Nuotrauka Nuotrauka

Kaip mesti gerti?

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Primena ir dar kaip....Juk ar ne mes cia sakom jog kanapes ne narkotikas ? Kad nuo jos praktiskai neimanoma mirti ? Kad nuo jos dar niekas nemire ? Mes....
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Apvalus rašė:Primena ir dar kaip....Juk ar ne mes cia sakom jog kanapes ne narkotikas ? Kad nuo jos praktiskai neimanoma mirti ? Kad nuo jos dar niekas nemire ? Mes....
o kas nuo jos mire? ir kaip nuo jos praktishkai imanoma mirti?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

praktiskai ne ta zodi panaudojau :) nuo jos mirti galma netiesiogei, pvz dyleriauji,iklimpsti i skolas ir tave nupila dyleriai.Cia galma sakyti mirti sukele marichuana...ar ne taip ?
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

ne, čia kalta sistema, kad ji įtraukė kanapes į nelegalių produktų sąrašą, tuo pačiu visą veiklą susijusią su kanapėm įstumdama į nelegalią sritį, tuo pačiu sukeldama pavojų žmonėms dalyvaujantiems toje veikloje. pati kanapė jokios grėsmės tavo gyvybei nekelia.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

pati kanape tai taip....as sakiau netiesiogei.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Apvalus rašė:pati kanape tai taip....as sakiau netiesiogei.
tai netiesiogiai tave net oras zudo. Nes va jei nekvepuotum, tai neprisirytum sveikatai pavojingu xemikatu, kur ore buna... Taip silkem visa backe galima pripildyt.
Jei zmogus debilas, jam marihuana nepades. Nors ir nepakenks irgi. Toks va geras ir nekaltas yra tas augalas.
Thrubim
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-07-21, 13:34
Reputacija: 0

Standartinė Thrubim »

Tiesiog negerti ir viskas . Bet jei taip neiseina tai yra ivairios tabletes , galima isisiuti ampule ir viskas ... Aisku tokiam zingsniui sunku prisiversti , taciau geriau jau gydytis nei degraduoti .
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Cannabis Substitution:
An Adjunctive Therapeutic Tool in the Treatment of Alcoholism

BY TOD H. MIKURIYA, M.D.

http://www.mikuriya.com/s3_7.pdf
BOB - Bombs Over Bagdad!
Pilotas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2008-12-06, 20:17
Reputacija: 0

Standartinė Pilotas »

Aš tai labai keistai , pradejau rukyti dievo augalus ir pradejau nebegerti tiesiog manes nebetraukia alchoholis . 8/ :bong: :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Tau gerai :/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Pilotas rašė:Aš tai labai keistai , pradejau rukyti dievo augalus ir pradejau nebegerti tiesiog manes nebetraukia alchoholis . 8/ :bong: :D
Man irgi ta pati situacija :] tiesiog nebera noro, budavo dar draugai kviecia isgert, o net paciam keista kad nenori ir tiek, bet man tai cia tik geras dalykas :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Zoom rašė:
Pilotas rašė:Aš tai labai keistai , pradejau rukyti dievo augalus ir pradejau nebegerti tiesiog manes nebetraukia alchoholis . 8/ :bong: :D
Man irgi ta pati situacija :] tiesiog nebera noro, budavo dar draugai kviecia isgert, o net paciam keista kad nenori ir tiek, bet man tai cia tik geras dalykas :D
Man irgi labai panašiai.Kažkaip išblėso tas noras atsigert alkoholio,aišku ne visada būna kartais,kad užsimanai alaus bonkės ar dviejų.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Cia turbut visiems taip yra kad nebenori gerti ir nematai prasmes tik retkarceis, acigeri megstamo geralo... Nebent tiems nedinksta noras kas pastovei svaiginasi ir mj ruko tam kad apsvaigt taip pat su alkoholiu ar kitais hemineis narkotikais.
Daosas
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008-03-20, 16:04
Reputacija: 0

Standartinė Daosas »

Na, kaip supratau sigma i savo paties uzduota klausima kaip alternatyvą alkoholizmui pateike kitą, lengvesnę narkomanijos formą - žolės rūkymą. Klausimas ar stipresnio narkotiko pakeitimas silpnesniu privers mesti gerti rimta alkoholika?.....gal greičiau palengvins paxmielą ..ir tuo pačiu padidins "kaifą" kai 'ant viršaus' dar dūmą užrukys :)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

o kuom kolega siulai juos gydyt?trankviliantais?antidepresantais?
girdejau,Prancuzijoj(manau,gali ir kitose valstybese but) kai kuriuose reabilitacijos centruose mj net heroinchikam duoda.
taigi pyhas dazhniausiai sugrazhina sveika prota.kiek nesamoniu bepridarytum girtas ar dar nuo ko apsvaiges,galu gale uzhputus,tuoj pat aplanko sazhine ir klausimai:"ka ash darau"?"kodel ash tai darau"?
o kodel butinai svaigintis besigydant?yra zhmoniu,kurie vartoja mj,kaip raminamuosius ar nuskausminamuosius,tai pas juos ten dozes 1g=10sausainiu,po sausaini kas 4-5val.jie nestonina ir netripina,jie vartoja ja medicinishkai.
o jei linksmiau,tai pazhistu viena barygeli(tikiu,tokiu yra daug),kuris pyhu gydo teva nuo alkoholizmo :D keichiasi zhmogus ant akiu :D
togetha brotha
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Daosas rašė:Na, kaip supratau sigma i savo paties uzduota klausima kaip alternatyvą alkoholizmui pateike kitą, lengvesnę narkomanijos formą - žolės rūkymą. Klausimas ar stipresnio narkotiko pakeitimas silpnesniu privers mesti gerti rimta alkoholika?.....gal greičiau palengvins paxmielą ..ir tuo pačiu padidins "kaifą" kai 'ant viršaus' dar dūmą užrukys :)
:D Ne tiesiog čia buvo madinga temos "kaip mesti".. rukyti, žmoną, gerti, p... ir t.t. :D

O kad rimti alkoholikai yra metę gerti dėl po pūsti, tai pažįstu ne vieną tokį. Kai kurie dabar išvis nei lašo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

badnews rašė:o kuom kolega siulai juos gydyt?trankviliantais?antidepresantais?
girdejau,Prancuzijoj(manau,gali ir kitose valstybese but) kai kuriuose reabilitacijos centruose mj net heroinchikam duoda.
taigi pyhas dazhniausiai sugrazhina sveika prota.kiek nesamoniu bepridarytum girtas ar dar nuo ko apsvaiges,galu gale uzhputus,tuoj pat aplanko sazhine ir klausimai:"ka ash darau"?"kodel ash tai darau"?
o kodel butinai svaigintis besigydant?yra zhmoniu,kurie vartoja mj,kaip raminamuosius ar nuskausminamuosius,tai pas juos ten dozes 1g=10sausainiu,po sausaini kas 4-5val.jie nestonina ir netripina,jie vartoja ja medicinishkai.
o jei linksmiau,tai pazhistu viena barygeli(tikiu,tokiu yra daug),kuris pyhu gydo teva nuo alkoholizmo :D keichiasi zhmogus ant akiu :D


As kai buvau 18-iolikinis pacukas, atradau ratus ir amfa ir man taip tai patiko, kad mane, tiesiogine to zodzio prasme, grauzdavo sazine, jei visa savaite praleisdavau be to 'gerio', nes atrode, kad be situ sudu gyvenimas bega tusciai pro sali, save lygindamas su kitais zmonem jauciausi lyg Ferarri pries golpuka dyzelini...
Dabar tiksliai net negaleciau pasakyt, kiek as zavejausi siom 'gerybem' kazkaip nelabai linkes visa tai prisiminti. Gal kokius 2-3 metus, na nepakankamai, kad butu pasiektas tas lygis, kai sitie sudai malonumo jau nebeduotu del suvarytos sveikatos, mane trauke vis dar prie ju, kol neatejo nusvitimas.
Krc uztenka nusisnekinet...- isgelbejo mane KANAPE!
Po bemiegiu naktu ryte vartodavom dazniausiai degtine, tada vel issinesimas, braidai po miesta, girtas, luzes, bet dar einantis ir snekantis, tik nezinia ka. Po to kazkas pasiule, kad ant athodu geriau ipusti, o ne prisigerti.
Pusdamas realiai prablaivejau, pamaciau, ka darau su savimi.
Aisku, teigti, kad mane isgelbejo tik kanape, butu fanatiska, taciau tik ji padejo rasti kelia i blaivu prota ir mastyma.
Man dabar 29, o juk galejau ir nesulaukti tokio amziaus. Esu laimingas, papuciantis, isgeriantis,nebent,alaus zmogenas :) Ir jaunima, kiek tai leidzia galimybes, agituoju pries sintetinius narkotikus. Aisku nekvieciu ir pusti, bet tai, kad man paciam visa ta pazintis su darozkem taip nebaudziamai praejo, laikau kaip zenkla, kad turiu siokia tokia misija dar siam gyvenime parinant mikimauzus :)


Cia viska atvirai parasiau, jei kazkas is jaunuoliu bandys man irodyt, kad vartoti sintetinius dragsus galima visiskai nebaudziamai, welcome to my private :) Kaip pastebejau, jaunimas i viska ziuri vertindamas labai trumpa laiko perioda. Pvz: hujarinu amfa pusmeti ir nieko neatsitiko, bet nesuvokia, kad jauni anie dar, kad zmogus gyvena ilgai, ir po kokiu 5-iu meteliu ta amfa jau gali buti rimta problema...
Pilypas is kanapiu
Daosas
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008-03-20, 16:04
Reputacija: 0

Standartinė Daosas »

Galbūt žolė ir yra viena iš 'svaiginimosi alternatyvu' kažkiek mažiau žalingesne nei kitos..tačiau nėra čia ko jos taip sektantiškai liaupsinti:)
kiek domėjausi tai pasaulyje rimtu moksliniu lygmeniu alkoholikai ir sunkiųjų narkotikų narkomanai buvo visai sėkmingai gydomi ir tais pačiais ratais(MDMA terapija) tiek LSD terapija...tiek Grybais ir visais kitais plačiosios visuomenės vertybių skalėje neigiamai vertinamais 'velniais' :) Aišku tai buvo atliekama aukštesniam lygmenyje, dalyvaujant patyrusiems psichologams ir tt(kam reikes tas pasidomes)... O tai darantys paaugliai savam rately for fun dėl pakaifavimo ar neturėjimo ką veikt, cia jau kita skaudi tema.

paskutinis, pasauliniu mąstu tyriinėjamas haliucinogeninis vaistas, kaikurių psichoterapijos veikėjų laikomas bene pažangiausiu - Ayahuasca..visai nesenai žiūrėjau filmą kur bachurėlis turintis priklausomybe nuo narkotikų, kaip ten minėjo(pagrinde marihuana ir alkoholis, taip taip:) po keletos mėnesių trukusios terapijos ..visishkai pasveiko tiek siela tiek kūnu...požiūrių kaip matote kolegos yra begalybė.. vieno teisingo atsakymo čia nerasim...pagal jurgi ir kepurė....paklauskit alkoholiko kas geriausias vaistas..aišku atsakys kad shnapsas 'net gydytojas taip sako" 'išgeriu ir geriau pasidaro"(kiekiai yra antraeilis klausimas, vaistas yra vaistas!:)...paklauskit betkurio šitame forume esančio žolės mylėtojo - atsakymas vienareikšmiškas - "žolėėėė vaistu vaistas nuo visų ligų, katu,žolė naturali, nenarkotikas visa kita yra narkata":) kažkas girdėto ane?:))...todėl kad čia esantys yra bent jau dalinai priklausomi nuo šio vaisto, jei ne kūnu tei bent protu ir mintimis:)...kiek skaičiau daugelis čia esančių nėra chroniški vartotojai..bet daug yra ir tokių..todėl tokiems manau ne ką lengviau mesti rukyti nei gerti...turbūt daugelis juokiatės iš alkoholikų anekdoto:'norėčiau mesčiau, bet nenoriu" :) lygiai tapati anekdota galima pritaikyti ir "kanapiniams":)

Taip, alkoholis yra žymiai kenksmingesnis už žolę, tiek samones atbukimo ir debilishkumo atžvilgiu, tiek fizinėm pasekmėm, net nesiruošiu ginčytis. Nuo alkoholio yra fizinė priklausomybė o nuo kanapės tik psichologinė. iš dalies negaliu nesutikti, tačiau .....ribas tarp psichikos ir fiziologijos tik mūsų protelis nusipaišo kad būtų lengviau gyventi..o viskas iš tiesu giliau surišta..mūsų psichologija - irgi ta pati fiziologija..tik cheminio lygmens :)
Nematau jokio kanapės išskirtinumo šiuo atžvilgiu..gal jos išskirtinumas tik tame, kad ji mažiau žalinga 'side efektu' atžvilgiu, bet iš kitos pusės pastebiu jog tai, daugeliui vartotojų atsisuka kitu galu - pradedama be saiko piktnaudžiauti, atseit žolė nekenkia rukysiiu kiek norėsiu...kenkia melieji viskas kenkia..nieko i savo kūna ir savijauta dėdami iš išorės neįdėsit kažko neišimdami :)

kiek cia prirasiau..gale vistiek negaliu nesutikt kad matyt turbūt tikriausiai viena iš veiksmingu išties geru alternatyvu mesti gerti - pradėti rukyti..bet tikrai nemanau kad tai geriausia(alternatyva) :)
Žmonės neturi pakankamai vidinės jėgos energijos ar valios norėti iš tiesų keistis.....geriausias patarimas gal būtų - pradėti medituoti ar kokias kitais imanomai būdais stengtis save pazinti, ijungti vidine intraversija ir suvokti tam tiirkrus 'mus' sudarančius mechanizmus, bei ju veikimo principus. keisti savo sujauktą biochemiją..kad nebekiltų įtampos ir pan..bet čia perdaug gilus vanduo todėl žmogui paprastai tokios kalbos per vieną ausį ieina per kitą išeina...valios per mažai, samoningumo per mažai, žinių ir panašiai...matyt karma pas kiekveną skirtinga:)


o siaip sigma tema užvedei rimta ir naudinga....apsidairius aplink tikrai žiauri situacija su alkoholizmu..kiekviena krautuvele nukrauta ivairiausių rūšių ir porūšių narkata...tik pirk ir svaignkis..praeidamas pro betkuria kaimo ar miesto krautuvėlę pasižiūriu tai net akys raibsta:) .narkobiznis mūsų plūgų šalies dar nuo carinės alkoholinės rusios laikų užsuktas nerealus ir klesti iki šių dienų...suprantama kad alkoholinės pramonės "narkobaronai" niekada nenorės įsileisti kitų, kurkas pažangesnių, švaresnių 'narkobaronų' į savo gretas.......Nebent amerika pradės kažką judinti (obama gi prisipažino, skirtingai nei Clintonas - jog 'itraukė į plaučius" o ne tik i burna :x: --==::~~ :D ...Tai manau yra geras ženklas kanapei, bet tai dar nemanau kad greit.....kadangi paprastai visas pasaulis lenda Amerikai į užpakalį viskas turi prasideti nuo jos mano manymu...na galbūt po daug daug metų žmonėms nebekils tas desperatiškas klausiimas 'KAIP MESTI GERTI" Šių laikų visuomenėje šis klausimas atbukintiems nuo alkoholio žmonėms yra kurkas svarbesnis už klausimą 'BŪTI AR NEBŪTI"
tokia tat tiiesa..kolkas:)

p.s geriausia turbut ne mesti gerti, o tiesiog negerti:) be jokiu pakaitalu(jei tai aplamai imanoma)....psichologai nustate, jog neigiamas poziuris kad ir į tą patį alkoholį apsunkina pati atsikratymo procesa..bet cia vel jau kita tema, palikim ją "visažiniams" narkomanijos ir alkoholio prevencijos daktarams, psichoterapeutams ir panasiems oficialiems ekspertams lietuvoje aiskintis..."kaip mesti gerti":)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

mesti gerti be jokiu pakaitalu?get busy and get hooked on money :D prisimenu ta sena eilerashtuka:"brosel pitj,kuritj,je***sa-stali dengi pojevliatsa" :D vienas keichia kita-nieko chia nepadarysi :D
zhmones,kurie vartojo alko(ar kazhka kita) nesaikingai,esu tikras,netures per daug saiko ir su mj :x:
o kad zhole nera vaistas nuo visu ligu-pasakys bet kuris turintis problemu su stuburu,kaulais ar kuriam kada suskaudo danti... ;)
togetha brotha
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

badnews rašė:mesti gerti be jokiu pakaitalu?get busy and get hooked on money :D prisimenu ta sena eilerashtuka:"brosel pitj,kuritj,je***sa-stali dengi pojevliatsa" :D vienas keichia kita-nieko chia nepadarysi :D
zhmones,kurie vartojo alko(ar kazhka kita) nesaikingai,esu tikras,netures per daug saiko ir su mj :x:
o kad zhole nera vaistas nuo visu ligu-pasakys bet kuris turintis problemu su stuburu,kaulais ar kuriam kada suskaudo danti... ;)
galima gal placiau su stuburu ? ir kas su tais kaulais ? parukius, kartais pradeda skaudet stubura, tik nezinau ar cia del stuburo problemu, ar tiesiog nemoku susireguliuot taisyklingos laikysenos :?:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • kaip atsisakyti gerti, nes taip labai pavojinga
    milda » » forume Prašau žodžio!
    23 Atsakymai
    11726 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman
  • Kaip mesti žmoną?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    91 Atsakymai
    39249 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas naktibaldas
  • Kaip mesti rukyti
    RED&WHITE » » forume Prašau žodžio!
    85 Atsakymai
    39780 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    631 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4514 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER