjo arba plūduriavo ore ir taip garsiai,piktai sako LABAS ir pabudau tada išsigandęs :D
O gal čia ir paprastas sapnas,nežinia.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė G. »

kalbant apie pasirodančius dalykus prie lovos. Vakar ryte besibudinant nu aš taip miegojau pusiau ne (ta projekcijos būsena), tai žodžiu guliu lovoj savo kambary ir priešais mano kojas stovi viešojo transporto MB Citaro autobusas :D arba jo siluetas, nežinau, bet ten tikrai buvo autobusas, pilno dydžio iš priekio kaip portretas stovėjo, šonų ir ilgio nesimatė ir jis buvo mano kambaryje priešais mano lovą, priešais mano kojas. Lygtais supypseno jis ir aš prabudau, o iš tiesų tai katė į duris braižėsi, prašėsi įleidžiama :D Labai fainas dalykas ta mūsų sapnų karalystė :) Psichodelinis tripas kiekvieną naktį, kas gali būti geriau? O jeigu dar atsibundi kupinas jėgų anksti anksti saulei vos patekėjus ir ji spigina tau į snukį tai išvis dangiška dienos pradžia :) Miegas yra jėga! Sapnai ypač
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
problemos
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-04-19, 09:29
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė problemos »

Nu jo,įdomus dalykas. Laukiu kitos nakties :D Dar skaičiau,kad miegant per piet,dar didesnė tikimybė,kad bus LD. O ar esat bandę tą BrainWave Generator?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė G. »

BrainWave tai nebadžiau.. ten kitas yra kažkoks panašus.. pala.. ai va I-Doser :D Tai va, vieną kartą atsimenu klausiau Hand of God ir kai atsikėlau tai iš tiesų pasijutau paliestas Dievo :D Nežinau kaip paaiškint bet kažkas sunkiai suvokiamo ten buvo. Poto dar prieš miegą klausydavau lsd visokius meskalinus, dmt nu tokius kur psichodeliškai skamba :D Tai ir užmigdavau su tais binaural beatsais ir visai fun buvo. Bet poto prasidėjo nemalonūs tripai, tipo atsigulu, pasileidžiu, užsimerkiu ir praeina ten kokių 10 min ir iš tokios surakintos būsenos į tokį šoką pereidavau, net pašokdavau. Jausdavau, kad kažkas nemalonaus mane mato mano pasąmonėj tai nustovau klausyt tų binaural beats visai. Dabar tai tiesiog kažkaip savaime labai mėgstu vakare, užsimerkti ir ne tai kad užmigti ir betkaip pradėti sapnuoti, o tvarkingai "įeiti" į sapnus. Atsipalaiduoji konkrečiai, ir kažką tokio smulkaus įsivaizduoji, bet apie tai visiškai negalvoji, tai va atsigulu ir pradedu savo meditaciją, kurios metu ir užmiegu. Vakare į sapnus įeinu, kartais prisimakaluoja kažkas, kartais labai įdomios istorijos pasitaiko, kartais net pats jaučiu, kad kontroliuoju savo veiksmus, ir ryte išeinu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė BuD »

Jus cia idomiai taip pasakot apie savo sapnus, tad ir as pasipasakosiu viena keisciausiu savo sapnu 8|
Sapnavau, kad buvau mokykloje ir tipo buvo lyg pasaulio pabaiga, visi ruosemes mirti. O as vienintelis labai, nu ziauriai nenorejau mirti, norejau toliau gyventi, mokytis, sportuoti, sukurti seima, zodziu megautis gyvenimu, taciau aplinkiniai lauke to momento, kai pasirodys pats Jezus Kristus. Net drauge buvo pasikeitusi, kaip koks zombis lauke tos mirties, patekimo i dangu. Puoliau i panika, nevilti, norejosi verkti, kaukti, staugti, viska padaryti, kad tik ne mirti. Galiausiai pasikeite aplinka, atsidureme kazkokioje beribeje erdveje, ji buvo tokia akinanciai balta su pora baltu sienu. Itampa vis dar buvo, visi tebelauke musu Isganytojo. Staiga atsirado dar didesne sviesa, sviesesne uz ta akinancia balta spalva.
Galiausiai prabudau, bet labai keistai jauciausi. Tai nebuvo isgastis, koks buna po kosmaru...tai kazkas naujo..idomus toks jausmas, iki tol nepatirtas. Bet sapnas mane tikrai isgasdino, nesu daugiau sapnaves tokio pobudzio sapnu :| keleta kartu prisimines ta sapna net susimasciau, gal as ta nakti turejau mirti? 8/
Kita nakti bijojau miegot, kad vel to nesusapnuociau :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė G. »

BLin aš irgi atsimenu sapnavau akinančią baltą šviesą, pasaulio pabaigą, kažką tokio. Žodžiu sapnavau, kad grįžau į gimtąjį miestą iš užsienio, centre su tašėm nuėjau į į tokią vietą per gatvę perėjus už parko, atsisėdau ant laiptų, išsitraukiau iš kuprinės bongą ir vietoj susišoviau hašo hitą. Ir taip staiga bum, akimirksniu aš under the influence of thc, atsistoju ir žiūriu dangus toks oranžinis visiškai, galvoju wtf, kaip čia taip gaunasi, kad tokia spalva, tai išeinu iš už pastato ir išeinu į gatvę (nebuvo mašinų nė vienos, žmonių irgi nedaug) ir žiūriu kitoj upės pusėj stovi statula prie muziejaus (ji ten ir realybėj yra) ir MĖNULIS! Massive! Visiškai! Gal kokį 20 kartų didesnis negu paprastai būna, nu neįtikėtinai didelis toks, jaučiau, kad jis artėja prie žemės ir tuoj čia žopelė bus, taigi pasisuku į kitą pusę ir saulė belenkaip stipriai šviečia, tiesiog o tas dangus oranžinis, tai viskas labai gražiai atrodė, dar x pariši iš kur ten eifelio bokštas stovėjo :D bet jis ten buvo. Tai va ir žiūriu aš į tą peisažą nesveiką ir staiga saulė atrodo, kad sprogo, nes taip pradėjo šviesti, visiškai balta aplinkui viskas, toks karštis, tvankumas prasidėjo, ką dar įmačiau tai kad žmonės bėga viduriu gatvės į priešingą pusę nuo saulės, aš irgi apsisukau ir davai tolyn nuo jos eiti ir vsio viskas balta, nieko absoliučiai nematau, jaučiu tik kad parkritau ant kelių ir ropojų keturiom, ir dar kūną mano glosto, ką ten glosto stumia toks kaip vėjas, tiesiog erdvė visa mane neša nepasakysi į kurią kryptį ir štai prabudau. O sužavėtas koks! Tai net paėmiau ir ant popieriaus ant smūgio kol neišgaravo tą peizažą subraukiau, turbūt dabar todėl ir atsimenu tą vaizdą, sapną lyg dabar ji sapnuočiau. Ir niekada nepamiršiu, kada aš tai sapnavau :D Tai buvo 2011 metų kovo 11 diena, žinau nes tą naktį kai sapnavau tą sapną tai vyko ta fukušimos tragedija japonijoj, cunamis.

Tiesa, siūlau dar žinot kaip pabandyt užmigt, va tipo atsigulat jau vakare į patalą ir užsimerkit ir galvokit apie kokį nors seniau įvykusį dalyką iš realaus gyvenimo ir atbuline tvarka jį atkurinėkit (ne tai, kad kas buvo po to įvykio, bet kas buvo akimirką prieštai ir taip atgal eikit su mintim). Stenkitės atkurti iki visiškai minimalistinių detalių ir pamatysit, prigausit save tokioj būsenoj, kurią išties sunku apibūdinti.. Tuštuma tokia, aišku galbūt prisiminsit dar ten kažkokių detalių, bet taip varykit savo atmintį atgal, kol visiška tuštuma bus ir pamatysit, kad patys jau nebe kažką atsimenat ar bandot atsimint, o jau naujo kuriat. Truly amazing, aš neseniai atradau tokį dalyką tai jau trečią naktį iš eilės taip migdausi :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė KaTiS »

G. užsimigdymo būdą tikrai reikės pabandyti :)
tuo tarpu jūs čia apie sapnus kalbat, tai ir aš papasakosiu kaip pačiam buvo, aišku nesapnavau, o paprasčiausiai under influence buvau, bet ganėtinai stipriai, ir giliai..
Žodžiu gal daugiau nej prieš du metus (kaip pūsdavau kasdien, tiesiog, nes būdavo proga) gavau hašo parvešto iš maroko, ir aš kaip mėgėjas labai giliai pasinert į meditaciją parūkius, tai kartais užeina noras stipriau parūkyti, tai pasiėmiau bongą, stiprios kavos pasidariau, ir taip nemažai to hašo užpalinau, kompas buvo įjungtas, dar biškį pasėdėjau prie kompo, gal kokia 5 minutes ir supratau, kad reikia atsigulti, nes sėdėti jau nelabai sekėsi, tai atsiguliau, gulėjau gulėjau, ir parėjo antra thc banga, po kurios jau ir pajudėt nebegalėjau, užsimerkęs ką mačiau tai tik šviesą tunelio gale, žinoma pagalvojau kad mirsiu, ir supratau, kad esu tarp mirties ir gyvybingumo slenksčio, nes smegenys puikiai veikė, bet kūno pajudinti visiškai negalėjau, net atsimerkt negalėjau ir dar ta šviesa tunelio gale.. :D o kadangi kompas dar buvo įjungtas, tai žinot kaip HDD skeidžia tokį garsą kai skaito diską, tai mano kompas tą garsą skleidė tuo metu, gavosi toks dalykas, kad pradėjau "suvokti" jog galbūt daugelis iš mūsų žmonių yra paprasčiausiai kompiuterinės hologramos, nes gulint mirties patale, ir girdint tokius garsus atrodo jog tavo "softai" trinasi ir tuoj atsijungsi, o jausmas, kad tavo venom teka informacija ir elektrodai visoki išvis neapsakomas :) tai žodžiu taip "pamedituoti" teko gerą valandą, vėliau priverstinai atsipeikėjau, nes tikriausiai išvis pradėjo mane gazdint ta mintis, kad tuoj sistemoj manęs nebeliks :D tada dar susisukau jointą, pažiūrėjau filmą, gaila nepasakysiu kokį, bet kitą dieną, po tokių experience jaučiausi kaip antrą kartą gimęs, ir drysčiau teikti, kad pasekmės dar ir dabar juntamos, pamastymuose apie gyvenimą ir jo prasmę. Šiaip čia buvo vienas iš rimčiausių meditacijų kures patyriau, šiaip man labiausiai sekasi psichologija, gilinimasis į niekada nesuprastus dalykus ir galų gale jų supratimas, pvz tokis kaip visatos dydis :D nepūčiantys draugai išvis debilu skaito, turbūt dėl ribotos fantazijos :) bet su vienu iš geriausių draugų vistiek išeina pasišnekėti tais dalykais. Jeigu ir čia kamnors koksnors įtarimas kiltų dėl tų visatų, galiu patikint, kad ir neparūkiusiam, vienas iš dalykų, apie kuriuos galėčiau skaityt savaičių savaites, yra mokslas kuris išeina iš žemės ribų :)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė G. »

Visatos ir galaktikos yra jiega! Aš irgi toks kosminis kartais būnu :] O kalbant apie stiprų hašo apsirūkymą, kad jau nuneša kažkur į blaiviu protu nesuvokiamą vietą, tai niekada nepamiršiu kaip turėjau Kashmir hašo (jeigu kada gausit progą - būtinai pabandykit) iš vieno experienco iš jo rūkymo :D Taigi sėdžiu as sau namuose įsicouchinęs patigiai ant tokios mažutės sofos, draugas kitam kambario gale ir abu laptopinam kažką, aš ten šiaip muzoną leidžių, berods pokerį dar online lošiau, o draugas windowsus persirašinėjo. Atmosfera buvo visiškai čill, turėjau dar tokią lempą savadarbę tipo du sulankstyto popieriaus lankeliai, vienas viršuj, kits apačioj ir su raudonu rimi parduotuvės maišu sienos tokios padarytos ir žo kaip cilindras, tai ant lempos kai uždedi kambary pasidaro toks žiauriai jaukiai raudonas blankus apšvietimas ir visiškai visiškai čill buvo.. net pasiilgstu tų dienų.. tai va sėdim su draugeliu ir aišku bonginam, rūkom kasekus, bluntus, viskas labai gerai tik va vieno bonghito to Kashmir hašo niekada nepamiršiu. Prikroviau kaušą (bongas akrilinis ~40cm, jau nebeturiu, nes padovanojau) viduj ledų primesta ir davai bleizint. Susileidžiu dūmus, palikau tik pelenus, ant krūtinės nu neapsakomas jausmas akimirksniu. Kaifas toks ledinis, dar to hašo skonis pasakiškas, o aš kai priimu stiprų bong hit'ą tai man beveik visą laiką į galvą dar duoda tokį svaigulį kai išpučiu dūmus kartu su atlaisvėjančiais plaučiais. Tai va išpučiau dūmus ir visas vaizdas mano akyse pradėjo trauktis, ta prasme - viskas atitolo, pradėjau jaustis labai mažas, visiškai mindblown ir net nenutuokiu kodėl, bet aš savo supūtovui pasakiau "Stouneri, mane burtininkas į katiną pavertė" :D nežinau kodėl taip pasakiau, turbūt tai jaučiau, nes visiškai pasijutau, kad būčiau katinas tikrų tikriausias :D bet va irgi toks iš nepamirštamų experience'ų su hašu. Visas tas "išėjimas" truko gal 5 gal 10 sekundžių, bet užteko kad įstrigtų ilgam. Nagi, papasakokit dar kasnors apie ką nors, ką jūsų smegenėlės išdirbinėja under the influence arba ne :) Labai juokingas padaras, žmogus.. sėdi sau ir galvoja, mąsto, suvokia kažką ir kartais nė neįtaria, kad pats save stebi :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė BuD »

Nezinau ar cia "under the influence", bet karta parukius Ganjytes, man vaizdas labai keistas pasidare 8E As ziuriu i zmones ir jie kitokie, grynai kaip 3D filmuose, kuriuos rodo kinuose. Issisoke is aplinkos ir dar priedo - kunai skleide lyg kazkokia energija, nu totalus "Mind *uck" !( Istikruju mane nuo to vaizdo pykino, negera daresi. Galiausiai pabandziau tai valdyt, isplesdamas akis kiek galiu ir ziuret i viena zmogu, tada i kita. Salia buve asmenys sake, kad atrodziau kaip manijakas, su vat tokiu smile'u " :} "Bet tas valdymas budavo laikinas, veliau vel vaizdas grizdavo 8()
Dar kartais uzeina sita keistenybe, kai jau vps buna tokia "tripinimo busena", bet netrunka ilgai. !| ne taip kaip ta karta :|
:V:
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė vagydarnuor »

Netiketai uzmaciau sita tema! Man asmeniskai viskas prasidejo nuo C.Castanedos knygu. Pradejau praktikuoti samanistine praktika kurios metu anot Don Chuano( meksikos indenas) galima pradzioje kontroliuoti sapnus, o ivaldziu tai patekti aplamai i kita realybe. Kolkas man yra pavyke pilnai valdyti sapna ir pakilti is kuno 6 kartus. Vyrai..jausmas, kai pakyli is kuno... Ta prasme zmogaus vaizduote, zodziai to negali nusakyti.. Nemoku net paaiskinti.. Na isivaizduokit save padaru sapne ir kazkokiu budu jum pavyktu is jo istrukt i musu realybe.. tai jausmas toks pat tik tu pasijunti tikras gyvas, vibruojantis kitoje realybeje. PABREZIU tai nera kazkoks stebuklas ar sunkus dalykas atlikti, musu smegenis ir yra pagrindinis barjeras trugdantis matyti pasauli tikrom spalvom. Del ko mes visi ir parukome.. Kalnalapes pagrindinis poveikis atjungti smegenis, o kai jas atjungi tu pradedi matyti pasauli ne per minciu filtra. Del to daznam pradeda imti juokas is nesamoniu, nebera rimties, o bandantis parukes susitvardytim buti rimtu, ijungti filtra pasirodo pries visus tiesiog beviltiskai. PVZ eini parukes i parduotuve bandydamas mastyt apima baime, visi tave stebi ir pradedi istikro elgtis kaip mulkis, o jei eini JAH ritmu tu iskart isoki i kita realybe...

P.s galiu duoti naudingu patarimu kurie noretu isbandyti OBE ir dar sis tas, perskaiciau jusu postus. Vyrai patyrus OBE nebelieka klausimu cia sapnas ar keistas sapnas, po sito potyrio jum zolyte kaip pieniu kvapai bus :D Tai tiesioginis patyrimas,kai pakyli is kuno ir jauti energini save
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė BuD »

Vagydarnuor,ar ilgai praktikavaisi?
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė vagydarnuor »

Antipraktikos reik cia, praktika tave ispraus i remus ir velgi nutolsi. Patariu kiekviena laisva minute samoningai pazvelgti i delnus. O pires miega pasakyti sau "sapne pamatysiu delnus" Ir sitas samoningas veiksmas tiesiog isples tave is kuno. Is patirties sakau atsipalaidaves zmogus gali ta pacia nakti pakilt, o zmogus kuris skesta smegenu darbe gali per 2-3 sav. Svarbiausia nepaverst sito reikalo kazkokia kancia ar darbu. Tiesiog try it ;)

O del saves. Man asmeniskai po 2 sav. Viskas pavyko kai nustojau galvot, aplamai meciau sita reikala. Po jo as visiskai naujas zmogus. Sapne tarsi instinktas "paziurek i delnus" as paziurejau ir tada prasidejo... Ta prasme prikin, sapne sugebi elgtis ne pagal scenariju, o teisiog kaip nori. Nera zodziu ribeta, tikrai nera zodziu
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė BuD »

Reikes pabandyt %)
Kadangi esu mazai susipazines su astraline kelione, keleta kartu tik pasiskaites, tai galiu labai nusisneket :D bet esu skaites, kad visai tai yra skirstoma berots i 3 lygius:
1. Kai matai save miegant.
2. Gali atsidurti betkurioje pasaulio vietoje.
3. Patenki i pati Astralini pasauli, kur net yra fantastines butybes.
Taciau tas 3 lygis yra pavojingas, nes ten jau kitas pasaulis, kuriame gyvena ivairios fantastines butybes, taciau ju yra ir piktu, t.y. kaip demonai, kurie gali tave "apsest". Vienas is pavyzdziu yra filmas "Insidious". Sis filmas nebuvo su tuo tekstu, bet atsitiktinai paziurejes ta filma, pamaciau, kad sutampa butent su skaitytu 3 lygio pavojais :D
Kokia Tavo nuomone apie tai? :V:
Sorry, jei "lempu" prirasiau :D
python
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-08-15, 02:08
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė python »

O geras,nemaniau kad kazkam yra pavyke is jusu.As vis bandau,bet as ikart astraline.Pasiekiu jau atrodo nejauti kuno,biski dilgcioji bet vibraciju dar nera,taip dazniausiai ir baigiasi.
O lygiu tai nera astrale,tu iseini ir iskart matai visokias dvasias,jos nieko padaryt negali.
Yra dar kazkoks mentalinis lygmuo kiek skaiciau,tai va ten daugiau visokiu kur gali isgasdint,bet svarbiausia nebijot ten nieko,jei nebijai tai nieko nebus :D
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė vagydarnuor »

Tiek buvau prirases, bet tikriausiai virsijau simbolius ir pradingo.. :D BuD teisingai, sneki. lygiu yra 7 man rods. Po mirties visi sazningai i astrala keliaujam, paskui i aukstesni. Pagal isvystyta samoninguma fiziniam plane. Ir visi vel saziningai gryztam i evoliucija. Paprastai snekant astralas yra atspindys jausmu is musu realybes. Astralas yra persimaises su musu pasauliu ir pastoviai maisos. Todel keliaujant astralu gali matyti zemes vaizdus persimaisiusius su neregetais dalykais. Kalbant forumo tematika. Astrale gyvena elementalai, tai butybes kurios atspindi augmenija fiziniam plane. Ir tarkim jei vienai kanapei sakysi grazius zodzius, skirsi jei savo meile ir energija tu taip pritrauksi elementalo demesi ir kanape geriau augs, nei kolege po ta pacia lempa.( Elementalai beproto zavisi ir megsta zmoniu energija) Ka samanai ir praktikuoja-kaip pakinkyt kitu pasauliu energijas i fizini pasauli :bong:
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė vagydarnuor »

Po astralines keliones tu supranti kas tu esi, ta prasme, ne vardas ar pavarde, ne studentas, ne bankininkas net ne zmogus.. Gaila kad net zodziai tera smegenu darbo kodai ir sablonai, tikru dalyku zodziais nenusakysi. Atsimenu pabudau po keliones visas issisiepes, nes toks peace jausmas buvo, atrodo kasdienes problemos toks mizeris pries visa didybe kuri musu dar laukia...
mikas
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2009-03-03, 10:58
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė mikas »

Sveiki :) noreciau suzinoti ar kas is patyrusiu "samoningo sapnavimo" metu esate paziureja i veidradi sapne budravimo busenoje?..,:) jei ne, tai pemeginkint atsiminti kai sapnuosit pazvelgti i veidrodi:) 8|
024
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė G. »

Aš nebandžiau, bet girdėjau gandus, kad sapne savas atvaizdas veidrodyje atrodo visiškai f'd up ir gauni traumą visam gyvenimui :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė BuD »

vagydarnuor rašė:Po astralines keliones tu supranti kas tu esi, ta prasme, ne vardas ar pavarde, ne studentas, ne bankininkas net ne zmogus.. Gaila kad net zodziai tera smegenu darbo kodai ir sablonai, tikru dalyku zodziais nenusakysi. Atsimenu pabudau po keliones visas issisiepes, nes toks peace jausmas buvo, atrodo kasdienes problemos toks mizeris pries visa didybe kuri musu dar laukia...
O pati astraline projekcija negasdina, kai tai patyri, pvz.: matai save mieganti? Kraupiai kazkaip skamba :D bet ir labai domina..
vagydarnuor
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-03-10, 09:48
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė vagydarnuor »

Negazdina.
Rašyti atsakymą