Nuotrauka Nuotrauka

Rafes festivalis

Rašyti atsakymą
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Rafes festivalis

Standartinė nesvarbus »

http://www.rafes.lt
Sveiki, norejau paklausti, ar kas esat girdėja apie šį festivalį ?
Tesiog taip sutapo, kad mano gimtadienis, ir bilietus turejau, tai noriu žinot ar čia verta eiti į jį, šeip va kas iš DJ groja, Kastis Torrou, Donattelo, Mathew Glow tai man patynka, bet ar jie ten normaliai gros, ar čia nebus studenčioku balius ???
NARKOTIKAMS NE !
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

mano kokie 6 pazystami ten varys, grynakraujai rastamanai jie, tai seke turetu neblogai but. gaila kad man nesigauna prisijungti
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ech...jei ne tas bankrotas...
Pilypas is kanapiu
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

ai žinokit, ten kaip ir tikejausi, stundenčioku balius, šeip va sutikau pažystamu, bet tikriausiausiai jie nusivyle kaip ir aš, kadangi mano ausiai lauke grojo tai depresuchinė muzika, o kur turejo but normaliai t.y. G&G, Kastis, Matthew ir Donattelo, tai vapse ta vieta smirdėjo prakaitu, tai kelis kart bandžiau eiti, abu kartus užuodes prakaitą apsisukdavau ir išeidavau iš tenai. (šeip pamastau, tiek pridare priorganizavo, bet vedinimo normalaus nesugebėjo padaryti), nusivyles esu, kad tenai ejau, tačiau rytoi, vyks normalesniu tūsų. (šitaip savę guodžiu)
Dar apsauginis pajutes bangele užpuolė mano kolegą, tai labai supykau, tačiau jo kolega, man pareiškė, kad "Jis neachuelina". Bet man pasirodė kitaip, tuomet, ejom užpūst, užpūtes pasijutau draugiškesnis, tačiau visvien keli kipišai įvyko, ne dėl mano kaltės. Kaunas, visdelto, daug bazarą kelenčių VARIOTŲ prisiveisė, nieko - pravalysim.
Svarbiausia tai, kad bazarą kelią tol, kol ant pačio nepakeli, tuomet tylu ramų, tipo taip ir turi but.
NARKOTIKAMS NE !
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

buvau rafese, patiko tai labai labai butent tas hauso kambariukas, :] taip issigliucint buvo galima!!! o muzika ;) :] pats tas pasitashkalioti, tiv va rimtai ten su ta vintiliacija saizeken buvo ir poto su tuo prikolu kad iseit ir ieit nebuvo imanoma
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O nuo kada Rafes turėjo būt ne studentų baliumi? Visada taip buvo :) Šiaip tai ten reik eit į dieninę dalį, kai daug įdomių rungčių būna, o ne vakare pasitrint su studentais.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas