Nuotrauka Nuotrauka

Maikonas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

nesvarbus rašė:As turiu maikona su tokiu: http://img.draugas.lt/forumas/veidukai/ ... roto11.jpg
O, šitą kažkada norėjau legalaus avatarui panaudoti - patiko!

Mažesniam "Tėvynės" paveikslėly įžiūrėjau mešką, che che. O ten tetės Benedikto galva gal?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

...
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Žviegiau balsu darbe pamatęs šį plakatą. Ne iš nukapotų galvų. O iš ironijos kokią šventę Marijos žemė švenčia :)

Kažkieno tėtė Brunonas čia. Vieniems tėtė, kitiems pavergėjas. Vieniems laidotuvės, kitiems šventė. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

nesvarbus rašė:As turiu maikona su tokiu: http://img.draugas.lt/forumas/veidukai/ ... roto11.jpg
Tesiog nusako kaikuriuos dalykus !
Ciuju maciau tada tave kazkada autike :D O pats noreciau tokios nors ir biski neitema apie gana bet vistiek :
[ nuotrauka ]
I'm a junglistic man.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Sigma rašė:Žviegiau balsu darbe pamatęs šį plakatą. Ne iš nukapotų galvų. O iš ironijos kokią šventę Marijos žemė švenčia :)

Kažkieno tėtė Brunonas čia. Vieniems tėtė, kitiems pavergėjas. Vieniems laidotuvės, kitiems šventė. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
Ir šiaip tas tėtė nešiojo išskirtinai juodą apsiausą, o ne rudą, kaip čia :)
Ir šiaip bajeris buvo su šituo koncertu kai neatvažiavo visų laukiami "korpiklaani", vien dėl to, jog jiems į meilą kažkoks nuskriaustas žmogus (dėl to nuskriaudimo dar viena ilga istorija yra) parašė grasinantį e-laišką jog čia Lietuvoje neaonaciai ruošiasi juos primušti per koncertą :D

O šiaip šis plakatas sakyčiau kokio death-brutal metalo koncerto tūrėtų būti. Visai ne patriotiškas :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Žviegiau balsu darbe pamatęs šį plakatą. Ne iš nukapotų galvų. O iš ironijos kokią šventę Marijos žemė švenčia :)

Kažkieno tėtė Brunonas čia. Vieniems tėtė, kitiems pavergėjas. Vieniems laidotuvės, kitiems šventė. Kiek žmonių, tiek nuomonių.

O sitas dailininkas nutapes si plakata turi gyslele, pamatytum tu daugiau jo darbu :D O kas link patriotizmo, na nera ans kazkoks skinheadas, paprastas britva vazinejantis bahuriukas :)
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:
Sigma rašė:Žviegiau balsu darbe pamatęs šį plakatą. Ne iš nukapotų galvų. O iš ironijos kokią šventę Marijos žemė švenčia :)

Kažkieno tėtė Brunonas čia. Vieniems tėtė, kitiems pavergėjas. Vieniems laidotuvės, kitiems šventė. Kiek žmonių, tiek nuomonių.

O sitas dailininkas nutapes si plakata turi gyslele, pamatytum tu daugiau jo darbu :D O kas link patriotizmo, na nera ans kazkoks skinheadas, paprastas britva vazinejantis bahuriukas :)
Pagal tave išeina,kad patriotu gali būt tik nusiskutęs galvą plikai?
O man kaip tik tas plaktas atrodo turintis patriotizmo.Net nežinau kodėl,bet taip atrodo.Gal Įžeisiu krikščionis,bet man katalikybė siejasi su vergų religija,bent jau kaip ji buvo primetinėjama.Nenori būt krikščionis - mirk eretiko vardu.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

SYE-lə-SYE-bin
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manvydai, biznis visa tai :) Tobula najobke ir tiek, ir va jau kiek amziu gyvuoja. As labai rimtai svarsciau stoti i kunigu seminarija, nes is prigimties esu tinginys ir balamutas, taciau atgrase tai, kokioje aplinkoje tektu gyvent- pydarai, pedofilai, melagiai, aferistai...
Pilypas is kanapiu
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Dabar irgi ;gyventi lietuvoje :D
NARKOTIKAMS NE !
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Manvydai, biznis visa tai :) Tobula najobke ir tiek, ir va jau kiek amziu gyvuoja. As labai rimtai svarsciau stoti i kunigu seminarija, nes is prigimties esu tinginys ir balamutas, taciau atgrase tai, kokioje aplinkoje tektu gyvent- pydarai, pedofilai, melagiai, aferistai...
Jo jo Kunigai visą laiką nuo pat atsiradimo krikščionybės iki dabar sukčiai ir melagiai,bei aišku vagiai.Tas Jėzusiukas išgalvota asmenybė arba pasaulio geriausias aferistas buvo. ;)
Nenuostabu,kiek laiko mūsų protėviai gynėsi nuo kirkščionių ir turėjo savo paprastą pagonybę.Nors ir pagal europa primityvią,bet geresnę religiją.Protėviai žinojo kas bus. ;)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Maikonas

Standartinė Apvalus »

Sveiki, norejau paklausti, gal kas zinote kokiu geru firmu kurios uzsiema paveiksleliu darymu ant maikiu ? T-idejos mane labai nuvyle atvaizdo kokybe. Papurskus kvepalu nutirpo dazai, parudavo ta vieta. Draugui nieko nedarant atsirado "pimpalu" formos plemai ant maikes, kita isplovus isbluko visas paveikslelis..
Ar yra kokiu budu kaip pasidaryt geros kokybes paveiksleliu namie paciam ? Ta prasme ne vienspalviu.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Maikonas

Standartinė Sodininkas »

Šiauliuose vaikščiodamas po "Brukliną" užmačiau toj maikių parduotuvėj vieną maikoną, kuris iškart krito į akis ir labai patiko.
Juoda maikė, užrašas : Nedegink žolės, tegul pieva žaliuoja. Ir merės lapas ant krūtinės :x:
Verta dėmesio, tik, kad jau nebūsi išskirtinis, nes jų jau ir parduota yra ir dar bus kas nusipirks, nors gatvėj sutikus čiuvą su tokią pat maike manau nebūtų galima prasilenkt :] --==::~~
Brangesnis už auksą lobis. :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Maikonas

Standartinė jahmate »

Draugas tokia pirko gal pries ~2 metus kokius. :)
I'm a junglistic man.
Maniz
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2008-06-29, 23:47
Reputacija: 0

Re: Maikonas

Standartinė Maniz »

gal turit kas sitoki paveiksleli tik geros kokybes ir dideli, kad butu galima ant maikes det? bandziau pats didint sita visa reikala, bet ne kazin kas gavosi :D jei cia yra photoshop masteriu galetumet pagelbet dedei ir padaryt sitoki img grazu :)))
[ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo Maniz 2010-04-02, 00:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Re: Maikonas

Standartinė Asylum »

Apvalus rašė: Ar yra kokiu budu kaip pasidaryt geros kokybes paveiksleliu namie paciam ?
Isigyk baltos termopleves, ir ant jos atspausdink printeriu, pats nebandziau sake veikia
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Maikonas

Standartinė KGBkid »

Idėjų per daug nekilo, tai nusipirkau NewYorker'yje atsitiktinai radęs maikę su putimo akcentu...
Čiuvas peace ženklus rodo su abejomis rankomis, įsikandęs džionį, o po apačia užrašas GET HIGH. Nieko ypatingo, bet geriau nei nieko. :)
Aš esu.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Maikonas

Standartinė DarNe »

Reiktu ir man gal new yorkerij apsilankyt
Rašyti atsakymą