Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
vldmrs
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-08-18, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė vldmrs »

sudominot cia , seniai labai buvau susidomejes bet ir apleidau, dabar paskaiciau visai susidomejau, man buve panasiai su magicais, mane suko, vaizdas ratus skersai isilgai liejos, atrode betkurioj vietoj atsirandi, zodziu atrode milisekundem keliavau.pries pora dienu pora magicu ir norejau pabandyt, kas buna kai uzsiemgi.uzvalgiau,pavarges buvau, uzmigau,atrode lg gal ir keliavau, gal ir skiedziu, sunku atsimint, nereikejo leist sau neatsimint nesamoniu, gailiuos.Nu ka reiks pasipraktikuot OBE
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Ech ,ech... Vakar beveik pavyko. Jau buvua beuzmiges, kazkokisu balsus girdejau ir taip paisjauciau lyg is vandens pakilciau, tiap y tokia tyla. Ir garsai lyg siubuotu, as ziuriu (uzsimerkes) ir matau kazkoky lyg molekuliu dariny pries akis, bet tada susivokiau kazkaip ir vel ,,gryzau''.... Sirdis labai plake... Man kuo arciau, tuo pati sirdis pradeda stipriau dauzytis, nesamone...
SYE-lə-SYE-bin
Zodiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2007-09-02, 22:27
Reputacija: 0

Standartinė Zodiakas »

Tanatonautai blin :D Sudominot stipriai :) Na ka, bandysiu ir as atsiplesht nuo savo fizinio kuno :) ;)
enrikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2008-10-02, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė enrikas »

jau kokias dvi savaites bandau iseiti i astraline kelione, bet niekaip neiseina vis :D
tas^pats
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006-08-13, 01:41
Reputacija: 0

Standartinė tas^pats »

Nu va yra bendraminciu kakzur toj srity, jau galvojau isprotejau. Negaliu pasakyt , kad ieinu i ta astraline busena, bet kazkas dedasi su mano sapnais. Viska ka sapnuoju, ir tesiogiai(buna isimciu aisku, reikia suprast ir pati sapna) pildos, nu zodziu. Nezinau, pats va gal nesuvokiu , kas cia dedas :) isivaizduokit, cia paskutinis sapnas, po kurio galvoju, kad reik apsireikst, nes sakau, tiksliai nebegerai cia man. Miegu vat(megstu ten pamiegot biski, 13.00 ar 14.00~ nu zodziu ensvarbu). Sapnuoju, dvi panos, sneka kazka, nelabai suprantu ka , sapnas nutruksta(nezinau keik tas truko aisku.). Skambutias i telefona(jokiuos galvoju nu stopudovai drauge ta kuria sapnavau pasuks. Nu taip, ten persimetam keliais zodziais ir pries padedamas rageli paklausiu, su kokia drauge sedi dabar( ir mintyse galvoju, jei su ta kur sapnavau, tai viska isprotejau :) Tai vat akurat. Abi drauges , kurias sapnavau duoda man signala, bet man cia jau yprasta, tai saves nenustebinu istikro :) ti kva cia jau paskutinis lasas, kas cia daros, dar pats nelabai suvokiu. Ka besapnuociau, viskas po kurio laiko ivyksta, tiesiogiai(kartais pasigilint reik). Bet va tik tada, kai nebunu parukes(parukes, kaip ir dauguma manau, greit ir gerai uzmiegam).Tai Cia kazkaip taip susidomejau OBE. :)
Atsiprasom, kad reikai skaityt su klaidom , biski uzgeres , uzrukes :x: I Šamana pavirtau 8|
vldmrs
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-08-18, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė vldmrs »

your world, your minds, your imagination, just relax.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

hmmmmm, man idomu, as stobal atsimenu, kad buvau cia neseniai palikes komentara. Ar jie trinami?
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
piktas ninja
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-06-28, 09:54
Reputacija: 0

Standartinė piktas ninja »

nu blin ..... jus cia pavarot :D :D .as kaip uzimtas zmogus tai nesidomejau situom.bet kaip senas kovotojas ir rytu kulturos gerbejes kartais megstu pamedituoti(samaucka zinoma).
tai va kai buvau kokiu 18-19 metu (senai jau labai) negalejau uzmigti ir atsigules pabandziau pamedituoti.kaip minejau apie tokius dalykus nieko nezinojau.taigi atsipalaidavau sutelkiau mintis ir jauciu kaip mano siela kyla is kuno.pakilo kazkur apie pusmetri ir pajutau kad jau bus ta akimirka kai kunas kils i virsu zaibisku greiciu.per dali sekundes susivokiau ir kiek imanoma greiciau gryzau.atsisedau visas slapias nuo prakaito.persikau nesamoningai...ir kas keisciausia kad ko gero jutau ta vadinama siula.... baisu buvo ji nutraukti.tik dabar kazkas paaiskejo :D :d .seip is principo sapnuoju kiekviena nakti...ir kokiu nesamoniu prisiziuriu...fantazija tikrai nesiskundziu :D . toi prisirenku infos ....i i trasa.man pavyks is keletos kartu .laukite sveciu savo astraliniame pasaulelyje :):) tik ispeju as extrimalas ...prihuliganinsiu kaip reikiant :):) reik manyti ten nera astralines policijos :)

blin ... kaip as cia tiek laiko pragyvenau ir nezinojau tokiu dalyku.... geda kokia.reiks atsigriebti
BAudEjAs
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2008-07-28, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė BAudEjAs »

kiek supratau taip gali vaikscioti kur nori?...o gal ir kokia nors finansine nauda is to galima gauti :):) na surinkti info ir pan ?
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

BAudEjAs rašė:kiek supratau taip gali vaikscioti kur nori?...o gal ir kokia nors finansine nauda is to galima gauti :):) na surinkti info ir pan ?

Navuolis :)
Taip, su astralu galima į ateitį nukeliaut, bet kai tu tai įvaldysi, manau apie kitus dalykus jau būsi susimąstęs....
SYE-lə-SYE-bin
vldmrs
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2008-08-18, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė vldmrs »

linkejimai shamanams ir pro groweriui :D
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

As irgi buvau susidomejes, bandydavau ir tt, bet pagalvojau kam to dabar reikia? Pastoviai kazkoks susimastes, jei nakti prabundi, kad ir po lucido, tai taip sudinai jauties. Labai daug energijos atima. Viskam savas laikas. O kam iseina lengvai, tai galiu tik pasveikinti.
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

Turbut jau matete kas turite accounta linkomanijoje, torrentas idetas "How To Lucid Dream And Have Out Of Body Experiences" "Lucid Dream, OBE, Astraline projekcija"

cia yra video 70minuciu, uzema 618.07MB
mindless
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-02-02, 17:51
Reputacija: 0

Standartinė mindless »

Sveiki,

Klausydamas mantrų buvau pasiekęs tokią būseną, kai kūną lyg buvo kažkas užgule ar pan. (nemoku apibūdint to jausmo) ir lyg kaikuriose kūno dalyse jautėsi mažas virpulys, bet kaip tik tuo metu man paskabino į skype (nes per pc klausiau mantrų), mintys pasibarstė ir atsigavau, bet kūnas vistiek dar kokias 5min jautėsi kažkaip kitaip nei paprastai. Tai noriu sužinot ar čia bent link tos kūno vibracijos, kuri turi būt, kad vėliau galėtum pasiekt astralinę projekciją?

Taip pat pamiršau paminėt, kad širdis stipriai plakė ir galva tokia truputį apdujus dabar.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

mindless rašė:"<tokią būseną, kai kūną lyg buvo kažkas užgule ar pan. (nemoku apibūdint to jausmo) ir lyg kaikuriose kūno dalyse jautėsi mažas virpulys, <...>širdis stipriai plakė ir galva tokia truputį apdujus dabar.
kaskart kai parukau taip buna :) stoned dayz :]
:x: Tas kai nusišneka 420 *
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Tikrai taip. Kazkas arciau.
Tai vat kuo daugiau taip praktikuojies, tuo geresni rezultatai veliau ateina.
Vistiek ,zinai, nera taip paprasta prie nezemisku dazniu priprast...
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

O kaip galima paaiskinti haliucinacijas kai turi temperatūros ? Mane labai užpisa jos sergant... Ten tokios labiau pasamonės jaliucinacijos nei real. Labai sunku paaiškint jas..Bet pastovei ta pati.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Apvalus rašė:O kaip galima paaiskinti haliucinacijas kai turi temperatūros ?
Kamuoliuk, atejo tau metas knygute perskaityti:
http://kitosknygos.lt/knygos/suvokimo_d ... r_pragaras
Lietuviu kalba, aktualu ir suprantama.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

tas^pats rašė:jau galvojau isprotejau
Bičiuli, suteikti kam nors reikšmę (kad ir sapnui) yra didis ir pagirtinas darbas, tačiau ką nors PERREIKŠMINTI yra nesveika. Ieškok saiko. Klausi, kas čia vyksta? Atsakymas "paprastas" - ESI, esi GYVAS, gyveni savo ir kitų gyvenime, gyvenimas yra vienas ir visiems bendras. OBĖ, CHUJOBĖ.. Kas tau (ir kitiems) iš tos OBĖS? OBĖ tau bus, kai dūbą duosi. Vechnostj paxnet neftju.. Atvirajame kosmose šalta ir nuobodu - gyvam nėra ką veikti astrale. Na, įkišai snapą sykį, antrą (jei pavyko grįžti, žinoma), trečią, ir užteks. O dabar esi ČIA ir turi galimybę mėgautis BIBE (Being In Body Experience). Kur kas didesni stebuklai vyksta ČIA PAT, aplink tave. Pažvelk į aparatą, vadinamą veidrodžiu - TU esi didžiausia pasaulio paslaptis, GYVA MĮSLĖ! Jei jau stebiesi ir ieškai kažkokiu KITOKIŲ būsenų, neįprastų patirčių, pradėk nuo pradžių. Pamėgink išsiaiškinti, kas esi, ką tavo buvimas reiškia, kas yra erdvė, kas yra dalelė, judėjimas, bangos.. Kas, po šimts PYPKIŲ, yra mintis, žodis, kalba, jausmai. Tai yra pagrindai, atskaitos taškas, visų tyrimų pradžia. Stebėkis savimi, esi įdomesnis ir reikšmingesnis sapnas nei kažkokie "signalai". Jei būtum labiau įsigilinęs į tą savo sapną, būtum suvokęs, kad jis nesuteikia tau jokių perspektyvų ir yra tiek pat reikšmingas, kiek, pvz., tavo kelnių užtrauktukas.. Tai yra, suteikia perspektyvų, žinoma, bet ne daugiau, nei kelnių užtrauktukas - tą norėjau pasakyti (jokių aliuzijų į Froidą, jei ką - ir pažodžiui tai yra pakankamai nuostabu ir sudėtinga). Žiū, gyvenimas (tas visuotinis, trumpiau - VISKAS) yra tąsus daiktas (priežastis/pasekmė kaip begalinė, nuolat esanti (judanti pati savyje ir savimi - pratesianti save savimi) tiesė, kurią kerta be galo daug kitų tiesių, toks BE SKAICIAUS kamuolys), viskas suraizgyta ir susiję, tos dvi draugės ir be tavo sapno būtų susitikusios ir viena iš jų būtų tave pažadinus skambučiu. Taip turėjo atsitikti, nes taip atsitiko. Tad nieko tokio labiau nei kas kita keisto, kad tu susapnavai tai, kas vyksta. Tai tiek pat keista kaip ir tai, kas šiandien yra "antradienis".. Ta tiesė nuolat juda, viskas sukasi ir kertasi. Jokios mistikos, elementari "fizika". Kita vertus, teisinga stebėtis tuo, kas YRA. Nes nieko kito paprasčiausiai nėra.
Gal išsikepam bulvių?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

energetiniai gluosniai rašė:
Apvalus rašė:O kaip galima paaiskinti haliucinacijas kai turi temperatūros ?
Kamuoliuk, atejo tau metas knygute perskaityti:
http://kitosknygos.lt/knygos/suvokimo_d ... r_pragaras
Lietuviu kalba, aktualu ir suprantama.
Šitas sudomino, dėkui už nuorodą.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą