Nuotrauka Nuotrauka

Kaip mesti rukyti

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Joint
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2010-02-22, 13:19
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Joint »

Rukiau as virs metu laiko tai cia dar palyginus nedidelis laiko tarpas bet meciau kiek keistoku budu :) Kai pradejau rimtai poosti :x: susimasciau kad jai rukau tai rukau tik viena ir aisku apsispresti sunku nebuvo :] Pasirinkes sita geri nusprendziau nuo tos dienos neberukyti nei 1 cigaretes ir tai puikiai isejo iki pat dabar. Virs metu jau kaip nerukau cigareciu tik beda viena kad gryna :x: parukyti irgi nevisada iseina taip kad stalciuje pravartu ir cigareciu pakeli tureti vien tik mixui :V:
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė iwishyou »

Aš ir labai norėjau mesti ,bet niekada man nepavykdavo buvau nerūkęs metus bet vis tiek pradėdavau nes noras vis tiek likdavo ko tik nemėginau , o dabar mečiau su knygos pagalba ir jau tris mėnesiai kaip nerūkau ir šį kartą rūkyti nebesinori jau visus tris mėnesius , nežinau gal tai ir be knygos pagalbos bučiau padaręs . Mano didžiausia daroma klaida būdavo kai bandydavau mesti rūkyti tai , niekada nenusiteikdavau savęs ,kad neberūkysiu visą gyvenimą , o šioje knygoje perskaičiau , kad tai svarbu metant rūkyti . Gal dėl to , o gal ir ne . :) Vienu žodžiu knyga padėjo , bet nereikia sakyti kad esu silpnavalis . Tai vienintelė mano silpnybė kuriai negalėjau atsispirti , nors ji man nepatiko . :)
silabsoft
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-08-27, 19:54
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė silabsoft »

as tai kaip te noreciau nemesiu rukyt nes tada sversiu ohoho .. -.- :X 8[]
GLETSCHER PRISE MY FAVORITE SNUFF.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Smoking Barrels »

silabsoft rašė:as tai kaip te noreciau nemesiu rukyt nes tada sversiu ohoho .. -.- :X 8[]
metimas svorio augimo neskatina, skatina maistas kuri tu suvalgai metus rukyt. Daryk isvadas.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė nenoris »

man tik po ziaurokos pjankes pavyksta mesti -tam reikia kone beprotiskos valios,nes nikotino fizine priklausomybe tokia ziauri kad mesti neimanoma va nerukau 4men,ir l. vengiu rukanciu,ilgiausiai nerukiau 4metus ir vel per junkeys visokius pradejau,o db ziuriu kuo toliau tuo sunkiau buvo mesti,ir aplink tiek daug parasa ruko-kokia tupa ta LT fauna -sadomazochistai
Destination Goa
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti rukyti

Standartinė Dendis »

Man taipogi labai padejo mesti rukyti knyga :) Vadinasi "Legvas budas mesti rukyti" daug geru patarimu. O seip dar prisikabinau namie lapu su uzrasais kad meciau rukyti kur dazniausiai eini kad visada matytum ta uzrasa pries akis net pc desktopas su uzrasu kad as laimingas jog nerukau. Man tai tikrai padeda nesenai meciau na kiek 12para bet slykstu net ikvept tuos cigareciu dumus ir dar suvokiu kad nebesu priklausomas kaip seniau buvo ir nuolat sau ta primenu jauciuosi zvalus tai irgi daug ka pakeite nors vat isgeres didesni kieki jauciu neatsilaikyciau jau tiap buvo viena kart todel manau reikia venkt gert nes tikrai bus trukt uz vadziu ir vel is pradziu. Jai neklystu net mokslininkai istyre kad labiausiai norisi cigareciu isgerus alko..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip mesti žmoną?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    91 Atsakymai
    39254 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Kaip mesti gerti?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42457 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Kaip rūkyti hasha ?
    Tim » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    9116 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas saldi.juoda.naktis
  • Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    8016 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaManas
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    642 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas