Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Geras nesenai buvo, jau ,,treniruotes'' pradėjo rodyt rezultatus. Buvau užsimerkęs ir jaučiau kaip eilinį kart užpildo sąmonę mintys, dienos Ego kažkur snūduriuoja ir akimirką taip BAH ir susivokiau, kad esu sąmoningas, o kūnas miega. Tada pradėjau matyt viską kaip per kažkokias linijas, kaip pro permatomą škotišką audinį, neryškiai taip, geriausia buvo, kai suvokiau, kad ištikrųjų esu užsimerkęs :D bet išsigandau, ir žinoma dingo visas efektas. :)
SYE-lə-SYE-bin
rideniuk
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-03-02, 14:51
Reputacija: 0

Standartinė rideniuk »

iliuminatas, gal gali tiksliau paasikint kaip treniruojies?
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

hm... O jus, praktikantai, kreipiat demesi i taisykles? Mitybos visokios ir t.t.? Ar tai butina?:)
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Tiesa pasakius, jau ir taip esu gavęs mitybos apribojimų iš gydytojų, jokių miltinių, pieno produktų, bulvių ir saldumynų. Košmaras. Manau, kad svarbiausia prieš keliaujant nebūt pesivalgius, privalgiu kokio ,,sunkaus'' maisto, aišku ir nebūt alkanam.
Treniruotės paprastos, kiekvieną vakarą užsimerki, atsipalaiduoji ir bandai pasiekt keikveiną būseną, kontroliuot minčių strautą, kaskart vis geriau ir geriau seksis.
SYE-lə-SYE-bin
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Sokan rašė:hm... O jus, praktikantai, kreipiat demesi i taisykles? Mitybos visokios ir t.t.? Ar tai butina?:)
kaip sako kaikurie shaltiniai- negalima vartot nei nikotino, nei kofeino 3 valandas iki seanso, ir negalima valgyt mesos, nes mesai suvirshkint organizmas iseikvoja labai daug energijos, ypac kai mes gulim, o ne judam. Taipogi priesh seansa nepuciu.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

kaip sako kaikurie shaltiniai- negalima vartot nei nikotino, nei kofeino 3 valandas iki seanso, ir negalima valgyt mesos, nes mesai suvirshkint organizmas iseikvoja labai daug energijos, ypac kai mes gulim, o ne judam. Taipogi priesh seansa nepuciu.

man tai kaip tik geriau ypust truputy :) kazkaip geriau atsipalaiduoji ir maziau wisokiu minciu galvoje sukasi :idea: na bet dar nei karto nepavyko iseit tik pradeda wisa kuna tampyt ir keisti garsai kazkoki arba beguledamas galiausiai uzmiegu :D gurman matau tu ce patyres gal dar ka patarsi? :)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

mmmm, vakar bandziau pirma karta atsipalaiduot uzsimerkus. Tai akiu vokai pradejo tampytis nenormaliai, truputi issigandau ir neuzilgo atsimerkiau... Yra kam taip buwe?
Klo0T
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008-02-29, 17:48
Reputacija: 0

Standartinė Klo0T »

Niekad neesu to patyres, vieninteliai keisti dalykai man atsitike miegant yra ta pati vieta sapne, toje vietoje jau sapnavau gal 9 sapnus, dar dabar atsimenu lyg tai butu buve pries 5 minutes, mano namas su labai ilgais ir staciais laiptais, parduotuve su labai miela pardaveja, kiemas. Tie sapnai kartais buna tokie tikroviski, kad atsibudes daznai bunu pavarges/suprakaitaves. Dazniausiai 5 minutes po sapno jo nebeprisimenu, o situos labai gerai atsimenu. '|
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

UpRealLife rašė:kaip sako kaikurie shaltiniai- negalima vartot nei nikotino, nei kofeino 3 valandas iki seanso, ir negalima valgyt mesos, nes mesai suvirshkint organizmas iseikvoja labai daug energijos, ypac kai mes gulim, o ne judam. Taipogi priesh seansa nepuciu.

man tai kaip tik geriau ypust truputy :) kazkaip geriau atsipalaiduoji ir maziau wisokiu minciu galvoje sukasi :idea: na bet dar nei karto nepavyko iseit tik pradeda wisa kuna tampyt ir keisti garsai kazkoki arba beguledamas galiausiai uzmiegu :D gurman matau tu ce patyres gal dar ka patarsi? :)
Ir? Pust jam ne as patariau =]]] As patariu NEpust priesh seansa. Bet jis suauges, renkasi, kas jam geriau.
Bet ka tuo norejai pasakyt?
Anonymous

Standartinė Anonymous »

gurman as turejau omeny pries seansa kaip tik ypust :) Nezinau ar gerai darau ar ne bet man lengviau sutelk demesy td.Ir gal galetai smulkiau paiskint ta paty isejima?kur reika sutelkt demesy nes as tos pacios isejimo sekundes nlb isivaizduoju:/ Tau gal atrodo durni klausimai taciau kaip dar nesi to patyres savo kailiu wiskas atrodo lb sudetingai.Man tas pats buwo su TK kaip ismokau wiskas pasidare paprasta ir lengva nors pries tai atrode neimanoma :)
Rica
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2008-02-01, 18:44
Reputacija: 0

Standartinė Rica »

Taigi, prieš kelionę būtų gerai išsimaudyti sūriame vandenyje. Maudantis reikia galvoti apie apsaugą, kurią atlieka sūrus vanduo. Išsimaudę ištrinkite kūną šiukščiu rankšluosčiu ir vykite į astralą apsirengę laisvais drabužiais.


kasnors darote taip?
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Rica rašė:
Taigi, prieš kelionę būtų gerai išsimaudyti sūriame vandenyje. Maudantis reikia galvoti apie apsaugą, kurią atlieka sūrus vanduo. Išsimaudę ištrinkite kūną šiukščiu rankšluosčiu ir vykite į astralą apsirengę laisvais drabužiais.


kasnors darote taip?
Apsaugos būdų tikrai daug, galima iš druskos apsiberti "ratą", galima užsidegti žvakę berods, galima išmokti tas mantras ar kaip jos (yra ten viena "Bellilin, bellilin..." (tik pradžia čia jos))
geriausia tai mano manymu pasimelst prieš kelionę, paprašyt pagalbos, apsaugos... Nereikia tik bijot, žinokit kad jus saugo ;D
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Čia tai viskas :D :D :D
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Nenaudoju jokiu apsaugos priemoniu. Bet tiem, kas turit baime, galit bandyt. Sokan, akiu traukuliai ir daug kitokiu keistu dalyku vyksta. Nugalekit baime. Pas mane tokiu keistu dalyku pradejo vykt gyvenime, po isejimo per veidrodi (gal ne su tuo sieju bet vistiek), kad as net nenoriu apie tai pasakot, nes perdaug jie mistiski... Plius atsikraciau VISU iprociu, noru ir panasiai...
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

nu jo, gaila OBE gandonu nesukure
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

:}}}}}} gandonu...
robkez
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2008-08-05, 20:51
Reputacija: 0

Standartinė robkez »

kas obe praktikuoja..keli pastebejimai pabandyt

esme kad egsistuoja tik si akimirka, daugiau nieko nera..ir visi ivykiai ateitis ir praeitis (praeitis ir ateitis yra proto fikcija) vyksta ta pacia akimirka..todel isejus is kuno gali gryzt i praeiti arba i ateiti..pabandykit kas nors.....ir beto keliauti irgi nebutina kaip fiziniame pasaulyje, uztenka pagalvot kur nori atsidurt ir kada.. ir tu ten..

dar dalykas, kad isejus is kuno..viskas aqplinkui, na kambarys ar kur randiesi tuo metu..turetu buti lygtai toks pats bet tuo paciu ir kazkoks "netoks"..o esme ta, kad desine puse su kaire turetu buti susikete..is to suprasit ar sapnuojat ar ne..jei viskas taip pat , tai sapnuojat
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

nu ribeta :D tuoj organizuosime susitikima kalnuose,kur nors virsuneje :D visi i obe ir lekiam :D
prekyba forume draudžiama.
Arkis
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2008-06-27, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė Arkis »

Kad ir kiek kartu stengiaus, nieko nesigauna man su tom kelionem, nebent tik kai ziauriai pripalinu kad savaime be jokiu pastangu iseinu i kita pasauli pasivaiksciot... :D
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

robkez rašė: desine puse su kaire turetu buti susikeite
Vavava. As kai praktikavau, tai pajutau paralyziu, o ypac jautesi, kad ranka kaire su desine apsikeite. Tada dar nezinojau kame kampas, tiesiog keista buvo, na o dabar jau visiskai uztikrintas esu.
Rašyti atsakymą