Nuotrauka Nuotrauka

Dreadlocks

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: Dreadlocks

Standartinė adminas »

Jei norite darytis dredus, rekomenduoju pas šią porelę http://www.hardcore.lt/dredai/
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dreadlocks

Standartinė PsY »

adminas rašė:Jei norite darytis dredus, rekomenduoju pas šią porelę http://www.hardcore.lt/dredai/
aš masčiau apie vilniui drakono ženklas man rodos salone daro
PsYchotherapist
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: Dreadlocks

Standartinė adminas »

PsY rašė:
adminas rašė:Jei norite darytis dredus, rekomenduoju pas šią porelę http://www.hardcore.lt/dredai/
aš masčiau apie vilniui drakono ženklas man rodos salone daro
Salone dredų tau nepadarys, o padarys kažką, kas geriausiu atveju atrodys kaip dredai. Mano rekomenduoti žmonės pirmieji pradėjo tuo užsiiminėti Lietuvoje (bent jau mano žiniomis pirmieji) :D
Anyway, čia tik mano asmeninė nuomonė :V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dreadlocks

Standartinė PsY »

adminas rašė:
PsY rašė:
adminas rašė:Jei norite darytis dredus, rekomenduoju pas šią porelę http://www.hardcore.lt/dredai/
aš masčiau apie vilniui drakono ženklas man rodos salone daro
Salone dredų tau nepadarys, o padarys kažką, kas geriausiu atveju atrodys kaip dredai. Mano rekomenduoti žmonės pirmieji pradėjo tuo užsiiminėti Lietuvoje (bent jau mano žiniomis pirmieji) :D
Anyway, čia tik mano asmeninė nuomonė :V:
nu kaip supratau to žmogaus puslapis www.dredai.lt žiurėjau nuotraukas tai neblogai daro. žinoma su važeliu jis man rodos velia o šeip norėčiau maždaug kaip tas vaikiukas su raudona skarele man gražei atrodo bet dar reikia paaugint gaurus ;DD
PsYchotherapist
zopa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 2006-10-27, 13:38
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė zopa »

tame saite dredai.lt taigi visos foto is salono "drakono zenklas". pats nesenei ten pasidariau tai nieko blogo pasakyt negaliu. gal turit kokiu patarimu kaip juos priziuret, sukinet, plaut, ir t.t.?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Dreadlocks

Standartinė PsY »

zopa rašė:tame saite dredai.lt taigi visos foto is salono "drakono zenklas". pats nesenei ten pasidariau tai nieko blogo pasakyt negaliu. gal turit kokiu patarimu kaip juos priziuret, sukinet, plaut, ir t.t.?
tu klausi tokio dalyko kai visko ko paklausei atsakymai yra puslapi dredai.lt xDD
PsYchotherapist
Speedas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-12-29, 15:15
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė Speedas »

Turiu keliolika dešrų gale galvos. Dariausi pats pradėjas nuo to, jog pasidariau vieną dredą. Jis labai nepaklusnus buvo, išsivelinėjo pastoviai. Tada dar pora pasidariau, o paskui visą galą. Tiesa visi kiti iš karto buvo paklusnūs ir neišsivelynėjo. Patenkitnas, nebijo nei šampuno nei nieko :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė jahmate »

As pradejau mastyt kad nusiskusiu virsugalvi, o gale pasiliksiu plaukus, biski dar reiks paaugint ir pasidaryt keleta dredasu. Tik kad labai jau nedekingi mano plaukai tam, tiesus ir stori. Pvz atsikeli ryte ar is po duso su fenu galva issidziovinus net suku nereik, su ranka perbrauki ir tiesus grazus, zodziu veltis visiskai nenori, nu bet kaipnors gal. O siaip keista kad džiadžios forume tiek neigiamu nuomoniu apie dredus, net nustebau istikruju perskaites :|?
I'm a junglistic man.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė ElfasVonPa »

Speedas rašė:Turiu keliolika dešrų gale galvos. Dariausi pats pradėjas nuo to, jog pasidariau vieną dredą. Jis labai nepaklusnus buvo, išsivelinėjo pastoviai. Tada dar pora pasidariau, o paskui visą galą. Tiesa visi kiti iš karto buvo paklusnūs ir neišsivelynėjo. Patenkitnas, nebijo nei šampuno nei nieko :)
pagarba, as nepajegiu siaip sutvarkyt dredu gale, rankos baisiai pavargsta, nematau kaip ten atrodo, nepatogi poza.
epizodas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-09-20, 13:15
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė epizodas »

ElfasVonPa rašė:
Speedas rašė:Turiu keliolika dešrų gale galvos. Dariausi pats pradėjas nuo to, jog pasidariau vieną dredą. Jis labai nepaklusnus buvo, išsivelinėjo pastoviai. Tada dar pora pasidariau, o paskui visą galą. Tiesa visi kiti iš karto buvo paklusnūs ir neišsivelynėjo. Patenkitnas, nebijo nei šampuno nei nieko :)
pagarba, as nepajegiu siaip sutvarkyt dredu gale, rankos baisiai pavargsta, nematau kaip ten atrodo, nepatogi poza.
galiu pigiai ir kokybiskai sutvarkyti =]
Mr.Arnas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-07-05, 14:33
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė Mr.Arnas »

Aš pats turiu dredus, gale vąšeliu velti,o likusi galvos dalis-natūraliai. Skirtumas matosi,nes vąšelio pagalba velti dredai storesni, natūralūs-plonesni. Dėl kvapo-kol kas nusiskundimų negirdėjau.
kepsnys
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012-02-04, 22:36
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė kepsnys »

gal yra nusimanančių apie dredų priežiūrą iš praktikos? Ta prasme yra daug išminčių ir daug visokių nuomonių, bet būtų gerai pašnekėt su žmogum, kuris žino apie šitą reikalą iš savo patirties. Ir gal kas nors apsiimtų mano dredus patvarkyt
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė Sensi Addict »

Šeip patikėkit, tikrai neapsimoka eit darytis dredų į kokį saloną, gal padarys ir neblogai, bet suplosi kokius 200 litų.. Aš esu vėlęs dredus, tikrai nėra sunku, tiesiog paimi sruogą, atskiri į dvi dalis ir plėši, ir poto dar su vašeliu užtvirtinti galima, pilna youtube visokių video kaip velti dredus, nėra taip sunku kaip atrodo. Patarčiau patiems susivelt :V:
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Dreadlocks

Standartinė Marbauskas »

Aš kol kas neturiu, bet vasarą planuoju gale vienoj pusėj kokius 5 dredukus susivelt pradžiai pažiūrėt kaip atrodo ir tikrai nemokėsiu litų jokiam salone,o draugės paprašysiu. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Lopezorius
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-09-12, 22:47
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė Lopezorius »

Kokio ilgio reiktu plaukų bent 3-5 dredams ant galo ir gal kas žinot kur šiauliuose tai užsiema?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Dreadlocks

Standartinė Moderatorius »

bent jau apie 10cm reiktų. ;] pafeisbukink, pilna dredus darančių. aš pats su dredais, tik iš panevėžio esu
Anonymous

Re: Dreadlocks

Standartinė Anonymous »

Sveiki, veliam ir tvarkom "priauginam" dredus Vilniuje.:)
Esu kirpėja pagal specialybę, bet taip susiklostė, kad jau pusantru metu užsiimu tik dredais.:)
Jai kažkam kyla įvairiu klausimu rašykit, pakonsultuosiu. :)
O su mumis susisiekti ir musu darbu pažiūrėti galit čia : https://m.facebook.com/Psychedelia07/ albume "dreadlocks":)
ciongas
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2014-12-26, 18:58
Reputacija: 0

Re: Dreadlocks

Standartinė ciongas »

Gal kas nors su dredais pasakys kokia situacija su šalmais? :D
Ta prasme ne rytiniais :D , o moto ar downhill, kadangi pats važiuoju DH, įdomu pasidarė ar eina užsimaukšlint jį ant galvos. :)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Dreadlocks

Standartinė Moderatorius »

eina. su streetu važinėjau, ėjo
gi normalių šalmų vidus keičiamas, į kokį tik nori
nesiparink, darykis (';
Rašyti atsakymą