Nuotrauka Nuotrauka

Laisvas laikas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Laisvas laikas

Standartinė naktibaldas »

Gal kas Vilniuj zinot kokiu pardasku, kur akcijos daba ant dvirku vyksta? Ieskau draugei dvirkos. Geriau net ne Y tipo, bet su tuo bobisku remu ir dideliais ratais, tipo kruizinis, ir be simplekso o su vidine pavara, vazines ji ten nebent dviraciu takais. Krc krize, bet dirkos kaina laiko. Tik apsikabine umarai ir 'dviratis tau' tom nulaidom... Buvau padevetuose, tai irgi kainos nelogiskos, net su mano derejimaisis:D. Plius nedamusto ir neradau. Biudzetas ~500-600Lt. Vogtu nenoriu. Gal girdejot kur talkovom dvirkom prekiauja?
Beje, saviski pirkau 'dviratis tau' pries 3 metus. Mokejau 1300Lt plius pridendalai 150. Siai dienai toks pats krizes kaina 1450Lt. Ahujieli jie su tokiais marketingais. Ai kalodeskes pirkau, tai normalesnes 60Lt!!! Kaip ir masinai!. Dviratininkai pritarkit:D:D:D
Siandien pasiziurejau, kad rida jau 4500km:)
Pilypas is kanapiu
bekampis
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2009-05-09, 19:08
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė bekampis »

Gero dviracio uz 500 nenupirksi. Nauji sudai tiek kainuoja, aisku buna ir pigesniu, bet ten ne sudai, ten myzalai. Gali bandyt pirkt is zmoniu, juk krize-visi viska parduoda.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė dzAh »

mda, nusipirksi uŽ tiek drąsiai, čia už tokią kainą prieš 3-4 metus gal ir nenusipirksi, nors aš esu pirkęs už tiek ir viskas kuo puikiausiai.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Laisvas laikas

Standartinė naktibaldas »

Tai naujo as net ir neieskau. Nauju normaliu kainas zinau :) Jei pagrindinis kriterijus butu, kad tik naujas, nueitume i maxima ir nupirktume uz 199Lt. Kazkaip masina paprasta man butu surasti pigia, bet patikima funkcionalia ir gera, o va su dvirka nesiseka. :|? Pigiausias moteriskas is normaliu ~ 1600Lt, bet pas mano drauge tiek ner lycnu, ji isvis nera to entuziaste, cia as ja priparinau :D . Ji skiria tam ~400Lt nu dar as jei reiktu is jegos damesciau pora stasiu, nes irgi ubagauju pastaruoju metu.
Bekampis, pirkti is zmoniu per skelbimus, reiskias pirkti vogta. Bandziau paskambinet, tai tiesiai sviesiai sako, kad be to, kuris yra skelbime, dar yra ir kitu, klausia kokio reikia, gal greit bus toks... Nu nenoriu, kad mano drauge paskui kas gatvej susistabdytu ir pradetu akis draskyti, kad ji vaziuoja vogtu dviraciu. As ir seip niekada nieko nesu pirkes is vagiu. Ubagas esu, bet principingas ant to kanto :D
Pilypas is kanapiu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Laisvas laikas

Standartinė Legalus »

cia tai pz ir su dviraceis greit bus ir kitu gerai kad dar uzsisakyt negali kokio nori :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Anonymous

Re: Laisvas laikas

Standartinė Anonymous »

Susidomėjau trafaretų menu (stencil art), bet kažkaip laiko nebuvo ir neužsiemiau tuoj. Dabar persikrausčiau ir nusprendžiau papuošti savo kambarį. Padariau kanapės lapelio trafaretą ir jau aštuonis nupurškiau. Kitai sienai norisi kažko įdomesnio, sudėtingesnio. Gal kas tuo užsiema? Pasidalintumėt savo patirtimi. Ir prašymas visiems, gal kas duotų kokį paveiksliuką, neperdaug sudėtingą, kaip gerą idėją? Norisi kažką daryti, bet nesugalvoju ką. Paveiksliukas turėtų būti susijęs su šita kultūra :)
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė Herbas »

Šiaip ir aš patarčiau pirk iš žmonių arba iš turgaus (pvz: Kaune, Aleksoto) prieš kelis metus pirkom sumokėjom 700 litus, bet dviratis ledinis: plonytėliai ratai, amortizatoriai priekinės ir sėdynės šakių, gelinė sėdynė, bagažinė, metalinis labai aukštos kokybės sinfleksas.... Žodžiu pačio dviratis dvigubai brandiau kainavo ir vistiek pavydžiu to bobiško merso :D Parduotuvėje jis kainuoja apie 1,8k :] Manau, tikrai geriau pirkt galbūt vogtą iš turgaus nei iš kokios maximos kur po 3 stabdymų trosai nutruks :V: Be to jei kam labai patinka greiti dviračiai tai tam pačiam Aleksote yra anglies pluošto dviratukas, o kaina tik 4000lt :) Į jį pažiejus į galvą krenta tokios mintys: reik parduot mašiną ir šį grožį nusipirkt :D
It's form the Earth
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Laisvas laikas

Standartinė naktibaldas »

Tai nupirkom jau, radau Umaruose toki varianta: gamintas cekijoj, ratai nestiprinti, bet tai mergos gi kalnais nesiduoda :D Visa sistema shimano. Kaina 400Lt(pavyko nuderet biskeli :D ) Nu manau optimalus variantas. nesunkus beje.
O savo kai sudrosiu ir reiks rinktis kita, tai tikrai nieko nepagailesiu, kad gera aparata uzsimusimui paimt :D Subaru salone maciau dvirati Subaru, kiek supratau uz frmos varda ten nelabai ir uzkelta kaina. Kainuoja jis 3000, bet dvirka tai super!
http://files.myopera.com/badmadcyclist/ ... aru_XB.jpg
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Tai nupirkom jau, radau Umaruose toki varianta: gamintas cekijoj, ratai nestiprinti, bet tai mergos gi kalnais nesiduoda :D Visa sistema shimano. Kaina 400Lt(pavyko nuderet biskeli :D ) Nu manau optimalus variantas. nesunkus beje.
O savo kai sudrosiu ir reiks rinktis kita, tai tikrai nieko nepagailesiu, kad gera aparata uzsimusimui paimt :D Subaru salone maciau dvirati Subaru, kiek supratau uz frmos varda ten nelabai ir uzkelta kaina. Kainuoja jis 3000, bet dvirka tai super!
http://files.myopera.com/badmadcyclist/ ... aru_XB.jpg
Jaučiu garantija 15metų. :}
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Laisvas laikas

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:Tai nupirkom jau, radau Umaruose toki varianta: gamintas cekijoj, ratai nestiprinti, bet tai mergos gi kalnais nesiduoda :D Visa sistema shimano. Kaina 400Lt(pavyko nuderet biskeli :D ) Nu manau optimalus variantas. nesunkus beje.
O savo kai sudrosiu ir reiks rinktis kita, tai tikrai nieko nepagailesiu, kad gera aparata uzsimusimui paimt :D Subaru salone maciau dvirati Subaru, kiek supratau uz frmos varda ten nelabai ir uzkelta kaina. Kainuoja jis 3000, bet dvirka tai super!
http://files.myopera.com/badmadcyclist/ ... aru_XB.jpg
Jaučiu garantija 15metų. :}

Remui pitakas, begiams 2 metai- nu kaip ir visiems rimtesniems dviraciams. Cia kaina yra laaabai gera! Nes tokios komplektacijos pvz Focus, ar Scot dvirka kainuoja nuo 4500Lt. Jauciu uzsiveze tu dvirku salonas ir nelabai kas perka juos. Remas biski storesnis galetu but.
Pilypas is kanapiu
smurkst
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-09-20, 11:37
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė smurkst »

ganjaFAMA rašė: Ir prašymas visiems, gal kas duotų kokį paveiksliuką, neperdaug sudėtingą, kaip gerą idėją? Norisi kažką daryti, bet nesugalvoju ką. Paveiksliukas turėtų būti susijęs su šita kultūra :)
http://www.banksy.co.uk/outdoors/horizontal_1.htm
http://www.thestencilstudio.com/banksy- ... s-76-c.asp
cia visai idomiu ideju yra, ne visai su marijuana, bet apskritai su anti-mainstream kultura susijusiu. Aisku, cia tik mazo dydzio paveiksliukai, bet manau i normalu trafareta persipiest nebutu problema.

Jei netingi, google panarsyk Banksy+stencil arba Banksy+stencil+rat - jo ziurkiu trafaretai gana nesudetingi ir idomus
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė Jamaicaman »

Cia as vel truputi apie dviracius :) gal kas zinote kur klaipedoje (ar netoliese) galima gauti nebrangiai ir geru dviracio detaliu?
I'm back.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Laisvas laikas

Standartinė dumtraukis »

hey visiem :V: ziuriu cia yra auto megeju, vienas ir ash is ju, esu laaabai mad del senu audi, 100, 200, v8, ubagiu, coupe quattro nu manau susigaudot 8) planuose yra projektas, sakyciau gan gerulis, paieskoma audi coupe quattro sena, 85-88metu, bus bandoma ja prikelti najam gyvenimui :)

to Naktibaldas : klausyk gal mates uzmates kur tokia sostinej ar pan, sotvincia, vaziuojancia nesvarbu, nes tokios, manau, pats supranti,jei auto vertiesi, kad jau nesimeto jos, buciau dekingas uz help paieskant.

gal ir kiti forumieciai padetu :bong:

audi coupe quattro typ 85, va tokia paieskoma, senas kavadratinis coupe, tik butinai quattro, TAIKA :V:
nes pyxas artina ;)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė Jamaicaman »

Oi sunkiai rasi, kas turi tas stengiasi tokias prilaikyti :)
I'm back.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Laisvas laikas

Standartinė dumtraukis »

zinau, nu bet verta laukt, sirdi uzkariavo mano tas aparatas %)
nes pyxas artina ;)
Rpz
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-10-01, 00:31
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė Rpz »

Mane labiau traukia moto nei auto.Esu mirtinas ATV fanas. :) Žiema negaliu be savo "sniego lentos".Retsykiais išsitraukiu rollus savo ir traukiu pasiieškoti smagių reil'ų... Taip pat,kaip ir kiekvienas lietuvis manau,žaidžiau krepšinį nemažai laiko,bet traumos mane "nužudė"...
pipka
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-01-19, 02:30
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė pipka »

skateboarding, beatboxing, muzika, sokiai ir seip visoki suda megstu pamalt hehe..atnaujinau biskulia.pyyys ! = )
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Laisvas laikas

Standartinė vartotikas »

PC zaidimukai mane uzvalde :D
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Laisvas laikas

Standartinė Broniusx »

CS 1.6 parukius. Nezinau, kaip jums, bet as nesveikas (geraja prasme) pasidarau...
hotic3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 112
Užsiregistravo: 2012-07-17, 01:28
Reputacija: 0

Re: Laisvas laikas

Standartinė hotic3 »

aš league of legends :P viską daug geriau matau daug geriau suprantu tuo metu :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atejo laikas palinketi Jums sekmes:)
    naktibaldas » » forume Prašau žodžio!
    46 Atsakymai
    30166 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darcas