Nuotrauka Nuotrauka

Kaip mesti rukyti

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

kolega,nori ish manes padaryt aparata,kuris propaguoja marijuana,kovoja uzh legalize,svajoja apie tinkama svaigalu shvietima,bet pats anei to(alkoholio negeriu) anei kito NEVARTOJA.kazhikaip idomiai ishrodytu:visishkas abstinentas postrigauja apie naudingasias MJ savybes :D manau pirmas klausimas kurio sulaukchiau:"a ko pats nieka nevarai tadu?" :D :D :D
togetha brotha
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Neskaityk :D
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

badnews rašė:isigijau Allen Carr knyga...tik va girdejau pletku,kad zhmones po jos ir joint'u atsisako...vat ir nedristu pradet skaityt 8/ 8/ 8/
Šv. Tiesa - teisybė, kaip tik prieš porą mėnesių vienas kanapę mėgstantis ir tabakui vergavęs bičiulis ryžosi perskaityti tą knygelę. Atsitiko tačiau taip, kad su tabako rūkymo kodu jis nulaužė ir rūkymo kodą apskritai, tad neberūko ir kanapės. Pasiryžęs ją tik valgyti ir gerti. Aš taip pat turėjau reikalų su ta knygele, tai, tiesą sakant, kanapės dabar tik per mažytę stiklinę pypkutę (užgesinęs savo paskutiniąją cigaretę) parūkau. Ir rečiau, nei anksčiau.. Tiesiog taip jau yra, gal net netyčia taip, ne sąmoningai nebesisuku, aš lyg ir nieko prieš suktinukes, net kažką jums apie savo mėgstamus ir nemėgstamus popierėlius neseniai pasakojau atitinkamoj skilty, bet.. Kaip čia pasakius.. Na, baigėsi manieji popierėliai prieš pat nustojant rūkyti cigaretes (labai mėgau sukamą tabaką, tad nuolat turėdavau su savimi popierėlių, į kuriuos ir kanapę sukdavaus, o dabar gi tabako nebesisuku, popierėlių nebesiperku, tad ir kanapės nebėra į ką susisukti..). Jei kam nors neaišku, apie ką aš, ir kam nors kyla noras tiesiai šviesiai rėžti "Ė, kame problemos, jami ir nusiperki tų papierėlių žolei gi, ne tabakui, sukti; tau ką, nedaeina?", tai, galiu pasakyti, kad visa tai yra sudėtingiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ir aš pats apšaukti šio reikaliuko "problema" nelinkęs. Akivaizdu, kad knyga turi ir šalutinių poveikių, tą norėjau paliudyti.. Ir kad ji gali padėti norinčiam nustoti rūkyti nustoti rūkyti. NLP yra RR - reikalas rimtas. Galima "prisižaisti"..
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Oi ne, gluosni, aš pats kentėjau nuo rūkymo gan ilgai, mečiau begalę kartų, ir buvau įsitikinęs, kad niekada nemesiu, bet prieš gerą pusmetį perskaičiau Aleno Karo "Lengvą Būdą" ir tikrai padėjo, atsisakiau be labai didelių pastangų, bet vėl vos nepapuoliau į liūną su kaljanu. Jis pats koncentruoja visą dėmesį į nikotiną, kaip narkotiką, o apie kanapes užsimena tik tiek, kad jos priklausomybės nesukelia, bet jis ir jų nerūkytų. Aš asmeniškai kaip rūkiau :x: taip rūkau, tik visada labai nenoriai maišau su tabaku, jei nėra galimybės to nedaryti.
Knygą daviau dar trim pažįstamiems, tai iš jų tik vienas atsisakė ir kaip velnio purtosi tabako, o kiti du - manau ne laikas, dar sugrįš prie jos. Jei yra norinčių, galiu įmest, paskaitysit, bet reikia vis vien norėti atsisakyti, o nedėti visų vilčių į tai, kad perskaitysiu ir kaip ranka nuims. O jei ne, tai požiūrį į rūkymą pakeis radikaliai.
It's only a plant...
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Mac rašė:Oi ne, gluosni, aš pats kentėjau nuo rūkymo gan ilgai, mečiau begalę kartų, ir buvau įsitikinęs, kad niekada nemesiu, bet prieš gerą pusmetį perskaičiau Aleno Karo "Lengvą Būdą" ir tikrai padėjo, atsisakiau be labai didelių pastangų, bet vėl vos nepapuoliau į liūną su kaljanu. Jis pats koncentruoja visą dėmesį į nikotiną, kaip narkotiką, o apie kanapes užsimena tik tiek, kad jos priklausomybės nesukelia, bet jis ir jų nerūkytų. Aš asmeniškai kaip rūkiau :x: taip rūkau, tik visada labai nenoriai maišau su tabaku, jei nėra galimybės to nedaryti.
Knygą daviau dar trim pažįstamiems, tai iš jų tik vienas atsisakė ir kaip velnio purtosi tabako, o kiti du - manau ne laikas, dar sugrįš prie jos. Jei yra norinčių, galiu įmest, paskaitysit, bet reikia vis vien norėti atsisakyti, o nedėti visų vilčių į tai, kad perskaitysiu ir kaip ranka nuims. O jei ne, tai požiūrį į rūkymą pakeis radikaliai.
Bičiuli, tavo žodžiuose ta pati šv. Tiesa. Jie juk prieštarauja mano liudijimui, nei jį paneigia. Tad kodėl pradėjai "Oi ne, gluosni,.."?
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Standartinė -AwZ- »

tokios knygos kenkia smegenims :D
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

cigaretes taip pat kenkia ;) ir dar daug kam be smegenu :D manau,kiekvienas esam individualus padaras ir kiekvienam ji(knyga) veikia(suveiks) skirtingai.didzhiulis DEKUI,BIG UP ir RESPECT,kolegos uzh pasidalinta patirti.pirmyn
togetha brotha
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

badnews rašė:kazhikaip idomiai ishrodytu:visishkas abstinentas postrigauja apie naudingasias MJ savybes :D manau pirmas klausimas kurio sulaukchiau:"a ko pats nieka nevarai tadu?"
Jeigu tai yra teisinga, tai kas čia keisto?
O svaigalų reklamavimas, piršimas yra blogai. Nesvarbu kokie tie svaigalai, legalūs jie ar ne. Kiekvienas pats turi nuspręsti ir pasirinkti be jokio spaudimo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

na matai,"kiekvienas suauges zhmogus,nesvarbu 20 ar 55 pasirenka tai ka nori" vienokiu ar kitokiu ishsireishkimu turetu but kiekvieno norinchio kalbet apie marijuana pirmas sakinys.ash shita puikiai zhinau.skaitykis su savais zhodzhiais ir prie nesavu ne......nek.nepuschiau,vistiek vienu ar kitu budu vartochiau.ale ir marshkinelius nebrangius(palyginus su "nike","adidas"etc.) ish hempo vitrinoj nerukanchiam draugui rodychiau ir sakychiau,kad nepakeichiamas daiktas karshta vasaros diena ;) no bother,kolega ;)
p.s.dazhnai parodau zhmonem tokiu nesaikingo MJ vartojimo minusu,po kuriu puchiantis susimasto,ar beverta rukyt :/
togetha brotha
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

energetiniai gluosniai rašė:
"Oi ne, gluosni,.."?
Aha, primečiau, kad tik vienas ir supratau, ką norėjau pasakyt. Norėjau tik nesutikt su tuo, kad knygelė atbukina nuo :x:
It's only a plant...
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Mac rašė:
energetiniai gluosniai rašė:Aha, primečiau, kad tik vienas ir supratau, ką norėjau pasakyt. Norėjau tik nesutikt su tuo, kad knygelė atbukina nuo :x:
Na, aš vis dar rūkau augalą ir neketinu labiau nei kada nors anksčiau jo visai neberūkyti. Bet va, nebesisuku tabako - nebesisuku ir kanapės, kaip jau rašiau, dūmiu tik per pypkutę. Knygelės poveikis, aišku, individualus, jis koreliuoja su vidinėmis nuostatomis. NORINČIAM nustoti rūkyti ji gali padėti nustoti rūkyti (pakartojau).
Kita vertus, nerūkau tik cigarečių, cigarų, cigarilių, papirosų, sukamo, pypkinio tabako, tačiau vis dar uostau jį, ir neturiu nieko prieš kaljaną, kramtomąjį tabaką ir snusą.
Suprantu, kad A. Karas graudžiai nusišypsotų.. Bet aš norėjau nustoti rūkyti cigaretes ir knyga man padėjo nustoti rūkyti cigaretes. Grubiai tariant, skaitydamas aiškiai suvokiau, kad rūkyti cigaretes nėra malonu, tad ir nustojęs jas rūkyti neprarasiu jokio malonumo. Todėl buvo lengva - nesikankinau. Anas gi bičiulis, kuris kartu su cigaretėm nustojo ir kanapę rūkyti, anksčiau nuolat grauždavosi dėl dūmų daromos žalos, tad norėjo apskritai neberūkyti. Ką gi - neberūko apskritai. Svarbiausia tikrai kažko norėti, tada ir net ir knyga padės.
Dėl kaljano - manęs niekada nenervino tai, kad mėgstu rūkyti kaljaną. Tai net ne įprotis. Viena man neskatina kito, kad ir ką Karas berašytų. Kaljanas yra kaljanas, cigaretės yra cigaretės. Pvz., anksčiau, dar kai rūkydavau cigaretes, visada kaljano rūkymo metu pasidarydavau ir "perekūrą" - vienas ir kitas dūmas kaip diena man nuo nakties buvo ir bus, kaljanas nepakeičia cigaretės.
Tabakas - tai toks augalas, jei ką. Cigaretė yra ne augalas, ne substancija, o mechanizmas, turintis daugiau bendro su spąstais graužikams, nei su tabaku. Tabakas cigaretėje tėra masalas cigarečių rūkymo spąstuose. Žudo/įkalina juk ne pats masalas, o spąstai.
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

Labai įdomu paskaityti, kaip viena ir ta pati knygelė sukelia tokias skirtingas emocijas. Nepulsiu prieštaraut ir ginčytis, nes matau pasąmonėje "Lengvas Būdas" veikia skirtingai. Matai, aš konkrečiai užsiciklinau ties tuo, jog viskas kame yra nikotino, yra absoliutus blogis ir tarkim pleistras nuo rūkymo yra dar vieni dviprasmiški spąstai: gali atsisakyti rūkymo išmainant jį į pleistriukus arba atvirkščiai, gi visas mechanizmas sukasi ant nikotino spąstų. Tiek šlapiame tabake, tiek uostomame yra nikotino, taigi kolega, Tu atsisakei tik rūkymo, o ne priklausomybės ;)
It's only a plant...
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Nezinia, kaip jums, bet man "easy way" padejo.
Baigiau skaityti geguzes 31, ir ta pacia diena nustojau traukti cigaretes.
Beje tai yra pasauline nerukymo diena.
Dziaugiuosi savo pasiekimais.

Tik ganja keista be tabako rukyt. ;)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Metem mes su draugeliu sen irgi rukyt :) surukym po paskutini pacioka ir viskas.Kas nesilaikys pazado tas rukys grama ant galvos iskart ! Nepavydziu.Ta mintis vien atgraso :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Apvalus rašė:Metem mes su draugeliu sen irgi rukyt :) surukym po paskutini pacioka ir viskas.Kas nesilaikys pazado tas rukys grama ant galvos iskart ! Nepavydziu.Ta mintis vien atgraso :D
Kažkodėl nelabai atgraso.Jeigu mari 1g ant galvos tai dar įmanoma.Bet žopa gera bus :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Apvalus rašė:Metem mes su draugeliu sen irgi rukyt :) surukym po paskutini pacioka ir viskas.Kas nesilaikys pazado tas rukys grama ant galvos iskart ! Nepavydziu.Ta mintis vien atgraso :D
tuoj pat ant akiu padaryciau zatiazhke ir ismeciau. Blunt'a pats nusipirkciau
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

ten toke mirtis kad zopa ne tas zodis apibudint kokia busena butu ;)
Gurman nelabai rusiskai suprantu....
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Tai gali ta grama susisukt i jointa blunta ir po biski surukyt cia gi skaitysis kad iskarto. Gurman iskart parukytu ir poto pustu ta g :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nenene...jai surukytume ji tada nebutu man su kuo jam po akim parodyt kad bijotu :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

tai as nesupratau vieno? Kame bausme? 1gramas tai bausme? Kiek tokiu bausmiu i diena pajegsit surinkt man? =]]]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti žmoną?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    91 Atsakymai
    39251 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Kaip mesti gerti?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42449 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Kaip rūkyti hasha ?
    Tim » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    9110 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas saldi.juoda.naktis
  • Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    8015 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaManas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    639 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas