Nuotrauka Nuotrauka

Kaip mesti rukyti

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Kaip mesti rukyti

Standartinė RED&WHITE »

Gal kas turite pasiteisinusiu budu kaip galima mesti rukyti PAPRASTAS cigaretes ? :)

Tik realius pasiulymus rasykite :) ten tokiu budu kad ismirkyti cigarete kiausinyje... ir tt nerasykite :D
prekyba forume draudžiama.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

ziauriausia metant yra kai kiti cesina "imk nu parukyk" ir kazkaip aj nu ka cia ta viena cigarete :D ir trukt uz vadziu vel is pradziu :D
prekyba forume draudžiama.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

manau, uztektu tokiem "draugam" pora kartu pasakyti, jog ne, nenoriu. Turetu suprasti ir daugiau nebesiulyti :) Blem kiek kartu yra man siule... -na imk, bent pabandyk ar dar ka;D niekaip...slykstu ir viskas. O jei ir pabandydavau, tai dar labiau pasislykstedavau tuo, taip ir nera to poreikio.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

zodziu sitoje skiltyje skaiciuosiu kiek dienu nerukiau :) :D padarysim eksperimenta :) jei parukysiu,tai nuosirdziai prisipazinsiu :/ ;)

jau kaip ir 12val nerukiau :D
prekyba forume draudžiama.
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

as sugebu atsisakyt. sakau meciau ir man dzin tegu jie ten ruko, tik kartais susinesvinus ziauriai labai norisi. o jei stipriai iklimpes esi tai pleistrus naudok, zinau kad jie gana gerai padeda.
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Jaronimas rašė:as sugebu atsisakyt. sakau meciau ir man dzin tegu jie ten ruko, tik kartais susinesvinus ziauriai labai norisi. o jei stipriai iklimpes esi tai pleistrus naudok, zinau kad jie gana gerai padeda.
o kai norisi tai ir parukai? :) taip tai ir as galiu ,sakau metu,tai ir metu,bet va po keliu dienu vel paemu ir parukau,ale priezasti suradau,kad nervus nuramint :D
prekyba forume draudžiama.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

skaiciavimas dienu, minuciu, visa tai tave jau pasamones lygyje privercia susitaiyt, kad parukysi (ar galiu nerukyti dvi savaites). Taip ir gaunas, kad dvi savaites nerukysi, bet penkiolikta diena pirksi packe, nes sau pastatyta planke paemei. Reikia tiesiog mesti. Kalbu is savo patirties. Tiesiog meciau. Ir sapnavau, kad rukau, atsikeldavau piktas, nes jauciau skoni cizu burnoje, bet neturejau ka rukyt, bet op savaites jau daug lengviau, bet noras rukyt atsiranda ir iki siol, ypac kai isgeriu. Tenka tvardytis. Bet net nepavadinciau tai tvardymusi, tai tiesiog tvirtas zinojimas, ko tu nori, ko tau reikia, ir kuo tu pats is saves tikiesi.
Nebandyk rungtyniaut su savim, kad istempsi tiek ar tiek. Istmepsi tiek, kiek reikia. Ir mesk kai jau nusprendei mest, o ne patikrinimui, ar galesi kadanors mest, nes tai kvailiausias dalykas. Sekmes metant!
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

e o ziurekit,pavz gal kas cia esat jau ilgai mete, ir vat idomu,ar buna ir po 10 metu ,kad kyla minciu parukyti? kad bl sunku be cigaretes ir pn ?
prekyba forume draudžiama.
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

RED&WHITE rašė:
Jaronimas rašė:as sugebu atsisakyt. sakau meciau ir man dzin tegu jie ten ruko, tik kartais susinesvinus ziauriai labai norisi. o jei stipriai iklimpes esi tai pleistrus naudok, zinau kad jie gana gerai padeda.
o kai norisi tai ir parukai? :) taip tai ir as galiu ,sakau metu,tai ir metu,bet va po keliu dienu vel paemu ir parukau,ale priezasti suradau,kad nervus nuramint :D
Zinok ne :p kad ir labai norisi nerukau. pirma menesi ar kelias dienas buna sunku vis tas yprotis daryt judesi "ranka burna" :D ir seip noras parukt. O paskui pripranti ir net nebesinori :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Nerūkiau 3 dienas,būčiau ir toliau nerūkęs,blec paėmiau cigaretę į ranką,nesusivaldžiau.Na bet tas tris dienas,noras didelis gal buvo 1 dieną,o paskui nelabai.Ateis diena,kai vėl bandysiu mest,tai gal išeis po visam arba labai ilgam :)
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

o gal neverta mesti rukyti :D ?
prekyba forume draudžiama.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

RED&WHITE rašė:o gal neverta mesti rukyti :D ?
Patikėk verta.Ir pats to noriu,tik dabar vėl ruoštis reik :D Žinok jau geriau pabandyt ir savaitę nerūkyt,nei nebandyt ir per savaitę paleist kokius: 7x5,0LT=35LT :)
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Na pabandyk pleistrus ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Jaronimas rašė:Na pabandyk pleistrus ;)
Kiek girdėjau neapsimoka.Nuo jų būna atsisakai cigarečiu,bet tada išsiugdai priklausomybę pleistrams :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Na aš jau porą mėnesių sekmingai neberūkau cigarėčių.
Neskaičiau jokios literaturos, kaip mesti rūkyti. Nesikoncultavau su daktarais. Taip pat niekeno neklausiau, ir nesidomėjau, tiesiog ėmiau vieną dieną ir neberūkiau. pirmosiomis savaitėmis buvo sunku (ne fiziškai, o psichologiškai), kai netyčia susitinki draugą, - pasiūlo parūkyt, o tu pats nepajauti kaip cigaretė atsiduria dantyse, o tik po to atsipeikėji "juk aš neberūkau". Kei eini į parduotuvę, nejučiomis žvilkčioji kurias cigaretes šiandien pirkti. Bet po kokio mėnesio visiškai pripratau. Priprato ir draugai, pažįstami. Ir tikrai nesigailiu. Mano manymu buvo verta.
Tiesiog reikia imti ir mesti rūkyti ŠIANDIEn, DABAR, TUOJ PAT. Jei galvosi "va reik mest rūkyt, gal kitą savaitę pradėsiu neberūkyt", tai tokie žodžii tęsis metų metus. Tiesiog imk cigarėtes, sulaužyk, išmesk, ir neberūkyk. Jei kas nors siūlys - atsisakyk, jei šaipysis, pasiųsk nx. :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:Na aš jau porą mėnesių sekmingai neberūkau cigarėčių.
Neskaičiau jokios literaturos, kaip mesti rūkyti. Nesikoncultavau su daktarais. Taip pat niekeno neklausiau, ir nesidomėjau, tiesiog ėmiau vieną dieną ir neberūkiau. pirmosiomis savaitėmis buvo sunku (ne fiziškai, o psichologiškai), kai netyčia susitinki draugą, - pasiūlo parūkyt, o tu pats nepajauti kaip cigaretė atsiduria dantyse, o tik po to atsipeikėji "juk aš neberūkau". Kei eini į parduotuvę, nejučiomis žvilkčioji kurias cigaretes šiandien pirkti. Bet po kokio mėnesio visiškai pripratau. Priprato ir draugai, pažįstami. Ir tikrai nesigailiu. Mano manymu buvo verta.
Tiesiog reikia imti ir mesti rūkyti ŠIANDIEn, DABAR, TUOJ PAT. Jei galvosi "va reik mest rūkyt, gal kitą savaitę pradėsiu neberūkyt", tai tokie žodžii tęsis metų metus. Tiesiog imk cigarėtes, sulaužyk, išmesk, ir neberūkyk. Jei kas nors siūlys - atsisakyk, jei šaipysis, pasiųsk nx. :)
Mano kolega kai mete rukyt, kokius 20kg priaugo, viskas ant puzro... Blia jau geriau tada rukyt :D . Nors, aisku, ne visiems taip turi ir buti. Tu priaugai svorio?
Pilypas is kanapiu
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

gal zinai baigus rukyti pradedi daugiau valgyti, uzlipdyti tuscia vieta bandai.
prekyba forume draudžiama.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

tai, net ten toje knygoje raso, kad jei bandei mesti valios metodu, vietoj cigareciu atsiranda kitas produktas - pwz saldainiai... tai ir varai i save juos;D nu cia taip jau yra.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

naktibaldas rašė: Mano kolega kai mete rukyt, kokius 20kg priaugo, viskas ant puzro... Blia jau geriau tada rukyt :D . Nors, aisku, ne visiems taip turi ir buti. Tu priaugai svorio?
Man niekas nepadeda priaugt svorio.. Valgau kaip arklys, ir papildus kažkokius vartojau, bet viskas pro kitą galą kaip eina, taip ir išeina. Ūgis 176, o sveriu 53 Kg, daktarai nieko neranda (siūlo chemija, bet principai neleidžia :D ). Viena iš priežasčių mesti rūkyti ir buvo, - galvojau, gal padės priaugt svorio, - kol kas vos 3 Kg priaugau, bet irgi nežinia ar nuo metimo :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti žmoną?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    91 Atsakymai
    39231 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Kaip mesti gerti?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42409 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Kaip rūkyti hasha ?
    Tim » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    9090 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas saldi.juoda.naktis
  • Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    8008 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaManas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    595 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas