Nuotrauka Nuotrauka

Pieno grybas

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Pieno grybas

Standartinė naktibaldas »

Tai va paporino man draugas, kad tas pieno grybas yra totalus geris: ramina nervus, padeda esant nemigai, padeda kovoti su pahmais po pjankiu. O kur jo gauti? Ji reikia augint piene, ten seip ir reikalu su juo nemazai yra, nes reikia pastoviai rupintis, kad grybas gerai jaustusi ir butu laimingas, nes tik tada su grybu atsiras empatinis rysys ir grybas dosniai atsidekos. Bet va beda, kur gaut ta pirmine uzuomazga ?
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pieno grybas

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Tai va paporino man draugas, kad tas pieno grybas yra totalus geris: ramina nervus, padeda esant nemigai, padeda kovoti su pahmais po pjankiu. O kur jo gauti? Ji reikia augint piene, ten seip ir reikalu su juo nemazai yra, nes reikia pastoviai rupintis, kad grybas gerai jaustusi ir butu laimingas, nes tik tada su grybu atsiras empatinis rysys ir grybas dosniai atsidekos. Bet va beda, kur gaut ta pirmine uzuomazga ?
Hmm.Tokio neesu girdėjęs.Bet iškilo klausimas,ką toks nervuotas,jog neužtenka gero picho?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Nori pasakyti, kad tik susinervinus iskart reiktu sauti kasiaka i nasrus? As ne apie tuos nervus kalbu. Man truksta pilnatves jausmo, ramybes jausmo, galbut netgi saugumo, bet cia jau darbus ir hobbius reiktu koreguot. Jei gelbetis pyhu, na taip, jis padeda, bet tam reikia buti pastoviai apsiputus... Ieskau kazko abstraktesnio. Zinau, jei nueiciau pas psihologa tai 100pudovai israsytu vaistu, bet as is principo, nezadu net pradet ju vartot.
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:Nori pasakyti, kad tik susinervinus iskart reiktu sauti kasiaka i nasrus? As ne apie tuos nervus kalbu. Man truksta pilnatves jausmo, ramybes jausmo, galbut netgi saugumo, bet cia jau darbus ir hobbius reiktu koreguot. Jei gelbetis pyhu, na taip, jis padeda, bet tam reikia buti pastoviai apsiputus... Ieskau kazko abstraktesnio. Zinau, jei nueiciau pas psihologa tai 100pudovai israsytu vaistu, bet as is principo, nezadu net pradet ju vartot.
Tikrai ne.Aš apskritai paklausiau.Hmm reikėtų paieškot info apie tuos grybus ;)Pažiūrėsim kas per vieni jie.

Radau apie Tibeto pieno grybą.Bet ar čia tas pats?Jį gaut kaip supratau,galima iš kitų žmonių.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Man truksta pilnatves jausmo, ramybes jausmo, galbut netgi saugumo, bet cia jau darbus ir hobbius reiktu koreguot.
<...>
Zinau, jei nueiciau pas psihologa tai 100pudovai israsytu vaistu, bet as is principo, nezadu net pradet ju vartot.
Joks psichologas čia nepadės. Mergą susirask ir įsimylėk. ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

naktibaldas ir meilė merginai?: čia keturi nesuderinami dalykai :D

Apie grybus: mano mamytė kažkada augino (jei čia tie patys) - pasidomėsiu, gal ką ir sužinosiu, tik žinau, kad ji gavo iš bendradarbės, atsivežė iš rytų šalių kažkur..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:
naktibaldas rašė:Man truksta pilnatves jausmo, ramybes jausmo, galbut netgi saugumo, bet cia jau darbus ir hobbius reiktu koreguot.
<...>
Zinau, jei nueiciau pas psihologa tai 100pudovai israsytu vaistu, bet as is principo, nezadu net pradet ju vartot.
Joks psichologas čia nepadės. Mergą susirask ir įsimylėk. ;)

Man nepades ir vapse jei jau per 28 nei karto nebuvau isimylejes, nemanau, kad jau ir pavyks, ir nenoriu net zinok. Siaip as pries tradicines vertybes.
Pilypas is kanapiu
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

hipiukas rašė:naktibaldas ir meilė merginai?: čia keturi nesuderinami dalykai :D

Apie grybus: mano mamytė kažkada augino (jei čia tie patys) - pasidomėsiu, gal ką ir sužinosiu, tik žinau, kad ji gavo iš bendradarbės, atsivežė iš rytų šalių kažkur..
Aha.. Maniske irgi kazkada.. Pyragus is jo kepdavo :D :D
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Re: Pieno grybas

Standartinė energetiniai gluosniai »

Manvydas rašė:Hmm.Tokio neesu girdėjęs.Bet iškilo klausimas,ką toks nervuotas,jog neužtenka gero picho?
Kanapė turėtų plėsti vadinamąjį akiratį, o ne jį siaurinti. Ar tik kolegai ne "pihopatija"? ;-)

Teko girdėti apie arbatos grybą, pamenu, paralelinės grupės anglų kalbos mokytoja net vedėsi moksleivius į savo namus vien dėl to grybo, beveik ekskursija buvo, vaišino norinčius. Manęs ten nebuvo, arbatos grybo negėriau, per barzdą nevarvėjo, tad nieko daugiau paporint negaliu. Bet žmonės pasakojo, kad matė ant palangės trilitrį su kažkokiu tamsiu, drumzlinu, pūkuota plėvele apviltu skysčiu..
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:
Sigma rašė:
naktibaldas rašė: Joks psichologas čia nepadės. Mergą susirask ir įsimylėk. ;)
Man nepades ir vapse jei jau per 28 nei karto nebuvau isimylejes, nemanau, kad jau ir pavyks, ir nenoriu net zinok. Siaip as pries tradicines vertybes.
Tada kankinkis ;) Juk kančia mus taurina :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:
naktibaldas rašė:
Sigma rašė: Man nepades ir vapse jei jau per 28 nei karto nebuvau isimylejes, nemanau, kad jau ir pavyks, ir nenoriu net zinok. Siaip as pries tradicines vertybes.
Tada kankinkis ;) Juk kančia mus taurina :D
Labai trumpas ir visuomenes dogmomis paremtas poziuris 8E Boba (seima)- isspres visas problemas :D :D :D
Bybiene visa tai, seima isvis yra valstybinio lygio propoganda, nes zmones sukure seima, automatiskai tampa vartotojais, jie jama paskolas, juos galima sunkti tada jau, kai atsiranda vaikai, zmogus isvis iklimsta ir praranda laisve. Kas cia per durnos snekos apie antrasias puses, as tai zinok ir vienas jauciuosi visuma, o ne vaiksciojanti 0.5 ;)
O apie meile, man rodos, as jau cia kadais rasiau, nebenoriu kartotis :idea:
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

naktibaldas rašė:Labai trumpas ir visuomenes dogmomis paremtas poziuris 8E Boba (seima)- isspres visas problemas :D :D :D
Aš tai pasakyčiau, kad toks tamstos požiūris yra labai siauras ir labai kvailais mitais paremtas. :) Bandai išvartyt apie kažką, ko pats, kaip sakei, nesi patyręs... Dude! Prilaižai cukraus per stiklą ir pasakoji apie jo skonį :D

Ir aš nors vieną žodį apie šeimą minėjau? :)

Gali naiviai bandyt visokiais grybais gydytis, bet nuo žmogaus prigimties nepabėgsi :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma, as romantikas, man visad patinka kitoniskai, ale ne zmoniskai :D
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

O ka tas grybas duoda ?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Apvalus rašė:O ka tas grybas duoda ?
Apie ji visa knyga yra parasyta, va nusipirksiu, tada pateiksiu santrauka, o jei trumpai tai mazina nerimo sindroma, salina nemiga, teigiamai veikia zarnyna.
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

As kazkaip isivaizdawau mm piene auginant.Suklydau 8| :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Hebra tai nieks nezinot, kur gaut to stebuklingojo grybo? Beje, rekomenduociau visiems, nes ziuriu cia ne as vienas pasiruoses degalus i kuna pilti :D Cia sveikatai vienas is geriausiu dalyku, ko gero, prilygsta zelmenu sultims.
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Yra skelbimu googlei pazek ten moterys dalinasi tais grybais :)
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Mano bobutė augino. Gėriau ir aš, atsimenu, kad tai buvo labai rūgštaus skonio tas pienas kurį reikia gert... Šeip visai nieko :) Buvau kelis kartus sumąstęs irgi pradėt augint, bet taip ir liko tas... Jeigu sužinosiu kur ir kaip gaut tai parašysiu.
SYE-l&#601;-SYE-bin
Daosas
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008-03-20, 16:04
Reputacija: 0

Standartinė Daosas »

Ot priviso..tai pievagrybiai taai pienagrybiai :D ..nu bet mano galva magic mashroomai rimciausi sielos daktarai turetu buti :) . neveltui shamanai tukstancius metu vadindavo juos dievo kunu :)

O siaip naktibalde sigma itariu teisus - geriausias vaistas ir naturaliausias haliucinogenas - gera merga. Isikliopini pasitratini kaip reikalas ir laimingas :) po to ziurek mazi mylimi grybukai naktibaldukai po keletos metu aplink lakstyt prades, ir nei magic nei pieno grybuku tau nebereikes :)
Rašyti atsakymą