Nuotrauka Nuotrauka

Kaip mesti gerti?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Manvydas »

Arnas rašė:padareu isvada , gert mest neimanoma :D čia musu lietuviu kraujyje iauge gert , nuo senu senoves liko musu genuose , ps ruskei tik labai primet vodkos gerejeis , kiek tokiu jau nugirdzeu , nu i pac nusigereu bet parodzeu daug kam kjp lietuva gere :D
nuors teko eit 3 kart wemti gerent su kazakem vodke is bonkes be zagirono :D :D bet ten tesles buwa , turbut rebALai visa vodke jom sugere :D :D
Neesam alkoholikų Tauta,neturim ir genų kurie lieptų gerti,nes tokių nėra.Tiesiog tas didelis brukimas (Lietuviška,tikra degtinė - atsimink reklamas, Sobieski su tikromis uogomis), ir daug kas perimta iš slavų Tautų.Norit tikėkit norit ne,kad mes visada priešinomės,tai taip,bet įtaka padaryta savo.Žmonėm atrodo,kad gimtadienį,laidotuves,krikštynas švęsdami privaloma gert ir ne kitaip.Bet juk taip nėra.Blaivam,net linksmiau.Tiesiog ta įtaka ir nuolatinis brukimas,be to prisideda slavų mentalitetas,lakt degtinę ir pan.
Kitur gi taip nėra,žmonės moka su saiku ir pan.Bet vėl gi,ir kitur yra gėrimo "tradicijos",ir kitur būna tokių kurie nusilaka.
Kaltas žmonių nenoras mąstyti,kaltas tas nuolatinis teigimas,kad gert yra viskas tvarkoje,rūkyt marihuaną yra vienas didžiausių blogių.Daug kartų ginčijaus,bet retas,kas norėdavo mane suprast,ir berdavo savo tiesą,siūlau paneigt profesoriaus mintis,daugybę straipsnių,bet jie tai praleisdavo ir toliau varydavo: Gi negali taip būt,alkoholis yra gerai.
Su saiku,taip alaus ar midaus truputį išgert tavęs į kapus nenuvarys.Bet kai saikas dingsta,ir jau pas daugumą jis retai,kada arba iš vis nebesuveikia - tai jau yra blogai.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė putejas »

http://www.youtube.com/watch?v=B3JtRT88Ol4 stai ka jus geriat ir laikot nuostabiu legaliu geriu. buvau as kazkada inikes i alkoholi, bet aciu dievui beveik nebegeriu. degtines absoliuciai neimu, o alaus pro reta ir labai labai nedaug, bo kuo toliau tuo labiau man alkoholio skonis slykstus darosi
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė KingBong »

putejas rašė:http://www.youtube.com/watch?v=B3JtRT88Ol4 stai ka jus geriat ir laikot nuostabiu legaliu geriu. buvau as kazkada inikes i alkoholi, bet ačiū dievui beveik nebegeriu. degtines absoliuciai neimu, o alaus pro reta ir labai labai nedaug, bo kuo toliau tuo labiau man alkoholio skonis slykstus darosi
Čia tas linkas tai žudantis, prisimenu kai pirma kart žiūrėjau tai tiek žvengiau, kad nėjo sustot, galvojau mirsiu jau taip skaniai pasijuokiau. Aš tai negeriu išvis, bet kažkada kai gerdavau, tai rimtai degtinės skonis labai panašus į vėmalų kvapo atmainą. :D
It's just a sweet sweet herb... :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė putejas »

kai gerdavau tai man skonis budavo geras, degtines visokias dievindavau iki tiek, kad gerdavau be zagerono kaip vandeni, alu vadindavau alumi tik ta stipru, kur >8% (zaibas, kaukole, vilkas ir panasus briedas). netgi turedavau savo vakareliu vertinimo skale, kuri buvo labai paprasta - jei per tusa neapsivemiu ir nenuluztu, tuomet tusas nepavykes ir labai nuobodus. gerdavau daznai, i savaite 2-3 kartus ir stengdavausi tokiais kiekiais kaip apibudinau. ir taip viskas tesesi apie pusantru metu, kol dirbau valstybineje imoneje, kurios nelabai noriu mineti, kad nesukelciau cia besilankanciu paranojos :D :D kolektyvas buvo mirtinas, ta prasme tokio kolektyvo, kuris ten buvo - niekada daugiau nebeturesiu :( ne del gerimu, bet del humoro, kuris ten budavo neatsiejama dalis tiek darbe tiek po darbo :) nu va, o paskui isvaziavau i anglija, ten nepasiseke, teko pagyventi gatveje ir gana netrumpa laiko tarpa, automatiskai gyvenimas priverte mesti visus gerimus ir tuo labai dziaugiuosi. taigi i klausima "kaip mesti gerti?" as galiu atsakyti, kad nemesite jei nesuprasite, kad alkoholis jus skandina arba kol pats gyvenimas jusu neprivers tai padaryti krastutinemis priemonemis. supranatama, kad tai labiau liecia tuos, kurie megsta tuo piktnaudziauti.

p.s. ganja forever. peace
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Arnas »

[quote="putejas"]kai gerdavau tai man skonis budavo geras, degtines visokias dievindavau iki tiek, kad gerdavau be zagerono kaip vandeni, alu vadindavau alumi tik ta stipru, kur >8% (zaibas, kaukole, vilkas ir panasus briedas). netgi turedavau savo vakareliu vertinimo skale, kuri buvo labai paprasta - jei per tusa neapsivemiu ir nenuluztu, tuomet tusas nepavykes ir labai nuobodus. gerdavau daznai, i savaite 2-3 kartus ir stengdavausi tokiais kiekiais kaip apibudinau. ir taip viskas tesesi apie pusantru metu, kol dirbau valstybineje imoneje, kurios nelabai noriu mineti, kad nesukelciau čia besilankanciu paranojos :D :D kolektyvas buvo mirtinas, ta prasme tokio kolektyvo, kuris ten buvo - niekada daugiau nebeturesiu :( ne del gerimu, bet del humoro, kuris ten budavo neatsiejama dalis tiek darbe tiek po darbo :) nu va, o paskui isvaziavau i anglija, ten nepasiseke, teko pagyventi gatveje ir gana netrumpa laiko tarpa, automatiskai gyvenimas priverte mesti visus gerimus ir tuo labai dziaugiuosi. taigi i klausima "kaip mesti gerti?" as galiu atsakyti, kad nemesite jei nesuprasite, kad alkoholis jus skandina arba kol pats gyvenimas jusu neprivers tai padaryti krastutinemis priemonemis. supranatama, kad tai labiau liecia tuos, kurie megsta tuo piktnaudziauti.

p.s. ganja forever. peace[/quote]

nu tai jei tokiais kiekiais dabar puti kaip gerdawai, tai ziek kad ten nzn kokiam psl , po poros metu to pacio nestumtum ant mj 8()
Nesveikas brakonierius :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė putejas »

neisivaizduoju kaip turetu pasikeisti mano nuomone apie MJ. gi augalas turi daugiau pliusu nei minusu (jei tuos minusus aplamai galima pavadint minusais). ganja tai atgaiva mano sielai ir kunui ir nieks man neirodys, kad tai ardo smegenis, daro tave shiziku ir t.t. man tai yra geris ir taskas. tabako dar ir dabar negaliu atsikratyt nors bandau su lig kiekvienu pokeliu :/ kodel tas sudas yra legalus, a?! bardakas kazkoks
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Legalus »

todel kad litai geri todel ir legalus
vaikai nenarkokit vartotiku.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė jahmate »

Man tai stiprus gerimai jau uzpise yra. Uzkniso nusibuchalinimai (nors dabar jau retai ju pasitaiko) ir poto pachmielai visi ir moraliniai ir fiziniai. Geriausia surukai jona ir pagurksnoji balto sauso vyno is taures :)
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė White smoke »

Jungle is massive!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė putejas »

White smoke rašė:Patariu pažiūrėt http://www.youtube.com/watch?v=tGPhvEsx ... re=related
igarsintoja tai matomai skaite apsiziojusi mikrofona :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė White smoke »

Įgarsinimas tai nekoks, bet yra ir originalo kalba :)
Jungle is massive!
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė dumtraukis »

bet esme isdestyta aiskiai, db kai pagalvoju pamates si video, kiek isgerta visko per 3 metus kai buvo uzkabine '' tusai'' penktadieniais, tai blemba blemba :/ ale svarbu sustojau kolkas :]
nes pyxas artina ;)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Jefridas »

Šaunuolis dumtraukis :)
Aš jau nebe atsimenu, kada ta brūdą geriau..:) Ir nemanau, kad artimiausiu metu ragausiu...:)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė dumtraukis »

butu geras toki zmogu gyvai sutikt, kad va ir visai nepazistama, per plota koki, vat ash negeriu nes --==::~~ dar neteko man taip, ale geras butu, tik labai nedaug tokiu jauciu :/
nes pyxas artina ;)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Jefridas »

dumtraukis rašė:butu geras toki zmogu gyvai sutikt, kad va ir visai nepazistama, per plota koki, vat aš negeriu nes --==::~~ dar neteko man taip, ale geras butu, tik labai nedaug tokiu jauciu :/
Yra tokiu, yra... Tik va gal jie į plotus nebūtinai vaikšto, ir kitokį gyvenimo būdą propaguoja. Sunku pasakyti. Kiekvienas atvejis unikalus ;)
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Noplaya »

Na, :x: mane tikrai ipareigojo zenkliai sumazinti suvartojamo alkoholio kieki arba net daznai visiskai atsisakyti... Taciau as laikausi nuomones, kad visiskai atsisakyti alkoholiniu gerimu nederetu, visgi jie turi ir pliusu, pagrinde, viskas remiasi i tavo vartojimo kultura. Kas, realiai, liecia bet ka, netgi mj.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė dumtraukis »

na nesakau, kad duoduosi as tuose plotuose, daugiausia savam rate bunu, ner jis lb didelis ir ten arba yra propoguojama viskas sumuojant t.y alko+pieva arba i zalia puse net neziurima istolo, taciau alkoskyriai parduotuvese aplankomi labai daznai..na aisku kiekvienas individualus..bent cia randu bendraminciu :) Peace :x:
nes pyxas artina ;)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Legalus »

ziuriu cia daugelis rukancuiu raso kad kai pradejo rukyt tai sumazino iki minimum arba isvis acisake alko, as irgi nebegeriu |.|)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Anonymous

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Anonymous »

Jo! Ir aš pastebėjau. Na būna progos, bet pvz. vasarą gal tik porą kartų gerai užgėriau, kur seniau kas antrą dieną švesdavom :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Kaip mesti gerti?

Standartinė Manttukas »

Taj as cia vienintelis likes, sventes svenciantis? :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga
    milda » » forume Prašau žodžio!
    23 Atsakymai
    11708 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman
  • Kaip mesti žmoną?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    91 Atsakymai
    39231 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Kaip mesti rukyti
    RED&WHITE » » forume Prašau žodžio!
    85 Atsakymai
    39755 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    596 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4505 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER