Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė dumtraukis »

bandes ir as situos dalykus, tiesiog atsiguli ir atsipalaiduoji, giliai kvepuoji. pats nesuprasdavau kaip man tai iseidavo, tiesa dazniausiai gaudovosi tada kada budavau arti miego busenos, atrodo jog visa tai sapnas, o kartais ir uzmiegi. tirpsnantis ir sylantis kunas tai nebuvo staigmena, nes kai raumenys atsipalaiduoja tai jie pradeda silti. o jei esi tarkim isitempes ar susimastes tai nelabai iseina atsipalaiduot, tai nieko nesigauna, aisku viskas ismokstama. pamenu pora kartu isvis buvo taip nurove( parukes nebuvau) , kad nu zodziu aprasyt negaliu net, bet norejau toj busenoj ilgai pasilikt, bet iseidavo labai trumpai tik. atrodo kad visiskai nieko nejauti, o tiesiog skrieji kazkur kosmose ir dziaugiesi. po tokiu prikolu pabudes jausdavausi labai pailsejes arba atviskrsciai, labai miego uzsinoredavau. pasidalinkit patirtim ir jus, taika :V:
nes pyxas artina ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė dumtraukis »

na bet dabar pasiskaiciau ir supratau kad mono pojuciai i OBE nebuvo panasus :D
bet kad pagaunu save sapnuojant tai manau kiekvienam taip buna :)
nes pyxas artina ;)
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Boomnock »

Susidomėjau. Tik yra vienas dalykas. Baimė. Kaip galiu atsikratyt tos nežinojimo kas įvyks baimės? : 8/
, bet tai tik mano nuomonė.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Legalus »

susidraugauk su baime ir nebus ji tau baisi :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
hiperfantazija
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-04-15, 18:21
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė hiperfantazija »

Na, ilgesnį laiką astrale išėjo man pabūti tik vieną kartą. Tikrai įspūdingas jausmas, viskas lyg tikra, jauki tai ka lieti, gali panorėjęs skraidyti, pagalvoti apie ka nors ir nusikelti į ta vietą, bet ji nebūtinai tokia kokią nori, nes aš panorėjau nusikelti į savo ateities namą, tai atsidūriau ant skraidančios platformos esančio namo viduje, virtuvėje, dar atsimenu suvalgiau pyragaitį iš įdomumo ir buvo gan skanus, su plakta grietinė :D Ir išėjęs iš virtuvė pagalvojau, o blemba, o gal dbr ten realybėje mano kūnas komoje kokioje, aš jau kokią dieną atsijungęs, gal visi jaudinasi, tai pasakiau tiesiog mintim, kad noriu grįžti ir trimis impulsias, paskutinis lyg stipri elektros srovė, pabudau sau anksti ryte, žiauriai gerai pailsėjęs :)

Galiu pasakyt, kad tas vakaras tik skyrėsi tuo, kad pasakiau sau vieną kartą, kad "užmigęs išeisiu i astralą" ir daugiau apie tai negalvojau, apie nieka negalvojau, tiesiog užmigau, sapnavau kažką ir pačiame sapne atsiguliau miegot, o jau ten užmigęs atsidūriau astrale, toks dvigubas miegas gavosi :D

Astralas labai priklauso nuo to ką galvoji ir kokio tipo tavo mintys būna, nes vieną kartą, nebuvau visai susivokęs, kad esu sapne ar astrale, bet veliau kai pradėjau viską jausti, tai buvo ir gan keistų pabaisų ir tamsiam kambarį telefonas mobilus skambėjo, o ekranas tokios tamsiai raudonos spalvos ir skambina T raidė rodo :) Tai tikėtis kažko konkretau niekada iš to neina, tik tiek galiu pasakyt, kad išeisi tik paleidęs protą ir visus apmastymus :) negalvosi, kad čia va mano ranka taip padėta, bet lb jau nepatogu, nu bet jei pajudėsiu, tai praeis nutirpimas ir neišeisiu :D šitą jau pats žinau :) nes dėl daug vėliau nepavykusių bandymų baigau bandyti :)

Buvau dienos metu labai išlavinęs samoningumą, vis pagaudavau save pametusį dėmesingumą, lekiantį autopilotu galima sakyt :) Tai labai padeda turėti ryškesnius sapnus ir dažniau samoningai juos kontroliuoti.

O dėl visokių pratimų, specialių būdų ir panašiai, tai galiu pasakyti, kad jie nėra būtini, į astralą perveda visiška atsipalaidavimo ir susitaikymo su viskuo būsene, tokia kai tarkim sėdi ligoninėj apie kažką užsimastęs, kad nei nejauti, kad tavo koja nutirpusi,ar kad galvą laikai nepatogiai pasukęs ir panašiai :) Pratimai, (aš atsistojęs piešiau žvaigždę ir pan, kažkur radau tarp patarimų) gal tik psichologiškai gali padėti, bet daugiau pačiam rezultatui neturi įtakos. Manau, kad to kas mums nematoma, negali pasiekti su tuo kas matoma, nes tai visiškai skirtingos erdvės :)

O kas dėl baimės, tai galima mano manymu nieko nebijoti, tam užtenka suprasti, kad mes kūnas, kūnas tai atomų rinktinė, o atomai tik vibruojanti energija. O pati energija ar atomai negali nieko be mūsų daryti, juk realiai stalas sudarytas taip pat iš atomų, bet nematome jo vaikščiojančio lauke, nes jis neturi samonės. Mes tai būtybės manipuliuojančios energija, kad įgauti formą, geometrinį pavidalą, todėl padarant kažką tam pavidalui, tavo esybei tai nepakenks, gali sukelti tik sutartinius jausmus, skausmą, bet iš astralo gali grįžti per akimirką, ten nereikia begti, tik išsigasti ar pagalvoji, kad nori grižt ir viskas. Gali virsti tiesiog ir kuo tik nori ir bandyt kovot :) Bet vis tiek nieko nepasieksi kovodamas, kaip ir tave puolantis, nes abiejų jėgas astrale riboja tik vaizduotė. (Prisiminiau dar kai astrale buvau, priėjau prie vartų iš grotų ir galvoju, velnias, per siauros nepralysiu, po to TOPT aš gi astrale, ranka tik ištiesiau grotos tik smaukst į šonus išsilenkė ir viskas :D

Tai tiek iš mano patirties ir susidūrimo su astralu :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Jamaicaman »

tai va pasiseke man pasiekti ta busena, kai tarsi visas drebi ir akyse po truputi kaip ir svieciasi ar kazkas panasaus :) bet toliau nezinau net, gal neiseina susikoncentruoti ir paleidziu ,gal turit kokiu patarimu ? :)
I'm back.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė ElfasVonPa »

gulek toliau, vel isnaujo pradesi drebeti ir vel viskas dings, nenustok... po kokio 5 karto man pavyko nueiti uz drebejimo, butent taip ir patekau i astrala is pirmo bandymo :)

Geros Karmos
just_lukas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010-07-25, 00:10
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė just_lukas »

as seip visa sita medziaga apei tas astralines projekcijas ar kaip ten paskaiciau tik siandien bet man anksciau rya buve labai keistai: viskas kaip visalaik ejau miegot kokia 1h nakties, uzmigau, ir net nezinau kaip paaiskint as sapnavau ir kazkaip lyg atsibudau bet tik pasamonei as galejau galvot jauciaus atsibudes bet nei atsimerkt nei ka nors girdet negalejau isvis galejau tik galvot o kuno judint ne ir kazkaip atsibudau apie 4h ir vel miegot nuejau, cia aisku taip labai nerisliai papasakojau nes labai jau man ten keistai buvo toi busenoi prabuvau labai trumpai..
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė ElfasVonPa »

karts nuo karto dar pabandau. ar imanoma kad cia tik musu protas pradeda sapnuot, o ne siela iskeliauja is kuno? padariau tokia isvada, nes nera pasaulyje vietu, kur vaiksciotu medziai, kalbetu ir pan, ir dar is jo semtusi isminties kazkoks filmuku herojus... bet dar nemiegojau, vos suprasdavau kad as kambary, iskart viskas dingdavo ir vel jausdavau kur istikruju esu, nebebudavo tu "viziju". kazkaip keistai man tai atrodo :|?

Geros Karmos
Pastovus
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-10-20, 09:29
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Pastovus »

sveiki
pagaliau radau kur galeciau pasidalint savo patirtim. :) Tas keliones patiriu pastoviai, jos man netgi nevalingai pastoviai gaunasi. Seniau kazkada buvau siek tiek issigandes, bet paskui pasidare net smagu nakti paskraidyti kokiose neiprastose vietose, ar net virs savo miesto, debesyse... ;) Skraidau kur tik uzsimanau, noriu aukstyn, noriu zemyn, saunu kaip kulka kur tik uzsimanau.. ;) Ir net kartais panires ir pro langa islindes i kiema pamatau grazia vasaros diena su saule, gelem ir melynu dangum (nors istikruju uz lango realiai ruoduo arba ziema...) ;) . Po tokiu sapnu pabundu tikrai gerai pailsejes ;) .
Svarbu turbut yra apie nieka negalvoti, atsiduoti virpesiams ir ne kiek nesibaiminti, tada ir kelione pasirodys sviesi, maloni ir net grazi! ;) 8)
Vakar vel po ilgesnio laiko patyriau kelione ;) . Net nenujausdamas pajutau lengva virpesi, pora "uzvilkimu" ta prasme trauka-tempima, prasimerkiu - mano kambarys sviesiausiai matosi! ;) Neriau pro sienas, langus, lauke nors ir tamsu buvo, bet skraidziau kaip paukstis kur tik norejau, gryzau vel i kambari ir tikriausiai pirma karta paziurejau i save veidrodyje-berods sypsojausi ;) :D IR idomiausias momentas - lauke pamaciau KITUS zmones, spardancius kamuoli aukstai i ora, narde kaip pauksciai gaudydami kamuoli, priskridau prie ju ir vienu momentu pats pajutau ta kamuoli atsokusi palei mano rankas... :)
Buvo idomiai keista, dar siek tiek paskraidziau ir tik sekunde - pabundu lovoje ir galvoju apie tai ka patyriau ;) 8)
Nerealu! :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė dumtraukis »

pradejau as dazniau bandyt siuos dalykus, jau kiek laiko, bet nelabai iseina. sugebu daeiti iki to kad pasijausti lengvai bet tik tiek, jokiu drebuliuku, ar sviesos akyse, tiesiog pradeda suktis viskas ir poto pagalvoji va man gaunasi ir viskas dingsta, nesuprantu kaip sugebet taip nepagalvot, manau tada toliau eiciau
nes pyxas artina ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė dumtraukis »

hey, nu va progresas vyksta :) pradejau tai praktikuoti kas antra diena mazdaug ir kuo toliau tuo geriau iseina, esme buvo vienam dalyke, kad visada dariau tai guledamas, db darau sededamas ir siaip, orientuojuosi i kvepavima, nemastyt nalabai gaunasi, bet ateina toks momentas kad pradedi negirdet net savo kvepavimo, o tada ir prasideda, drebuliukai, sviesu akyse, pasidaro ziauriai silta..kolkas pakiles dar nebuvau bet po kiek laiko manau iseis. labiausiai idomu man del to ar kai tai pavyksta is tikruju pradedi nebebijot mirties ir pan? o dar is pastebejimu, tai po tokio 10-15 min seanso nors ir bunu kokia valanda pries uzkandes, vistiek ziauriai tuscias skrandis pasidaro, daug energijos susieikvoja, tai tiek :)
nes pyxas artina ;)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė ElfasVonPa »

idomiausia tai, kad pagal fizikos desnius, neimanoma kad kunas isnaudotu toki kieki energijos, tik sededamas ir nieko nedarydamas (minciu neskaitau, jos ten vos vos energijos teryja). tai gal istikruju toks dalykas imanomas... :|?
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė isitaskes »

Aš dar specialią muziką naudoju proceso pagreitinimui :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė White smoke »

Taigi pasidalink savo patirtimi ir kokią muziką naudoji? :)
Jungle is massive!
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė isitaskes »

White smoke rašė:Taigi pasidalink savo patirtimi ir kokią muziką naudoji? :)
http://www.filer.lt/files/get/g5g3CYqOeu/.mp3
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė majakas »

ElfasVonPa rašė:karts nuo karto dar pabandau. ar imanoma kad čia tik musu protas pradeda sapnuot, o ne siela iskeliauja is kuno? padariau tokia isvada, nes nera pasaulyje vietu, kur vaiksciotu medziai, kalbetu ir pan, ir dar is jo semtusi isminties kazkoks filmuku herojus... bet dar nemiegojau, vos suprasdavau kad as kambary, iskart viskas dingdavo ir vel jausdavau kur istikruju esu, nebebudavo tu "viziju". kazkaip keistai man tai atrodo :|?

Geros Karmos
Ir man tas keistai atrodo, bet kad sitas dalykas rodo jog musu smegenys pats nuostabiausias dalykas , tai faktas.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė dumtraukis »

joooo! vakar dal pasistumiau i prieki, vel ta pati visa eiga, ir staiga pasijutau taip kad tarsi nejausciau savo kuno, beto uzmerktos akys tarsi pradejo verstis i virsu zodziu uzsivertinet :D dar po kiek laiko pajutau nesveika siluma kaktoje ir siluma kune, kuo toliau tuo idomiau :D
nes pyxas artina ;)
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė isitaskes »

Šiandien dar ryte vieną kelionę turėjau, taip gera šilta, taip lengvai pakilau, bet nežinau šiandien toks įpatingas jausmas apėmė, dar ir dabar jaučiu, kaip gera ramu. Žodžiu, pakilau aukštai aukštai tokios įdomios švieselės geltonos, žalios, vėliau pilkos. Vėliau toks lengvas kritimas į apačią, taip lėtai. :D :D :D :D ;)
Emr
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2010-12-17, 19:27
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Emr »

apturejau ir ash bent 3 sykius :D , visi isgazdino :D
Rašyti atsakymą