Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

OBE (astraline projekcija)

Standartinė Darkphoric »

Kadangi domiuosi mistiniais dalykais nusprendžiau sukurti tema apie O.B.E (Out Body Expierience) arba paprastai astraline kelione,projekcija. OBE tai gebėjimas savo noru atsiskirti nuo kuno ir keliauti astraliniame pasaulyje. Panasia busena gali sukelti LSD nuo jo prasideda kelione i save po kurio laiko gali tai pasikartoti. Bet tai tik panasi busena, kuria gali ismokti betkuris zmogus tam reikia treniruociu, buna atveju kai zmogui tai nutinka atsitiktinai. Daugiau info apie tai ira www.nso.lt Taigi ka apie tai manote ar tikite? Gal tai jum buvo kada nutike?
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Siaip tai OBE sifruojasi Out of Body Expierience. Ne esme. Nu ir ten ieina ne tik astraline projekcija. Ten pilnai kalbama apie penkis zmogaus kunus. Fizini, astralini, eterini ir dar du (nepamenu pavadinumu). OBE gali pasiekti per eterine projekcija, bet toli nuo fizinio kuno nenukeliausi. Kad toliau keliautum reikia i astralini kuna persikelt. Arba gali dar keliauti tokiu dalyku, kaip "Remote viewing" Ji zymiai lengviau yra ivaldyt, bet jame nera aukstesniu ir zemesniu lygiu. Remote viewinga praktikavo slaptos USA tarnybos, uzsislepusios kitais pavadinimais, kol projektas nebuvo uzdarytas. Astraline projekcija vienas gali ismokti per neilga laika, kitam gali prireikti ir keliu metu. Astraline projekcija nera kazkas ypatingo. Tai mes darom kiekviena nakti. Tik mus tuo metu valdo pasamone. Astraline projekcija yra paprasciausiai samones perkelimas i astralini kuna. Tai daroma uzmigdant kuna, bet ne samone. Ir galvojant apie viena vieninteli dalyka. Veliau prasideda kuno vibracija. Tada koncentruojamasi i "treciaja aki", kuri yra tarp akiu, siektiek auksciau. Ir veliau jau galima bandyt "iseit is kuno". Samones perkelimas i kitus kunus, tai kazkas tokio kaip "filtru" pasalinimas. Astraliniame kune mes daug jautriau viska jauciam ir ten dingsta tokios ribos, kaip laikas, atstumas ir panasiai. Jei mes kazko nematome ar nejauciame, tai dar nereiskia, kad tai neegzistuoja. Kaip pavyzdi galima palyginti zmogaus uosle ir suns. Suns uosle daug jautresne. Tai jau irodo, kad mes turim viena filtra. Ir ju daugybe...
Placiau apie tai: http://www.astralvoyage.com/projection/index.html
Siuo dalyku pats neperseniausiai susidomejau. Man iki siol pavyko tik prieiti iki vibraciju. Vis nepavyksta galvoj ilgiau islaikyti tik viena minty...
Beje, astraline projekcija yra irodyta. Ir tai nera issigalvojimas.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Del Obe tai netyčia praleidau žodeli... Va aš pats žinau kad tai neišsigalvojimas, pagalvojau kad galit kvaileliu palaikyti :D Nes dauguma labai skeptiškai žiuri i tokius dalykus, apie tai pats atsitiktinai sužinojau maždaug prieš tris mėnesiu, šiektiek praktikavau... Pavykdavo pasiekti busena kai ima kunas virpeti, toks jausmas lyg gali matyti kiaurai pro akiu vokus, kai uzeina tas drebulys buna labai sunku susikaupti ir viskas nutruksta, bent jau man taip. Šiaip manau butu faina tai išmokti :)
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

pries metus buwau susidomejas tuo, nes nesuprasdawau kas darosi, beweik kas nakt jausdawau kad nebeina pajudeti, ausyse zvimdavo, garsai idomus , vibracijos :D nu nx kaip baisu budavo, kas per nesamone galvodavau :D galvodavau kosmaraj kazkokie, bet kai pasiskaitinejau apie astralines kelione supratau kas vyksta.. po to nebebijodavau ir keleta kartu buwau issejas.. nu nx ispudzius dar db atsimenu.. jausmas nerealus.. matau sawe mieganti, aplinka idomi.. isseinu i balkona.. wiskas taip tikrowiskai, taip idomiai, noriu skristi, skrendu matau miesta.. nu bet toks jausmas idomus.. po to kazkur miete waikstau ir tamsu pasidare wisiskai ir atsibudau.. bet taip staigiai pabudimas..
nu krc tikit ar nea, taip buwo.. tik jau atsibodo nx.. norm pamiegoti negaliu:D uzvakar wel noriu miego, ne bl wel i astrala einu.. kazkaip baisu..
mane nervoja kad as net nesistengiu, o pastowiai nebeina pajudeti ir prasideda wirpesiai garsai... :)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

:D Pavydziu tau, kad tau taip lengvai viskas ;)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Man irgi budavo tai tik neišeidavau, negaledavau pajudeti lyg bučiau paralyžuotas, dar budavo toks jausmas lyg mane kokia tai jėga i virsu traukia, labai bijodavau nes nesuprasdavau kas darosi...
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

as ir lb bijodawau :D nu nx :)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Stiuartas rašė:as ir lb bijodawau :D nu nx :)
Tai gal galėtum patarti? Kaip reiktu tai išmokti? Gal turi kokiu pastebėjimu? Pvz kada tau tai nutinka, kai buni pavarges ar šiaip. Ar kai užsnusti...?
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

na dazniausiai kai pavarges bunu ir kai ant nugaros atsiguliu..
tuoj duosiu adresiuka ten aprasytos tos astralines keliones..
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

O ačiu :)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

be abejo tai tiesa, Kastaneda ir Donas Huanas nebuvo vien narkomanai-gliucnikai =] Tie zmones ogogo... ar net ogogogo =]
Be abejo tos keliones yra tikros. Ir mes nesame vieni tose kelionese. Daznai susiduriame su zmonemis, kurie keliauja, bet jie to nesuvokia, del to musu energija tampa stiprense ir jie tampa musu `sapno`dalimi, o ne mes- ju. Taip galima susisiekt su zmonemis is kitu shaliu. Niekada neteko bendraut su kuonors is kitos planetos, bet su realiai egzistuojanciais zmonemis teko. Kartais tai toji paslaptis- mes abu turejome ta pati sapna.
Kita karta kai keliaujat, ir turesite galimybe bendraut su zmogumi (nebutinai zodziais- mintimis), paklauskite vardo ir detaliu. Jai atsikeliat ir atsimenat- google, msn ir t,t =]
Mes nuolat keliaujam, tikiuosi jus keliaujate laisvai
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

vakar kai paskaiciau tema, vel atsirado noras grizht prie panashios literaturos ir straipsniu inete. Ir va ipuciau siek tiek ir mastau dabar:

apart wikipedios Tomas Edisonas domejuosi tuo, tipo jo zinomas triukas su akmeniu ir kibiru `kad neuzmigtu`. Na jo, pasirodo isties, kad neuzmigtu, bet butu perkeltas i kita busena.
Ir Einshteinas taipogi juk pririshdavo plaukus prie siulo, ir kai uzmigdavo, galva krito, siulas tempe plaukus ir jis atseit `prabusdavo`.
Ir dabar paziurejus Tomas Edisonas yra labai intelektualus isradejas, biznierius, aplamai, ispudingas ir isskirtinis zmogus, ar asmenybe, jai jau kalbam ne vien apie fizini kuna. O einshteinas savo metu ne tik tikimybes istorija sukure, bet ir priverte didziuli JAV flotilijos lektuvneshi isnykt is vienos vietos ir teleportuotis i kita vandenyna. Is kur tokios zinios ir tokie `yprastam` mastymui nebudingi minties vingiai? Viskas isties sueina.

Ilga laika tikejau astralinem kelionem, teko patirt paciam kaip `labai realu sapna`, bet tokie dalykai tiesiog patvirtina jos egzistavima.
Taippat manau, kad netgi kai neatsimenam savo kelioniu, musu pasamone juos ''irasho'' i smegenis. Tarkim, juk buna visu zmoniu gyvenime toks periodas, kai labai bijai mirties, kai pradedi ziureti i ja, kaip i visko, ka turi praradyma. Ir po to ivyksta perluzhimas (ne pokalbis su kazkuo, kazkieno nuomone, keicianti tavo), nepaaishkinamas, kai nebebijai mirties, ne tai kad nebebijai, bet nemastai apie tai, o kai visdelto toks gruzas ateina- priimi mirties savoka kaip naturalu ir neisvengiama dalyka, taigi ir baime isnyksta. Kaip ir kodel? Gal butent astraliniu kelioniu metu, mes suvokiame, kad esam nemirtingi visatoje, bet turime ribota laika zhemeje? Ir kaip paaishkint budistu teiginius, kad anksciau zmones gyveno 1000 metu? Gal tai turima omeny kaip sielos apsireishkimas fizniame pasaulyje po fizinio kuno mirties?
Ir juk jogos Indijoje gali meditacijos metu prasiskverbti i savo organizma ir gydyti savo ir kitu zmoniu lygas molekuliu ir atomu lygyje. O paziuri i juos- purvini, kudi kaip distrofikai, akys isbalusios, vos spalva tematosi. O tikroveje- labiausiai pazenge daktarai, filosofai, zyniai ir pranashai.

Viena problema su mano kelionemis, pagal Sergejaus Azanovo aprashyma, yra trys greiciai. Niekada nebuvau patyres to ''tarpinio greicio''. Dazniausiai vaikshtau aplink, arba persikeliu i Lietuva tarkim, bet kai tik atsirandu norimoje vietoje, galiu tik zingsniuot. Ar tiesiog gal ir keliauju ''tarpiniu greiciu'', bet kai atsikeliu to nbeatsimenu? Nors tai nebutu panashu i mane, as megstu zhavetis landshaftu ir gamta.

Taippat kaip supratau, pasak aprashymo negalima naudoti narkotiniu medziagu, netgi tokiu paplytusiu kaip kofeinas ar nikotinas. Bet as labai daznai puciu priesh miega, tai nestabdo mano kelioniu. O kai nepuciu, tada aplamai mazai keliauju, nes sunku ne tai kad buti toje tarpineje busenoje, o paprasciausiai uzmigt sunku =]] Ir vienur sako- narkotikai ir haliucinogenai gali tau padet pasiekt OBE, kitur- tai turi but naturalu. Bet juk net ir pagal Kastaneda ir Dono Huano mokymus, jie kaikada vartojo narkotines (ir LABAI stiprias) medziagas, da ir shamanai Sh.Amerikoj taipogi. Viskas susipina. Turbut kaip ir su viskuo, kiek zmoniu- tiek nuomoniu, kiek nuomoniu- tiek budu? Priot
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

O Gurman ziuriu irgi nepescias ;) Pries kelis menesius pirma karta nuvariau i astrala. prireike mazdaug triju menesiu meditaciju naktimis. ;) Bet po keliu isejimu is saves neuzmigus visi sapnai pasikeite. Anksciau neprisimindavau savo sapnu. O dabar buna, kad nezinau ar sapnavau ar ne. Daznai sapnuose suvokiu, kad esu astrale ir keliauju. Tada nelaiko nieks. O isejus is saves kazkaip sunku toli nukeliaut. Pastebejau, kad nebenadant keliauti ten kur sugalvoji, o tiesiog atsidavus nukeliauji i nuostabias vietas. Nezinau kaip del tu greiciu. Bet man tai labiausiai patinka skraidyti. ;) Ir nesenai cia sutikau viena zmogu. Jis man rode savo kalnalapes. Ir nezinau kaip, bet tiesiog zinojau, kad jis buvo ENERGETINIAI GLUOSNIAI. 8| Bet visvien man tai didziausias gliukas turbut yra tas isejimas is saves. Buna gi taip , kad net nebuna jokio migloto tarpo tarp gulejimo ir sapno. Viena karta ryte iseidinejau is saves, kai sunenas zaide kambary. Tai isejau ir jau skrendu salin ir tik jauciu kaip jis ant manes sokineja. Grizau nuvariau sunena i sona ir pakartojau. Atsitiko tas pats. Taip lyg ne pats keliautum, o lyg tik samoningumas palieka kuna, nes kai tik ant manes sokinet pradejo jauciau kad esu lovoj ir buvau lyg partemptas atgal. :) Paskaiciaus Castanedos knygu pasidare aisku, kad svarbus ne kiek laiko praleisi ramiai, o svarbu iskart atsikratyt minciu ir jau keliauji... Bet buna ir kad sunku prisiminti. Kaip ir kai viena karta daturos valgiau tai pasidare negera ir nuejau miegot su drabuziais. Atsikeliau ten pat. Tik be drabuziu. o drabuziai buvo sulankstyti ir isdelioti keisciausiose vietose. Nors pats drabuziu niekada nelankstau. Ir labiausiai gaila, kad is sitos keliones nieko neprisimenu. :|
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Doomokshnis rašė:O Gurman ziuriu irgi nepescias ;) Pries kelis menesius pirma karta nuvariau i astrala. prireike mazdaug triju menesiu meditaciju naktimis. ;) Bet po keliu isejimu is saves neuzmigus visi sapnai pasikeite. Anksciau neprisimindavau savo sapnu. O dabar buna, kad nezinau ar sapnavau ar ne. Daznai sapnuose suvokiu, kad esu astrale ir keliauju. Tada nelaiko nieks. O isejus is saves kazkaip sunku toli nukeliaut. Pastebejau, kad nebenadant keliauti ten kur sugalvoji, o tiesiog atsidavus nukeliauji i nuostabias vietas. Nezinau kaip del tu greiciu. Bet man tai labiausiai patinka skraidyti. ;) Ir nesenai cia sutikau viena zmogu. Jis man rode savo kalnalapes. Ir nezinau kaip, bet tiesiog zinojau, kad jis buvo ENERGETINIAI GLUOSNIAI. 8| Bet visvien man tai didziausias gliukas turbut yra tas isejimas is saves. Buna gi taip , kad net nebuna jokio migloto tarpo tarp gulejimo ir sapno. Viena karta ryte iseidinejau is saves, kai sunenas zaide kambary. Tai isejau ir jau skrendu salin ir tik jauciu kaip jis ant manes sokineja. Grizau nuvariau sunena i sona ir pakartojau. Atsitiko tas pats. Taip lyg ne pats keliautum, o lyg tik samoningumas palieka kuna, nes kai tik ant manes sokinet pradejo jauciau kad esu lovoj ir buvau lyg partemptas atgal. :) Paskaiciaus Castanedos knygu pasidare aisku, kad svarbus ne kiek laiko praleisi ramiai, o svarbu iskart atsikratyt minciu ir jau keliauji... Bet buna ir kad sunku prisiminti. Kaip ir kai viena karta daturos valgiau tai pasidare negera ir nuejau miegot su drabuziais. Atsikeliau ten pat. Tik be drabuziu. o drabuziai buvo sulankstyti ir isdelioti keisciausiose vietose. Nors pats drabuziu niekada nelankstau. Ir labiausiai gaila, kad is sitos keliones nieko neprisimenu. :|
As taip pat jau apie 2 menesiu meginu pamegint patekt i astrala ,bet pasiekus "Kuno pakilimo" stadija ,mano protas issigasta ir lyg prabunda ir viskas is naujo...Gal turi kokiu patarimu ? :)
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Tai vat man taip nutinka, kai as bandau keliauti ten kur noriu. Iseina netoli nukeliauti, bet ateina jausmas, kad jau viskas ir griztu i lova. Cia jau tada, kai daiktai nebetokie kaip tikrovej, o su aiskiai pastebimais skirtumais. O tu pabandyk tiesiog atsiduot, kad tave vestu. Kai visiskai atsiduodu tai staiga kazkas nutempia neasiku kur :) Nu o baime tai jau ziurek pats turi nugalet ;) Ten is tikruju tai nieko negali atsitikti. Gali tik issigasti labai. Pagaus kasnors ir laikys prispaudes prie zemes. Buvo man taip pora kartu. Viena karta grizau i lova ir jau galvojau, kad prabudau bet girdziu kazkoks mazas vaikas ateina. Galvoju sunenas. Bet ziuriu kazkaip keistai elgiasi. Taip paeme prispaude prie lovos nusuko ir sparde skaudziai. Paklausiau: "kas cia?" Atsake: "tavo tevas" Nu as ta karta ji nuvijau. Bet idomiausia, kad klausiau tevo kaip jis mazas plaukus nesiodavo ir kokios spalvos jie buvo ir jo atsakymai sutapo su mano matyto vaiko :)
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

O,ka manai apie tuos visu pavojus kaip : "siulo nukirtima",mechaninius pazeidimus ir t.t ??
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Na zinok apie mechaninius pazeidimus girdziu pirma karta :) o tas siulo nukirtimas tai man visiska nesamone. Ne nu viskas imanoma. Bet tai jei bijai vilko neik i miska. ;) Ir tai as ta siula maciau tik viena karta. Jis labiau panasus i kazkoki stora trosa. Labai skiriasi tie aiskinimai visu. Ten gi vos ne betkada uzsimanai grizt ir grizti. O jeigu kas ir nukirstu ta siula, tai tik idomiau butu ;)

The Shamans and Brujos of the New World know how to use the plant for astral travel. In this context Datura not only provides a visionary journey but also facilitates the shape-shifting process. Transformations into birds seem to be especially closely associated with the shamanic use of Datura.
http://www.b-and-t-world-seeds.com/Datura.htm

Reiktu pasidomet datura labiau...
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

siandien kalbejau su ciuvu, kuris taipogi turi tame patirties, jis dave idomia uzduoti: sako- paziurek i veidrodi kai kita karta iseisi.
Sako jam paciam neiseina. Ir idomu, niekad nemasciau apie pasiziurejima i veidrodi proceso metu.

Tiems, kas sako, jog beveik iseina, bet grizta atgal del baimes:
Kartais mes ant tiek norim kazko, kad mum tai pradeda sapnuotis.
Iseit is sapnot isejima- skirtingi dalykai. Duok uzduoti sau paciam priesh eidamas gult (gult-ne miegot), kad kunas atsijungs poilsiui, o tu busi samoneje.
O jai pradedat iseit, atsiminkite tik viena dalyka- nuo to laiko, kai mes iseinam is savo FIZINIO kuno, FIZINIAI desniai mums nepavaldus- tad ir fizines zhalos mums jokios but negali, reishkia ir bijot ner ko.

O del siulo nukirtimo- kaikurie zmones, keliajantys deshimtmecius ne karto nera mate jokio siulo. Ir kai iseini, niekad iskart siulo jokio nematai, matai viska, kaip savo akimis, nes musu protas apdirba visa informcija i mums prieinama aplinka.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Gurman rašė:matai viska, kaip savo akimis, nes musu protas apdirba visa informcija i mums prieinama aplinka.
Taip taip, bet kuo toliau, tuo labiau atsisakai sio pasaulio desniu ir vaizdai keiciasi ir vis ateina i galva nauji imanomi dalykai. Paskutini karta uzsimanes savo rankoj kuriau daiktus. Pavykdavo netobulai, bet kazkas panasaus. :)
Idomus dalykas yra tas susitikimas astrale. Paprastai ten gali sutikti kazkokius pazistamus, bet klausiau, tai sake nesapnavo manes. Bet viena karta nuvariau pas viena zmogu i miegamaji ir ji lyg kvieciau. negalejau matyti lovos, nes buvo kazkokia miglos siena per kuria negalejau prasibrauti ir matyti. Bet pakvietus tas zmogus isejo. Rodziau jam burtus ir kad moku skraidyti. Kita diena paklausiau ka sapnavo. Is karto suprato kad as apie astrala. Issigando. Ir sake, kad neprisimena sapno (tas zmogus sapnus dazniausiai prisimena), bet kad labai galva skaudejo ryte...
Dar vienas idomus dalykas: Nuvariau kazkada i savo growrooma ir ten buvo juoda. Nesupratau prikolo. Paskui perskaiciau Castanedos knygoj, kad gatviu zibintai skleidzia juoda sviesa astrale. Bandziau dar karta nuvaryt i growrooma ir vistiek buvo visiskai juoda. Nieko nesimato apskritai. (cia buvo growroomo dienos metu) Tai sitas dalykas irodo, kad nors ir koki spektra skleidzia lempa, ji neprilygsta saules sviesai... :)
Rašyti atsakymą