Nuotrauka Nuotrauka

Fašistai ir naciai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

As tai ta zinau bet cia ne vienas norejo pasakyti jog butent is tokius sudu kaip batu vagimas,masinu varymas susidaro ir nuomone apie tam tikras tautas kaip jau ir naktibaldas minejo.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Manvydas rašė: Nori pasakyti,kad pagal tautybę yra susidaroma nuomonė apie žmogų?Ar aš kažko nesupratau
Žinoma. Elementari stereotipizacija, bičiuliai. Vienas iš paprasčiausių informacijos struktūravimo ir pasaulėvokos būdų. Be stereotipų neįmanomas nė vienas anekdotas.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

energetiniai gluosniai rašė:
Manvydas rašė: Nori pasakyti,kad pagal tautybę yra susidaroma nuomonė apie žmogų?Ar aš kažko nesupratau
Žinoma. Elementari stereotipizacija, bičiuliai. Vienas iš paprasčiausių informacijos struktūravimo ir pasaulėvokos būdų. Be stereotipų neįmanomas nė vienas anekdotas.
Aš nesuprantu ironizuoji,ar šneki rimtai.Apsipūtęs aš,nelabai dabar atgaminu :D
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Manvydas rašė:Aš nesuprantu ironizuoji,ar šneki rimtai.Apsipūtęs aš,nelabai dabar atgaminu :D
Būk ramus, rimtai.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

energetiniai gluosniai rašė:
Manvydas rašė:Aš nesuprantu ironizuoji,ar šneki rimtai.Apsipūtęs aš,nelabai dabar atgaminu :D
Būk ramus, rimtai.
Tai tu nori pasakyt,kad jeigu moteris/mergina yra blondinė,tai ji iš prigimties bus kvaila?(neįsižeiskit)Nemanau...
Ar aš vistiek neatgaminu.Na bent jau aš taip suprantu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

pasaulis margas!manu tai viska pasako
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Manvydas rašė:
energetiniai gluosniai rašė:
Manvydas rašė:Aš nesuprantu ironizuoji,ar šneki rimtai.Apsipūtęs aš,nelabai dabar atgaminu :D
Būk ramus, rimtai.
Tai tu nori pasakyt,kad jeigu moteris/mergina yra blondinė,tai ji iš prigimties bus kvaila?(neįsižeiskit)Nemanau...
Ar aš vistiek neatgaminu.Na bent jau aš taip suprantu.
:D suprantu kaip jauties :D
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Manvydas rašė:Tai tu nori pasakyt,kad jeigu moteris/mergina yra blondinė,tai ji iš prigimties bus kvaila?(neįsižeiskit)Nemanau...
Ar aš vistiek neatgaminu.Na bent jau aš taip suprantu.
Ne, man buvo keista, kad tave stebina stereotipizacija. Žmonės linkę mąstyti paviršutiniškai, apibendrindami. Tą norėjau pasakyti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

energetiniai gluosniai rašė:
Manvydas rašė:Tai tu nori pasakyt,kad jeigu moteris/mergina yra blondinė,tai ji iš prigimties bus kvaila?(neįsižeiskit)Nemanau...
Ar aš vistiek neatgaminu.Na bent jau aš taip suprantu.
Ne, man buvo keista, kad tave stebina stereotipizacija. Žmonės linkę mąstyti paviršutiniškai, apibendrindami. Tą norėjau pasakyti.
Matai,o aš ir nesupratau. :D Na už tai reikėtų dar --==::~~ susukt,gal geriau suprasiu viską :D
Na manęs tokie dalykai nestebina,tik šeip pasakiau ką manau.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

Manvydas rašė:
energetiniai gluosniai rašė:
Manvydas rašė:Tai tu nori pasakyt,kad jeigu moteris/mergina yra blondinė,tai ji iš prigimties bus kvaila?(neįsižeiskit)Nemanau...
Ar aš vistiek neatgaminu.Na bent jau aš taip suprantu.
Ne, man buvo keista, kad tave stebina stereotipizacija. Žmonės linkę mąstyti paviršutiniškai, apibendrindami. Tą norėjau pasakyti.
Matai,o aš ir nesupratau. :D Na už tai reikėtų dar --==::~~ susukt,gal geriau suprasiu viską :D
Na manęs tokie dalykai nestebina,tik šeip pasakiau ką manau.
tai gal jau nesuk,negi valios neturi,nes po dar vieno --==::~~ :bong: ir t.t. tikrai nieko nesuprasi,nes tai sakau is patirties kurios nesigediju sakydamas!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:
Manvydas rašė:
energetiniai gluosniai rašė: Ne, man buvo keista, kad tave stebina stereotipizacija. Žmonės linkę mąstyti paviršutiniškai, apibendrindami. Tą norėjau pasakyti.
Matai,o aš ir nesupratau. :D Na už tai reikėtų dar --==::~~ susukt,gal geriau suprasiu viską :D
Na manęs tokie dalykai nestebina,tik šeip pasakiau ką manau.
tai gal jau nesuk,negi valios neturi,nes po dar vieno --==::~~ :bong: ir t.t. tikrai nieko nesuprasi,nes tai sakau is patirties kurios nesigediju sakydamas!
Turiu ta valią,nesu koks bukas chimkinis :D Tik kartais --==::~~ padeda viską giliau apmastyti :]
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Ramiai skaitosi :D :D :D :D :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Ar nemanot, kad pagaliau turetume atiduoti duokle zydu tautai, uz visa tai, ka ji mums dave, kiek iskentejo vardan musu geroves, ir kaip mums pasitarnavo. Visikai pagristai galima teigti, kad jei ne zydai, amerikieciai niekada nebutu pasieke menulio. Ne vien tik Fon Brauno breziniu deka, kuriuos amerikieciai pavoge (su visu ju autoriumi) is vokieciu, N. Amstrongui pavyko zengti ta garsuji zingsneli, Menulio pavirsiuje. Nemaziau reiksmingi buvo ir daktaro Josef'o Mengele's tyrimai zmogaus gyvybiniu resursu srityje. Aisku, ten yra daug nemaloniu techniniu detaliu, pvz nukirsdavo zmogui galune ir stebedavo, per kiek laiko zmogus nukraujuos. Didele itaka amerikieciu misijos sekmei leme ir tyrimai su hipotermija ir karsciu. Tik tureje sias isvadas amerikieciai isleido savo astronautus i sia misija, nes zinojo ju organizmu ribas. Visa siuolaikine medicina paremta butent siais tyrimais, nes iki tol nemaza nisa medicinoje uzeme ne tik mokslu pagristi faktai, bet ir sarlatanizmo apraiskos. Daugelis vakcinu buvo atrastos butent siuo budu, o jau ka reiskia vien tik Josef'o Mengele's tyrimai su dvyniais. Tegul tie pirmieji bandymai sujungti 2in1 ir buvo nesekmingi, bet jie dave pradzia visam genetikos mokslui ir isvyste ji iki tokiu aukstumu, kuriose jis yra dabar.
Mums, kaip padekos pries zydu tauta zenklan, reiktu pastatyti paminkla, kad atminti visus siuos didzius darbus, padejusius zmonijai. Reiktu surinkti lesas ir uzsakyti Josef'o Mengele's biusta ir padovanoti ji Izraeliui, kad vel butu atminti ir sujungti pagrindiniai faktoriai, leme siuos didziuosius pasiekimus medicinos srityje, kurie leme ir pacios zmonijos dideli suoli raidos link.
Pilypas is kanapiu
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

naktibaldas rašė:Ar nemanot, kad pagaliau turetume atiduoti duokle zydu tautai, uz visa tai, ka ji mums dave, kiek iskentejo vardan musu geroves, ir kaip mums pasitarnavo. Visikai pagristai galima teigti, kad jei ne zydai, amerikieciai niekada nebutu pasieke menulio. Ne vien tik Fon Brauno breziniu deka, kuriuos amerikieciai pavoge (su visu ju autoriumi) is vokieciu, N. Amstrongui pavyko zengti ta garsuji zingsneli, Menulio pavirsiuje. Nemaziau reiksmingi buvo ir daktaro Josef'o Mengele's tyrimai zmogaus gyvybiniu resursu srityje. Aisku, ten yra daug nemaloniu techniniu detaliu, pvz nukirsdavo zmogui galune ir stebedavo, per kiek laiko zmogus nukraujuos. Didele itaka amerikieciu misijos sekmei leme ir tyrimai su hipotermija ir karsciu. Tik tureje sias isvadas amerikieciai isleido savo astronautus i sia misija, nes zinojo ju organizmu ribas. Visa siuolaikine medicina paremta butent siais tyrimais, nes iki tol nemaza nisa medicinoje uzeme ne tik mokslu pagristi faktai, bet ir sarlatanizmo apraiskos. Daugelis vakcinu buvo atrastos butent siuo budu, o jau ka reiskia vien tik Josef'o Mengele's tyrimai su dvyniais. Tegul tie pirmieji bandymai sujungti 2in1 ir buvo nesekmingi, bet jie dave pradzia visam genetikos mokslui ir isvyste ji iki tokiu aukstumu, kuriose jis yra dabar.
Mums, kaip padekos pries zydu tauta zenklan, reiktu pastatyti paminkla, kad atminti visus siuos didzius darbus, padejusius zmonijai. Reiktu surinkti lesas ir uzsakyti Josef'o Mengele's biusta ir padovanoti ji Izraeliui, kad vel butu atminti ir sujungti pagrindiniai faktoriai, leme siuos didziuosius pasiekimus medicinos srityje, kurie leme ir pacios zmonijos dideli suoli raidos link.
nesu antisemitiniu paziuru, bet specialiai tau parashiau juokeli rubrikoj "skelk" =]
Rašyti atsakymą