Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Gurman rašė:siandien kalbejau su ciuvu, kuris taipogi turi tame patirties, jis dave idomia uzduoti: sako- paziurek i veidrodi kai kita karta iseisi.
Sako jam paciam neiseina. Ir idomu, niekad nemasciau apie pasiziurejima i veidrodi proceso metu.
Kadangi man dažnai neišeina palikt kūno prieš miega aš dažnai per Lucid Dreaming'ą išeinu. Tai va, miegojau kažkada, prasidėjo LD, aš pažaidžiau ten su gravitaciją ir pan., pažiūrėjau "multiką" kaip kiti sako :D Po to panorėjau išeiti į astalą ir išėjau, tada pusiau samoningai praskridau iki sienos ir atgal. Atgal grįžtat pažiūrėjau į veidrodį ir kažką ten tikrai pamačiau bet kažkaip nesusidaro man tas vaizdas dabar, nepamenu gal... Bet po to kai pažiūrėjau daugiau nieko nepamenu. Gal tiesiog sugrįžau atgal į fizinį kūna ir viskas :]
Paskutinį kartą redagavo MN. 2007-12-31, 16:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Draugas pasakojo, kaip ziurejo i veidrodi. Tai sake visas veidas spalvotom gelytem kazkokiom apauges. Sake visiskai nerealus vaizdas.
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Jei kas domisi , tikrai nori kažko pasiekt ir šiaip trokšta dvasiškai tobulėt, bet belekaip nesiseka išeit tai prašom - www.bwgen.com/ . Programa stimuliuojanti smegenis. Parsisiunčiat programą, pasileidžiat presetą ir klausot, daug jų yra, įvairiom čakrom pravert, trečiai akiai pramerkt, tiesiog atsipalaiduot ir pan. taip pat ir OoBE'ei. Užsidedat ausines ir klausotės ten visokių dažnių ūžimo :) Tik tiek kad savų presetų negalėsit parsisiunte užkelt, reik nucrackintos versijos, pasieškokit, jei vistiek nerasit aš užkelsiu :)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Nu jo cia galimas toks variantas. BET neismoksi savo jegomis obe pasiekt. Busi priklausomas nuo to garso :D
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Doomokshnis rašė:Nu jo cia galimas toks variantas. BET neismoksi savo jegomis obe pasiekt. Busi priklausomas nuo to garso :D
Čia labai kvaila taip manyt, nes ta garso pagalba tik pradžiai, po to kai išmoksti viską nebereik nieko ;]
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Nu as skaiciau apie tuos garsus ir ten sakoma, kad paklauses is pirmo ar antro karto i astrala pateksi 100%. Ir kad ten specialiam univere yra zmones, kurie mokosi to ir tuos garsus klauso, bet po dvieju metu studiju savo jegomis nesugeba be to garso nuvaryt i astrala, nors buve ten labai daug kartu...
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Doomokshnis rašė:Nu as skaiciau apie tuos garsus ir ten sakoma, kad paklauses is pirmo ar antro karto i astrala pateksi 100%. Ir kad ten specialiam univere yra zmones, kurie mokosi to ir tuos garsus klauso, bet po dvieju metu studiju savo jegomis nesugeba be to garso nuvaryt i astrala, nors buve ten labai daug kartu...
Hmm.. Labai įdomiai čia '| . Iš tikro tai visko gali būt, bet jeigu jau žmogui nebėra iš ko rinktis ir jam reikalingas šitas dalykas tai kodėlgi ne? :] Tegul klausosi ko tik jam reikia :) PASIRINKIMO LAISVĖ!! ;D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

taip ir neisejo paziureti i ta veidrodi iki siol. AS nezinau, pamascius seip- veidrodis atsipndi fizinio pasaulio objektus. (arba as kazko nezinau apie veidrodi). Kai iseini is kuno, istatymai is senos geros fizikos nebeturi jokios jegos, tad gal ir veidrodyje nemtytume nieko.... Arba vel, gal as kazko nezinau apie veidrodi.
Kita vertus... zinai, kaip zmones, norint persikelt i kita astralo tashko, isivaizduoja perejima ten (energetini sukury, duris, langa, shulini, drauga, kuris nuolat ateina ir padeda tau isvykt), tai kodel vienu is tu momentu, kai nori persikelt i kita tahska, bet nesigauna is pirmo karto neisivaizduot, kad veidrodis ir yra perejimas? Tada paliubomu tektu su juo susidurt ir paziuret.. Tik vel, ar atsiminsim, gal nutiks kaip tau- pirmutine mintis- persikelt, o ne pasiziuret i veidrodi. Karoce, reik praktikuotis.
MN. arba Doomokshnis, sekanti karta, jai atsiminsit, atvarykit pas mane, turesim ka aptart, ir daugiau atsakymu, nes daugiau klausymu. Grupines keliones sunkenses, bet daug naudingesnes. Gero skraidymo!
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Gurman rašė:taip ir neisejo paziureti i ta veidrodi iki siol. AS nezinau, pamascius seip- veidrodis atsipndi fizinio pasaulio objektus. (arba as kazko nezinau apie veidrodi). Kai iseini is kuno, istatymai is senos geros fizikos nebeturi jokios jegos, tad gal ir veidrodyje nemtytume nieko.... Arba vel, gal as kazko nezinau apie veidrodi.
Kita vertus... zinai, kaip zmones, norint persikelt i kita astralo tashko, isivaizduoja perejima ten (energetini sukury, duris, langa, shulini, drauga, kuris nuolat ateina ir padeda tau isvykt), tai kodel vienu is tu momentu, kai nori persikelt i kita tahska, bet nesigauna is pirmo karto neisivaizduot, kad veidrodis ir yra perejimas? Tada paliubomu tektu su juo susidurt ir paziuret.. Tik vel, ar atsiminsim, gal nutiks kaip tau- pirmutine mintis- persikelt, o ne pasiziuret i veidrodi. Karoce, reik praktikuotis.
Va siandien per pietus pripuciau taip, kad laikas net pradejo nesuprantamai greitai eiti. Dainos klipa ziuri ir kaip pagreitintai. Tai va. Nuejau miegot neuzilgo. (paskutiniu metu taip megstu) Tai baigesi tuo kad sapne supratau, kad sapnuoju. Tai nutiko butent stovint vonioj pries veidrodi. Atejo mintis, kurios negalejau atmesti. TAI SAPNAS. Aisku, kaip diena. Rankose laikiau kazkoki jauna padara (manau, kad nesenai gimusi vaika ar bent jau kazka panasaus). Jis kazkur dingo. Demesi patrauke veidrodis. Butent mintis KAS TEN TAME VEIDRODYJE TOKIO YPATINGO? Ogi as pats! Niekas siaip nekranta i aki taip, kaip veidas. Jis buvo labai keistas. Negalejau uzgincyti, kad tai apgaule, nes veido spalva ir formos atrode beveik, taip pat, kaip ir rankos sapne (esu i jas ziurejes seniau) Skirtumas tas, kad seniau rankos isplauke. Veidas veidrodyje ne. O odos isvaizda ir ant ranku ir ant veido tokia pati. Atrodo lyg suastrintas skirtumas tarp seselio ir sviesiausios vietos.
Prisiartinau kiek imanoma arciau veidrodzio, kad idemiau isiziuret. Atejo mintis: O GAL VEIDRODIS, KAIP VARTAI? Neriau i veidrodi. Viskas vyko kitaip nei pereinant per duris, siena ar lubas. Veidrodzio pavirsius issikreipe. Ivairiu spalvu spinduliai spigino. Kas buvo toliau neprisimenu...
Beje ar kam teko girdeti apie mentaline projekcija? Buvau cia patekes biski i jos spastus. :D Ji toli neveda, kaip suprantu. Mentaline projekcija, tai cia kazkas panasaus i lucid dream, tik kad tai ivyksta vos uzsimerkus, nutruksta atsimerkus ir net veiksmas tesiasi toliau vel uzsimerkus. :D
Toxic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2007-07-14, 19:49
Reputacija: 0

Standartinė Toxic »

Aš tau pasakysiu kas yra mentalinė projekcija: pakarpyk labus aplink galvas visą dieną, tai vakare kai užsimerki - taip ir stovi tas pats vaizdas prieš akis :D :x: :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Ogo jus cia pasakojat kazka panasaus, ka as patyriau pries beveik 10 metu kai JetSet'e zavisal 8) Ten irgi budavo tokiu momentu, kad lyg ir viskas normaliai, tvarkai kasdieninius reikalus, tik staiga atsigauni, ogi, kad tu reive, tusiniesi :D Ne karta esu mates save sokanti is salies, ne karta esu isvis kazkur isskrides, kur nebuvo nieko kito, tik muzika ir energija.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Toxic rašė:Aš tau pasakysiu kas yra mentalinė projekcija: pakarpyk labus aplink galvas visą dieną, tai vakare kai užsimerki - taip ir stovi tas pats vaizdas prieš akis :D :x: :D
:D Cia zinok daug kartu sudetingiau viskas. Ne kazkoks vaizdas uzsilikes paprastas, o lyg kitas pasaulis uzsimerkus. ;)
Turedamas omeny, kad patekau i spastus, norejau pasakyt, kad tai atsitikdavo daznai ir neturejau ta laikotarpi astraliniu projekciju...
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Šiandien naktį paturėjau šiurpių pojučių.Taigi prieš pusmetį pradėjau praktikuoti OBE,bet kadangi nepavyko pasiekti norimo tikslo,prieš kokį mėnėsį viską mečiau.Taigi kaip visada,vakar nuėjau miegot po linksmo šeštadienio.Guliu atsipalaidavęs,ramus kvėpavimas,atsijunginėjau...Ir staiga jaučiu,kad kažkas mane lyg už kojų iš lovos trauktų.Buvau jau apsnūdęs,bet greit paspardžiau kojom ,sukryžiavau ir lyg viskas nurimo.Bet po kelių akimirkų prasidėjo...Jau miegojau tikriausiai nejaučiau vibracijų,supratau kas vyksta,kai prasidėjo "matau pro akių vokus" stadija.Bet viskas vyko nenatūraliai,mane tempė ta pati trauka ,kurią jaučiau savo miego pradžioje.Taigi pro akių vokus įžvelgiau kambario kampe lyg kažkokį juodą,bet tuo pačiu ir permatomą siluetą,gal labiau nesiluetą žmogaus,bet neaiškią figūrą/dėmę ir tuo pačiu supratau,kas šis mane ir traukia pas save.Kūnas buvo sukaustytas ,nieko negalejau pajudinti,bet pabandęs intensyviau galvoti,pajutau dar didesnę trauką ir išėjau.Pats išėjimas buvo gan keistas nes pradžioje mačiau žvaigždes ir kilau link jų,bet staiga pritraukė atgal prie žemės ir supratau ,kad esu atstrale.Atsiradau ,kažkokioje pievoje ,tirštame rūke su ta butybe ,kuri mane išštraukė.Aš jos nemačiau ,bet jaučiau jos tą energiją.(Energija buvo kaip ir neutrali ,nes nei baimes ,nei džiaugsmo ji man nesukėlė.).Taigi pradėjau judėti pirmyn ,ir priėjau medą ,didelą seną ,bet butybės nesutikau.Suvokiau,jei įlipsiu i jį pakilsiu virš rūko ir galėsiu žiūrėt į viską iš aukštai.Pakilau ir atsidūriau medyje ir pažiūrejau į pačią ,o ten...Pakraupau,rūkas buvo raudonas ,o tų būtybių buvo daug ir jos supo mano medą iš visų pusių .Esate matę filmą "skambutis",tai ten ta šmėkla judejo taip kadrais,tos butybės judejo būtent taip...Pradėjau jausti kažką neigiamo,pradėjo slėgti,tampytismblaškytiis.Iškritau iš medo ir kritau,kritau,kritau...Dar nepaminėjau,kad garsas buvo...Toks,lyg kažkas čaižytų,gniaužutų pinigų kupiūras man prie pat ausų,Taigi kritau ,kritau ir viršuj mačiau tą pieva ,medą ,rūka pro angą,pats buvau visiškojv tamsoje,kuri paskui lyg viską susiurbė.Aš sustojau ir pakibau toj tamsoje ,mane persmelgė šaltis ir aš pradėjau mastyti apie šiltą lovą.Viskas jaučiu ,kad grįztu atgal.Grįžau ir iškarto užmigau.Daug detalių užstrigo,bet esme tame ,kad kažkas "ištempė"mane...
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Man tai dazniausiai ir ivyksta, kai esu labiausiai nusivyles savo pastangom, tai pasiekti. Vibracijos tos tokios nelabai fizines, atrodo kad tasko ar suka tave. Ir nevisad gal net buna jos. Skaiciau, kad istempimai daznai pasitaiko, nors man paciam nebuvo, kad matyciau kas traukia. Viena karta negalejau matyti, nes pragulejau ilgai ant nugaros ir atsiguliau ant sono nusivyles, vos ne iskart is uz nugaros istempe galinga jega. Atrodo lyg lauke kol pasisuksiu, kad nematytu kas traukia. :D Pradzioj sutikdavau butybes keistas. Po to, kai pradejau noret su jom bendrauti, prisimenu tik viena susitikima. Tada dviese zaidem. O del prisiminomo, tai savo kelioniu neuzsirasineju. Jas prisimenu, kaip ir isskirtinius gyvenimo ivykius. Kad geriau prisimint, reikia pries keliantis apgalvoti viska. Tada lengvai prisimenama ir paskui sunkiau pamirstama. Na ka vis daugiau zmoniu tai pasiekia. Dziaugiuosi del taves, kingston! ;)
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Sveiki.Taigi susidomejau situ neyprastu reiskiniu ar kaip ce jy pavadinus(nieko nesakau gal kam ir yprastas) taciau nevisiskai suprantu kaip tai atlikti.pwz kaip jau ruosiesi "skrydziuj" reikia but uzmerkus akis?arba kaip jau tarkim atsiplesi nuo pakilimo tako,plevesuoji ten netoli lubu kaip matyti vaizda paty?tipo matai kaip ir normalei atsimerkes? nu nz ar mano klausimus suprasit nes dar pats sito reiskinio nlb suprantu,bet jei nesunku atsakykit y klausimus kuo detaliau 8|
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

--
Paskutinį kartą redagavo Danis 2009-06-09, 02:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

UpRealLife rašė:Sveiki.Taigi susidomejau situ neyprastu reiskiniu ar kaip ce jy pavadinus(nieko nesakau gal kam ir yprastas) taciau nevisiskai suprantu kaip tai atlikti.pwz kaip jau ruosiesi "skrydziuj" reikia but uzmerkus akis?arba kaip jau tarkim atsiplesi nuo pakilimo tako,plevesuoji ten netoli lubu kaip matyti vaizda paty?tipo matai kaip ir normalei atsimerkes? nu nz ar mano klausimus suprasit nes dar pats sito reiskinio nlb suprantu,bet jei nesunku atsakykit y klausimus kuo detaliau 8|
Akis uzmerktos, be abejo. Prasta kalba sakant- tavo kunas miega, bet tu esi atsibudes: girdi, jauti, matai (nesumaishky su spalvotom demem kai uzsimerki, tai akiu reakcija i staigu sviesos dingima, praeina po 3-5miunciu, kol nepatenki i visishka "juoda")
Nuo pakilimo tako tu neatsipleshi, nebent pats esi pakilimo takas =] Patikek manim, jei pakilsi ir atispleshi ir pakilsi link lubu- viska matysi ir suprasi =] Matai visishkai normaliai.
Tik nemanyk, kad pirma karta iseisi iskarto =] Kaikuriem tam reikia metu, kitiems- puses metu, dar kitiems- dvieju savaiciu, o kazkieno energetinis lygis ant tiek aukshtas nuolatos, kad gali iseit nors ir kasdien, bet to nesupranta arba nezino.
Is klausymu matau, kad SAMONINGAI isejes nebuvai dar. Svarbiausia, kai pirma karta pajusi, (o tu tai pajusi tikrai, jei tai nutiks) kad kyli is kuno- neissigask, taip ir turi buti. Dziaugis, kad pasiekiai tiksla, nes baime grazhina atgal i kuna, ir jausies keistai ir ant izmeno vaiksciosi =]


2 Doomokshnis: Del veidrodzio. Tai sapnavai ar isejes buvai? Ir ar gali tai padaryt vel?
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Gurman rašė:2 Doomokshnis: Del veidrodzio. Tai sapnavai ar isejes buvai? Ir ar gali tai padaryt vel?
Tai kad labai dazhnai buna, kad kelione prasideda butent sapne, kai supranti kad sapnuoji ir nuo tada pradeda galiot visi desniai, kaip ir astrale, o ne siaip sapnas. Zinau, kas yra "sapne iseiti is astralo", kai manai kad isejai, nors ir tada ir tada buvai sapne. O cia tiesiog yra vienas is budu suprasti kad esi sapne, kaip paziureti i rankas arba i veidrodi. Taip juk irgi galima mokintis, pratinantis ziureti i rankas, kol paskui sapne pradesi ziuret ir iskart suprasi. Kol kas tik viena karta perejejau per veidrodi, turek omeny, kad as savo keliones stengiuosi valdyt, kuo maziau. Man taip zymiai ilgiau iseina keliauti, bet sugebejimais astrale nesiskundziu tikrai. :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

sudomino.bandysiu.ezys. 8| dekui uz atsakymus gurman ir danis,padejot ;) pasigyrsiuuuu kaip jau paklajosiu :!: :?:
rideniuk
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-03-02, 14:51
Reputacija: 0

Standartinė rideniuk »

daznai ta patiriu "isejima is fizinio kuno", taciau tik dabar supratau kas tai yra.tarsi "supratimas, kad sapnuoji". deja visada atsitikdavo tas pats. sutikdavau kokia baisia butybe. pvz "skambutis heroje" arba "predator". visada stengdavausi islaukt iki paskutinio momento, nes esu smalsus. jusdavau baime, suakmenedavau, negaledavau judeti, tauciau suprasdavau, kad man tereikia pagalvoti apie lova ir as jau ten. susidurdamas su siais 2 siaubo filmu personazais laukdavau kol jie priartes. laukdavau kiek galedavau, kol pasiduodavau baimei ir grysdavau i lova. tarsi zaisciau zaidima ir jaj kas nepatikdavo spausdavau "escape" :) . nezinau, gal kita karta kai taip nutiks nepasiduoti ir laukti, kas bus toliau ? :/
Rašyti atsakymą