Nuotrauka Nuotrauka

Regeneratorius'08

Rašyti atsakymą
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Regeneratorius'08

Standartinė Zoom »

Na pagaliau lyg ir turime data, vieta ir programa:

http://regeneratorius.lt/2008%20festiva ... ograma.htm

http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&ms ... 27&t=h&z=8

Bilietas 90lt

Manau verta sudalyvauti vien del Zion Train :D :D

Taigi kas ruosiates vaziuoti ir ka manote apie siu metu programa? :] :x:
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

na as 99% kad dalyvausiu :) buvau regeneratorius07 patiko nerealiai :) o sis renginukas manau bus ne ka prastensis tik gaila kad jis psidare kiek komercinis jeigu jau pradedama prekiauti bilietais internete bielietai.lt tai man atrodo gero nelauk :) privaziuos visokie fors majorai nieko nesuprantantys apie mena ir tradicijas :) na bet paziuresim kaip bus taip bus :)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

White_Shark rašė:privaziuos visokie fors majorai nieko nesuprantantys apie mena ir tradicijas :)
Kokias tradicijas? :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

Sigma rašė:
White_Shark rašė:privaziuos visokie fors majorai nieko nesuprantantys apie mena ir tradicijas :)
Kokias tradicijas? :)
kaip reikia elgtis koncertuose :) va as kaune gyvenu ir kai nueinu i masinius renginius bunu apsales visi girti kaip tapkes piktais veidais ziuri ir vaiksto gaujom :) praeitais metais regeneratorius07 kai buvau tai ko gero siltesnes atmosferos nesu mates per visa savo gyvenima, visi draugiski visi su sypseneom visi viskuo dalinasi, zaidzia linksminasi :)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

White_Shark rašė:va as kaune gyvenu ir kai nueinu i masinius renginius bunu apsales visi girti kaip tapkes piktais veidais ziuri ir vaiksto gaujom :) praeitais metais regeneratorius07 kai buvau tai ko gero siltesnes atmosferos nesu mates per visa savo gyvenima, visi draugiski visi su sypseneom visi viskuo dalinasi, zaidzia linksminasi :)
Čia ne tradicijos, o publika. Visur tas pats kur atmarozkos susirenka snukių pasidaužyt. Ne vien Regeneratoriuje renkasi šilti žmonės. Yra dar Supynės, Tundra, Spartakiada ir kiti normalių žmonių openair. O labai keista, kad šįmet Kaunasjazz beveik neismatė atmarozkų masofkėse. Pernai net nevarėm į koncertus po keleto draugų pranešimų apie tai, kas ten vyksta.
BOB - Bombs Over Bagdad!
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

tai vis del to kas nors judes i Ignalinos puse ar ne? 8)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Jei tik pavyks, butinai :]
Rašyti atsakymą