Nuotrauka Nuotrauka

Fašistai ir naciai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Yra buve kai rusai lietuvi sumusa ar kokie lenkai...
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

tai ce px yra....o kur kada kiniecei ar negrai ar indenai koki lietuvi lietuvoj sumuse ?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Apvalus rašė:tai ce px yra....o kur kada kiniecei ar negrai ar indenai koki lietuvi lietuvoj sumuse ?
Px yra,kad sumušami tautiečiai....Patikėk nenorėk,kad negrai pradėtų užpuldinėt Lietuvius...
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Oi tegul pabando :E gerai klaipedos meras yra pasakes: "kam ju cia tokiu reikia tik darbo vietas uzima ir nusikalstamumo lygi kelia" blin tokius turetu tremt atgal i afrika... nervas ima kai matai kokia grazia lietuvaite einancia su juodzkiu susikibusia n...i u....a b..d ,,i,, ir dar vedasi koki pusjuodi vaika...... karoce.................... X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( :!:
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Jaronimas rašė:Oi tegul pabando :E gerai klaipedos meras yra pasakes: "kam ju cia tokiu reikia tik darbo vietas uzima ir nusikalstamumo lygi kelia" blin tokius turetu tremt atgal i afrika... nervas ima kai matai kokia grazia lietuvaite einancia su juodzkiu susikibusia n...i u....a b..d ,,i,, ir dar vedasi koki pusjuodi vaika...... karoce.................... X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( :!:
Manai lietuviai geresni??? patys vaziuojam i anglijas xujanglijas, ispanijas visokias pomidorus skinam, suda malam ir tikrai nieko blogo sveciose salyse nedarom...

bent jau man tai visiskai px zmogus lietuvis ar kitatautis, jis baltas ar juodas, svarbus zmogus o ne stereotipai ar isvaizda
If you are 555 I will be 666
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Na kiekvienam savo.
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

jo mane irgi nervuoja kai privazhiuoja kitatauchia balvonai ir normaliems kitatauchiams gadina reputacija
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

kalnalapinis rašė:
Jaronimas rašė:Oi tegul pabando :E gerai klaipedos meras yra pasakes: "kam ju cia tokiu reikia tik darbo vietas uzima ir nusikalstamumo lygi kelia" blin tokius turetu tremt atgal i afrika... nervas ima kai matai kokia grazia lietuvaite einancia su juodzkiu susikibusia n...i u....a b..d ,,i,, ir dar vedasi koki pusjuodi vaika...... karoce.................... X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( :!:
Manai lietuviai geresni??? patys vaziuojam i anglijas xujanglijas, ispanijas visokias pomidorus skinam, suda malam ir tikrai nieko blogo sveciose salyse nedarom...

bent jau man tai visiskai px zmogus lietuvis ar kitatautis, jis baltas ar juodas, svarbus zmogus o ne stereotipai ar isvaizda
pritariu!su pagarba runkelis -"kalnalapiniui", mr.runkelis.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jaronimas rašė:Oi tegul pabando :E gerai klaipedos meras yra pasakes: "kam ju cia tokiu reikia tik darbo vietas uzima ir nusikalstamumo lygi kelia" blin tokius turetu tremt atgal i afrika... nervas ima kai matai kokia grazia lietuvaite einancia su juodzkiu susikibusia n...i u....a b..d ,,i,, ir dar vedasi koki pusjuodi vaika...... karoce.................... X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( :!:
Taip sako del to jog kitatauciai daug labaiau issikiria nei tie lietuviai.Va pvz koks negras padarytu (ce pavizdys,nieko pries negrus neturiu) ir lietuvis.Savaime aisku jog demesys i negra nukryptu.Labai lengva dar viena pavizdi duot: aini gatve ir joje tik 2 zmones : i ka pirma ziuresi ? ar i baltaodi lietuvi ar i negra ? manau atsakymai aiskus ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

for jaronimas:su laiku ir pats egzotikos uzsimanysi!o pats nenoretum su kokia grazia mulate permiegoti?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

runkelis rašė:for jaronimas:su laiku ir pats egzotikos uzsimanysi!o pats nenoretum su kokia grazia mulate permiegoti?
Situ reikalu reikia koperuotis atostogu y Ispanija kas uz? :]
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Jaronimas rašė:Oi tegul pabando :E gerai klaipedos meras yra pasakes: "kam ju cia tokiu reikia tik darbo vietas uzima ir nusikalstamumo lygi kelia" blin tokius turetu tremt atgal i afrika... nervas ima kai matai kokia grazia lietuvaite einancia su juodzkiu susikibusia n...i u....a b..d ,,i,, ir dar vedasi koki pusjuodi vaika...... karoce.................... X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( :!:
Nebudamas nacistas, uz tokius pasisakymus spjauciau tau i kojas.

Cia vienas is tu debilishkiausiu ir absurdishkiausiu priezasciu nekest juodaodziu- MUSU PANAS P*SA. Tai tu dabar isijunk truputi blaiva mastyma-
ANT KIEK TU TURI BUT DUXAS, JEI TAVO PANA RENKASI NE TAVE, O PAGAL TAVE, PAGARBOS NEVERTA IR VOS NE PUSZMOGI NEGRA? Tai ant kiek esi pats tada gyvulys ir neverti demesio 70-90 kilogramu mesos???

Su musu panom, matai, vaiksto... O va tau negrauzia, kai musu panos ne su juodckiais vaikscioja, o visa Vokietija, Ispanija ir t,t, aptarnauja? Jei su vokieciu pamatytum, ar su anglu, tai px? Nes jis baltas? Baltas tai baltas, bet tave parduotu greiciau uz juoduosius.

Karoce, kaip sakoma nuostabioj Gogolio knygoj- Nekaltink veidrodzio, jei snukis kreivas
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nenustebciau jog dauguma ne naciu nekencia kitu rasiu vien del to jog ju panas nuvilioja :) o gurman labai geras pavizdys apie ispanus ir vokiecius.....oj tojs grazuoles baltakases lietuves.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

va kai kurie masto visiskai blaiviai.respect gurman,tik prasom nesipykti!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

runkelis rašė:va kai kurie masto visiskai blaiviai.respect gurman,tik prasom nesipykti!
Saipaus cia, nesipykstu =] Negaliu su juo piktis, jis pasimetes
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

negrofobija
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

As esu patriotas, Sausio 13 su tevais buvau prie LR radijo ir televizijos pastato, as myliu savo Tevyne, bet tai hebra, kai bunu vokieciuose pirkti tacku, sakau, kad esu rusas (pavarde pas mane rusiska) nes kai isgirsta, kad esu lietuvis, vos ne tokie komentarai prasideda, kad kitas lietuvis, pas vokieti batus is laiptines pavoge :/
Kaip susiktai skaudu zinokit buna, kai tenka gedytis savo tautybes 8/ O tas variantas, kad reikia paciam elgtis pavyzdingai cia netinka, nes jau tiek tautieciai prisike, kad ...
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:As esu patriotas, Sausio 13 su tevais buvau prie LR radijo ir televizijos pastato, as myliu savo Tevyne, bet tai hebra, kai bunu vokieciuose pirkti tacku, sakau, kad esu rusas (pavarde pas mane rusiska) nes kai isgirsta, kad esu lietuvis, vos ne tokie komentarai prasideda, kad kitas lietuvis, pas vokieti batus is laiptines pavoge :/
Kaip susiktai skaudu zinokit buna, kai tenka gedytis savo tautybes 8/ O tas variantas, kad reikia paciam elgtis pavyzdingai cia netinka, nes jau tiek tautieciai prisike, kad ...
Nori pasakyti,kad pagal tautybę yra susidaroma nuomonė apie žmogų?Ar aš kažko nesupratau.Pavogė tai pavogė tuos batus,bet prie ko čia kiti Lietuviai?Visur visokių yra.Reikia nuomonę apie žmogų susidaryt iš jo elgesio,bendravimo ir t.t.,o ne iš tautybės.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Px ten tie charakteriai ir tt visiem.Cia keli zmones tik vadowaujas tuom.Nu tarkim chigonai.Ane.Ka apie juos manai ? As tikrai nieko gero negaleciau apie juos pasakyt.Visiskai nieko.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Apvalus rašė:Px ten tie charakteriai ir tt visiem.Cia keli zmones tik vadowaujas tuom.Nu tarkim chigonai.Ane.Ka apie juos manai ? As tikrai nieko gero negaleciau apie juos pasakyt.Visiskai nieko.
Tokius kokius matau name esančiame priešais,nieko doro negaliu pasakyt.Bet yra tikrai jų neblogų,dirbančių ir pan.Tik kolkas neteko bendraut,labai jau su tais čigonais.Na su kuriais buvau persimetęs keliais žodžiais,tai visai padorūs pasirodė.
Man kvailai atrodo,kai žmonės sprendžia apie kitus net realiai nežinodami nieko.Tarkim: "Ooo girdėjai tas turkas pavogė mašiną" Kitas: "Aha,Turkai baisūs žmonės"
Ir iš vis,reiktų įsigilint esmę.Kodėl tas būtent žmogus pavogė tuos batus.Ar jis vogė tam,kad galėtų egzistuot(nusipirkt valgyt ir t.t.) ar tam,kad pardavus išeitų išgert,ar tik tam,kad galėtų juos apsiauti,nes jo batai lievesni. :D Na esme supratai.Ir šeip daugiausiai Lietuviai būna apkaltinti vagystėmis neteisingai,nes sunku atskirt žmonėms kur Lenkų kalba,kur Lietuvių,ar kur Ispanų.Va pavogė iš jo batus kažkas,o iš jo draugo galbūt buvo nuvaryta mašina būtent Lietuvio.Todėl ir susidaro neigiama nuomonė.
Rašyti atsakymą