Nuotrauka Nuotrauka

Kaip mesti rukyti

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

taip galma pasakyt kad to 1 gramo sukelta busena butu bausme.Buna parukai puse ketvircio vienas ir perrukai jau spengia ausyse ir tt.....nzn kas ce per dumai bet jie padaryt zopa gali labai didele.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

ka zinau, pas mane solo bluntai maziau gramo neina... ner tolko bluntus rukyt, jei gramo bent jau neturi =]]
O jums ner ataip kaip man, kad tarkim suputi puse gramo su kentu ir grynai jauti, kad tave priot normaliai, suputi grama vienas ir lygiai tas pats, gal net silpniau? Nes kaip buni su kuonors- "issivaziuoji", o vienas daznai buni ant vienos bangos, kuri praeina.
Bet gramas tai juokai
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

ce tas pats kas su vaistais,kuo daugiau geri tuo daugiau ju reik :D
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Susitariau su panele ir neberukom kolkas net ir nenoriu , nebent :x: ;)
tas^pats
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006-08-13, 01:41
Reputacija: 0

Standartinė tas^pats »

Perskaiciau knyga kaip emst rukyt, meciau. Jau 5 menesiai kaip nerukantis, o vat kasiako neatsisakau ;)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Jimmy rašė:Susitariau su panele ir neberukom kolkas net ir nenoriu , nebent :x: ;)
ATIDUOK ZOLE!
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė iwishyou »

176 cm. 53 kg
oi mano tokie patys matmenys irgi 178 cm 54 kg .rukimas manau sito priezastis nes kito paaiskinimo kodel as toks plona dar neradau ir ka bevalgiau kiek valgau nesvarbu svoris man irgi nesikeicia Hipiukas mes likimo nuskriaustieji :D
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė iwishyou »

plonas
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė iwishyou »

Labai dėkui čia vianas parašė apie Allen Carr knygą , aš ja nusipirkau ir perskaičiau ir jau dvi savaitės kaip neberūkau dėkui tiem kurie apie ja parašė jūsų dėka mečiau rūkyti :)
Anonymous

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Anonymous »

Tos knygos silpnavaliams :D Perskaitai kažkokią nesąmonę ir meti :D Labai jau lengva apsukti galvą tau, jei visokie pezalai taip greit pakeičia tavo nuomonę. Gal ne kiek silpnavaliams, bet kiek patikliems žmonėms. Lygiai taip pat galėjai mesti ir be jokių šūdknygių. Reiktų parašyti knygą, kodėl rūkyti yra gerai. Perskaitai ir užsinori rūkyti :D
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė badnews »

ar skaitei tą knygą, kad taip smarkiai įsitikinęs kad ten pezalai? koks dar gali būt "pakeičia nuomonę", jei ta rūkalių susidaryta nuomonė ir pasiteisinimai apie rūkymo pliusus kaip tik ir yra pezalai ir išsivartymai :D teko ir man ją skaityt, bet kaip rūkiau taip ir teberūkau. šiaip, knyga superinė, gal tik reikėtų pavadinimą pakeist į pvz.: "visa tiesa apie rūkymą" :D
togetha brotha
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė DarNe »

Manau vien isitikinimas, kad ta knyga pades mest rukyt padeda labiau nei pati knyga, visiem jug reikia savo stabo.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Manvydas »

badnews rašė:ar skaitei tą knygą, kad taip smarkiai įsitikinęs kad ten pezalai? koks dar gali būt "pakeičia nuomonę", jei ta rūkalių susidaryta nuomonė ir pasiteisinimai apie rūkymo pliusus kaip tik ir yra pezalai ir išsivartymai :D teko ir man ją skaityt, bet kaip rūkiau taip ir teberūkau. šiaip, knyga superinė, gal tik reikėtų pavadinimą pakeist į pvz.: "visa tiesa apie rūkymą" :D
Aš skaičiau, ten pasako tai kas akivaizdu ir tai bepaliovos kartojama.Nuobodi knyga viskas per tą patį sukasi.Tiesiog tau įkala į galvą.
Beje perskaičiau ir mečiau, net gi 3 dienas. :D

Aišku jei jau pasiryžti mesti, tai reiktų tą knygą perskaityt juk nieko neprarandi. :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė badnews »

bet kuri narkomanija panašiai gydoma. tas pats per ta pati, kol žmogui "įkalama", kad laikas atsisakyt
togetha brotha
Anonymous

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Anonymous »

Neskaičiau, man tai neaktualu, draugas skaitė. Va jau pasakė, kad viskas tas pats per tapatį sakoma. Aš ir taip neskaitęs žinau, kad rūkymas blogai, o jei ir rūkyčiau kažkokia knyga neišpistų man proto, kad ją perskaitęs staiga mesčiau rūkyti :D Jei norit kalimo, atsispaudinkit pilną popieriaus lapą "RŪKYMAS BLOGAI" ir skaitykit prieš miegą, bus pigiau :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė jahmate »

Mano motina skaite ta knyga - mete gal kokius 5 metus atrukius ar panasiai. Tevas atruke 25 metus jokiu knygu neskaite eme ir mete viena diena ir fsio. Manau cia prisistumimo reikalas tiesiog :) Jei esi 100% isitikines kad pades tai ir padeda. Buna zmones nezinodami skonio tabako susukto i jointa paruko ir "apsinesa". :)
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė KGBkid »

Svarbiausia yra noras, t.y. tikrai norėti mesti rūkyti. Nes yra daugybė žmonių, kurie loja viena, bet jaučia kitą, pvz.: malonumą surūkydami cigaretę po pietų, išgėrę bokalą alaus ir t.t. Tokie žmonės niekada nemes, nes jiems to reikia. Žo, nesigilindamas galiu pasakyti tik tiek, kad jei jau sugalvojot mesti rūkyti, perskaitykit tą knygą blogiau nebus...


O šiaip keli draugai ir pažįstami ne tik kad metė rūkyti perskaitę knygą, bet negali net į cigaretę pažiūrėti, užuodęs dūmus iš karto į šalį traukiasi. :)
Aš esu.
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Asylum »

Nes kai ne(be)rukai, dumai erzina
Bluest_Jay
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010-01-26, 14:58
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Bluest_Jay »

:|? Rukyk iki apsivėmimo, paskuj nebenorėsi. :)
Birds flying high, you know how I feel.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė KGBkid »

Nežinau, bet atrodo paskutinį kartą buvau metęs prieš 2,5 metų. Tiesiog pribrendo laikas mesti, šį kartą su visam. :V:

Neskaičiau jokių knygų, nenaudojau jokių vaistų ir kt. š. Tiesiog nuoširdžiai pagalvojau, kaip kenkiu sau ir kokia žala padaryta mano vidaus organams. To užteko. :]
Aš esu.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti žmoną?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    91 Atsakymai
    39252 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Kaip mesti gerti?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42451 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Kaip rūkyti hasha ?
    Tim » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    9112 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas saldi.juoda.naktis
  • Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    8016 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaManas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    640 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas